• Ново
8800mAh батерия за лаптоп HP 436281-361 436281-422 440772-001 441243-141 441425-001 441462-251 441611-001 446506-001

8800mAh батерия за лаптоп HP 436281-361 436281-422 440772-001 441243-141 441425-001 441462-251 441611-001 446506-001

BGN 43.00
BGN 43.10
-0 %
В магазина

Брой продукти

Како да се цел на батеријата?
1. Осигурете се дека батеријата е погодна за вашиот лаптоп, ве молиме да користите "Ctrl+F" за да пребарувате вашата батерија модел од Производи Опис .
2. Сите фотографии и информации во оваа продавница се за референца. 3. Батеријата 3.6 v & 3.7 V, 7.2 V & 7.4 V, 10.8 V & 11.1 V, 14.4 & 14.8 V се само различни параметри, но крајниот ефект е исто , сите предмети се доставени. Забелешка
1, Поради посебност на батерии, некои земји' купувачи само може да изберете продавачот за испорака
метод да ги купите нашите производи(можете да направите пребарување на информации за следење на 17track.net.)
2, ако не сте се пребаруваат информации на стоката, не грижете се, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас .
3, Поштенски код 97 и 98 - во Франција не може да се испрати.
Поштенски код 35-, 07-, 38 - и Balearen, Канарските Острови, Las Palmas, Санта Круз де Тенерифе во Шпанија не може да се испрати. Оваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : за COMPAQ 436281-241 452057-001 462337-001 HSTNN-DB42 HSTNN-LB42 за HP 411462-141 432306-001 441425-001 460143-001 HSTNN-OB31 411462-261 432307-001 441462-251 462853-001 HSTNN-OB42 411462-321 436281-141 441611-001 HSTNN-C17 C HSTNN-Q21 C 411462-442 436281-251 446506-001 HSTNN-DB31 HSTNN-Q33 C 411463-141 436281-361 446507-001 HSTNN-DB46 HSTNN-W20 C 411463-161 436281-422 454931-001 HSTNN-IB31 HSTNN-W34 C 411464-141 440772-001 455804-001 HSTNN-IB32 NBP6 A48 A1 417067-001 441243-141 455806-001 HSTNN-IB42 за HP COMPAQ 411462-421 417066-001 EV089 AA EX941 AA HSTNN-LB31 411463-251 EV088 AA EX940 AA HSTNN-DB32 Оваа батерија е компатибилна со следниве модели : за COMPAQ Presario A900 Серија Presario V3000 Серија Павилјон dv2900 Серија Presario V6700 Серија Presario C700 Серија Presario V3100 Серија Павилјон dv6000 Серија Presario V6800 Серија Presario F500 Серија Павилјон dv2300 Серија Павилјон dv6100 Серија Павилјон dv6300 Серија Presario F700 Серија Павилјон dv2400 Серија Павилјон dv6200 Серија Павилјон dv6500 Серија G6000 Серија Павилјон dv2500 Серија Presario V6000 Серија Павилјон dv6600 Серија G7000 Серија Павилјон dv2600 Серија Presario V6100 Серија Павилјон dv6700 Серија Павилјон dv2000 Серија Павилјон dv2700 Серија Presario V6200 Серија Павилјон dv6800 Серија Павилјон dv2100 Серија Presario V3500 Серија Presario V6300 Серија Павилјон dv6900 Серија Павилјон dv2200 Серија Presario V3600 Серија Presario V6500 Серија Павилјон dx6600 Серија
Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на брендот ,modle,дел број и димензија на вашиот уред.Ако ви треба еден дел за вашиот модел кој не е наведен погоре,ве молиме контактирајте со нас.
Испорака : Предмети се испраќаат само по уплата. Ние брод предмети преку поштата на воздухот mail или други експрес сервис номиниран од страна на купувачот. Бесплатен превозот предмети само за одредени земји, ве молиме проверете превозот и packaing листа за детали.

Подробности

Пакет:
ДА
Напрежение На Батерията:
10.8V / 11.1 В
Номер На Модела:
за HP 436281-361 436281-422 440772-001
Съвместим Марка:
HP
търговска марка:
ApexWay
Тип:
Литиево-Йонна
носител на капацитет:
10400 mah
реален капацитет:
8800mAh
Статут На Продукти:
Склад

Те също купуват с този продукт

Клавиатура за лаптоп Acer Aspire 5741 5741G 5741Z 5741ZG 5741/G 5750 5750G 5750Z 5750ZG BG руската версия

BGN 18.53

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Боја : ЦрнаРаспоред : RU RussinanСостојба : НоваВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : P / N : NSKAL01 DКомпатибилен БР...

За ASUS A52J K72 G51JX G53 A53S G51 G51J G51V G53 G53JW G60 g60j G72 G73 клавиатура на лаптоп с подсветка

BGN 43.18

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваат Кина, воздухот пост ,Сингапур воздух psot, Русија воздух пост)

За ASUS F2 F2J F2F F3S Z53U Z53J F3J F3U F3 клавиатура на лаптоп 24PIN 28PIN

BGN 24.00 27.18

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваат Кина, воздухот пост ,Сингапур воздух psot, Русија воздух пост)ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА 24 PIN ИЛИ 28 PIN ВО ВАШАТА НАРАЧКА !!!

За LENOVO G460 Palmrest C shell

BGN 52.00 57.58

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваат Кина, воздухот пост ,Сингапур воздух psot, Русија воздух пост)

Клавиатура за лаптоп Acer Aspire AS5741G AS5740 5539G AS5738G AS5551-2380 AS5551-2036 BG руската версия

BGN 18.53

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!Боја : ЦрнаРаспоред : RU RussinanСостојба : НоваВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодаримеКомпатибилен Со : P / N : NSKAL01 DКомпатибилен БР...