• Ново
100 бр./лот 2 мм led light дълъг, плосък нос жълто дългокраката led highlight

100 бр./лот 2 мм led light дълъг, плосък нос жълто дългокраката led highlight

BGN 11.00
BGN 12.62
-13 %
В магазина

Брой продукти


Опис :
Леќи на камерата : 2mm Дијаметар /Матирано
Емитуваат Боја : Жолта
Напон : 1.8-2.4 v
Бранова должина : 590-595 NM
Актуелни : 20m A
Обратна Струја (u A) :
Плаќање и испорака :
1. Ние прифаќа Pay Pal исплати само преку Alibaba.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашето Име,превозот адреса,Тел сите се точни. Ние ќе го испрати на адресата која ја вашата листа
3. Ние брод на сите ширум светот.
4. 1-3 цел испраќаат во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти.
5. Транспорт, воздушен mail, воздух mail, или други услуги, според проектот во 15-25 дена за да стигнат до најголемиот дел од земјата е ситуацијата. Ние ќе одберете превозот метод врз основа на тежини и димензии. Доколку клиентот бара специфични објавување, ве молиме обратете се на еден од нашите сметка менаџери!
6. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 30 дена, или подолг период на време. Ако не сте добиле по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги испита и разреши испорака проблеми.
7. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска со цел да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика на враќање :
1. Ако купувачот примените објектот и тоа е неисправен или не работат, поради производителот дефект, ние ќе го замени дел за вас или вратени.
2. Купувачот ќе треба да ги информира нас во 7 дена од денот на приемот на објектот, во вашиот поседување повеќе од 7days,се смета дека се користи и ние не ќе издаде наплата или да го замени.
3.ние ќе ги испитуваме и тест на проектот, ако тоа се должи на производителот дефект на тоа ќе биде заменет со превозот на купувачот трошоци и придобивки се врати мора да ги содржи сите оригинални предмети се користи, неоштетени и со оригинално пакување.исто така, мора да ни обезбеди враќање следење на број,причина.Превозот цена е мечка од двете selled и купувачот на половина.
4.Продавачот треба да добие враќање пред да се вратат на купувачот.
Вие се согласувате
за сите погоре наведени политики по нарачување на платформа.
За Повратни Информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако не сте задоволни со ова купување на,ве молиме слободно Контактирајте со нас,наместо да се даваат негативни повратни информации или отворен Спор.

Подробности

Отделят Цвят:
Жълт
Тип Елемент:
Топка
търговска марка:
forpro
Номер На Модела:
ЗА-2ММ
Цвят:
Жълт

Те също купуват с този продукт

Безплатна доставка 10 чифта 6 Pin Tamiya Kyosho Molex Plugs ESC Battery Connectors

BGN 15.98

Ставка ОписКарактеристики : Pin Број : 6 Pin Тип : Tamiya Kyosho Molex Приклучоци.Пакетот вклучува : 10 пара 6 Pin Tamiya Kyosho Molex Приклучоци ESC Приклучоците за БатеријатаПревозот Политика стандардниот превозот е од Кина Пост воздух mail / Хонгконг воздух mail...

50 см височина във веригата 20 мм шестиугольные кристали, мъниста верига гирлянди направления украшение Коледно дърво сватбена украса безплатна доставка

BGN 6.00 6.38

Висина 50cm по синџир 20mm хексагонална кристали Мушка Синџир Гарланд Насоки Украс Божиќ Дрво Свадба Декорација бесплатен превозотОписМОНИСТРА, ГОЛЕМИНА : 20 MMдолжина : 50cm по синџирМини цел : 1 синџир

1000M 220V 30A Long Distance One Way Remote Control Power Switch 3000W High Power Wireless Switch With remote control

BGN 25.00 27.38

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.1000 M 220 V 30 A Долго Растојание Еден Начин Далечински Управувач Прекинувач 3000 W Висока Моќност Безжичен Прекинувач Со далечински управувач12 : Автозаклучување23 : ИнтеркодотНезанимање : Бутване Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачот Спецификација : Работен Напон : AC220 V Работна Фреквенција : 315 MHz / 433 MHz Max Струја : 30 A Оперативни Температура : 40'C~+80'C Излез Држава : Еден / Toggle / Latched прилагоди слободно страна на Скокач на приемникот...

10 бр. Безплатна доставка, високо качество на 20 см Crystal държач на крушката контакт на притежателя на лампи G4 led/G4 / лампа с щепсел, 12V 10-20 Вата, аксесоари за осветление

BGN 3.36

Спецификации : [size] : Бебе дијаметар 9 MM* 16 MM [бебе материјал] : 20 CM / 0.3 плоштадот mm линија дијаметар на висока температура VDEcertification Тефлон жица (бакарна жица) + керамички светилка сопственикот или bakelite пластична светилка носителот [боја] : бела или црна...

2 бр и инв директен мрежа за постоянен ток 5.5*2.1 mm 1 женски сплитер 4 мъжки включете щепсела за захранване ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ адаптер конектор кабел удължител 35 см

BGN 12.00 12.78

Бесплатен Превозот Кина Пост ( ви даде следење на број , и на Интернет може да query досие, нормално трае 1558 дена да пристигне во вашата земја).Опис : DC 5.5*2.1 mm 1 Женски Splitter 4 Машки видео надзор моќ приклучок за кабелот за адаптер приклучок за Продолжување кабелот Женски : Дупка со Дијаметар : 5.5 ммPin Дијаметар : 2.1 mmМашки : Надворешен Дијаметар : 5.5 ммВнатре Дијаметар : 2.1 mmСосема нов!КОЛИЧИНА : 2 buc кабел ( 1 pack )кабел lenght : 35cm5.5*2.1 mm 1 Женски Splitter 4 МашкиОбјектот како на следниве слики : Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

50 мм увеличително стъкло купол топката обхват на преспапиета като десктоп половината от обхвата на преспапиета

BGN 11.00 12.00

Јасно 50mm, Убава Домашна Декорација Кристал Сфера Магија Feng Shui Кристална Топка&Свет бесплатен превозотголемина : 50mmиме : кристал топкибоја : проѕирна бојамини цел : 1 компјутер / многу

Опазване на околната среда, 100 бр./лот 6*6*12 мм хеликоптер 4P осезаемо превключвател бутон микропереключатель ПОТОПЕТЕ Plug-in Self-Reset

BGN 4.64

Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Пошта обично треба 25 65 дена ,проверете за ова : global.cainiao.com / index.htm?spm=0.0.0.0.d Yn50 T&lang=enкина пост воздух mail : обично 1545 дена да пристигнеКина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Mail само треба патеката во кина !но, не грижете се, колку што вашата адреса за е точно, стока ќе пристигнат безбедно во твоите раце,ние едноставно не може да се гарантира кога царинската ќе се справи со, Особено по промоцијата ден (ноември 11), брзина ќе биде побавно,ifyou сакате да пристигне побрзо, одберете ги средствата за транспорт логистика trackinginformationголемина на стоки нормален високо квалитетни стоки нормално висок квалитет 6*6*4.3 50 парче 100 компјутери 6*6*4.5 50 парче 100 компјутери 6*6*5.0 50 парче 100 компјутери 6*6*5.5 50 парче 100 компјутери 6*6*6.0 50 парче 100 компјутери 6*6*6.5 50 парче 100 компјутери 6*6*7.0 50 парче 100 компјутери 6*6*7.5 50 парче 100 компјутери 6*6*8.0 50 парче 100 компјутери 6*6*8.5 50 парче 100 компјутери 6*6*9.0 50 парче 100 компјутери 6*6*10.0 50 парче 100 компјутери 6*6*10.5 50 парче 100 компјутери 6*6*12.0 50 парче 100 компјутери 6*6*13.0 50 парче 100 компјутери 6*6*15.0 50 парче 100 компјутери 6*6*17.0 50 парче 100 компјутери 6*6*20.0 50 парче 100 компјутериОценка : 50m A 12 VDCКонтакт Отпор : 50m Ω макс(почетна)Изолација Отпор : 100 Ω( min DC 250 V )Dielectric Сила : AC250 V(50 / 60 Hz за 1minute)Electrically Живот : 80,000 циклусиСредина Температура : 25 °~ +105 °Оперативен Сила : 180 / 250( ± 30gf)Заштита на животната средина : ДАПлаќање : не прифаќаме сите плаќање како што е подолу...

Източник на захранване 12V led driver Lighting Трансформатор за led лента 24W 36W 60W 100W 120W 180W 240W 360W 480W

BGN 4.00 5.73

Ние нудиме прилагодите решение за вашата LED декорација Ако не знаете како да натпревар или што да купат, контактирајте ја нашата служба за корисници...

Безплатна доставка E27 Edison гнездо лампи, метален държач на крушката ретро бесключевой притежателя лампи

BGN 21.00 22.72

Информација За Производот : *Материјал : бакар месинг*Тип : konb префрлате*Должина на : 70mm*Ширина : 33mm*МАКСИМАЛЕН напон : 250 V*MAX моќност : 250 W*Дебелина : 1.6 mm*База тип : E26 / E27Инсталација Забелешка : Овој приклучок не е за 2 кабелот кабли, Постои картон поставата внатре.Треба да се остави како тоа делува како изолатор, Не го отстраните.Ако не сте сигурни како да се поврзете на светилка држачи...

10 бр. / лот (5.0*3.0 мм) DC Power plug жак адаптер 5.0 мм, 3.0 мм plug за преносими компютри от Samsung зарядно устройство конектор

BGN 6.88

Карактеристики : DC адаптер Едниот крај : 5.0 (од страна Дијаметар) x3.0mm (внатре Дијаметар) машки Едниот крај : 5.5x2.1 мм женски Врвен Квалитет на Пакет Вклучуваат : 10 парчиња x DC адаптер

20 бр двоен край DC 5. 5x2. 1 mm женски жак захранване конверсионный конектор лаптоп адаптер съединители за монитор LED light bar интерфейс

BGN 22.00 23.68

Бесплатен Превозот Кина Пост ( ви даде следење на број , и на Интернет може да query досие, нормално трае 1558 дена да пристигне во вашата земја).Опис : Двојно Заврши DC 5.5x2.1mm женската моќ конектор конверзија џек Лаптоп Адаптер Приклучок за Монитор LED светло бар ИнтерфејсСосема нов ! Женски : Дупка со Дијаметар : 5.5 ммPin Дијаметар : 2.1 mmУПОТРЕБА : оваа ставка може да се користи за моќ конектор конверзија КОЛИЧИНА : 20 компјутери ( 1 pack )Објектот како на следниве слики : Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

WS2812B 5050 RGB LED Strip 1M 60 светодиода 60LED индивидуална адресуемая 5V Черна печатна платка

BGN 9.04

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140 Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЗаштеда на енергија и заштита на животната средина.Висока осветленост 5050 SMD LED светло лента.Единството на светлината, мека сјај во ред, богати бои.Ниска потрошувачка на енергија, висок интензитет.Тешко да шок скршени, удобен транспорт.Одговара на RGB контролер и енергија на снабдувачот систем.Широк агол на гледање.Апликации : 1) светне шарени дома живот, DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци.2) Хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапи употреба.3) Архитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency.4) Нашироко се применуваат во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлување.5) се Применливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.Спецификации : Multicolor WS2812 B LED лентаШирина : 10ммLED Type : SMD 5050LED Количина : 1 M 60 LEDРаботен Напон : DC 5vFPC Боја : ЦрнаДостапни Боја : Целосна бојаИП Одделение : НеВодоотпоренОперативен Температура : 20~+45 степени.Пакетот вклучува : 1 x WS2812 B LED лента светлина

5pairs говорител терминал Binding Post Banana Plug конектор

BGN 9.41

5pairs Говорникот Терминал Обврзувачки Пост Банана Приклучок Приклучок КонекторОпис : Компактен, сигурен и издржлив.Лесна инсталација со заклучување со завртки и лесно да се користи.Погоден за 4mm банана приклучок, лопата терминали или гола жица.Спецификации : Материјал : отпорни на корозија злато позлатенДолжина : 33mmПакет : 5pairs Говорникот Терминал Обврзувачки Пост

GU10 към E27 притежателя лампи конвертор винт лампата база лампа LED Light винт гнездо E27 на лампата към GU10 притежателя адаптер преобразувател 6 бр.

BGN 16.00 18.22

Добредојдовте на Мојот Осветлување ПродавницаЗа Вашите Шарени ЖивотИнформација За Производот : Опис : GU10 да E27 Светилка Носителот Конвертор LED Светло Светилка База Завртка Крушка Светилка Штекер 6 PCS / Многу100% бренд и висок квалитетФункција : Максимален напон : 250 VСтруја : 2 AСертификација : CE,Ro HS.Материјал : Пламен Retardant PBT + Месинг диригент.Големина : 57*33mm.Тежина : 20g.Тоа може да се користи за да го Смените вашиот E27 Завртка светилки светилки за да ги собере GU10 светилка носителотПакет : 6pcs x GU10 да E27 Светилка Носителот Конвертор во OPP Вреќа.Детали За Производот : Добредојдовте на пролет продавница и да уживате во вашето време,ви благодарам...

1бр 30 мм метал, неръждаема стомана водоустойчив защелкивающийся Doorebll Рог на LED бутон превключвател Автоматично стартиране на двигателя PC символ на храна

BGN 14.72

1pc 30мм Метал Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Latching Doorebll Рог LED Притисни Копче за Префрлање Автомобил Авто Мотор стартувајте го PC Моќ СимболИнсталирајте дијаметар : 30ммВклучете оценка : 5 A / 250 VACОблик : Рамна главаБоја : Зелена,ЦРВЕНА,Зелена,Жолта,Бела,ПортокаловаНапон : од 2.8 V да 250 VФункција : Latching (1 NO1 NC)Терминал : Pin терминалКора материјал : Нерѓосувачки челикIP оценка : IP65Температура : 40 до 75 СтепенЗа повеќе квантитет,pls контактирајте со нас за ДОБРА ЦЕНА!! Се истакна : За Бесплатно полнење на Кина пост услуга, тоа не имаат стабилна превозот време, ние cann'tбидете сигурни дека goods100% може да се пристигне секоја земја sucessful во 60days...

5W Epileds чипове с висока мощност доведе растат мъниста 650-660nm червен цвят led крушки лампи с 20 мм пхб сам на съставните части на 1000 бр./лот

BGN 1424.00 1582.38

5w Epileds чипови, висока моќност предводена расте монистра светлина 650660nm длабоко црвена боја, предводена крушка светилка за лемење со 20mm pcb diy составни делови 1000pcs / многу промоција на курирската служба DHL / ФЕДЕКС / EMS бесплатен превозот Функција : 1.се направени со висок квалитет Epileds чипови ,лемење со dia20mm ѕвезда PCB2.емитуваат боја : црвена (650660nm)3.висока прозрачна флукс : 5060lm4.долг животен век : >50.000 часа5.напред напон : DC 2.42.8 v6.напред тековната : 1400m A7.vewing агол : 120°8.антиstaticz пакување9.ниска топлина дисипација10.добра светлина распаѓање : 11.заштеда на енергија12.компактен изглед13.висока светлина за конвертирање14.вешто контрола на сјајот15.R&D оддел директно за поддршка на производи` добар квалитет.16...