• Ново
За HP ML110, ML310 ML150 сървър 3.5-инчов SAS SATA твърд диск скоба полк

За HP ML110, ML310 ML150 сървър 3.5-инчов SAS SATA твърд диск скоба полк

BGN 26.00
BGN 28.80
-10 %
В магазина

Брой продукти


Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.
/ЗА HP ЗА HP ML110, ML310 ML150 Серверот 3.5 инчен/SAS/sata Bay хард диск багажник
Бренд нови (се КОРИСТИ) испрати хард диск Bay хард диск завртки
Слики :

Подробности

Пол:
Унисекс
Стил:
Калъфи За Лаптопи
Тип:
Лаптоп Замяна На Капака
търговска марка:
MLLSE
Използван от:
Не е съвсем нов

Те също купуват с този продукт

За ASUS F2 F2J F2F F3S Z53U Z53J F3J F3U F3 клавиатура на лаптоп 24PIN 28PIN

BGN 24.00 27.18

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваат Кина, воздухот пост ,Сингапур воздух psot, Русија воздух пост)ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА 24 PIN ИЛИ 28 PIN ВО ВАШАТА НАРАЧКА !!!

За LENOVO G460 Palmrest C shell

BGN 52.00 57.58

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваат Кина, воздухот пост ,Сингапур воздух psot, Русија воздух пост)

За LENOVO G500 G505 G510 G590 a shell горна капачка рамка на екрана plamrest долната част на капака на CD-ROM тъчпад говорител

BGN 17.00 19.18

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваат Кина, воздухот пост ,Сингапур воздух psot, Русија воздух пост)