• Ново
GU10 към E27 притежателя лампи конвертор винт лампата база лампа LED Light винт гнездо E27 на лампата към GU10 притежателя адаптер преобразувател 6 бр.

GU10 към E27 притежателя лампи конвертор винт лампата база лампа LED Light винт гнездо E27 на лампата към GU10 притежателя адаптер преобразувател 6 бр.

BGN 16.00
BGN 18.22
-12 %
В магазина

Брой продукти


Добредојдовте на Мојот Осветлување ПродавницаЗа Вашите Шарени Живот
Информација За Производот :
Опис : GU10 да E27 Светилка Носителот Конвертор LED Светло Светилка База Завртка Крушка Светилка Штекер 6 PCS/Многу
100% бренд и висок квалитет
Функција :
Максимален напон : 250 V
Струја : 2 A
Сертификација : CE,Ro HS.
Материјал : Пламен Retardant PBT + Месинг диригент.
Големина : 57*33mm.
Тежина : 20g.
Тоа може да се користи за да го Смените вашиот E27 Завртка светилки светилки за да ги собере GU10 светилка носителот
Пакет : 6pcs x GU10 да E27 Светилка Носителот Конвертор во OPP Вреќа.
Детали За Производот :
Добредојдовте на пролет продавница и да уживате во вашето време,ви благодарам. Да бидат слободни да контакт.
Продавница Менаџер Препорачува :
Политика На Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобри.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Наплата износ не ги вклучува превозот и ракувањето цена Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Shippment :
Ние Брод на Светот .Сите предмети ќе бидат испратени од страна на EMS, DHL , FEDEX, UPS-от, ТНТ, кина пост, хонг конг пост.
Ние брод вашата нарачка во рок од 1-3 дена по расчисти исплата.
За некое место како ОАЕ, Сингапур, .ект . сте одбрале директна линија. . И да се направи стоката безбедно пристигнувањето на вашите раце
За рефус со цел, ние ќе БРОД од СТРАНА на МОРЕТО. Ние имаме богато искуство на најголемиот дел цел извоз
EMS : Item испратени од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена.
DHL : Item испратени од DHL, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 5 дена.
FEDEX : Item испратени од FEDEX, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 5 дена.
ПРОЗОРЦИ : Item испратени од UPS, да се постигне повеќето земји во рок од 2 до 5 дена.
ТНТ : Item испратени од ТНТ, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 5 дена.
HK пост : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 денови.
Кина пост : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Плаќање :
Ali Express Безбедност на плаќање; Ali Express Зачувам плаќање на услугата.
Сите предмети се испраќаат за слободни освен такси како данок или должност наплаќа од вашата земја.
Ве молиме завршите вашето плаќање по потврдување.

Подробности

Тип Елемент:
Преобразувател На Притежателя На Лампи
Материал:
Flame-Забавители PBT
Номер На Модела:
GU10tE27a
Името на елемент :
GU10 към E27 притежателя лампи конвертор винт основата на лампата гнездо лампи
Характеристика:
Променете си има крушка E27, за да отговарят на притежателя на лампа GU10
Напрежение / Ток:
250В/2А
Произходът на място:
Гуангдонг, Китай
Цвят:
Бял
Материал:
Flame-Забавители PBT, мед
Размер:
57*33mm
Пакет:
Торба OPP

Те също купуват с този продукт

5W Epileds чипове с висока мощност доведе растат мъниста 650-660nm червен цвят led крушки лампи с 20 мм пхб сам на съставните части на 1000 бр./лот

BGN 1424.00 1582.38

5w Epileds чипови, висока моќност предводена расте монистра светлина 650660nm длабоко црвена боја, предводена крушка светилка за лемење со 20mm pcb diy составни делови 1000pcs / многу промоција на курирската служба DHL / ФЕДЕКС / EMS бесплатен превозот Функција : 1.се направени со висок квалитет Epileds чипови ,лемење со dia20mm ѕвезда PCB2.емитуваат боја : црвена (650660nm)3.висока прозрачна флукс : 5060lm4.долг животен век : >50.000 часа5.напред напон : DC 2.42.8 v6.напред тековната : 1400m A7.vewing агол : 120°8.антиstaticz пакување9.ниска топлина дисипација10.добра светлина распаѓање : 11.заштеда на енергија12.компактен изглед13.висока светлина за конвертирање14.вешто контрола на сјајот15.R&D оддел директно за поддршка на производи` добар квалитет.16...

1X високо качество на CCT регулиране на led контролер най-новият led регулатор на цветовата температура и слаби безплатна доставка

BGN 23.20

Напон:DC5 V / 12 V~24 V достапни RF фреквенција:433.92 Mhz Излез:3 CMOS Отвори мозоци Излез Конекција:Заеднички анодна Статични потрошувачка на енергија : Излез Тековната: Излезна Моќност:5 V : Надворешна димензија : 83*79*33mm Пакет големини:205*134*47mmВисок квалитет на боја температура контролерПроизводи Опис : Оваа Rf Допир Далечински Боја температура Контролер е еден од новите дизајн LED Допир далечински контролер на Нашитефабрика...

10M 22AWG черен / зелен / червен/син/бял удължител RGBW кабел кабел 5-пинов луженый Мед led тел линия за led лента RGBW

BGN 17.00 18.70

10 M 22 AWG црна / зелена / црвена / блу / бела RGBW Продолжување Wire Кабел Мозок 5 Pin Конзервирани Бакар LED Жица Линија за LED RGBW Лента СветлинаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетЗа led лента 5050 RGBW боја се Прошири кабел жицаПроизвод : LED Лента wire кабел за 5 игличкиИглички на една боја led лента : 5 игличкиМатеријал : ПВЦ и бакарна жицаРабота темп : 040 CСкладирање temp : 20~60cГолемина : 22 AWG Забелешка : горенаведените цена е за 10 Метри кабел, кога ќе се направи ред, ве молиме да ни оставите порака, дека колку метри ќе потреби...

Безплатна доставка на 10 комплекта Kf2510 2Pin Connector Комплекти 2.54 мм мъжки пин заглавна+клемма+жена

BGN 6.70

Карактеристики : Пакетот вклучува : 10pcs 2pin машки Pin Заглавие20pcs Терминал10pcs 2pin женски pin конекторПолитика За ИспоракаСтандардната превозот е од Кина Пост воздух mail / Хонгконг воздух mail...

20ARTICLE pcs DC 5. 5x2. 1mm мъжки директен до 3.5x1.1mm съвет мъжки L-образен ъгъл на щепсела на захранването адаптер кабел конектор кабел 10см 24AWG

BGN 27.00 28.40

Бесплатен Превозот Кина Пост ( ви даде следење на број , и на Интернет може да query досие, нормално трае 1558 дена да пристигне во вашата земја).DC 5.5*2.1 mm Машки 3.5x1.1 мм машки Lоблик на прав Агол кабел моќ приклучок адаптер приклучок за кабелотСосема нов !Агол Машки крај : 1) надворешен дијаметар : 3.5 mm2) Внатре дијаметар : 1.1 mmдиректно машки крај : 1) Внатре дијаметар : 5.5 мм2) Pin дијаметар : 2.1 mmКОЛИЧИНА : 20 компјутери кабел ( 1 pack )кабел lenght : 10cm ± 1cmОбјектот како на следниве слики : Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

12 мм водоустойчив защелкивающийся се поддържа висока корона през цялата метал от неръждаема стомана бутон за стартиране на автомобила Рог говорител звънец автома

BGN 2.43

1pcs 12mm Водоотпорен Latching Одржува Висок Круг од не ' Рѓосувачки Челик Метал Push Копчето Автомобил Започнете Рог Говорникот Бел Автоматско ЗаклучувањеПакет Вклучуваат : 1pcs ПрефрлатеПринцип : Автоматско заклучување, Притисни за контакт, Притиснете повторно за одделување

Безплатна доставка 150 бр. / много тъмно-кехлибарен Кристал капка САМ висулка прозорец завеса висулка / полилей, осветление, аксесоари, резервни части

BGN 176.00 184.80

Бесплатен Превозот 150pieces / многу Темно Килибар Кристал Капки DIY Pendant Прозорец Завеса Pendant / Лустерот,Осветлување Прибор Делови Купи Упатство1...

WS2812B 5050 RGB LED Strip 1M 60 светодиода 60LED индивидуална адресуемая 5V Черна печатна платка

BGN 9.04

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140 Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЗаштеда на енергија и заштита на животната средина.Висока осветленост 5050 SMD LED светло лента.Единството на светлината, мека сјај во ред, богати бои.Ниска потрошувачка на енергија, висок интензитет.Тешко да шок скршени, удобен транспорт.Одговара на RGB контролер и енергија на снабдувачот систем.Широк агол на гледање.Апликации : 1) светне шарени дома живот, DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци.2) Хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапи употреба.3) Архитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency.4) Нашироко се применуваат во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлување.5) се Применливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.Спецификации : Multicolor WS2812 B LED лентаШирина : 10ммLED Type : SMD 5050LED Количина : 1 M 60 LEDРаботен Напон : DC 5vFPC Боја : ЦрнаДостапни Боја : Целосна бојаИП Одделение : НеВодоотпоренОперативен Температура : 20~+45 степени.Пакетот вклучува : 1 x WS2812 B LED лента светлина

440V AC 240V 1-0-2 позиционен ротационен фланец ключ

BGN 8.00 8.80

Име На Производ : Комбинација Прекинувач;Модел Бр : LW8 D10 / D101.1;Адаптери : 660 V О : 10 A;Номинална Напон(Ue) : AC 440 V, 240 V;Номинална Струја(Ie) : AC15 : 0.95 А, 1.6 А,DC13 : 0.14 А,AC3 : 5 A Позиции : 102(ON / OFF / ON);Терминалот Број : 4;Тело со Дијаметар : 44mm / 1.7" Вкупната Големина(Прибл.) : 50 x 50 x 60mm / 2.0" x 2.0" x 2.4"(LWH);Надворешен Материјал : Пластични Нето Тежина : 75g;Пакет Содржина : 1 x Комбинација Switch Комбинација switch главно погодни за електрични жици во прекинувач и глувчето кафез тип асинхрони мотор startup, наназад, брзо прекинувачи, исто така, може да се направи конверзија на контрола коло.

10 бр. / лот (5.0*3.0 мм) DC Power plug жак адаптер 5.0 мм, 3.0 мм plug за преносими компютри от Samsung зарядно устройство конектор

BGN 6.88

Карактеристики : DC адаптер Едниот крај : 5.0 (од страна Дијаметар) x3.0mm (внатре Дијаметар) машки Едниот крај : 5.5x2.1 мм женски Врвен Квалитет на Пакет Вклучуваат : 10 парчиња x DC адаптер

Високо качество на ниски отслабване N женски конектор конектор ключ BNC правоъгълен мъжки конектор RG142 50 см 20 адаптер

BGN 6.00 6.56

Висок квалитет на нискослабеењето N Женски Џек Приклучок за Префрлување F Машки Приклучок Конектор RG142 50 CM 20" Адаптер

16 мм LED незабавен водоустойчив от неръждаема стомана метален звънец звънец Рог на бутон на ключа на автомобила автоматично двигател PC Power Start Starter

BGN 1.00 1.44

5 V 12 V 24 V 110 V 220 V LED Momentary Selfостатокот 16mm Водоотпорен Моќ Метал Push Копчето Switch1 NO 1 NC Нерѓосувачки Челик Добар Квалитет