• Ново
За ASUS F2 F2J F2F F3S Z53U Z53J F3J F3U F3 клавиатура на лаптоп 24PIN 28PIN

За ASUS F2 F2J F2F F3S Z53U Z53J F3J F3U F3 клавиатура на лаптоп 24PIN 28PIN

BGN 24.00
BGN 27.18
-12 %
В магазина

Брой продукти


ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот стандард за испорака (вклучуваат Кина, воздухот пост ,Сингапур воздух psot, Русија воздух пост)
ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА 24 PIN ИЛИ 28 PIN ВО ВАШАТА НАРАЧКА !!!

Подробности

търговска марка:
MLLSE
Съвместим Марка:
ASUS
Стандарт:
същата картина

Те също купуват с този продукт

За LENOVO G500 G505 G510 G590 a shell горна капачка рамка на екрана plamrest долната част на капака на CD-ROM тъчпад говорител

BGN 17.00 19.18

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваат Кина, воздухот пост ,Сингапур воздух psot, Русија воздух пост)