• Ново
За iPhone X 8 4 4S 5 5S SE 5C 6 7 Plus 6S Screen Protector прозрачен филм премия баллистическое стъкло закалено стъкло Anti-scratch case

За iPhone X 8 4 4S 5 5S SE 5C 6 7 Plus 6S Screen Protector прозрачен филм премия баллистическое стъкло закалено стъкло Anti-scratch case

BGN 1.00
BGN 1.22
-18 %
В магазина

Брой продукти


За i Phone X 8 4 4 S 5 5 S SE 5 C 6 6 S 7 7 S Plus Екран Заштитник Јасно Филм Премиум Балистички Стакло Калено Стакло Анти-нула
.
9 H подигнат калено стакло, што е 3 пати посилен отколку нормално 3 H цврстина, да може ефективно да се заштити вашиот мобилен телефон од несакани анти гребнатини и триење од клучеви, нож и други штетни фактори потоа се прошири на мобилен телефон живот.
Високо ниво на транспарентност обезбедува одличен визуелен ефект
99.9% светлина обезбедува максимална резолуција за супер ambled дисплеи, што едвај можат да се чувствуваат постоењето на стакло заштитник кога читате или гледате.
Чувствителни на допир
Многу одговорен и чувствителни допирање перформанси прави вашиот уред функционира непречено и работи брзо.
Водоотпорен и масло-доказ
Во 99% High-definition јасно hydrophobic и oleophobic екран слој може да се спречи вода & amp; масло од распрскување вода & масло може да се избриша далеку многу лесно.
Ве Молиме Имајте На Ум
За i Phone 7 / 7 Плус има свиткани рабови дека нашите екран заштитници не целосно покритие, бидејќи тоа ќе произведе грозен воздушни џебови по должината на рабовите. Наместо тоа, тој е дизајниран за да целосно да се покријат и да се заштити станот, екран осетлив на допир дел од телефонот на екранот.
5

Подробности

Цвят:
За iPhone 7 8 за iPhone 7 8 Plus за iPhone 4, 4S, 5 5S SE 5C за iPhone 6 6S, за iPhone 6 Plus 6S, за iPodTouch5, за iPhone, X
търговска марка:
Сам Броня
С Дребно Опаковка:
No
Покритие от край до край:
No
Съвместим Телефон Марка:
Apple iPhone
Съвместима модел на iPhone:
iPhone SE, iPhone 4s, iPhone 8 Plus, iPhone 6 plus, iPhone plus 6s, iPhone 6s, iPhone 8, iPhone 5s, iPhone 6, 7 iPhone plus, iPhone X, iPhone 4, iPhone 7, iPhone 5
Пакет:
No
Характеристики:
Ултра тънък, устойчиво на надраскване
Тип:
Предната Филм
Воспользуйся:
мобилен телефон

Те също купуват с този продукт

Konsmart Dual Port USB Car Charger Universal Fast Smart Car-Charger Adapter за iPhone 7 6 Samsung Xiaomi Quick Charger 2.0 3.0

BGN 7.00 7.82

Голема Продажба !!! Добредојде !!!Konsmart Двојна Порта USB Автомобил Полнач Универзална Брзо Smart АвтомобилПриклучок Адаптер За i Phone 7 6 Samsung Xiaomi Брз Полнач 2.0 3.0Купи Три повеќе може да се добие 5% попустКарактеристики : Dual USB излезен интерфејс може да се наплаќаат 2 уреди во исто време, Изграденаво краток спој , overvoltage , преоптоварување автоматска заштита...

Mcdodo Lightning to USB кабел за iPhone 7 Plus 2.4 A бързо зареждане за iPhone кабел 1.2 m 1.8 m за iPhone 5s 6 зарядно устройство кабел за данни

BGN 7.00 7.84

Mcdodo Молња да USB Кабел За i Phone 7 6 Плус 2.4 Брзо Полнење За i Phone Кабел За i Phone 5s 5 Конектор за КабелОпис на производотБоја : Сина / Сива / ЗлатоПремиум 5.9 / 3.94 ft за Молња да USB КабелСинхронизација и полнење со брзина.Кабел Може Да Смета НаНие свиткан на крајот на овој кабел над 4000 пати и не виделе оштетување или промени во перформансите...

Type-C Micro USB Charger Dock Stand адаптер за XiaoMi Mi6 Samsung S7 S8 S6 edge Meizu Huawei P8 P9 P10 Lite Plus Lenovo, LG, HTC

BGN 7.50

Опис : 100% Сосема Нов и Завршил во одличен квалитет Уникатен Дизајн .Мал и лесен,лесно да се земе Полнење на Телефонот и да ја синхронизирате податоци, Поврзете се на обвинителна клупа, на електричен штекер користејќи го USB Адаптер потоа ставајте го вашиот Телефон на обвинителната клупа, за полнење на батеријата...

Xnyocn под наем на Притежателя на телефона, за детски колички и Детски колички универсален мотор под наем на Притежателя на телефона KTM мотокрос аксесоари

BGN 16.00 16.94

Xnyocn Велосипед Phone Држач За Шетач Бебе Вагони Универзален Мотор Велосипеди Телефон Носителот KTM Motorcross ДодатоциXnyocn Универзална Акција Ноктот Велосипед Телефон Носителот1...

5pcs Ultra Clear/Matte/Nano anti-Explosion LCD Screen Protector Film Cover For Huawei Honor Media Pad X1 X2 7 защитно фолио

BGN 4.00 4.14

Ултра Clear LCD Екран Заштитник Филмот Маска За Huawei Чест X1 X2 Заштитна Фолија + платноНашите производи , купи две или повеќе, тоа може да понуди 5%Драг пријател : ви Благодариме за посетата на нашата продавница! Ние сме продажба на овој екран на допир за заштитник на супер ниска промоција на цена! Промоција : мало на големопродажната цена! 100% guarenteed квалитетот+Professional пакување+Супер ниска цена+Бесплатно брза испорака=Супер зделка! Answer : ___________________________ Note : Русија треба да се обезбеди целосна име , па пакет ќе пристигна на безбедно ,благодарение Опис : Condision : 100% Сосема Нов.Дизајниран за совршено се вклопуваат со LCD екран...

Ysw гидрогелевая филм за Xiaomi Mi Note 2 Soft TPU Nano взривозащитен пълно покритие за Xiaomi Note2 протектор на екрана (без стъкло)

BGN 3.00 3.15

YSW Целосно Покритие За Xiaomi Mi Забелешка 2 Мека Hydrogel Филм TPU Нано Експлозијадоказ Екран Заштитник ( Не Стакло )Сликите се само за ваша референца, ние ќе испрати право објект за вас кога ќе го поставите цел, за било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно, ви благодарам.1.ЗАЧУВАМ 2...

Rocketek Mini Магнитен държач за мобилен телефон, кола, мобилен телефон, поставка за iPhone Samsung Magnet Mount Holder

BGN 5.00 7.34

Опис На ПроизводотЕдноставнаRocketek Воздухот се Пропустливи Магнетни паметен Телефон Носител е едноставна, лулкапомалку паметен телефон носителот кој е дизајниран со минимални bulkiness и максимална удобност.Мора да се има Возење ДодатокДали проверка на GPS мапата или контрола на музиката да свири додека возите, носителот ќе се одржи вашиот паметен телефон, во рамките на лесен дофат на раката, што ќе ви овозможи да се концентрираме на патот со минимални одвраќање.АтрактивниКористење на сила на природата, на магнет со подобрување на вшмукување сила држете го вашиот уред и никогаш нема да се откажат без разлика колку трнлив патот станува.Најдобар Воздухот Се Пропустливи НосителотЛесно им помогнам во технологијата што ви овозможува да го инсталирате на планината во 2 секунди; се обиде на различни места и да се најде најдобрите и најпознатите удобно место.Упатства за тоа како да се постави на Планината Се одржи на магнет метална плоча во вашиот случај помеѓу маска и телефонот, Или стап на тркалезна магнет метал на вашиот телефон или GPS И вашиот телефон е да се оди да се оди!Ве Молиме Имајте Во Предвид При користење на магнетна метална плоча, нека страна со иконата се направи контакт со магнет, иако другата страна се појавува да се работи, има намалена атракција Две метални плочки се вклучени : правоаголна плоча во пакет и тркалезна плоча во прилог на магнет првично,отстранети кружни парче метал од предниот дел на магнет пред да го користите.1.Ultrastrong Магнетни и нема мешање со вашите уреди : во Внатрешноста на магнетна база 4 постојани магнети, кои се порамнети прецизно да се зголеми на еднонасочно, кратко растојание магнетна сила...

ORICO Travel Charger USB 4 port с конвертером EU, UK AU Plug, USB Super Charger 5V6. 8A 34W Wall Charger

BGN 35.00 63.98

1 Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress 2 Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1...

9h премия от закалено стъкло екран протектор за Samsung Galaxy Tab A A6 10.1 T585 T580 SM-T580 SM-T585 защитно стъкло филм

BGN 9.00 12.54

Калено Стакло Екран Заштитник Филм за Samsung Galaxy Tab 10.1 2016 Година T580 T585 Капка Превозот Поддршка !! Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !! Карактеристики : 0.3 mm Дебелина / Ултра Тенок Калено Стакло 9 H Тврдост / Отпорен на Гребење Калено Стакло Лесна Инсталација / Лесно да се Инсталира Калено Стакло 99% Транспарентност / Висока Јасност HD Калено Стакло Пакет Вклучува : 1 X Калено Стакло 1 X Чистење на Комплет

2 броя не за пръстови отпечатъци доказателство матирано матирано закалено стъкло за Xiaomi Redmi 3S Prime 3 5.0 защитно фолио за екрана Redmi 3 Pro

BGN 6.00 7.98

0.26 mm Отпечаток Доказ Матирано Мат Калено стакло За Xiaomi Redmi 3 3s Премиер 5.0" Екран Заштитник Заштитна Фолија За Redmi 3 Про Карактеристики : 1.Дебелина само 0.26 ММ, додава минимален дел на вашиот телефон 2.АнтиОтпечаток 3.Површинска цврстина : 9 H, многу посилни од редовните 3 H цврстина...

UVR матирано матирано закалено стъкло за iPhone 6 6S Screen Protector Plus Super 9H защитно стъкло за iPhone6 s iPone 6 i Phone6

BGN 3.00 4.54

wyприклучокstartЖешка Стока$2.80 $4$2.67 $3.81$3.49 $3.67$4.27 $7.11$1.99 $2.84$2.93 $4.19$1.99 $2.84$6.04 $10.06wyприклучоккрај UVR Мат Матирано Калено Стакло за i Phone 6 6 S PlЕкран Заштитник Супер 9 H Заштитна Стакло за i Phone6 s i Pone 6 јас Phone6 Спецификација : Компатибилни Модел : За Apple i Phone 6 / 6 S / 6 Pl S Плус Големина : 4.7" / 5.5" Материјал : 2.5 D Мат Калено Стакло 2.5 D Целосна Опфаќа : Yes (да) Нето Тежина(1 buc) : 1520g Боја : Транспарентна Функција : Антиотсјај, Анти отпечатоци од прсти, 2.5 D, Матирано, Мат Цврстина : 9 H Точка : Антиотсјај Мат Анти отпечатоци од прсти Калено Стакло Екран ЗаштитникПакет се вклучени : 1x Мат Калено Стакло Екран Заштитник1x Сува Ткаенина за Чистење1x Влажни Алкохол Swrap1x Прашина Отстрани Налепница

6 * Clear LCD Anti-Scratch Guard Screen Protector Cover Shield Film Skin за аксесоари Garmin Approach S3

BGN 12.00 12.80

Спецификација : Ultra HD Јасно и неверојатно тенок, совршено се совпаѓа со контури на вашиот уред Лесна апликација со флексибилен материјал е дизајниран за максимална целосна покриеност на криви аглите и рабовите на вашиот уред...