• Ново
Unidopro класически лаптоп чанта ръкав портфейл за Dell XPS 15 XPS9550-0000SLV 15,6-инчов лаптоп чук чанта за носене капак

Unidopro класически лаптоп чанта ръкав портфейл за Dell XPS 15 XPS9550-0000SLV 15,6-инчов лаптоп чук чанта за носене капак

BGN 41.58
В магазина

Брой продукти


Ве молиме да го погледнете на следниве универзална ставки што може да ви треба за вашиот уред
Детали за производот : Компатибилен со повеќето популарни лап-топ компјутери , Ultrabook , Chromebook , тетратка која се прикаже големина од 12.9 да 13.3 инчен. Изработени од мек, Еко-Пријателски Полиестер fibery вода-доказ материјал , оваа торба може да се заштити вашиот таблет компјутер/лаптоп против прашина, нечистотија, гребнатини ,scuffs и судрат шок Тенок одговара, мала тежина ,совршен за патување,работа или училиште Деликатна Тешки-должност рѓа-доказ патентите на случај и три џебови. Екстра 3 џебови во предни , тоа содржи и три помали прегради за дополнителна меморија,доволно простор за да се задржи пенкала, кабли, полначи, моќ банка ,глувчето и други лаптоп компјутер/мобилен телефон додатоци. Ве молиме Имајте во предвид : Ова е Универзален случај , НЕ се направени за одреден модел. Бидете сигурни да се провери точниот димензии на вашиот уред за да се обезбеди одговара пред купување. Боја на Располагање : Црна Пакет се вклучуваат : 1 x Случај
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
Производот Се Прикаже :
Важно За Пријатен Шопинг :
1. Ако времето за испорака е при крај, а вие се уште не се парцела, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние willl да се прошири на времето за испорака во прво време за вас.
2. Решавање на проблемот е подобро отколку да му наштети, ве молиме да не се отвори расправа, или да остават лоши повратни информации по случаен избор, на секој проблем, ве молиме контактирајте со нас прво да се реши за вас.
Ви благодариме за вашето внимание! Се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг !

Подробности

търговска марка:
юнидопро
Пол:
Унисекс
Стил:
Мултифункционален дизайн
Тип:
Ръкав За Лаптоп
Вид На Модела:
Твърд
Тип На Затваряне:
Светкавица
Стил:
бизнес
Материал:
Polyester
Номер На Модела:
XPS9550-0000SLV
Пакет:
No
Приложими модели:
за Dell
Цвят:
Черен
Характеристика На Корпус 1:
Дръжки вътре в които можете да извадите да носят вашия куфар
Характеристика На Корпус 2:
Заредете деликатни ржавчинные цип на джоба и 3 джоба
Функция:
Животът Водоустойчив + Защита От Прах / Падане / Удар
Съвместими модели:
за лаптоп Dell XPS 15 XPS9550-0000SLV куфарче за лаптоп Dell XPS 15 XPS9550-0000SLV

Те също купуват с този продукт

6Cell лаптоп, батерия за Samsung NC110 NC210 NP-NC110 NT-NC110 NC111 NP-NC111 NP-NC210 NC208 NP-NC215S AA-PBPN6LB AA-PLPN6LS

BGN 36.29

Карактеристики : Висок квалитет на батеријата, 100% Сосема нов ЛитиумЈонска батерија 100% Компатибилен со оригиналниот производител опрема и полначи, гаранција! Интегрирани microchip го спречува преполнувањето, се прегрее и да се обезбеди краток спој заштита.Спецификации : Батерија Тип : LiionНапон : 7.4 V Капацитет : 7800m Ah Coror : Црна Тежина : 370g Состојбата на Батеријата : Сосема Нов, 100% ОЕМ Компатибилен Гаранција : 12 месециКомпатибилен Дел Броеви : ААPBPN6 LB ААPBPN6 LS ААPBPN6 LWААPLPN6 LB ААPLPN6 LS ААPLPN6 LWКомпатибилен Одговара Модели : СЕМ NC110 Серија СЕМ NPNC110 Серија СЕМ NTNC110 СеријаСЕМ NC111 Серија СЕМ NPNC111 Серија СЕМ NTNC111 СеријаСЕМ NC210 Серија СЕМ NPNC210 Серија СЕМ NTNC210 СеријаСЕМ NC208 Серија СЕМ NPNC208 Серија СЕМ NTNC208 СеријаСЕМ NC215 Серија СЕМ NC215 S Серија СЕМ NPNC215 СеријаСЕМ NPNC215 S Серија СЕМ NTNC215 S СеријаПлаќање : Ние го прифатат плаќање и преку Зачувам (Alipay)...

KH лаптоп въглеродни влакна, Крокодил, змия кожа стикер кожна покривка гвардия протектор за DELL XPS L502X 15.6

BGN 29.00 30.38

KH Посебни Лаптоп Карбонски влакна СТП Кожа Налепница на Кожата Капак (не вклучуваат компјутерски)1 Се пробие преку традиционалниот концепт на школка за заштита, користење на нови видови на животната срединаматеријалот од Јужна кореја материјали...

Истински оригинален вентилатор на процесора на SAMSUNG forcecon DFS531005MC0T F81G-7 BA31-00120A fb75 лаптоп cpu cooling fan cooler

BGN 25.00 35.26

Вистински Оригинални CPU вентилатор за SAMSUNG forcecon DFS531005 MC0 T F81 G7 BA3100120 A FB75 лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулерКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд...

Ние сме Нова клавиатура за лаптоп HP на разстояние hp pavilion dv6-1000 -1300 на разстояние hp pavilion dv6-1331TX на разстояние hp pavilion dv6-1332 -2000 английска подредба

BGN 28.48

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

JIGU оригиналния лаптоп батерия T8220E AAaD718oS/7-B за SAMSUNG GALAXY NOTE 10.1 P601 SM-P605 SM-P600 SM-T520 SM-T525

BGN 27.00 32.43

100% оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.ЗА Samsung T8220 E лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА SAMSUNG AAa D718o S / 7Б T8220 E T8220 E лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА SAMSUNG GALAXY NOTE 10.1" СМP600 P601 СМP605Имајте на ум.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

JIGU 632113-151 632114-141 632425-001 Hstnn-F10C HSTNN-I93C HSTNN-IB2P-IB2Q оригинална батерия за лаптоп Hp

BGN 61.76

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потребиЛаптоп Компатибилни Модели : За HP COMPAQ за за за за За HP за за заЛаптоп Дел броеви : За HP COMPAQ 632425001 За HPШопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

JIGU оригиналния лаптоп батерия AA1DA11US/7-B AA1DB27US/7-B AA1D715X9 / 7-B за SAMSUNG GALAXY TAB 3 T211 T4000E T210 T210R

BGN 23.00 27.20

100% оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.ЗА Samsung AA1 D715 X9 / 7Б лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА SAMSUNG AA1 D715 X9 / 7Б AA1 DB27 Б AA1 DA11 Б AA1 D715 X9 / 7Б лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА SAMSUNG GALAXY TAB 3 T211 T210 T4000 E T210 RИмајте на ум.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

JIGU оригинална батерия на лаптоп B11P1405 за за ASUS MeMO Pad 7 ME70CX K01A

BGN 31.68

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.за AsB11 P1405 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : за ASB11 P1405 B11 P1405 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : за ASза ME70 CX за Мемо Подлога 7 ME70 CX K01 A за Мемо Подлога 7 (ME70 CX)Шопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

Водоустойчив Messenger Чанта калъф за 13 ~ 13.3-инчов MacBook / лаптоп / ультрабук / Chromebook лаптопи портфейл

BGN 41.57

Ве молиме да го погледнете на следниве универзална ставки што може да ви треба за вашиот уредВодоотпорен Лаптоп Гласник Торба Случај Briefcase за 13 13.3 Инчен Mac Book / Лаптоп / Ultrabook / Chromebook КомпјутерДетали за производот : Удобност За дополнителна удобност, slipcase карактеристики издржливи, гнездење рачки за олеснување на патување, како и отстранлив поместена рамо, рака за handsfree carryin...

Нов лаптоп LCD панти за Asus K42 K42De K42F K42Dr K42DY K42F K42N K42JA K42JB K42Jc K42JE K42JK L&R

BGN 19.20

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1530 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

SSEA новата BG клавиатура за Dell Inspiron N4010 N4020 N4030 M4010 N5030 M5030 лаптоп руска клавиатура

BGN 26.00 27.01

Бренд Нови90 Дена ГаранцијаОваа тастатура биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

JIGU лаптоп, батерия за Toshiba PA3831U-1BRS PA3832U-1BRS PA3833U-1BRS PA3929U-1BRS PA3930U-1BRS PABAS235 PABAS236 PABAS249

BGN 25.63

Информации за производотБатерија Тип : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Батеријата Напон : 11.1 VКапацитетот на батеријата : 4400m Ah / 49 WHБатеријата Мобилен : 6cellsСостојба : 12 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !Фото шоуВе молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и број на делот од вашиот уред...

Gzeele US клавиатура на лаптоп Lenovo Yoga 3 11 (11) 300-11IBR 300-11IBY 700-11ISK YOGA311 700-11 710-11 черно замени клавиатурата

BGN 27.00 35.98

забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да влијаат на нормално користење на тастатура...

Нов LCD горния капак, калъф за Lenovo black Y50 Y50-70 Y50-70A Y50-70AS-IS Y50-80 15.6 LCD делото калъф

BGN 42.00 44.16

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака...

Великобритания клавиатура за лаптоп Acer за Aspire One D255 D260 D257 D255E D257E D270 AO521 521 533 532G 532H AO532 AO532H ZE6 ZH9

BGN 16.00 17.57

Напомена : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот...

7.6 V 37Wh C21N1401 нова оригинална батерия за лаптоп ASUS ПРЕНОСИМИ X455 LA LD R455LD C21N1401 PP21AT149Q-1

BGN 40.00 42.32

Работилница Rofessional Пакување Превозот Информации : 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Регистрирани Сингапур Пост / Хонг Конг Пост / Кина Пост или од страна на Четири Посебни Воздух Mail Линија...

JIGU оригинална батерия на лаптоп C21-TX300D за ASUS for Transformer Book TX300CA

BGN 55.68

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.за AsC21TX300 D лаптоп батерии може да го замени следните дел број : за ASC21TX300 D C21TX300 D лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : за ASза Трансформатор Книга TX300 CAШопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

14.0 LCD екран дисплей панел матрица за Lenovo Flex 2 14 20404 Flex 2 14D 20376 N140BGE-EA2 N140BGE-EA3 N140BGE-E33 E43 EB3

BGN 76.80

14.0" LCD Екранот Панел Матрица За Леново Flex 2 14 20404 Flex 2 14 D 20376 N140 BGEEA2 N140 BGEEA3 N140 BGEE33 E43 EB3Стр roduct Опис : • име на Производ: LCD Екранот Панел • Состојба : Brand New (Одделение А+) • Големина на Екран: 14.0" Тенок • Осветлување : LED • Aspect Ratio : 16:9(H : V) • Екран Приклучок : EDP 30 Пиновите • Макс...

SSEA New BG Keyboard white за ASUS F200 F200CA F200LA X200C X200CA X200LA лаптоп руска клавиатура без рамка

BGN 30.00 31.50

Бренд Нови90 Дена ГаранцијаОваа тастатура биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Лаптоп топ LCD делото LCD дисплей / LCD-преден панел / панти за HP 15-G001XX 15-G010DX 15-g011nl 256 15.6 делото 749641-001

BGN 7.00 7.60

Седум видови на стоки : LCD пред Рамки, сјајна црна, мат црна,сива,бела,Сина LCD задниот поклопец и Шарки Сјај Црна : СПС 761695001 Мат Црна : СПС 749641001 Сива : СПС760963001 Бела : 760965001 Сина : 775084001 Ако ви треба еден од нив, ве молиме изберете вашиот производ...