• Ново
3шт ултра прозрачно / матова/нано анти-взрив на LCD Екран протектор филм Делото за NOMU S10 S20 S30 S10 PRO защитно фолио + плат

3шт ултра прозрачно / матова/нано анти-взрив на LCD Екран протектор филм Делото за NOMU S10 S20 S30 S10 PRO защитно фолио + плат

BGN 2.00
BGN 2.06
-3 %
В магазина

Брой продукти

Ултра Јасно сјајни/Мат/Нано анти-Експлозија LCD Екран Заштитник Филмот Маска За NOMU S10 S20 S30 S10 про Заштитна Фолија
Нашите производи , купи две или повеќе, тоа може да понуди 5%
Драг пријател : ви Благодариме за посетата на нашата продавница! Ние сме продажба на овој екран на допир за заштитник на супер ниска промоција на цена! Промоција : мало на големопродажната цена! 100% guarenteed квалитетот+Professional пакување+Супер ниска цена+Бесплатно брза испорака=Супер зделка! Answer : ___________________________ Note : Русија треба да се обезбеди целосна име , па пакет ќе пристигна на безбедно ,благодарение Опис : Condision : 100% Сосема Нов.Дизајниран за совршено се вклопуваат со LCD екран. Многу транспарентни, Анти-прашина, Анти-нула . затоа, не се грижите дека ќе влијае на вашиот гледање . Заштита на вашиот телефон пред LCD екран од прашина и гребнатини и да ги елиминираат отсјај. Нуди тешко, издржлив, транспарентен површината, додека одржување на LCD екранот чисти и unscratched. Придава без проблеми со авто-почитуваат површина; не остава остатоци, кога ќе се отстрани. Инструкции за 4 слоеви Екран Заштитници : 1. Темелно Исчистете го вашиот екран. 2. Излупете назад слој ознака "1" една педа или така, се применуваат guard со почеток во една страна на вашиот екран. 3. Користејќи кредитна картичка или слично, мазна меурчиња како што се утврдат чуварот на екранот. 4. Полека се Отстрани слој ознака "2" и ќе завршиш! Пакет се Вклучени : 5pcs * Пред Екран Заштитник (БЕЗ Мало КУТИЈА),НЕ се Вклучени мобилен телефон. 5pcs * Ткаенина за Чистење

Подробности

Материал:
Ясен, Штейновый, нано анти-експлозия
търговска марка:
ЯНЬЛУАНЬ
С Дребно Опаковка:
No
Покритие от край до край:
No
Пакет:
No
Характеристики:
Steyn, доказателство Скреста,лесен за инсталиране, ултратънък
Тип:
Предната Филм
Воспользуйся:
мобилен телефон
Воспользуйся:
Протектор на екрана на мобилен телефон
Производство На Област:
Континентален Китай
Модел:
За NOMU S10 S20 S30 S10 PRO
Идентификатор на елемент:
защитно фолио за екрана

Те също купуват с този продукт

2 бр / чанта предна + задна 2.5 D закалено стъкло екран протектор за iPhone 5 5s SE 4 4S стъклена защитно фолио за iPhone 6 Plus 6s

BGN 2.00 2.40

2 парчиња / торба Пред + Назад Калено Стакло за i Phone 4 и 4s / 5 5s SE 6 6s / 6 6s Плус Карактеристики на Производот : 1 2.5 D Лак : чувствуваат мазна, Ултра тенко стакло околу 0.26 mm.2...

Склад ZenFone ZenFone 3 Zoom/Zoom/Zenfone Max/Max 4 Pro Сгъваеми Автоматично Изсмукване На Закрепване На Мобилен Телефон, Автомобилен Вентилационна (Противовакуумна) Канална Скоба При?

BGN 17.00 17.58

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

Телефон пластмасовия капак PC калъф за iPhone 7 Смартфон 8X обектив мобилен телефон зуум обективи, мобилен телефон, телескоп клип на обектива

BGN 16.00 19.18

ОписВисок Квалитет на Телефонот Пластични Покритие PC Случај За i Phone 7 паметен Телефон Леќа 8 X Видиме Зум Објективи за Мобилен Телефон Телескоп Клип Леќа1...

ORICO Travel Charger USB 4 port с конвертером EU, UK AU Plug, USB Super Charger 5V6. 8A 34W Wall Charger

BGN 35.00 63.98

1 Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress 2 Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1...

3 бр. / лот за GPS на мобилен телефон 6.0 инча универсален прозрачен / антибликовый матиран САМ окото протектор на екрана тъчпад филм защита на кожата

BGN 2.00 2.38

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт...

OnePlus 5 закалено стъкло 9H 2.5 D премия защитно фолио за екрана Oneplus5 A5000 One Plus Five 5 1+ 5 5.5-инча

BGN 3.00 4.88

One PlКалено Стакло 9 H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За OneplA5000 Еден Плус Пет 5 1+ 5 5.5"инчиКалено стакло Предности : 1, висока јачина : материјал стакло, висока површинска цврстина; 2, highdefinition : висок transmittance, ниска рефлексија, висок јасно, 3, антиотпечатоци : антиотпечатоци површината на полимер обработка, проверка на отпечатоци потиснати во споредба со обичните заштитна фолија во голема мера се подобри (Забелешка : моменталниот технички услови, 100% антиотпечаток е невозможно, калено стакло HD филм да може ефективно да се намали); 4, Мазна на Допир : Елиминирање на здравиот разум jerky филм допир, се чувствуваат мазна, течно операција; 5, одговорно : допир одговор брзина брзо кога го користите ...

Закалено стъкло за Xiaomi 5 Screen Protector 5.15 9H 0.3 mm 2.5 D взрывозащищенное защитно стъкло за Xiaomi Mi5 Mi5 Pro Film

BGN 2.00 2.08

Калено Стакло за Xiaomi 5 Екран Заштитник 5.15" 9 H 0.3 mm 2.5 D Експлозија Доказ Заштитник Стакло за Xiaomi Mi5 Mi5 Про Филм Продажба Поени>> [Компатибилен Модел] : Совршено се Вклопува за xiaomi 5 Mi5 Mi5 Про [Материјал] : Направен од Висок Квалитет на Калено Стакло [Дебелина] : 0.3 mm [Цврстина] : 9 H [Стил] : 2.5 D Круг работ [Функција] : ШокДоказ | Отпорно на Гребење | Масло Отпорни | НечистотијаОтпорни | Антиексплозија [Одлична Услуга] : Квалитетот Увери | Брза Испорака | Ефикасна Комуникација Производ На Слики >>Пакување>>Секој екран заштитник ќе бидат спакувани во индивидуална торба пред да се стави во мала картонска кутија.Руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме (вклучува 3 делови барем) поради новата политика на руската Обичаи,било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации.>>>> Превозот>>(ве Молиме да ги прочитате овие 2 реченици подолу пред да нарачате) Генерално "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" трае околу 60 дена пред пратката пристигнува во својата дестинација и за време на транспорт за испорака на информации не е trackable...

Автомобилно отдушник определяне на Магнитен държач телефон Универсален завъртане на 360 градуса безжичен зарядно устройство ще захранване на поставка за монтиран?

BGN 24.00 27.73

Опис1 Поддршка за полнење на сите модели на мобилни телефони на ЧИ безжични полнење стандард.2 Max полнење тековната може да биде до 5 V / 1 A.3...

мобилен смартфон кола подкрепа на стентове за Elephone R9 M2 S7 S3 MINI P5000 Precious G7 G6 G5 P6000 P8 Pro P10 P3000s P8000

BGN 2.00 3.04

мобилен паметен телефон автомобил носителот поддршка стентови За Elephone R9 М2 S7 S3 MINI P5000 Скапоцени Г7 G6 G5 P6000 P8 Про P10 P3000s P8000Мрзливи Мобилен Телефон Носителот Кревет Палецот Мобилен Паметен Телефон, Таблета Додаток Планината Стојат Поддршка Биро Десктоп Табела СтентовиБрз Поглед на Оваа палецот phone држач е погоден за видови на паметни телефони со пластичен материјал, кој е совршено за гледање филмови...

Високо качество на 0.3 mm ультратонкое 9h премия от закалено стъкло за Samsung Samsu Galaxy Основната Prime LTE G361 G361H G361f протектор на екрана

BGN 6.00 7.97

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

FULAIKATE бамбук в дървена поставка за Apple Watch настолна поставка за iPhone 8 Plus таблет, мобилен телефон нощно шкафче док станция

BGN 17.00 20.48

Бамбус Дрво се Залагаме за Apple Види Биро се Залагаме за i Phone Плус 8 Таблет КОМПЈУТЕР на Мобилен Телефон Ноќната Dock СтаницаПакетот Вклучува : 1 * Бамбус Дрво Стои16*7*6.6 cmТежина : 200 G

За Oneplus 5t закалено стъкло Full Screen Protector Imak 3D извити филм с пълно покритие за Oneplus 5t glass Oneplus 5 t glass

BGN 15.81

За Oneplt калено стакло Full Screen Protector Imak 3 D криви целосна покриеност филм за Oneplt стакло Oneplт стаклоОпис на производот : Применливи за производи : За OnepltБренд : imakТип : 3 D криви цел екран калено стакло филмОпис на производот : Материјал : увезени стакло материјалПакување : кутијаБоја : црнаКарактеристики на производот : imak 3 D криви цел екран калено стакло филмВисока цврстина зајакнато стакло материјал, анти нула и отпорност на абење; 3 D криви површината топла свиткување процес, така што full screen fit, сеопфатна заштита...

Konsmart Dual Port USB Car Charger Universal Fast Smart Car-Charger Adapter за iPhone 7 6 Samsung Xiaomi Quick Charger 2.0 3.0

BGN 7.00 7.82

Голема Продажба !!! Добредојде !!!Konsmart Двојна Порта USB Автомобил Полнач Универзална Брзо Smart АвтомобилПриклучок Адаптер За i Phone 7 6 Samsung Xiaomi Брз Полнач 2.0 3.0Купи Три повеќе може да се добие 5% попустКарактеристики : Dual USB излезен интерфејс може да се наплаќаат 2 уреди во исто време, Изграденаво краток спој , overvoltage , преоптоварување автоматска заштита...

XMXCZKJ универсална V-образна поставка за телефон Hands Free Phone Mount Holder Mobile Desk Table Stand продажба на Едро на 10 бр.

BGN 15.82

XMXCZKJ Универзална V Облик Телефон Стојат Hands Free Телефон Планината Држачот за Мобилен Биро Маса Стојат промет на Големо со 10pcsОпис : Боја : Црна , Црвена, Бела , сина , Зелена , Розова ,ЖолтаЗа Apple i Phone 7 / 7 Плус / 6 / 6 S / 5В / 5 S / 5, Таблет КОМПЈУТЕР, Samsung Галакси Забелешка итн..Обликот Десктоп Таблета Држачот За Мобилен Телефон Стојат Држачот.Answer : ___________________________ Note : Димензија 11.5*3*0.07 cm; Макс отворен 11cm; слот ширина 1cm (не за крупни случај)Пакет Се Вклучени : 10* Преносни Мобилен Телефон НосителотПакување Детали : Пакет Тежина : 0.13 kgПакет Големина : 14cm x 11cm x 10cm

За iPhone X 8 4 4S 5 5S SE 5C 6 7 Plus 6S Screen Protector прозрачен филм премия баллистическое стъкло закалено стъкло Anti-scratch case

BGN 1.00 1.22

За i Phone X 8 4 4 S 5 5 S SE 5 C 6 6 S 7 7 S PlЕкран Заштитник Јасно Филм Премиум Балистички Стакло Калено Стакло Антинула.9 H подигнат калено стакло, што е 3 пати посилен отколку нормално 3 H цврстина, да може ефективно да се заштити вашиот мобилен телефон од несакани анти гребнатини и триење од клучеви, нож и други штетни фактори потоа се прошири на мобилен телефон живот.Високо ниво на транспарентност обезбедува одличен визуелен ефект99.9% светлина обезбедува максимална резолуција за супер ambled дисплеи, што едвај можат да се чувствуваат постоењето на стакло заштитник кога читате или гледате.Чувствителни на допирМногу одговорен и чувствителни допирање перформанси прави вашиот уред функционира непречено и работи брзо.Водоотпорен и маслодоказВо 99% Highdefinition јасно hydrophobic и oleophobic екран слој може да се спречи вода & amp; масло од распрскување вода & масло може да се избриша далеку многу лесно.Ве Молиме Имајте На УмЗа i Phone 7 / 7 Плус има свиткани рабови дека нашите екран заштитници не целосно покритие, бидејќи тоа ќе произведе грозен воздушни џебови по должината на рабовите...

UVR матирано матирано закалено стъкло за iPhone 6 6S Screen Protector Plus Super 9H защитно стъкло за iPhone6 s iPone 6 i Phone6

BGN 3.00 4.54

wyприклучокstartЖешка Стока$2.80 $4$2.67 $3.81$3.49 $3.67$4.27 $7.11$1.99 $2.84$2.93 $4.19$1.99 $2.84$6.04 $10.06wyприклучоккрај UVR Мат Матирано Калено Стакло за i Phone 6 6 S PlЕкран Заштитник Супер 9 H Заштитна Стакло за i Phone6 s i Pone 6 јас Phone6 Спецификација : Компатибилни Модел : За Apple i Phone 6 / 6 S / 6 Pl S Плус Големина : 4.7" / 5.5" Материјал : 2.5 D Мат Калено Стакло 2.5 D Целосна Опфаќа : Yes (да) Нето Тежина(1 buc) : 1520g Боја : Транспарентна Функција : Антиотсјај, Анти отпечатоци од прсти, 2.5 D, Матирано, Мат Цврстина : 9 H Точка : Антиотсјај Мат Анти отпечатоци од прсти Калено Стакло Екран ЗаштитникПакет се вклучени : 1x Мат Калено Стакло Екран Заштитник1x Сува Ткаенина за Чистење1x Влажни Алкохол Swrap1x Прашина Отстрани Налепница

9h премия от закалено стъкло екран протектор за Samsung Galaxy Tab A A6 10.1 T585 T580 SM-T580 SM-T585 защитно стъкло филм

BGN 9.00 12.54

Калено Стакло Екран Заштитник Филм за Samsung Galaxy Tab 10.1 2016 Година T580 T585 Капка Превозот Поддршка !! Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !! Карактеристики : 0.3 mm Дебелина / Ултра Тенок Калено Стакло 9 H Тврдост / Отпорен на Гребење Калено Стакло Лесна Инсталација / Лесно да се Инсталира Калено Стакло 99% Транспарентност / Висока Јасност HD Калено Стакло Пакет Вклучува : 1 X Калено Стакло 1 X Чистење на Комплет

кола мобилен смартфон подкрепа на стентове за Coolpad ivvi i3 Note 5 Modena 2 B770S Sky 3 Y891 Fengshang MiNi Mega 2.5 D

BGN 2.00 3.10

мобилен паметен телефон автомобил носителот поддршка стентови За Coolpad ivvi i3 Забелешка 5 Модена 2 B770 S Небото 3 Y891 Fengshang Мини Мега 2.5 DМрзливи Мобилен Телефон Носителот Кревет Палецот Мобилен Паметен Телефон, Таблета Додаток Планината Стојат Поддршка Биро Десктоп Табела СтентовиБрз Поглед на Оваа палецот phone држач е погоден за видови на паметни телефони со пластичен материјал, кој е совршено за гледање филмови...

JERX 4-11 инчов сплав кола телефона на задната седалка tablet категория 3 в 1 Combo 360 градуса кола за iPhone X 8 iPad mi Pad

BGN 15.00 18.56

Карактеристики : 1.Одлично за деца и долги патувања на патот 2.Лесно да се инсталира, ratatable и прилагодливи 3.Стабилни и цврсти, мали и безбедно 4.Прилагодлива за да ги собере или на возачот или совозачот потпирачи за глава со страна гледање...

9h премия протектор на екрана е закалено стъкло за Huawei Ascend P6 case P6S P 6 P6 S S-U06 за huwei P6 glas SKLO

BGN 6.00 7.25

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

9H протектор на екрана защитен слой от закалено стъкло за Samsung S 4 Galaxy S4 mini GT-i9190 I9190 S IV i9195 i9192 SM-G9200 i9500

BGN 6.00 7.25

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

XSKEMP Anti-Explosion Screen Protector за iPad Pro 10.5 2017 9H Tablet Anti-Scratch темперирано стъкло фолио за iPad Pro 2017 9.7

BGN 7.00 7.98

XSKEMP АнтиЕксплозија Екран Заштитник За i Pad Про 10.5" 2017 9 H Таблета АнтиНула Калено Стакло Филм За i Pad Про 2017 9.7" Опис : На екранот заштитници направен од посебно обработени стакло кој е многу ефикасен за заштита на екранот од оштетување.Тоа е чувар на вашиот екран, и ќе се грижи за вашиот екран...