• Ново
1бр ръчни инструменти рычажный скоба 201C

1бр ръчни инструменти рычажный скоба 201C

BGN 6.74
В магазина

Брой продукти


Рака Tool Toggle Менгеме 201c
Количина : 1pcs
Страна Планината задржете надолу за да се префрлате менгеме, U-облик стегање бар
220 кг одржување капацитет
Арм се отвора 80° додека се справи со се движи 85°
Нафта и Дамка отпорни црвено винил рака костец
Менгеме се снабдува со 1/4-20 x 1-3/4 рамни перница neoprene капа вретено
Димензија Единици : MM

Подробности

Тип:
Централно Тренировка
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
/
Материал:
Кобальтовые Стоманени Сплави
Воспользуйся:
Пробиване На Метал
is_customized:
Yes
Дължина:
/

Те също купуват с този продукт

21 GA x 1/4 W / ISO стандарт тъпа Игла от неръждаема стомана с полипропиленом Luer ID 0.51 mm*OD 0.8 mm

BGN 15.84

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплата21 G W / ISO стандард на прецизност S...

Миксер MC08-18 смолаы статичен дюзи за смесване на материал POM ядро епоксидни смоли пакет Duo

BGN 28.80

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплатаСмола Статичен Миксер MC0818 Мешање Млазници за Duo Пакет EpoxiesИме на производ : MC0818Надворешен дијаметар : 12 MMВнатрешен дијаметар : 8 MMДолжина : 177 MMДел број : 18Лепак калибар : 2.4 MMТехнички Податоци Надворешниот Домување Полипропилен Елементи Polyacetal(ПОМ) Задржување Ореви 7 / 8" 9 тема или 7 / 8" 14 нишка I...

Turbo CHRA касета Основната TD04 49177-01500 49177-01501 MD106720 MD168054 за Mitsubishi SHOGUN Delica Pajero L200 L300 4D56 2.5 L

BGN 155.00 170.38

Турбополнач СпецификацијаТурбо Кертриџ CHRA Јадрото НА TD04 TD0409 B 4917701510 4917701511 4917701501 4917701500 MD094740 MD106720 MD168053 MD168054 масло за ладење Турбополнач За Мицубиши Delica / Pajero I / L200 / L300 198896 4 D56 T 2.5 LТурбо модел : TD04 TD0409 B НОВИДел Број / s : 4917701510 4917701511 4917701501 4917701500Споредба Број / s : MD094740 MD106720 MD168053 MD106720Големина : 270*260*230mmПакување Детална : Цврста картонска кутијасо 3 дупки,масло за ладење на системот ,Имајќи ВесникАпликацијата возило : За Мицубиши Delica / Pajero I / L200 / L300 4 D56 T 2.5 L 19881996Примена на моторот : 4 D56 T ДЕ 4 D56 2.5 L 95 HPГодина : 19841996Зафатнина : 2.5 L 2477 2500 кзм Дизел ГоривоМОЌНОСТ : 64 / 62 / 73 KW1.19891990 година За Мицубиши L300 / Montero / Pajero јас Мотор 4 D56 T2.1984 1991 година За Мицубиши Shogun со 4 D56 Мотор3.19861989 година За Мицубиши Pajero јас 2.5 TD Мотор 4 D56(Турбо)4.1990 1991 година За Мицубиши Pajero II 2.5 TD Мотор 4 D56 TМицубиши DELICA 4 D56 2.5 / 4Мицубиши DELICA 4 D56 2.5 L DEМицубиши L200 L300 Pajero 199296 4 D56 2.5 L DМицубиши L200 1984 4 D56 T 2.5 / 4 87 HPМицубиши L200 1992 4 D56 T 2.5 / 4 87 HPМицубиши L200 2.5 L D 1984 4 D56 2.5 L DМицубиши L300 2.5 L D ДЕ 4 D56 2.5 L DМицубиши MONTERO 1989 4 D56 DE 2.5 / 4Мицубиши MONTERO 1984 4 D56 SJ 2.5 / 4Мицубиши PAJERO 1989 4 D56 DE 2.5 / 4Мицубиши PAJERO 1984 4 D56 SJ 2.5 / 4Мицубиши PAJERO 1985 4 D56 SJ 2.5 L DМицубиши SHOGUN 19841991 4 D56 2.5 L D деталите на Апликацијата—TD0409 B 4917701510(масло за ладење) Семејството Турбо Турбо Код К...

3 бр набор от титанови стъпални тренировки HSS power drills инструменти

BGN 10.00 11.76

3 компјутери set Титаниум чекор вежба битови ХСС моќ вежби алатки Спецификација : Материјал : ХСС / High Speed Челик Површина Третман : Титаниум Обложена Количина : 3pcs Вкупна Должина : 412mm Должина : Околу...

240 мм высокоуглеродистая стомана възвратно-поступательные триони сабя за дърво 5 бр. / компл. D29

BGN 12.00 14.11

240mm Висока Јаглероден Челик Reciprocating Видов НожевиSabre За Дрво 5 PCS / SET D29Карактеристики : Универзална виде ножот е погодна за различни сабја видов reciprocating пили Serrated крупни и брзо сечење брзина Погоден за дрво со ноктите, дрво, иверица, пластични иверица, итн...

1 бр. Metric спирала Каннелюра Пагода форма на отвора на режещия 4-20 mm быстрорежущая стомана тренировка на посочения конус заточване HSS Ste

BGN 4.00 6.38

Ако сте во потрага за еден сет на вежба малку дека има пристоен квалитет, ова е тоа Тие работат како одлична вежба и да ги задоволат вашите побарувачката кога ќе треба да го понесе дупка, тие се совршена алатка...

5Pcs 7mm Black Стопява Лепило Стик за ремонт на електрически лепкав пистолет Занаятите

BGN 2.58

Опис : Материјал : ЕВА Боја : Црна Животната средина, Стабилна и Нетоксични Широко се користи во стакло, пластика, метал, керамика, дрво, раказанает, пакување, ПВЦ пластика итн...

1бр високо качество метални спрей за бързо освобождаване на 1/8 инча адаптер фитинг свързващ конектор

BGN 3.00 4.78

BI0002619Спецификација : Бренд новиТип : airbrush ослободување адаптерМатеријал : металБоја : сребро, како слика покажуваГолемина : прибл...

10шт 8-50мм diamond покритие Cairn дупка трион тренировка набор от инструменти, режещи инструменти за плочки, мрамор, стъкло, керамика пробивни инструменти

BGN 7.98

Спецификација : Количина : 10pcsДупка Видов Дијаметри : 8mm / 0.31", 10мм / 0.39", 12mm / 0.47", 14mm / 0.55", 16mm / 0.63",18mm / 0.71", 20mm / 0.79", 22mm / 0.87", 25мм / 0.98", 50мм / 1.97"Функција : Овие Дијамант Битови се Способни за Дупчење во.Исклучително Тешко Материјали како Мермер, Чеша, Стакло, Тула, Камен.Материјалот треба само вода за подмачкувањеМоже да се користи со стандардните електрични вежбаСекогаш користете лубрикант (вода) или бормашина ќе изгориУсогласување на место да се drilled, направи кружна трага, а потоа вежба.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Персийски 5 бр./кор. 11 мм директен опашка HSS високоскоростен обрат тренировка дървообработване за метални инструменти Herramientas Ferramentas

BGN 41.00 43.20

ХСС / High Speed Челик 5pcs / кутија 11mm Директно месо тело Пресврт Вежба Малку Дрво Алатка За МеталОпис· Сосема Нов И Висок Квалитет· Хсс Вежба Малку Сет За Дрвени, Пластични И Алуминиумски· Идеален За DIY, Дома И Воопшто Градење / Инженерство Користење· Посебен процес, согледување на топлина двапати животот на обичните· Прецизноста на позиционирањето, брзо сечење, со висока чип отстранување на способност, отпорност на триење· Супер Цврстина, Повеќе Отпорност На Абење, Површината Целата Печено Жолта· Материјал : ХСС / highspeed челик· Големина на & КОЛИЧИНА : 2*143mm : 5pcsВкупната тежина : 418gВклучени1x кутија (5pcs) Вежба БитовиЗабелешка1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Нов 2 елемента удебеляване на взривозащитен Luer lock спринцовка съвети фонтани 100cc дозиране шишарки + pistonn

BGN 26.88

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплата100 cc : OD : 40 MMID : 33 MMЦевка должина е 190 mmДебела трајни отпор кон висок притисок!Совети : Кина до Русија треба целосно име и презимеПлаќање1...

22 мм Dremel Диамантен режещ диск за Dremel ротационен инструменти аксесоари с оправкой 3 мм хвостовики

BGN 5.10

За капка превозот Добредојдовте пад на превозот ,ние нема да се вклучуваат било какви информации за продавачот и цена во вашиот пакет,па ве молиме да не грижете се за тоа.И ние знаеме дека брза испорака е многу важно за вас,па обично ќе испрати вашиот пакет од рок од 24 часа откако Сме ги примиле исплата од вас За да се прогласи вредност Често ние ќе направиме ниска вредност declareation да ви помогне да се избегне данок .обично ние ќе се пријават помалку од $ 10 за повеќето пакет освен големи нарачки.Се разбира, можете да оставите порака за нас колку декларирани вредности е во РЕД за вас...

HUHAO 10pc SHK 3.175 mm внос на печатни платки тренировки карбид мини CNC Пробивна битов Набор от печатни платки дървообработващи инструменти 0.2-1.1 мм

BGN 10.00 11.60

Опис на производотСпецификација : Месо тело со дијаметар : 3.175 mmСечење на работ дијаметар : 0.21.1 mmВкупна должина : 38mmБренд Име : HUHAOМатеријал : Волфрам челик Погоден за : print коло PCB SMT CNC одбор итн.Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени2...

LX-PACK най-ниски цени от цена на производителя! Повреждаемые резервни части батарейные ПАТ обвязочные инструменти обвязочная машина натяжное колелото

BGN 1.60

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

Безплатна доставка K03 53039700016 53039700017 078145702R Twin Turbo за AUDI S4 A6 Allroad 1997-2001 AJK ARE BES AGB V6 2.7 L C5 S4 265HP

BGN 1138.00 1263.98

Опис на производот Бесплатен Превозот K03 53039880016 53039880017 53039700016 53039700017 078145701 R 078145702 R Близнак Turbos Турбополнач За AUDI S4 199701 A6 Allroad 199901 AJK СЕ БЕС ТЕРМИНИ V6 2.7 L T C5 S4 НОВИМодел : K03 K0316 K0317 Дел БР...

11 броя 1/4 джолан въглеродна стомана с дървени рашпили ротационные рашпили файлове карбидные разменяйте тренировка комплект за ротационни отливки тренировки Die Ме?

BGN 21.00 23.07

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : 11 Парчиња 1 / 4" месо тело Јаглероден Челик, Дрво Rasps Ротари Rasp Датотеки Карбид Burrs Вежба Малку Сет за Ротари Вежба Умре Мелница РезбаОпис : Агресивни и разноврсна поднесување битови за дрво, пластика и други неметални материјали 5 уникатни форми топка, долго & кратки заострените конус, волумен, бикнос цилиндар се Користи за обликување & формирање на дрва, камења, пластика Прави битови високоефикасна во отстранување на вишокот материјал, резба, формирање и намалување на месо тело : 1 / 4"Пакување : opp вреќаФлексибилна Алатка, Флексибилни ЖивотFlexsteel tools нуди различни рака и моќ алатки и стручни надворешна трговија сервис како извори на сите наши деловни партнери и потенцијалните странски клиенти во светот...

1Pc 26mm 1.02 Основната Пробийте Bit Metal Hole Saw High Speed Steel Core Special for HSS неръждаема стомана

BGN 3.92

1 Pc 26mm 1.02" Core Вежба Малку Метал Дупка Видов High Speed Челик Core Посебно за ХСС Нерѓосувачки ЧеликОпис : Име на Производ : Метал Дупка Видов Материјал : High Speed Челик Shanks Големина : 85mm Сечење Дијаметар : 15~80mm 14 / 15 / 16 / 16.5 / 17 / 17.5 / 18 / 18.5 / 19 / 19.5 / 20 / 20.5 / 21 / 21.5 / 22 / 22.5 / 23 / 24 / 25 / 25.5 / 26 / 27 / 28 / 30 / 32 / 35 / 38 / 40 / 42 / 45 / 48 / 50 / 53 / 55 / 60 / 65 / 70 / 75 / 80mm се Погодни за сечење материјал : не ' Рѓосувачки челик(под 2mm) челични одливки, алуминиум и други метали плоча Внимание : Разумна контрола на брзината на 45 mm,450r / min може да треба да р efill coolant ударна игла

5 двойки се заменят въглеродни четки за Bosch GWS24-180J 1362G GWS24-230 GWS23-230 GWS24-300 GSF100A GNF65A GWS180J GWS230 1752G 1752

BGN 15.82

Напомена : Ве молиме секогаш да се споредат димензии р eplacement дел со прикажанитеИнформации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

Безплатна доставка Turbo касета CHRA Основната GT2260V 753392-5018S 753392 742417 11657791046 турбокомпресор за BMW X5 E53 2003-07 M57N 3.0 L

BGN 242.00 265.58

Турбополнач СпецификацијаБесплатен Превозот на Големо НОВИ Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GT2260 V 7533925018 S 7424170001 753392 742417 11657791044 11657791046 Турбо Турбополнач За БМВ Х5 E53 200307 M57 N 3.0 L 218 HPТурбо модел : GT2260 V VNT НОВИДел Број : 7424170002 742417 000 3 7424170004 74241700057424170006 7424170007 7424170008 742417000974241710 7533925018 S 7533920018 7533925015 S7424170001 7533925003 S 7533920015 774241700017533920006 7533920007 7533920008 75339200097533920001 7533920002 7533920003 75339200047533920005ОЕМ Број : 11657791044 M09 11657791046 F 7791044 E 7791044 F 7791044 M09 7791045 M09 11657791046 11657791044 7791046 F 7791046 K7791046 M09 11657791044 E 11657791044 FГОДИНА : 20032007 годинаАпликацијата возило : За БМВ Х5 3.0 d (E53) 20032007 Година 3.0 L DПримена на моторот : M57 N E53 3.0 L 218 HP Euro3 6 Zyl. Позитивни Повратни Информации Од Светот Купувачот Клиенти ## Листа цена е реална турбополнач нето цена , исклучува меѓународни изразуваат товар,ве молиме контактирајте со продавачот да го цитирам товарни пред ставање ред и плаќање.Ако имате прашања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе направиме се за најбрзиот повратни информации!Трансакцијата ПравилаАко ви треба за да купите турбо или да се знаат повеќе детали, ве молиме испратете порака до нас за турбо специфичен модел, дел број и потребни количини,не двоумете се, ние ќе ви ги даде поевтини товарни понуда и детален опис на производот.Задоволството на клиентите е нашиот прв на работа гол...

A1. 5 съвсем нов 10 A-Type Factory direct sales, голям брой благоприятно центрированного тренировки

BGN 13.52

Центар вежба инструкции : 1 корисниците мора да според да помине обработка делови и директно дупка големина разумен избор на центарот за дупчење модел ...

Метални двойни връзки или жак за спринцовка Luer 10 бр. / лот

BGN 24.00

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплатаМетал Двојно Зглобовите Или Конектор за Луер Шприц 10 PCS / многуКонверзија метален цилиндар на главата е бакар материјал, никелобложено животната средина третман, антикиселина корозија ...