• Ново
5шт твърдосплавен връх HSS с бормашина дупка триони набор от неръждаема стомана метална сплав 16/18. 5/20/25 / 30мм

5шт твърдосплавен връх HSS с бормашина дупка триони набор от неръждаема стомана метална сплав 16/18. 5/20/25 / 30мм

BGN 20.99
В магазина

Брой продукти


Карактеристики :
- 100% сосема нов и висок квалитет и професионална.
- Намалување на брзо,прецизно дупки во teel,нерѓосувачки челик,железо,бакар,месинг,алуминиум,fiberglass,foemica и други laminates во секунди.
- Совршени за инсталирање на брави,копчиња во вратите и кабинети или дупчење поголем дијаметар дупки низ масите и др.
- Може да се користи како автомобил, автобус, камион паркинг сензор радар syster дупчење дупка .
- Обезбеди 5 видови на дупка видов,ги задоволат вашите професионални потреби.
Големина : 16,18.5,20,25,30 mm
Материјал : ХСС
Пакет Тежина : 310 G / 10.93 Унци
Пакет Димензии (L*W*H) : 150*130*50 ММ / 5.91*5.12*1.97 Инчи
Мало Пакување : Не, Не Пакување
1 x 5pcs ХСС Вежба Малку Дупка Видов Сет
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот Адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е на клиентите задоволство! 1. Ако производот е неисправен, ве молиме, известете нè веднаш по породувањето. Ве молиме не го отвори спорот, ние ќе се врати за вас врз основа на фактичката состојба. 2. Ако не сте задоволни со стоката, можете да изберете да се вратат. И сите се вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. 1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој, па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. 2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на, ве молиме Слободно контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо. Однапред ви благодариме за вашето трпение.

Подробности

търговска марка:
Dctools
is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Номер На Модела:
EPC_PIT_20P
Воспользуйся:
Пробиване На Метал
Тип:
Друго
Дължина:
16-30мм
Материал:
Быстрорежущая Стомана

Те също купуват с този продукт

1бр 6.35 мм вълни отрежете малко карбид съвет за 1/4 джолан фрезоване длета дървообработване

BGN 2.00 2.51

Материјал : Карбид Падна Боја : Сребро на Ѕвонење, Црвена Карактеристики : Тип : Рамна Намали Малку месо тело со Дијаметар : 6.35 mm / 1 / 4" Сечилото Големина(D) : 6.35 mm / 1 / 4" Сечење Длабочина(H) : 25мм / 1" Вкупна Должина : 72mm / 2.83"Двојно остро сечење дизајн, одлична concentricity Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : ве Молиме овозможи 12mm грешки поради прирачник за мерење Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

12шт 3мм джолан 6-16 мм Ябълка, кръгла е окосена опесъчаване корона груб / фин пясък Диамант наждачный нефрит камък восъчни Ахат кръгъл отвор

BGN 20.13

Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани од страна на Кина Пост дека сите наредби на руската Федерација мора да се покаже на целосна името на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик...

Рафтинг 120 мм / 200 мм/300 мм регулируема кръг отвор на режещия комплект с дърво, метал дупка триони тренировка инструменти за дървообработване

BGN 15.95

Тешки машини изградба со најдолг алатка животМултифункции, Многу лесен и удобен.Има прилагодливи две остри ножеви на двете страни на меркатабарови.Прилагодливи Авион тип дизајн.Прилагодливи Капацитет 30мм 120mm / 40mm 200mm / 40mm 300ммСет на Машина + Ножеви + Центарот за ВежбиДоаѓа со Хексадецимален Копче и Центар Вежба Малку2 Променливи Центар битови за потенки или подебел материјал слободно.Може да се користи за намалување на многу видови на материјали, како што се Иверица, Тврдо, Laminates, Композитни, Гума, Пластика, итн..ЗАБЕЛЕШКА Овој производ е доста опасно, ве молиме место далеку од децата...

DC-WEGPP02 diamond 5 inch 125mm snail lock diamond edge полиращи подложки за гранит и мрамор

BGN 31.98

полжав заклучување Дијамант работ полирање влошки за гранит Опис на ПроизводотВоведНашите дијамант работ полирање подлоги се користат за сува или влажна полирање гранит и мермер contoured и straight edge...

1 бр. червен мрамор високо качество на открито дупка гранит камък дупка на устройството 35 mm 40 mm 45 mm 50 mm 55 mm 60 mm 65 mm 70 mm 75 mm

BGN 23.00 23.07

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМерки на претпазливост : Овој производ се користи за да се обрне внимание на бавно (8001000 по минута или така),Да се задржи на вода за ладење, сушење на дупчење е строго забрането!Појавата на висока температура триење, предизвикувајќи сериозни носат и солза ефект на употреба!

20% отстъпка HSS4241 6/9/13 стъпки тренировки, топла продажба 3шт набор от спирални канали тренировка, титановое покритие стъпка тренировка,Masnory тренировка

BGN 18.00 21.98

ХСС 4241# 6 / 9 / 13 чекори вежба битови,Топла Продажба 3pcs поставува спирала groov вежба битови,Титаниум Обложена Чекор вежба битовиМатеријал : High Speed Челик 4241#Дијаметар : 6 чекори : 3 / 16"(4.76 mm), 1 / 4"(6.35 mm ) , 5 / 16"(7.94 mm), 3 / 8"(10.35 mm), 7 / 16"(11.11 mm), 1 / 2"(12.7 мм)9 чекори : 1 / 4"(6.35 mm) ,5 / 16"(7.94 mm), 3 / 8"(10.35 mm), 7 / 16"(11.11 mm),1 / 2"(12.7 mm),9 / 16"(14.28 mm), 5 / 8"(15.88 mm), 11 / 16"(17.46 mm), 3 / 4"(19.05 mm)13 чекори : 1 / 8" ( 3.18 mm), 5 / 32"(3.97 mm), 3 / 16"(4.76 mm), 7 / 32",(5.56 мм)1 / 4"(,9 / 32"(7.14 mm), 5 / 16"(7.94 mm), 11 / 32"(8.73 mm),3 / 8"(9.53 mm),13 / 32"(10.32 mm),7 / 16"(11.11 mm),15 / 32"(11.91 mm),1 / 2"(12.7 мм )Тежина : 0.3 КИЛОГРАМИ

Нова стъклени плочки дупка триони кука джобен пътеводител намери един вакуум основа 4-12 мм Диамант тренировки набор от

BGN 11.00 21.12

Нова Плочка Стакло Дупка Видов Убодни Џеб Водич Лоцира Вакуум База 412mm Дијамант Вежба Битови Сет Карактеристики Дизајнирани да се вежба стакло, керамика, мермер и чеша Дијамант Одлично за оние кои се Тешко да се Постигне Непријатно Области како Дупчење хоризонтално во tiled ѕид или вертикално во подови е многу полесно со ова упатство Придава на повеќето tiled површини со помош на своите лост управувана вакуум база Одговараат за 4mm(5 / 32") 5mm(13 / 64") 6mm(15 / 64") 6.5 mm(1 / 4") 8мм(5 / 16) 10мм(3 / 8) 12mm(15 / 32") вежба битови Поголем големина се достапни во нашата продавница Пакетот вклучува 1x Дијамант Core Вежба Малку Водич​1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

D698 добро качество на шест-степенна електронна скорост на химически бои мешалка

BGN 139.00 139.20

Шестбрзински Електронските Хемиски Боја StirrerStiir Во дијаметар : 100~120mmНоминална влезна моќност : 1000 WНеОптоварување на ветер : 850r / минОценувач Напон : 220 V~Оценувач Фрекфенција : 50 / 60 Hz1...

J265Y 1inch плосък кола, определена пудра тъпо посока на колелото на метал силикагел материал DIY модел на части

BGN 1.60

Пакетот вклучува : 1pc Големина на тркало : како на сликата покаже Железо Лист дебелина : 0.6 mm Материјал : железо и силициум гелОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

10 бр. / кор. мини-двойна спирала тренировка HSS / високоскоростна стомана дървообработващи пробивна инструмент длето Set3.0/3.2/3.5/4.0/4.2/5.0/5.2 мм

BGN 6.00 8.00

10pcs / кутија Мини двоен пресврт вежба ХСС / highspeed челик, Дрво вежба алатки Mortising Длето Set3.0 / 3.2 / 3.5 / 4.0 / 4.2 / 5.0 / 5.2 мм Опис · Сосема Нов И Висок Квалитет · Хсс Вежба Малку Сет За Дрвени, Пластични И Алуминиумски · Идеален За DIY, Дома И Воопшто Градење / Инженерство Користење · Посебен процес, согледување на топлина двапати животот на обичните · прецизноста на Позиционирањето, брзо сечење, со висока чип отстранување на способност, отпорност на триење · Супер Цврстина, Повеќе Отпорност на Абење, Површината Целата Печено Жолта · Материјал : ХСС / highspeed челик Забелешка 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

чисто нов и оригинален XBF-AH04A LS(LG) Контролер PLC

BGN 217.60

100% Нови и оригинални XBFAH04 A LS(LG) ПЛЦ контролерПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАДел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА...

Събиране на патронник 2.35 mm електрически микромотор H37L1 106 103L M45 SM45C 105L 107 дентална Лаборатория маратон микромотор съвет аксесоар

BGN 39.00 48.08

Кореја Маратон Micromotor Handpiece 2.35 mm Collet ЧакСпецификации : Погоден за : Силна 102 L, 103 L, 106, 107, 105 L; NX100 SH, 170 SH, 88 A, 88 B; SDEH37 L1, H20, SM45 C, SH37 LN, SH37 L / M45, H102 S micromotor handpiece.Пакување Листа : 1...

Безплатна доставка 1бр 40*150 мм жак M22 къса диамантени мокри тренировки коронката, за да отвори дупка в каменната зидария / бетонна стена

BGN 31.98

Спецификација на производот : Име на Производ : дијамант вежба битови Големина : 40*150*10мм Заби : рамни сегмент Монтирање конектор : M22 Материјал Метал, Дијамантски Честички Боја : СИНА Тежина : 0.45 kg Предности : Воена квалитет, бесшевни челични цевки, топла притиснете сегменти, ласерски заварени Примена : Широко се користи во не толку дебели бетонски и други тешко материјали core дупчење, како што е клима уред, инсталација, цевковод,висока начин, патни знаци,мостови, аеродроми за висока брзина дупчење слични Производи : Производот се покаже Турбо сегменти само за големина поголема од 46mm дијаметар, со Дијаметар помал од 46mm со голема рамна сегменти Заби профил : кинескиот ѕид тип како следново : Се attentioned, ве молиме...

1pc J283y алуминиева сплав 775 DC мотор на база на фиксирана опора с 6 винта всички метални държачи

BGN 5.00 5.06

Пакетот вклучува : 1pc моторни база и 6 заврткиВертикална рамнина големина : висина 55мм, ширина 50mm, дебелина 2mm, висока цврстина алуминиум легураДолната страна големина : дебелина од 1,5 мм, длабочина 20mm, од не ' рѓосувачки челикСредината чекор дупка : дијаметар 17.5 мм, одговара 775 мотор или другите чекор дијаметар помал од 775 моторМоторни фиксна бленда : 4mmДруга фиксна бленда 5mm Оди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

DIATOOL 1pc 75mm Hot pressed mini mesh turbo rim диамантени гравиране триони с подвижна мембрана, наставка 5/8-11 и острие 1pc 75mm

BGN 19.00 22.03

ПРЕДМЕТ : 1pc 75mm Топла притисне мини мрежа турбо rim дијамант ножеви со отстранлив 5 / 811 прирабница и 1pc 75mm сечилотоКоличина : 1pc мини нож со 5 / 811 прирабница и 1pc 75mm сечилотоСпецификација : ДијаметарДебелина на СегментиВрска75mm1.81.9 mm5 / 811 ПрирабницаПримена : Погодни за сечење гравирање и резба мермер гранит камен конкретниФункција : Може да сува и влажна работи за мулти материјалТопла притисне синтерување технологија обезбеди подолг животен векВисоко ефикасни за мулти цел1...

6/8/10/12/12. 5/16 мм, HSS дървообработване квадратна дупка с бормашина инструмент трион секретни длето дърво тренировка с обрат бормашина дървообработващи инструменти+

BGN 11.00 12.80

Спецификација : Бренд новиИме : Плоштадот Дупка ВидовМатеријал : Високобрзински челикБоја : како на сликата покажува6sizes за избор : 6 / 8 / 10 / 12 / 12.5 / 16mmПлоштад дупка вежба не може да се користи на електрична вежба, вежба квадратни дупки треба да се вклопи во квадрат дупка вежба за дупчење (mortise и tenon машина) да се користи...

5 бр./компл. T127C 4-инчов HCS T-образна опашка Jigsaw Blades Set For Wood Fast Cutting Drop Shipping Support

BGN 2.00 2.24

Карактеристики : 5 Pcs Висока Јаглероден Челик T127 C 4 Инчи Т месо тело Сложувалка Ножеви.Висок јаглероден челик конструкција за долг живот во дрво материјали.Главно се користи за сечење дрво, пластика картон, иверица и лесонит.Спецификации : Модел : T127 CМатеријал : Висок Јаглероден ЧеликДолжина на ножот : 75mm / 2.95"Вкупна Должина : 100mm / 3.94"Количина : 5 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 01mm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираатПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

10шт твердосплавное тренировка 3.175*0.6 мм, метални тренировка с ЦПУ, микро-пробиване на печатни платки, дървообработващи инструменти, мини-ръчна бормашина, инструмен?

BGN 3.00 4.46

Посебна Забелешка : следните е соодветниот модел на табела03mm=0.3 mm 04mm=0.4 mm05mm=0.5 mm 06mm=0.6 mm07mm=0.7 мм 08mm=0.8 mm09mm=0.9 милиметри 10мм=1.0 mm11mm=1.1 mm 12mm=1.2 mm03 до 12mm=0.31.2 mmШенжен Авиокомпании писмо Electronics Co., Lt Е PCB алатка за развој на производот, производство и продажба како еден од претпријатијата...

Преминете 651891-8 V-15-3A6 за MAKITA BST221RFE BST220Z BST110Z BST110RFE BPT350Z BPT350RFE BCL180Z BCL140Z 6835DWDE 6831DWH

BGN 39.68

Напомена : Ве молиме секогаш да се споредат димензии р eplacement дел со прикажанитеСите предмети погоре се достапни во мојата продавница ќе ми се јавите,ве молиме.Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

Нов 3/8 Правоъгълен 90-Градусов Акумулаторен Пробивна Патронник С Бесключевым Патрон

BGN 27.00 30.05

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични&Метална Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Вклучува 10мм (3 / 8") keyless чак, 0.8 mm 10мм Капацитет...

3. 175x0. 8x2mm, 3mm паралелен карбид ПХБ гравиране бита Бележка fresa Волфрам фреза CNC инструмент за цветни акрилни плочи, MDF, PVC

BGN 12.00 13.10

Опис : Ова гравирање битови еден flute е совршена замена за вашиот CNC машини Обезбедува прецизна, лесна за сечење искуство Нестап ножеви, пушите, невкусна, неми, огледало мелење процесот на дизајн Голем капацитет Чип ритам и остри спирала сечење на работ значително да ја зголеми ефикасноста Главно се погодни за сечење акрил, органски одбор материјал,како што се : Боја плочи, двојнобоја на листови,Акрилик,ПВЦ,Најлон, Смола,поголемиот дел од пластика,Дрво, Влакна од стакло,Јаглерод парична Казна полиран,остар раб,долготрајни, Тоа е сосема нов, добар qualit y & висок перфорации ormanceПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

CMCP 1бр 88 мм биметаллические мультиинструменты полукръгли осциллирующие триони за Мультимастерских инструменти за ремонт на DIY

BGN 6.38

CMCP 1pc 88mm Bimetal Мулти алатки Полу Кружни Осцилирачки видов ножеви за Multimaster Алатки дома, DIY реновирањеСпецификација : 88mmПримена : дрво , пластика , мек метал