• Ново
100 бр./лот правоъгълен 3.5 мм позлатен стерео жак 3,5 мм 3 Щифта стерео щепсел с 3.5 мм стерео жак 90 градуса аудио адаптер

100 бр./лот правоъгълен 3.5 мм позлатен стерео жак 3,5 мм 3 Щифта стерео щепсел с 3.5 мм стерео жак 90 градуса аудио адаптер

BGN 123.00
BGN 176.00
-30 %
В магазина

Брой продукти


100pcs/многу Никел Позлатен Десен Агол 3.5 mm Стерео Приклучок од 3,5 mm 3 Пол Стерео Plug да 3.5 mm Стерео Приклучок 90 степени Аудио Адаптер БОГАТА ТЕХНИКА Wholesales
Точка Име : 3.5 mm 3 Столбови Стерео Машки Plug да 3.5 mm Стерео Женски Приклучок за Полнач/Adapter/Конвертор Десен Агол/90 степени/L Форма 3.5 mm Стерео Женски Машки Конектор за Апликација : Аудио,Видео, итн Позлата : Злато Позлатен Приклучок Нето Тежина : 4.2 g/еез Пакет се Вклучени : 100pcs Десен Агол 3.5 mm Конектор во ПП Торба
Кликнете на овој линк за 10pcs/многу : *************************************************************************************************
За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd. е професионална производителот за RF коаксијален конектори, кабли и компоненти, како што се аудио и видео приклучоци. Нашите производи вклучуваат РКА, XLR,Speakon/Powercon,DIN,AV Balun,Банана Приклучок,Обврзувачки Пост Терминали и RF Конектори вклучувајќи SMA , SMB , SMC , BNC , L9 , L27 , L29 . N-тип, MCX , TNC , MMCX , C3 , C4 , C6 , FME , како и други аудио-видео конектори, кабелска телевизија и различни plug-in периферна опрема , како што се авијација 4,6,8,10,12,16,20,25,30 главата. Разновидност на високо-фреквентни кабли 50 - (1, 1.5, 3, 5 ,7, 9), 75 - (3,5,7,9,12)1/2 кабли 213,214,223,7/8 ,и така натаму. Производи се широко се користи во воени системи,комуникации и инструментација индустрии. Добредојдовте на нови клиенти и старите пријатели дојде да се преговара и да се воспостави деловни односи.

Подробности

Номер На Модела:
LRTW883N150M
търговска марка:
R
Името На Модела:
Правоъгълен 3,5 мм стерео штекерный конектор
3,5 mm 3 Щифта Стереоразъем:
3,5 мм plug за 3.5 мм жак
Приложение:
Аудио, видео и т.н.
Статус:
100% чисто нов, високо качество, в наличност
Аудио жак 3.5 мм:
Десен ъгъл 3,5 мм стерео щепсел
покритие:
Позлатените Покритие
90 градуса 3,5 мм жак:
Правоъгълен конектор 3,5 мм
3,5 мм стерео адаптер:
3.5 мм адаптер

Те също купуват с този продукт

2015 нов прием на SMA женски преграда SMB RA мъжки косичка кабел RG316 15 см коаксиален кабел

BGN 10.00 10.99

2015 година Нови Пристигнување SMA женски bulkhead да SMB РА машки Pigtail кабел RG316 15cm коаксијален кабелОтпорност 50 Ω конектори SMA Џек bulkhead директно SMB Plug десен агол кабел RG316 Други Кабел само кликнете Сопствен RF Кабел Собранието Волшебникот Факултативна Должина од 15cm• Ние го прифаќаме Зачувам само...

10 бр. / лот (5.0*3.0 мм) DC Power plug жак адаптер 5.0 мм, 3.0 мм plug за преносими компютри от Samsung зарядно устройство конектор

BGN 6.88

Карактеристики : DC адаптер Едниот крај : 5.0 (од страна Дијаметар) x3.0mm (внатре Дијаметар) машки Едниот крај : 5.5x2.1 мм женски Врвен Квалитет на Пакет Вклучуваат : 10 парчиња x DC адаптер

Безплатна доставка E27 Edison гнездо лампи, метален държач на крушката ретро бесключевой притежателя лампи

BGN 21.00 22.72

Информација За Производот : *Материјал : бакар месинг*Тип : konb префрлате*Должина на : 70mm*Ширина : 33mm*МАКСИМАЛЕН напон : 250 V*MAX моќност : 250 W*Дебелина : 1.6 mm*База тип : E26 / E27Инсталација Забелешка : Овој приклучок не е за 2 кабелот кабли, Постои картон поставата внатре.Треба да се остави како тоа делува како изолатор, Не го отстраните.Ако не сте сигурни како да се поврзете на светилка држачи...

1000M 220V 30A Long Distance One Way Remote Control Power Switch 3000W High Power Wireless Switch With remote control

BGN 25.00 27.38

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.1000 M 220 V 30 A Долго Растојание Еден Начин Далечински Управувач Прекинувач 3000 W Висока Моќност Безжичен Прекинувач Со далечински управувач12 : Автозаклучување23 : ИнтеркодотНезанимање : Бутване Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачот Спецификација : Работен Напон : AC220 V Работна Фреквенција : 315 MHz / 433 MHz Max Струја : 30 A Оперативни Температура : 40'C~+80'C Излез Држава : Еден / Toggle / Latched прилагоди слободно страна на Скокач на приемникот...

1бр 19 мм, от неръждаема стомана водоустойчив ключ за заключване на ключа 5A AC250V 2 3 позиции ключ превключвател ротационен превключвател онлайн търговия на Едро

BGN 9.44

1pc 19mm Нерѓосувачки Челик водоотпорен прекинувачот за заклучување на копчињата 5 A AC250 V 2 3 Позиции Rotarty Switch Changeover Switch Онлајн трговија на ГолемоДел број : PM192 F11 Y / 21Инсталирајте дијаметар : 19mmВклучете оценка : 3А / 250 VACОблик : Рамна главаФункција : Две позиција одржување на прекинувачот за заклучувањеТерминал : 3 Pin терминал(1 NO1 NC)Кора материјал : нерѓосувачки челикТемпература : 40 до 75 СтепенНие може да се направи под посебни барања(Тоа ќе се земе дополнителна наплата, pls контактирајте со нас прво, пред да ред) : 1.Ласерско гравирање за различни симбол или Осветлени симбол.2...

4бр BNC to SMA Type Male Female RF Adapter Connector Kit Test Converter Set - New L057

BGN 4.00 5.95

Карактеристики : Комерцијални Одделение SMA Серија конектор,SMA женски BNC машки Конектори,позлатени Контакти Тефлон Изолатор ,позлатени Машински Месинг Изградба Спецификација : Темп.опсег : 65~ +165 (ЈП Кабел ~ +85) Изолација отпор ≥5000 MΩ Отпорност : 50Ω Трајни Циклуси : 500 Циклуси Типот : 1.BNC машки да SMA машки директно адаптер2.BNC машки да SMA женски права адаптер3.BNC женски SMA женски права адаптер4.BNC женски SMA машки директно адаптер Изолација материјал : PTFe Материјал : Месинг, НикелОбложено Големина : Како на сликата покажува Боја : Сребрена, Златна Количина : 1 Сет Забелешка : 1...

5W Epileds чипове с висока мощност доведе растат мъниста 650-660nm червен цвят led крушки лампи с 20 мм пхб сам на съставните части на 1000 бр./лот

BGN 1424.00 1582.38

5w Epileds чипови, висока моќност предводена расте монистра светлина 650660nm длабоко црвена боја, предводена крушка светилка за лемење со 20mm pcb diy составни делови 1000pcs / многу промоција на курирската служба DHL / ФЕДЕКС / EMS бесплатен превозот Функција : 1.се направени со висок квалитет Epileds чипови ,лемење со dia20mm ѕвезда PCB2.емитуваат боја : црвена (650660nm)3.висока прозрачна флукс : 5060lm4.долг животен век : >50.000 часа5.напред напон : DC 2.42.8 v6.напред тековната : 1400m A7.vewing агол : 120°8.антиstaticz пакување9.ниска топлина дисипација10.добра светлина распаѓање : 11.заштеда на енергија12.компактен изглед13.висока светлина за конвертирање14.вешто контрола на сјајот15.R&D оддел директно за поддршка на производи` добар квалитет.16...

2.4 G wifi 4-zone RGB remote controller Mi. light безжичен RF дистанционно управление за лампи и led лента Безплатна доставка

BGN 192.80

2.4 G 4зона RGB далечински контролер Ми.светлината безжични RF далечински контролер за сијалица& led лента Бесплатен ПревозотПроизводство опис : Технички Параметри : Функцијата на копчињата : Насока за употреба : Внимание : Типична Примена : Внимание : Производ Слика :

Високо качество на ниски отслабване N женски конектор конектор ключ BNC правоъгълен мъжки конектор RG142 50 см 20 адаптер

BGN 6.00 6.56

Висок квалитет на нискослабеењето N Женски Џек Приклучок за Префрлување F Машки Приклучок Конектор RG142 50 CM 20" Адаптер

AC 85V 110V 125V 220V 240V 250V RF Wireless Remote Control Switch System 1CH Relay Receiver Wall Panel Transmitter Умен дом

BGN 22.00 24.30

AC 85 V 110 V 125 V 220 V 240 V 250 V RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 1 CH Реле Приемник Ѕид Панел Предавателот Smart Home Ставка Опис : компанија за дизајн и производство на AC85 V260 V еден CH далечинско управување на прекинувач со 10 A реле, Утовар 1000 W апарати, тоа може да дознаете повеќе за далечинска контрола, сите копчиња или секој далечинскиот управувач може да биде учење...

10M 22AWG черен / зелен / червен/син/бял удължител RGBW кабел кабел 5-пинов луженый Мед led тел линия за led лента RGBW

BGN 17.00 18.70

10 M 22 AWG црна / зелена / црвена / блу / бела RGBW Продолжување Wire Кабел Мозок 5 Pin Конзервирани Бакар LED Жица Линија за LED RGBW Лента СветлинаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетЗа led лента 5050 RGBW боја се Прошири кабел жицаПроизвод : LED Лента wire кабел за 5 игличкиИглички на една боја led лента : 5 игличкиМатеријал : ПВЦ и бакарна жицаРабота темп : 040 CСкладирање temp : 20~60cГолемина : 22 AWG Забелешка : горенаведените цена е за 10 Метри кабел, кога ќе се направи ред, ве молиме да ни оставите порака, дека колку метри ќе потреби...

20ARTICLE pcs DC 5. 5x2. 1mm мъжки директен до 3.5x1.1mm съвет мъжки L-образен ъгъл на щепсела на захранването адаптер кабел конектор кабел 10см 24AWG

BGN 27.00 28.40

Бесплатен Превозот Кина Пост ( ви даде следење на број , и на Интернет може да query досие, нормално трае 1558 дена да пристигне во вашата земја).DC 5.5*2.1 mm Машки 3.5x1.1 мм машки Lоблик на прав Агол кабел моќ приклучок адаптер приклучок за кабелотСосема нов !Агол Машки крај : 1) надворешен дијаметар : 3.5 mm2) Внатре дијаметар : 1.1 mmдиректно машки крај : 1) Внатре дијаметар : 5.5 мм2) Pin дијаметар : 2.1 mmКОЛИЧИНА : 20 компјутери кабел ( 1 pack )кабел lenght : 10cm ± 1cmОбјектот како на следниве слики : Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

1X високо качество на CCT регулиране на led контролер най-новият led регулатор на цветовата температура и слаби безплатна доставка

BGN 23.20

Напон:DC5 V / 12 V~24 V достапни RF фреквенција:433.92 Mhz Излез:3 CMOS Отвори мозоци Излез Конекција:Заеднички анодна Статични потрошувачка на енергија : Излез Тековната: Излезна Моќност:5 V : Надворешна димензија : 83*79*33mm Пакет големини:205*134*47mmВисок квалитет на боја температура контролерПроизводи Опис : Оваа Rf Допир Далечински Боја температура Контролер е еден од новите дизајн LED Допир далечински контролер на Нашитефабрика...

16 мм LED незабавен водоустойчив от неръждаема стомана метален звънец звънец Рог на бутон на ключа на автомобила автоматично двигател PC Power Start Starter

BGN 1.00 1.44

5 V 12 V 24 V 110 V 220 V LED Momentary Selfостатокот 16mm Водоотпорен Моќ Метал Push Копчето Switch1 NO 1 NC Нерѓосувачки Челик Добар Квалитет

20 бр двоен край DC 5. 5x2. 1 mm женски жак захранване конверсионный конектор лаптоп адаптер съединители за монитор LED light bar интерфейс

BGN 22.00 23.68

Бесплатен Превозот Кина Пост ( ви даде следење на број , и на Интернет може да query досие, нормално трае 1558 дена да пристигне во вашата земја).Опис : Двојно Заврши DC 5.5x2.1mm женската моќ конектор конверзија џек Лаптоп Адаптер Приклучок за Монитор LED светло бар ИнтерфејсСосема нов ! Женски : Дупка со Дијаметар : 5.5 ммPin Дијаметар : 2.1 mmУПОТРЕБА : оваа ставка може да се користи за моќ конектор конверзија КОЛИЧИНА : 20 компјутери ( 1 pack )Објектот како на следниве слики : Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

50 мм увеличително стъкло купол топката обхват на преспапиета като десктоп половината от обхвата на преспапиета

BGN 11.00 12.00

Јасно 50mm, Убава Домашна Декорација Кристал Сфера Магија Feng Shui Кристална Топка&Свет бесплатен превозотголемина : 50mmиме : кристал топкибоја : проѕирна бојамини цел : 1 компјутер / многу

1бр 30 мм метал, неръждаема стомана водоустойчив защелкивающийся Doorebll Рог на LED бутон превключвател Автоматично стартиране на двигателя PC символ на храна

BGN 14.72

1pc 30мм Метал Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Latching Doorebll Рог LED Притисни Копче за Префрлање Автомобил Авто Мотор стартувајте го PC Моќ СимболИнсталирајте дијаметар : 30ммВклучете оценка : 5 A / 250 VACОблик : Рамна главаБоја : Зелена,ЦРВЕНА,Зелена,Жолта,Бела,ПортокаловаНапон : од 2.8 V да 250 VФункција : Latching (1 NO1 NC)Терминал : Pin терминалКора материјал : Нерѓосувачки челикIP оценка : IP65Температура : 40 до 75 СтепенЗа повеќе квантитет,pls контактирајте со нас за ДОБРА ЦЕНА!! Се истакна : За Бесплатно полнење на Кина пост услуга, тоа не имаат стабилна превозот време, ние cann'tбидете сигурни дека goods100% може да се пристигне секоја земја sucessful во 60days...

GU10 към E27 притежателя лампи конвертор винт лампата база лампа LED Light винт гнездо E27 на лампата към GU10 притежателя адаптер преобразувател 6 бр.

BGN 16.00 18.22

Добредојдовте на Мојот Осветлување ПродавницаЗа Вашите Шарени ЖивотИнформација За Производот : Опис : GU10 да E27 Светилка Носителот Конвертор LED Светло Светилка База Завртка Крушка Светилка Штекер 6 PCS / Многу100% бренд и висок квалитетФункција : Максимален напон : 250 VСтруја : 2 AСертификација : CE,Ro HS.Материјал : Пламен Retardant PBT + Месинг диригент.Големина : 57*33mm.Тежина : 20g.Тоа може да се користи за да го Смените вашиот E27 Завртка светилки светилки за да ги собере GU10 светилка носителотПакет : 6pcs x GU10 да E27 Светилка Носителот Конвертор во OPP Вреќа.Детали За Производот : Добредојдовте на пролет продавница и да уживате во вашето време,ви благодарам...

12 мм водоустойчив защелкивающийся се поддържа висока корона през цялата метал от неръждаема стомана бутон за стартиране на автомобила Рог говорител звънец автома

BGN 2.43

1pcs 12mm Водоотпорен Latching Одржува Висок Круг од не ' Рѓосувачки Челик Метал Push Копчето Автомобил Започнете Рог Говорникот Бел Автоматско ЗаклучувањеПакет Вклучуваат : 1pcs ПрефрлатеПринцип : Автоматско заклучување, Притисни за контакт, Притиснете повторно за одделување

Panlongic високо качество LJC18A3-H-Z / AX капацитет на безконтактен датчик превключвател DC 6-36V 300mA NPN NC-нормално затвори Безплатна доставка

BGN 78.00 86.38

Производ Функција : Нови LJC18 A3HZ / СЕКИРА Capacitance Сензор Switch NPN NC DC636 V 18mm Дијаметар.Тоа е компонента широко се користи во автоматска контрола на индустријата за откривање, контрола, и noncontact префрлувањеКога близина прекинувачот е блиску до некои целни објектот, тоа ќе го испрати контрола сигнал.Функција : Напојување пресврт врска заштита , краткиколо заштита , може директно да се поврзе со САЛАДИНЕкономски и едноставна операцијаДолг животен век, висока сигурност и силен отпор сопственост на животната срединаЦрвени LED покажува дека тоа е на располагање за откривање на сензорот оперативен државата.IP67 структура на заштита (IEC спецификација)Карактеристика параметар : Тип : NPN NCМонтажа начин : Не екран shield типОткривање на далечина : 10мм±10%Собата растојание : 08mmСтандард за откривање на објект : SPCC 50 x 50 x 1 mmОдговор на фреквенција : 0.5 k HzОдложување на далечина : 10% подолу од откривање на далечинаОткривање објект : Може да се открие било dielectricНапон : DC 636 VПотрошувачка на струја : Подолу 13m AКонтрола излез : 300 мр ПодолуЈамка заштита : Пресврт врска заштита, пренапони апсорпција, оптоварување краткиколо заштитаТемпературата & влажност : 30~+65 °C, 35~95% RHИзолација отпорност : Над 50 MΩ помеѓу полнење дел и домувањеГо издржат напон : AC 1000 V 50 / 60 Hz 1min помеѓу полнење дел и домувањеСтруктура на заштита : IP67 (IEC спецификација)Материјал : Никел позлатен месинг, ABSЖица должина : 1 MВе молиме проверете слики за повеќе детали.Пакет листата : 10 x Capacitance Сензор ПрефрлатеПовеќе сродни производи, ве молиме да кликнете : ДимензијаМ12(LJC12)M18(LJC18)M30(LJC30)Монтажа начинНеекран shield типНеекран shield типНеекран shield типТипDCNPNНЕ LJC12 A3AZ / BX LJC18 A3HZ / BXLJC30 A3HZ / BXКООРДИНАТОР LJC12 A3AZ / СЕКИРА LJC18 A3HZ / СЕКИРАLJC30 A3HZ / СЕКИРАPNPНЕ LJC12 A3AZ / BY LJC18 A3HZ / СТРАНАLJC30 A3HZ / СТРАНАКООРДИНАТОР LJC12 A3AZ / АЈ LJC18 A3HZ / АЈLJC30 A3HZ / АЈAC2жицаНИКОЈLJC18 A3HJ / EZLJC30 A3HJ / EZКООРДИНАТОРLJC18 A3HJ / DZLJC30 A3HJ / DZОткривање на далечина5mm±10%10мм±10%25мм±10%Собата растојание0~4mm0~7mm0~13mmСтандард за откривање на објектот(железо)SPCC 50 X50 X1mmОдговор на фреквенцијаDC : 0.5 k Hz ac : 25 Hz