• Ново
11.1 v 4850Mah оригинален нов висок клас лаптоп батерия Ace M5 M3-581TG AP12A3i 1 AP12A4i MA50

11.1 v 4850Mah оригинален нов висок клас лаптоп батерия Ace M5 M3-581TG AP12A3i 1 AP12A4i MA50

BGN 71.18
В магазина

Брой продукти

Јас ви препорачуваме да се избра да се купи во Новите продавница !!! 1. Ние може да вети Батеријата што ја Користите увоз МОБИЛЕН направени од Jpanese/кореја. 2.Имаме фабрика и 7 години продавница во Шенжен ,Ние имаме способност да се заштити квалитетот на батеријата. 3.Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга. 4.Сите производи се добро тестирани од страна на нашиот оддел пред испраќање од 5.Сите производи се продаваат во акции,тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање compleled.
11.1 v 4850 Mah Оригинални Нови Висок Квалитет на Лаптоп со Батерија за Аце М5 М3-581 TG AP12 A3i 1 AP12 A4i MA50 Применливи модели премногу, ако имате некое прашање,ве молиме јавете се на услуга на клиентите
На Fatory детали
1.објектот се само превезува по плаќања примени. 2.Ние брод предмети СЕПТЕМВРИ ,DHL,Fedex IP ЕМС. 3.Бесплатен превозот предмети само за избраните countres,ве Молиме проверете превозот и Пакување листа fordetail.одлуката на нас финалето. 4.Ако не го добиете вашиот објект на време ,ве молиме контактирајте со нас immediaately за понатамошна помош. 5.Ние accpet western union трансфер ande кредит Плаќање. 6.Ако купувачот плати иако банкарски трансфер,купувачот мора да ги плати на банката надомест. 7.АКО купувачот мора да било проблеми на плаќањето ,ве молиме контактирајте како е можно поскоро.
1.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина . 2.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека yhe предмети вратени се во нивната оригинална услови. 3.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се retuened,купувачот ќе биде одговорен за такво оштетување или губење,и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата На купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба 4. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Ако било кој дел е потребно да се замени,купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде сменето 5.Пред да се врати ставки за ,молам, confiem на retuen адреса и logisitcs метод со нас.Откако ќе се даде на објектот на логистичка компанија ,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Подробности

Напрежение На Батерията:
11.1 В
Пакет:
ДА
Капацитет На Батерията:
2001 г - 2500 mah
Съвместим Марка:
Компанията Acer
Номер На Модела:
AP12A4i
търговска марка:
Участници
Тип:
Литиево-Йонна
Цвят:
Черен
Брой клетки:
Корея, Япония
Гаранция:
12 месеца
пълен capcity:
4850 mah
Тегло:
0,28 кг
Сертификат:
CE, ROHS
Размер:
20. 60x4. 8x2cm
Пакет:
ДА
Модел:
AP12A4i
Статут На Продукти:
Склад

Те също купуват с този продукт

За ASUS F2 F2J F2F F3S Z53U Z53J F3J F3U F3 клавиатура на лаптоп 24PIN 28PIN

BGN 24.00 27.18

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваат Кина, воздухот пост ,Сингапур воздух psot, Русија воздух пост)ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА 24 PIN ИЛИ 28 PIN ВО ВАШАТА НАРАЧКА !!!

За HP ML110, ML310 ML150 сървър 3.5-инчов SAS SATA твърд диск скоба полк

BGN 26.00 28.80

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата. / ЗА HP ЗА HP ML110, ML310 ML150 Серверот 3.5 инчен / SAS / sata Bay хард диск багажникБренд нови (се КОРИСТИ) испрати хард диск Bay хард диск заврткиСлики :

Клавиатура за лаптоп Acer Aspire AS5741G AS5740 5539G AS5738G AS5551-2380 AS5551-2036 BG руската версия

BGN 18.53

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Боја : ЦрнаРаспоред : RU RussinanСостојба : НоваВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : P / N : NSKAL01 DКомпатибилен БР...

Клавиатура за лаптоп Acer Aspire 5741 5741G 5741Z 5741ZG 5741/G 5750 5750G 5750Z 5750ZG BG руската версия

BGN 18.53

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Боја : ЦрнаРаспоред : RU RussinanСостојба : НоваВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : P / N : NSKAL01 DКомпатибилен БР...

Новата клавиатура на лаптоп BG руската версия за Acer Aspire 5942 5940g 4750 4750G 4750Z 4739 4739Z 3935 5935G

BGN 19.18

Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производРаспоред : RU руската ВерзијаНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : Компатибилен Броеви : P / N : 9 J.N1 P82.A1 DCompal P / N : PK1307 R 1А 01NSKAMA1 DКомпатибилни Модели : За Acer Стремат 3410 3410 T 3410 G Серија ЛаптопЗа Acer Стремат 3810 3810 T Серија ЛаптопЗа Acer Стремат 3820 3820 G 3820 TG 3820 T 3820 TZ 3820 TZG Серија лаптопЗа Acer Стремат 4235 4240 4251 Серија ЛаптопЗа Acer Стремат 4410 4410 T Серија ЛаптопЗа Acer Стремат 4551 4551 G 4552 4553 4553 G 4535 4535 G Серија лаптопЗа Acer Стремат 4540 4540 G Серија ЛаптопЗа Acer Стремат 4625 4625 G Серија ЛаптопЗа Acer Стремат 4733 4733 Z 4736 4736 G 4736 Z 4736 ZG 4745 4745 G 4745 Z Серија лаптоп.За Acer Стремат 4738 4738 G 4738 Z 4738 ZG Серија лаптоп.За Acer Стремат 4740 4740 G 4741 4741 G 4741 Z 4741 ZG Серија ЛаптопЗа Acer Стремат 4810 4810 T 4820 T 4820 TG Серија ЛаптопЗа Acer Стремат 4935 Серија лаптоп.За EMachines D440 D442 D640 D 640 G D528 D728 D730 D 730 G D730 Z D730 ZG D732 Серија лаптоп1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

Клавиатура за лаптоп Acer Aspire 5742 5742G 5742Z 5742ZG 5745 5745G 5745P 5745PG 5745Z BG руската версия

BGN 18.53

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Боја : ЦрнаРаспоред : RU RussinanСостојба : НоваВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : P / N : NSKAL01 DКомпатибилен БР...