• Ново
M12 PC10 пневматично бърза връзка 10шт=1 лот най-доброто качество

M12 PC10 пневматично бърза връзка 10шт=1 лот най-доброто качество

BGN 19.20
В магазина

Брой продукти


Големина : М12 PC10
Количина : 10pcs=1 многу

Подробности

is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Номер На Модела:
M12 PC10
Конци:
12mm
PC:
10мм

Те също купуват с този продукт

5Pcs 7mm Black Стопява Лепило Стик за ремонт на електрически лепкав пистолет Занаятите

BGN 2.58

Опис : Материјал : ЕВА Боја : Црна Животната средина, Стабилна и Нетоксични Широко се користи во стакло, пластика, метал, керамика, дрво, раказанает, пакување, ПВЦ пластика итн...

LX-PACK ORT200 ORT250 ORT400 резервни части натяжное колелото, режещ нож, зъбни плоча OR-T 250 400 резервни части натяжное гума, острие

BGN 1.60

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

11 броя 1/4 джолан въглеродна стомана с дървени рашпили ротационные рашпили файлове карбидные разменяйте тренировка комплект за ротационни отливки тренировки Die Ме?

BGN 21.00 23.07

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : 11 Парчиња 1 / 4" месо тело Јаглероден Челик, Дрво Rasps Ротари Rasp Датотеки Карбид Burrs Вежба Малку Сет за Ротари Вежба Умре Мелница РезбаОпис : Агресивни и разноврсна поднесување битови за дрво, пластика и други неметални материјали 5 уникатни форми топка, долго & кратки заострените конус, волумен, бикнос цилиндар се Користи за обликување & формирање на дрва, камења, пластика Прави битови високоефикасна во отстранување на вишокот материјал, резба, формирање и намалување на месо тело : 1 / 4"Пакување : opp вреќаФлексибилна Алатка, Флексибилни ЖивотFlexsteel tools нуди различни рака и моќ алатки и стручни надворешна трговија сервис како извори на сите наши деловни партнери и потенцијалните странски клиенти во светот...

10шт HSS разход на център за тренировки битов Набор от високоскоростна стомана зенковки 60 градуса ъгъл за обработка на Dremel от неръждаема стомана

BGN 44.00 52.75

10 PCS ХСС во Комбинација Центар Вежби Малку Сет High Speed Челик Countersinks 60 степени Агол за Dremel Обработка на Нерѓосувачки челикConjunto де brocas де centro, brocas един ángula де 60 grados, став elaborar един acero inoxidable, (dremel)ИспоракаКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Безплатно кораб е Турбо касета CHRA TD05-10 49178-00550 49178-00540 49178-00530 за багер KATO HD450 E110 турбокомпресор 4D31T 4D31

BGN 238.00 263.98

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо 100% Нови За КАТО HD450 Sumitomo 120 За МАЧКА E110 Багер За Мицубиши 4 D31 4 D31 T TD0510 A 4917800520 4917800510 4917800500 4917800550 4917800540 4917800530 Турбополнач Турбо Модел : TD0510 A Дел Број : 4917800550 4917800540 4917800530 4917800510 4917800500 4917800520 ОЕМ Број : ME080341 ME080442 M013134 ME080098 Апликација Возило : За КАТО HD450 HD300 GS2 HD400 V2 За Sumitomo 120 E110 Багер Примена на моторот : За Мицубиши 4 D31 4 D31 T Ладење : Масло за ладење или масло за подмачкување само Апликација следниве модели : За Мицубиши 4 D31 T Разни Морски Со 4 D56 Q Мотор Турбо Модел TD0510 A, TDO510 A / 6 Дел Број 4917800510 Претходната Верзија 4917800500, 4917800530, 4917800540, 4917800510, 4917800520, 4917800550, 4917800500, 4917800530, 4917800540, 4917800510, 4917800520, 4917800550 Опис На Sumitomo 120, За КАТО HD300 GS2, HD400 V2, За Мачка E110, Морски OE Број ME080442 M013134 ME080098 CHRA 4917809710 Мотор Модел 4 D56 Q 4 D31 T Гориво Дизел Имајќи Домување Маслоладење Поправка на Комплет 4917881100

LX-PACK най-ниски цени от цена на производителя! Повреждаемые резервни части батарейные ПАТ обвязочные инструменти обвязочная машина натяжное колелото

BGN 1.60

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

Безплатна доставка K03 53039700016 53039700017 078145702R Twin Turbo за AUDI S4 A6 Allroad 1997-2001 AJK ARE BES AGB V6 2.7 L C5 S4 265HP

BGN 1138.00 1263.98

Опис на производот Бесплатен Превозот K03 53039880016 53039880017 53039700016 53039700017 078145701 R 078145702 R Близнак Turbos Турбополнач За AUDI S4 199701 A6 Allroad 199901 AJK СЕ БЕС ТЕРМИНИ V6 2.7 L T C5 S4 НОВИМодел : K03 K0316 K0317 Дел БР...

5 двойки се заменят въглеродни четки за Bosch GWS24-180J 1362G GWS24-230 GWS23-230 GWS24-300 GSF100A GNF65A GWS180J GWS230 1752G 1752

BGN 15.82

Напомена : Ве молиме секогаш да се споредат димензии р eplacement дел со прикажанитеИнформации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

Персийски 5 бр./кор. 11 мм директен опашка HSS високоскоростен обрат тренировка дървообработване за метални инструменти Herramientas Ferramentas

BGN 41.00 43.20

ХСС / High Speed Челик 5pcs / кутија 11mm Директно месо тело Пресврт Вежба Малку Дрво Алатка За МеталОпис· Сосема Нов И Висок Квалитет· Хсс Вежба Малку Сет За Дрвени, Пластични И Алуминиумски· Идеален За DIY, Дома И Воопшто Градење / Инженерство Користење· Посебен процес, согледување на топлина двапати животот на обичните· Прецизноста на позиционирањето, брзо сечење, со висока чип отстранување на способност, отпорност на триење· Супер Цврстина, Повеќе Отпорност На Абење, Површината Целата Печено Жолта· Материјал : ХСС / highspeed челик· Големина на & КОЛИЧИНА : 2*143mm : 5pcsВкупната тежина : 418gВклучени1x кутија (5pcs) Вежба БитовиЗабелешка1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Безплатна доставка Turbo касета CHRA Основната GT2260V 753392-5018S 753392 742417 11657791046 турбокомпресор за BMW X5 E53 2003-07 M57N 3.0 L

BGN 242.00 265.58

Турбополнач СпецификацијаБесплатен Превозот на Големо НОВИ Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GT2260 V 7533925018 S 7424170001 753392 742417 11657791044 11657791046 Турбо Турбополнач За БМВ Х5 E53 200307 M57 N 3.0 L 218 HPТурбо модел : GT2260 V VNT НОВИДел Број : 7424170002 742417 000 3 7424170004 74241700057424170006 7424170007 7424170008 742417000974241710 7533925018 S 7533920018 7533925015 S7424170001 7533925003 S 7533920015 774241700017533920006 7533920007 7533920008 75339200097533920001 7533920002 7533920003 75339200047533920005ОЕМ Број : 11657791044 M09 11657791046 F 7791044 E 7791044 F 7791044 M09 7791045 M09 11657791046 11657791044 7791046 F 7791046 K7791046 M09 11657791044 E 11657791044 FГОДИНА : 20032007 годинаАпликацијата возило : За БМВ Х5 3.0 d (E53) 20032007 Година 3.0 L DПримена на моторот : M57 N E53 3.0 L 218 HP Euro3 6 Zyl. Позитивни Повратни Информации Од Светот Купувачот Клиенти ## Листа цена е реална турбополнач нето цена , исклучува меѓународни изразуваат товар,ве молиме контактирајте со продавачот да го цитирам товарни пред ставање ред и плаќање.Ако имате прашања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе направиме се за најбрзиот повратни информации!Трансакцијата ПравилаАко ви треба за да купите турбо или да се знаат повеќе детали, ве молиме испратете порака до нас за турбо специфичен модел, дел број и потребни количини,не двоумете се, ние ќе ви ги даде поевтини товарни понуда и детален опис на производот.Задоволството на клиентите е нашиот прв на работа гол...

LX-PACK дубликат част за употреба на комбинирани стоманени обвязочного инструмент A333 tension wheel кътър нож за ръчно обвязочного инструмент

BGN 1.60

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

1 бр. Metric спирала Каннелюра Пагода форма на отвора на режещия 4-20 mm быстрорежущая стомана тренировка на посочения конус заточване HSS Ste

BGN 4.00 6.38

Ако сте во потрага за еден сет на вежба малку дека има пристоен квалитет, ова е тоа Тие работат како одлична вежба и да ги задоволат вашите побарувачката кога ќе треба да го понесе дупка, тие се совршена алатка...

20 броя в комплект HSS high steel Titanium coated twist пробийте Bit set for jewelry ПХБ board crafts мухъл 0.3 mm to 1.6 mm

BGN 3.00 3.98

започнетекрајот на 20 компјутери по поставите ХСС висока челик, Титаниум обложена пресврт вежба малку сет за накит PCB одбор занаети мувла 0.3 mm до 1.6 mmМатеријал : ХСС 4241Површински Третман : Титаниум ОбложенаВклучува : 0.3 mm 0.35 mm 0.4 mm 0.45 mm 0.5 mm 0.55 mm 0.6 mm 0.65 mm 0.7 mm 0.75 mm 0.8 mm 0.85 0.9 милиметри mm 0.95 mm 1.0 mm 1.2 mm 1.3 1.4 mm mm 1.5 1.6 mm mm

3шт хром-ванадиевая стомана гнездо за адаптер за комплект шестостенни джолан до 1/4 3/8 1/2 разширяване на тренировки бар шестостенния битов Набор от най-добрата промо?

BGN 3.00 5.78

Карактеристики : Нерѓосувачки Челик Заклучување Топката Обезбедува Безбедна Одговара Sockets SnapНа Цврсто & Нема да се Лизга Надвор1 / 4инчен Хексадецимален месо тело Спречува Соголување за Време на Висока Брзина Вежба ОперацијаСупер Силна Топлина Третираат Хром Vanadium Челик за Нормално & ВлијаниеУпотреба Sandblasted ЗавршиСе конвертира Сите Моќ Вежби во Брзо Штекер Возачи.Се однесува на шрафцигер рачка или електричнишрафцигер алатки (хексагонална дупка или три вилица чак може да биде)управувано од ракав се користи, може да биде оригинална хексагонална страна поинсталација на големина во квадратни големина, којаможе да се користи за инсталација на ракавот, е добар додатоци да конвертиратеСпецификација : Големина : инчен L1 / 4"1 / 4"50mm1 / 4 "месо тело може да се конвертира во 6.35 mm плоштад3 / 8"1 / 4"50mm1 / 4 "месо тело може да се конвертира во 9.53 мм квадратни1 / 2"1 / 4"50mm1 / 4 "месо тело може да се конвертира во 12.7 мм квадратниМатеријал : Хром vanadium челикПакетот вклучува1 / 3 x Приклучок Адаптер Хексадецимален месо тело сет(3 еез сет)