• Ново
KH лаптоп въглеродни влакна, Крокодил, змия кожа стикер кожна покривка гвардия протектор за DELL XPS L502X 15.6

KH лаптоп въглеродни влакна, Крокодил, змия кожа стикер кожна покривка гвардия протектор за DELL XPS L502X 15.6

BGN 29.00
BGN 30.38
-5 %
В магазина

Брой продукти

KH Посебни Лаптоп Карбонски влакна СТП Кожа Налепница на Кожата Капак (не вклучуваат компјутерски)
1. Се пробие преку традиционалниот концепт на школка за заштита, користење на нови видови на животната средина
материјалот од Јужна кореја материјали. Живописни симулираат сенка донесе чувство на удобност и слобода.
2. По прецизно сечење со Оптички машина тогаш совршен во комбинација со лаптоп компјутер. ТОА има
функција на носат-отпорни, киселина и kanti-алкално, анти-нафта, лесен за чистење .
3. Можете повторно да го користите и не неисправни за џвакање.И покрај тоа што го залепите гума со кои се соочуваат 100 пати,тоа
не остава неисправни за џвакање. не треба да се намали јас NCLU D E : Оу тер кожата + W r ist повторно st s кин. не вклучуваат Дното s кин.
еј само ги имаат истите се прилагоди за вашиот референца :
Б ecause, некои покрива кожата е biger.
јас ќе се Свитка покрива кожата да Плик, па тоа треба некои Браздата .
но, ве молам, не грижете се. ако сте го добиле на објектот.
ве молиме да се држиме маска за да ја вашиот компјутер, на браздата ќе disapper.
Инструкции :
1. Темелно се Чисти вашиот лаптоп.
2. Кога сте подготвени да го залепите филм за лаптоп, ќе треба да се стави прстите во средината, обидувајќи се да не допре работ на филмот, така што на крајот може да биде заглавен цврсто. Потоа, употреба за коса посува да се загрее, а ќе се лепи. Ако вашите прсти се задржи на допирање на работ, тоа ќе ја намали нејзината слатка сила.
Па ве молиме да го користите коса посува да се загрее, а ќе се придржуваат!
Топ Причини за Купување на нашите Производи :
1. Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот.
2. Имаме ТРИ (3) годишна Гаранција од Датумот на Купување.
3. Ние ги користиме Зачувам Плаќање на Услугата. 30 дена со Замена или Враќање на средствата.
4. Сите Пратки од Воздухопловната БЕЗ Дополнителни Трошоци.
5. Ние сме Фабрика Директни услуга и може да им понуди Најниски цени.
1. Ако сте заинтересирани во повеќе парчиња, ќе им понуди повеќе попуст. Очигледно голема!
2. Ние нудиме конкурентни трговија на големо цена, ако ви се одвива една голема цел, бидејќи ние сме живееле голем земјата со својата слава светски производител!

Подробности

търговска марка:
KH
Водоустойчив:
ДА
Статут На Продукти:
Склад
Номер На Модела:
xps l502x
Материал:
PVC
Тип:
Стикер

Те също купуват с този продукт

Нов лаптоп LCD панти за Asus K42 K42De K42F K42Dr K42DY K42F K42N K42JA K42JB K42Jc K42JE K42JK L&R

BGN 19.20

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1530 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

JIGU оригиналния лаптоп батерия AA1DA11US/7-B AA1DB27US/7-B AA1D715X9 / 7-B за SAMSUNG GALAXY TAB 3 T211 T4000E T210 T210R

BGN 23.00 27.20

100% оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.ЗА Samsung AA1 D715 X9 / 7Б лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА SAMSUNG AA1 D715 X9 / 7Б AA1 DB27 Б AA1 DA11 Б AA1 D715 X9 / 7Б лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА SAMSUNG GALAXY TAB 3 T211 T210 T4000 E T210 RИмајте на ум.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

JIGU лаптоп батерия 4K8YH 451-BBKK 04K8YH CK5KY GK5KY RHN1C за DELL INS13WD-3308T за Inspiron 11 3000 3147 3148 13 7000 7347

BGN 47.79

за Dell GK5 KY лаптоп батерии може да го замени следните дел број : за DELL 04 K8 YH CK5 KY 451BBKK GK5 KY 4 K8 YH RHN1 C GK5 KY лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : за DELL за INS13 WD3308 T за Inspiron 13 7359 за INS13 WD3508 T за Inspiron 15 7558 за INS13 WD3608 T за Inspiron 7348 за INS13 WD4308 T за Inspiron INS11 WD3108 T за INS13 WD4508 T за Inspiron INS11 WD3208 T за INS13 WD5508 T за Inspiron INS11 WD4108 T за Inspiron 11 3000 за Inspiron INS11 WD4208 T за Inspiron 11 3000 Серија (3148) за Inspiron INS11 WD4308 T за Inspiron 11 3000 Серија (3157) за inspiron137348 за Inspiron 11 3147 за inspiron137352 за Inspiron 11 3148 за inspiron137353 за Inspiron 113147 за inspiron137359 за Inspiron 13 7000 за inspiron157558 за Inspiron 13 7347 за inspiron157568

Нов екран 90NB09W0-R7A010 за Asus Q503 Q503UA-BHI5T16 N543UA LCD делото

BGN 127.00 133.70

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака...

Лаптоп топ LCD делото LCD дисплей / LCD-преден панел / панти за HP 15-G001XX 15-G010DX 15-g011nl 256 15.6 делото 749641-001

BGN 7.00 7.60

Седум видови на стоки : LCD пред Рамки, сјајна црна, мат црна,сива,бела,Сина LCD задниот поклопец и Шарки Сјај Црна : СПС 761695001 Мат Црна : СПС 749641001 Сива : СПС760963001 Бела : 760965001 Сина : 775084001 Ако ви треба еден од нив, ве молиме изберете вашиот производ...

Нов оригинален за Lenovo ThinkPad X200T X200 Tablet Palmrest горната част на корпуса bezel кутията, без тъчпад 45N3129 45N3128

BGN 23.95

Состојба : Нова Оригиналот (без оригиналното пакување) Одговара на Моделот : За Lenovo Think Pad X200 T без Touchpa FRU : 45 N3129 45 N3128Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака,превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи.Ви благодариме за разбирањето! Купувачите мора да плаќаат поштарина повторно ако пакетот вратил назад кон нас, бидејќи на undeliverable адреса .Ако сакате да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш...

SSEA нова клавиатура за ASUS X55 X55A X55C X55U X54C X54H X54L X54X N50V N50Vc N53 N53Jf лаптоп клавиатура САЩ

BGN 21.00 22.38

Бренд Нови3 месеци ГаранцијаНАС Верзија на ТастатуратаОваа Тастатура биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BG черен нов за ASUS K50I K50IJ K50C K50AB K50AD K50AF K50IN P50 P50ij клавиатура на лаптоп руски

BGN 15.00 15.58

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршениот услуга за да ви помогне да го решите вашиот проблем.Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши тастатури се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска...

LMDTK нов 6-елементен батерията на вашия лаптоп, за да Dynabook T350 Portege M800 Satellite U400 M300 C660 C650 series PA3634U Безплатна доставка

BGN 26.00 28.77

PA3634 U1 BAS PA3638 U1 BAP PA3635 U1 BAM PA3635 U1 BRM PA3636 U1 BAL PA3636 U1 BRL PABAS117 PABAS118 PA3638 U1 BAP PA3816 U1 BAS PA3816 U1 BRS PABAS227 PABAS228ЗА TOSHIBA DYNABOOK СЕРИЈА Dynabook CX / 45 F Dynabook CX / 45 G Dynabook CX / 45 H Dynabook CX / 45 J Dynabook CX / 47 F Dynabook CX / 47 G Dynabook CX / 47 H Dynabook CX / 47 J Dynabook CX / 48 F Dynabook CX / 48 G Dynabook CX / 48 H Dynabook EX / 48 MWHMA Dynabook MX / 33 KBL Dynabook MX / 33 KRD Dynabook MX / 33 KWH Dynabook MX / 34 KBL Dynabook MX / 34 KWH Dynabook MX / 43 KWH Dynabook Qosmio T550 / T4 BB Dynabook Qosmio T550 / T4 BW Dynabook Qosmio T560 / T4 AB Dynabook Qosmio T560 / T4 AW Dynabook СВ M52 220 C / 3 W Dynabook СВ M52 253 E / 3 W Dynabook T350 / 34 BB Dynabook T350 / 34 BR Dynabook T350 / 34 BW Dynabook T350 / 46 BB Dynabook T350 / 46 BR Dynabook T350 / 46 BW Dynabook T350 / 56 BB Dynabook T350 / 56 BR Dynabook T350 / 56 BW Dynabook T55158 B Dynabook T55158 BB Dynabook T55158 BW Dynabook T551D8 B EQUIUM СЕРИЈА Equium U400 Equium U400124 Equium U400145 Equium U400146 PARTETE СЕРИЈА Portege M800 Portege M800 11 J Portege M800101 Portege M800105 Portege M800106 Portege M800107 Portege M80010 A Portege M80010 C Portege M80010 D Portege M80010 N Portege M80010 V Portege M80010 W Portege M800113 Portege M800116 Portege M80011 B Portege M80011 F Portege M80011 G Portege M800701 Portege M801 Portege M802 Portege M803 Portege M805 Portege M806 Portege M807 Portege M808 Portege M810 Portege M819 Portege M820 Portege M821 Portege M822 Portege M823 Portege M825 Portege M830 Portege M900 Portege T130 Portege T131 САТЕЛИТСКИ C600 СЕРИЈА Сателитски C640 Сателитски C640 D Сателитски C645 D Сателитски C645 DS4024 Сателитски C650 Сателитски C650001 Сателитски C65001 E Сателитски C65001 T Сателитски C650028 Сателитски C65002 S Сателитски C650031 Сателитски C650034 Сателитски C650101 Сателитски C65010 W Сателитски C650110 Сателитски C650124 Сателитски C65013 G Сателитски C650144 Сателитски C650149 Сателитски C65014 U Сателитски C65014 X Сателитски C650152 Сателитски C650154 Сателитски C65015 C Сателитски C65015 U Сателитски C65015 V Сателитски C65015 W Сателитски C65015 X Сателитски C65015 Z Сателитски C650160 Сателитски C650166 Сателитски C65017 N Сателитски C65017 Z Сателитски C650182 Сателитски C650191 Сателитски C650194 Сателитски C65019 J Сателитски C65019 T Сателитски C6501 CC Сателитски C6501 CN Сателитски C6501 CP Сателитски C6501 CQ Сателитски C6501 CR Сателитски C6501 CT Сателитски C6501 E1 Сателитски C650BT2 N11 Сателитски C650BT2 N15 Сателитски C650 D Сателитски C650 D006 Сателитски C650 D02 U Сателитски C650 D06 Q Сателитски C650 D108 Сателитски C650 D109 Сателитски C650 D10 K Сателитски C650 D112 Сателитски C650 D114 Сателитски C650 D115 Сателитски C650 D11 E Сателитски C650 D11 K Сателитски C650 D11 R Сателитски C650 D126 Сателитски C650 D12 C Сателитски C650 D12 J Сателитски C650 DBT2 N11 Сателитски C650 DBT2 N15 Сателитски C650 DST2 N01 Сателитски C650 DST2 N03 Сателитски C650 DST3 NX2 Сателитски C650ST2 N01 Сателитски C655 Сателитски C655 D Сателитски C655 DS5041 Сателитски C655 DS5042 Сателитски C655 DS5043 Сателитски C655 DS5044 Сателитски C655 DS5046 Сателитски C655 DS5048 Сателитски C655 DS5051 Сателитски C655 DS5057 Сателитски C655 DS5064 Сателитски C655S5047 Сателитски C655S5049 Сателитски C655S5052 Сателитски C655S50521 Сателитски C655S5053 Сателитски C655S5056 Сателитски C660 Сателитски C66000 J Сателитски C66001 C Сателитски C66002 L Сателитски C66003 C Сателитски C660106 Сателитски C660108 Сателитски C66010 D Сателитски C66010 H Сателитски C66010 T Сателитски C660115 Сателитски C660116 Сателитски C660117 Сателитски C660118 Сателитски C660119 Сателитски C66011 H Сателитски C66011 K Сателитски C660120 Сателитски C660125 Сателитски C66013 R Сателитски C66014 X Сателитски C660155 Сателитски C66015 R Сателитски C66015 T Сателитски C660172 Сателитски C660173 Сателитски C660174 Сателитски C66017 E Сателитски C66017 J Сателитски C66017 W Сателитски C660184 Сателитски C660187 Сателитски C66018 C Сателитски C660195 Сателитски C66019 G Сателитски C6601 D7 Сателитски C6601 E2 Сателитски C6601 F1 Сателитски C6601 G3 Сателитски C6601 J2 Сателитски C6601 J6 Сателитски C6601 JG Сателитски C6601 JH Сателитски C6601 K9 Сателитски C6601 KT Сателитски C660 D Сателитски C660 D101 Сателитски C660 D102 Сателитски C660 D103 Сателитски C660 D10 D Сателитски C660 D10 F Сателитски C660 D10 P Сателитски C660 D10 W Сателитски C660 D124 Сателитски C660 D140 Сателитски C660 D14 W Сателитски C660 D14 X Сателитски C660 D150 Сателитски C660 D151 Сателитски C660 D152 Сателитски C660 D153 Сателитски C660 D154 Сателитски C660 D155 Сателитски C660 D15 D Сателитски C660 D15Ч Сателитски C660 D15 K Сателитски C660 D169 Сателитски C670115 Сателитски C670133 Сателитски C670 D10 F Сателитски C675S7200 Сателитски C675S7322 Сателитски C675 DS7212 Сателитски C675 DS7310 Сателитски C675 DS7325 САТЕЛИТСКИ L300 СЕРИЈА Сателитски L310 Сателитски L311 Сателитски L312 Сателитски L315 Сателитски L317 Сателитски L322 Сателитски L323 SATELLITE L500 СЕРИЈА Сателитски L510 Сателитски L510015 Сателитски L515 Сателитски L515 D Сателитски L515S4007 Сателитски L515S4008 Сателитски L515S4010 Сателитски L515S4925 Сателитски L515S4928 Сателитски L515S4960 Сателитски L515S4962 Сателитски L537 САТЕЛИТСКИ L600 СЕРИЈА Сателитски L600 Сателитски L60001 B Сателитски L60002 W Сателитски L60003 R Сателитски L60005 S Сателитски L60010 B Сателитски L60011 W Сателитски L60012 R Сателитски L60015 S Сателитски L60020 L Сателитски L60021 L Сателитски L60022 B Сателитски L60025 R Сателитски L60026 S Сателитски L60053 B Сателитски L60055 W Сателитски L60056 R Сателитски L60057 B Сателитски L60058 W Сателитски L60061 B Сателитски L60062 R Сателитски L60071 B Сателитски L60072 R Сателитски L60088 R Сателитски L600 D Сателитски L600 D015 S Сателитски L600 D07 B Сателитски L600 D08 W Сателитски L600 D09 B Сателитски L600 D63 B Сателитски L630 Сателитски L63001 S Сателитски L63002 S Сателитски L63003 R Сателитски L63003 W Satellite.

Руска клавиатура за Acer Aspire E1-522 e1-510 E1-510P E1-530 E1-530G E1-532 E1-532G E1-572 E1-572G E1-731 E1-731G E1-771 BG

BGN 10.00 10.77

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршениот услуга за да ви помогне да го решите вашиот проблем.Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши тастатури се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска...

DELIPPO 19V 4.74 a AC лаптоп адаптер за зарядно устройство за ASUS F81SE F9 X80N F8Tr X81SE F3 ADP-90SB BB PA-1900-24 36 Източник на захранване K50 K52

BGN 18.00 19.18

Компатибилен Модел : AsA40 J / D A41 I A42 J / V A43 S A45 V A46 C A52 J A53 S A55 V A56 C A72 A83 S A84 S A85 VA93 S A95 VM A8 J A1000 A2000 A3000 B43 S / J / С B53 S B23 E E46 CB / C E56 CB / C F50 S / SV F80 S / C F81 S / SEF83 CR / T / VF / SE / F401 A F5 R F6 S / ПЕТ F7 E F8 S / V F9 S / E / D / DC G1 S GVC G7000 G7200 A S1310 G L1410 G L8400L7000 L1393 L3816 L1393 L3416 L441 7 L4520 M50 V M51 V / T M70 V M60 J M2406 MNB M8000 Mi Note M1385 M2410 GM2412 M2414 M2417 M2413 M2415 N M2418 N43 S N45 S N46 V N50 V N51 V N52 D / J / T N53 S / J N55 S N56 V N61 D / V / JN71 V / J N73 S / J N80 V N81 V N82 PRO4 JS / S P32 VJ P42 JC P43 SJ P45 VJ P53 SJ P81 Ij Pro80 HE Pro72 S Pro50R400 V S46 C / E S56 C / CB S550 C S97 V S1306 S8200 9500 S8600 S1313 T9000 T9490 U30 J U31 S / J U33 J U35 JU36 J / S U41 JF U43 J / S U44 S U45 J U46 S U47 A U50 V U80 V U82 U UL30 V / A / VT UL50 V UL80 V UX50v / xV1 S V2 JE W7 S / J X401 A X501 A / U X32 U X35 S / J X42 J X43 B / S X44 H X45 V / E X50 DC X51 L / РЛ X52 S / J X53 B / S X54 HX55 VD X65 C X57 V X59 SL X61 S X66 JC X75 V X80 H / L / N X81 S X82 S X84 H / L X85 S / V / Б X87 Q X88 S / V X5 D X71 S X8 AX8 AAF Z99 D / S / L / N Z65 R Z37 S / E Z53 J / U ZB03 ZB02 Z8422 G S56 C K41 V K42 AB K42 D K43 T K45 V / DK55 V / VM / В...

SSEA новата BG клавиатура за Dell Inspiron N4010 N4020 N4030 M4010 N5030 M5030 лаптоп руска клавиатура

BGN 26.00 27.01

Бренд Нови90 Дена ГаранцијаОваа тастатура биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

SSEA New BG Keyboard white за ASUS F200 F200CA F200LA X200C X200CA X200LA лаптоп руска клавиатура без рамка

BGN 30.00 31.50

Бренд Нови90 Дена ГаранцијаОваа тастатура биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

11.1 V 32Wh 3cells 7FF1K оригиналния нова батерия за лаптоп Dell LatitudeE6120 E6220 E6230 E6320 E6330 E6320 XFR e6430s 7FF1K 09K6P

BGN 46.05

Работилница Rofessional Пакување Превозот Информации : 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Регистрирани Сингапур Пост / Хонг Конг Пост / Кина Пост или од страна на Четири Посебни Воздух Mail Линија...

лаптоп охладител cpu охлаждане вентилатор за HP 4520s 4720s лаптоп охладител cpu охлаждане вентилатор 607132-001 Безплатна доставка тест ОК

BGN 28.00 29.76

Купувачот мора да го прочитате: 1, За испитот (1) Изглед инспекција,Вклучувајќи интерфејс непроменети, итн 2...

7800mAh батерия за MSI I-S11 I-S12 Wind U100 L1300 L1350 L1350D U100X U100W U135DX U210 U270 U90X Wind12 U200 U210 U230

BGN 40.00 41.58

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 6600m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!7800m Ah Батеријата За MSI BTYS11 BTYS12 Правец на U100 L1300 L1350 L1350 D U100 X U100 W U135 DX U210 U270 U90 X Wind12 U200 U210 U230Оваа Батеријата може да се замени следните дел броеви : За Msi 14 LMS6837 D1 3715 AMS6837 D1 6317 ARTL8187 SE BTYS11 BTYS12 TX2RTL8187 SEОваа Батерија, исто така компатибилна со следниве модели : За ДОАЃАЊЕТО 4211 4212За AHTEC ПОВЛЕЧИ N011 СеријаЗа CMS ICBook М1 СеријаЗа DATRON MOBEE N011 СеријаЗа LG X110 10 UMPC серијаЗа MEDION Akoya Мини E1210MIVVY M310 СеријаЗа ГЛУВЧЕТО КОМПЈУТЕР U100 Мини Лаптоп СеријаЗа Msi U100 W085 NL U100 X Правец на MSN011 Правец на U100 Правец на U100001 CA Правец на U100002 CA Правец на U100002 LA Правец на U100030 CA Правец на U100035 LA Правец на U100035 Правец на U100036 LA Правец на U100037 CA Правец на U100039 LA Правец на U100053 LA Правец на U100 X Правец на U90 U90 X Серија Правец на U210006 Wind12 U230(Бела)Wind12 U200 Серија(бела),Wind12 U210 Серија(Бела)За MYBOOK M11 Слобода СеријаЗа PROLINE U100 СеријаЗа ROVERBOOK Нео U100 СеријаЗа ЦУНАМИ MOOVER T10 Серија

19V 4.74 A лаптоп 90W адаптер на променлив ток зарядно устройство за ASUS F2 F2J F2Je F50 F70 F3 F3Ja F3Jc F3Jm F3Jp F3Jr F3M F3P F3Sc F3T F3Tc

BGN 22.98

Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz2.Излез : 19 V,4.74 А, 90 W3.DC Plug Големина : 5.5 мм*2,5 mm4.Гаранција : 1 ГодинаКраток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни Или Да Го Замени Со : 19 V 4.74 НА 90 W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за ASF2 F2 J F2 Je F50 F70 F3 F3 Ja F3 Jc F3 Jm F3 Jp F3 Jr F3 M F3 P F3 Sc F3 T F3 TcПакетот вклучува : 1...

SSEA нова клавиатура за лаптоп ASUS K54D K54HR K54HY K52N G72 G73 G72X US Keyboard

BGN 21.00 22.21

Бренд Нови3 месеци ГаранцијаНАС Верзија на ТастатуратаОваа Тастатура биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

JIGU оригинална батерия на лаптоп B11P1405 за за ASUS MeMO Pad 7 ME70CX K01A

BGN 31.68

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.за AsB11 P1405 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : за ASB11 P1405 B11 P1405 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : за ASза ME70 CX за Мемо Подлога 7 ME70 CX K01 A за Мемо Подлога 7 (ME70 CX)Шопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

JIGU 632113-151 632114-141 632425-001 Hstnn-F10C HSTNN-I93C HSTNN-IB2P-IB2Q оригинална батерия за лаптоп Hp

BGN 61.76

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потребиЛаптоп Компатибилни Модели : За HP COMPAQ за за за за За HP за за заЛаптоп Дел броеви : За HP COMPAQ 632425001 За HPШопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...