• Ново
10шт шлайфане диск 6 2000 песъчинки кука и контур мокър или сух Автободи шлифовъчни дискове, карета перална площадка шкурка

10шт шлайфане диск 6 2000 песъчинки кука и контур мокър или сух Автободи шлифовъчни дискове, карета перална площадка шкурка

BGN 3.00
BGN 5.22
-43 %
В магазина

Брой продукти


HG0014635
Спецификација :
Б ранд нови
Дијаметар(прибл.) : 14.8 cm(1cm=0.393 Инчи)
Целосно Водоотпорен пластични mylar
Лесно отстранување по користење
Алуминиум Оксид (А/О) sandpaper
Отворен Грб | Смола над Смола Поврзување
Компатибилен со кука, поддржан од сандерс
Работи одлично за боја & лак доработка, автомобилската, заврши пескарење помеѓу палта & метал полирање
Пакет Се Вклучени :
10 x Пескарење Дискови
N ote :
Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Подробности

Вътрешен Диаметър:
14,8 см
Външен Диаметър:
14.8cm
is_customized:
Yes
търговска марка:
Майитр
Размер:
10PCS Waterproof Sanding Discs
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
Водоустойчив Шлифовъчни Дискове
Абразивни:
Друго
Субстрат:
Шлифовъчни Дискове С Шкурка 6 Инча

Те също купуват с този продукт

J265Y 1inch плосък кола, определена пудра тъпо посока на колелото на метал силикагел материал DIY модел на части

BGN 1.60

Пакетот вклучува : 1pc Големина на тркало : како на сликата покаже Железо Лист дебелина : 0.6 mm Материјал : железо и силициум гелОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

1бр 6.35 мм вълни отрежете малко карбид съвет за 1/4 джолан фрезоване длета дървообработване

BGN 2.00 2.51

Материјал : Карбид Падна Боја : Сребро на Ѕвонење, Црвена Карактеристики : Тип : Рамна Намали Малку месо тело со Дијаметар : 6.35 mm / 1 / 4" Сечилото Големина(D) : 6.35 mm / 1 / 4" Сечење Длабочина(H) : 25мм / 1" Вкупна Должина : 72mm / 2.83"Двојно остро сечење дизајн, одлична concentricity Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : ве Молиме овозможи 12mm грешки поради прирачник за мерење Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2 бр. / лот ,електрически чук защитно покритие захранващия кабел за bosch GBH2-26, защита на електропроводи. Безплатна доставка!

BGN 12.00 12.78

Електрични чекан кабелот за Напојување заштита покритие за бош GBH226, Моќ линија заштита, Бесплатен превозот! 2 ПАРЧИЊА / МНОГУ ! Одговара за Бош Електрични чекан : GBH226 Итн...

1suit J284Y L-образна висока твърдост 775 DC мотор на база на фиксирана опора с 2 винта всички метални държачи

BGN 7.00 7.47

Пакетот вклучува : 1pc моторни база и 2 наврткиВертикална рамнина големина : висина 52mm, ширина 50mm, дебелина 3мм, висока цврстина металДолната страна големина : дебелина 3мм, должина 52mmСредината чекор дупка : дијаметар 17.5 мм, одговара 775 мотор или другите чекор дијаметар помал од 775 моторМоторни фиксна бленда : 4mmОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Нова стъклени плочки дупка триони кука джобен пътеводител намери един вакуум основа 4-12 мм Диамант тренировки набор от

BGN 11.00 21.12

Нова Плочка Стакло Дупка Видов Убодни Џеб Водич Лоцира Вакуум База 412mm Дијамант Вежба Битови Сет Карактеристики Дизајнирани да се вежба стакло, керамика, мермер и чеша Дијамант Одлично за оние кои се Тешко да се Постигне Непријатно Области како Дупчење хоризонтално во tiled ѕид или вертикално во подови е многу полесно со ова упатство Придава на повеќето tiled површини со помош на своите лост управувана вакуум база Одговараат за 4mm(5 / 32") 5mm(13 / 64") 6mm(15 / 64") 6.5 mm(1 / 4") 8мм(5 / 16) 10мм(3 / 8) 12mm(15 / 32") вежба битови Поголем големина се достапни во нашата продавница Пакетот вклучува 1x Дијамант Core Вежба Малку Водич​1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

1pc J283y алуминиева сплав 775 DC мотор на база на фиксирана опора с 6 винта всички метални държачи

BGN 5.00 5.06

Пакетот вклучува : 1pc моторни база и 6 заврткиВертикална рамнина големина : висина 55мм, ширина 50mm, дебелина 2mm, висока цврстина алуминиум легураДолната страна големина : дебелина од 1,5 мм, длабочина 20mm, од не ' рѓосувачки челикСредината чекор дупка : дијаметар 17.5 мм, одговара 775 мотор или другите чекор дијаметар помал од 775 моторМоторни фиксна бленда : 4mmДруга фиксна бленда 5mm Оди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

6/8/10/12/12. 5/16 мм, HSS дървообработване квадратна дупка с бормашина инструмент трион секретни длето дърво тренировка с обрат бормашина дървообработващи инструменти+

BGN 11.00 12.80

Спецификација : Бренд новиИме : Плоштадот Дупка ВидовМатеријал : Високобрзински челикБоја : како на сликата покажува6sizes за избор : 6 / 8 / 10 / 12 / 12.5 / 16mmПлоштад дупка вежба не може да се користи на електрична вежба, вежба квадратни дупки треба да се вклопи во квадрат дупка вежба за дупчење (mortise и tenon машина) да се користи...

Преминете 651891-8 V-15-3A6 за MAKITA BST221RFE BST220Z BST110Z BST110RFE BPT350Z BPT350RFE BCL180Z BCL140Z 6835DWDE 6831DWH

BGN 39.68

Напомена : Ве молиме секогаш да се споредат димензии р eplacement дел со прикажанитеСите предмети погоре се достапни во мојата продавница ќе ми се јавите,ве молиме.Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

Ръчно спеченный diamond Т-образен кръг тоалетка tools diamond шлайфане кръг тоалетка wheel polishing dressing tool

BGN 19.04

Рачен Sintered дијамант Т тип тркала салон алатки дијамант мелење тркала салон тркала полирање облекување алаткаБоја : сребренаПримена : Облекување и sharping на мелење тркала за сите видови на мелење машинаПакетот вклучува : 1 x Дијамант sintered салон Т формаПоврзани производиДетали за производот

Основен защитник Plasic shell замяна за MAKITA 3701 3703 411930-4 410585-2

BGN 20.64

Напомена : Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

CMCP 1бр 88 мм биметаллические мультиинструменты полукръгли осциллирующие триони за Мультимастерских инструменти за ремонт на DIY

BGN 6.38

CMCP 1pc 88mm Bimetal Мулти алатки Полу Кружни Осцилирачки видов ножеви за Multimaster Алатки дома, DIY реновирањеСпецификација : 88mmПримена : дрво , пластика , мек метал

Електроинструмент 9 зъбите Ротор на електрически двигател за циркуляр Makita 5900B

BGN 69.00 72.96

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Makita 5900 B Номинална AC напон 220 V Вози во Бунари со Дијаметар од 12mm / 0.47" Вози Вратило Малку Дијаметар 12mm / 0.47"(9 Заби) комутаторот за префрлување Дијаметар 36mm / 1.41" Роторот Core Големина 50 х 55мм / 2" x 2.2"(D*L) Вентилаторот за Ладење Пречник 90mm / 3.5" Невози Крајот Дијаметар 10мм / 0.4" Вкупна Должина 180mm / 7" Материјал Челик, Бакар, Пластика '

5 бр./компл. T127C 4-инчов HCS T-образна опашка Jigsaw Blades Set For Wood Fast Cutting Drop Shipping Support

BGN 2.00 2.24

Карактеристики : 5 Pcs Висока Јаглероден Челик T127 C 4 Инчи Т месо тело Сложувалка Ножеви.Висок јаглероден челик конструкција за долг живот во дрво материјали.Главно се користи за сечење дрво, пластика картон, иверица и лесонит.Спецификации : Модел : T127 CМатеријал : Висок Јаглероден ЧеликДолжина на ножот : 75mm / 2.95"Вкупна Должина : 100mm / 3.94"Количина : 5 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 01mm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираатПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

12шт 3мм джолан 6-16 мм Ябълка, кръгла е окосена опесъчаване корона груб / фин пясък Диамант наждачный нефрит камък восъчни Ахат кръгъл отвор

BGN 20.13

Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани од страна на Кина Пост дека сите наредби на руската Федерација мора да се покаже на целосна името на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик...

10 бр. / кор. мини-двойна спирала тренировка HSS / високоскоростна стомана дървообработващи пробивна инструмент длето Set3.0/3.2/3.5/4.0/4.2/5.0/5.2 мм

BGN 6.00 8.00

10pcs / кутија Мини двоен пресврт вежба ХСС / highspeed челик, Дрво вежба алатки Mortising Длето Set3.0 / 3.2 / 3.5 / 4.0 / 4.2 / 5.0 / 5.2 мм Опис · Сосема Нов И Висок Квалитет · Хсс Вежба Малку Сет За Дрвени, Пластични И Алуминиумски · Идеален За DIY, Дома И Воопшто Градење / Инженерство Користење · Посебен процес, согледување на топлина двапати животот на обичните · прецизноста на Позиционирањето, брзо сечење, со висока чип отстранување на способност, отпорност на триење · Супер Цврстина, Повеќе Отпорност на Абење, Површината Целата Печено Жолта · Материјал : ХСС / highspeed челик Забелешка 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DC-WEGPP02 diamond 5 inch 125mm snail lock diamond edge полиращи подложки за гранит и мрамор

BGN 31.98

полжав заклучување Дијамант работ полирање влошки за гранит Опис на ПроизводотВоведНашите дијамант работ полирање подлоги се користат за сува или влажна полирање гранит и мермер contoured и straight edge...

150 мм дължина на СДС Plus Hammer Twist Пробийте Bits квадратен джолан Каменна бетон, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм и 14 мм и 16 мм

BGN 13.00 13.07

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари Descripiton : 100% Сосема нов и Професионални висок квалитетПлоштад stright месо телоДолжина : 15 0mmДијаметар : 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm Директно месо тело дизајн е повеќе погодна за многу електрични дупчалки и машини за дупчење(тука не е вклучен).Остри и извртени flute ќе го направи дупчење се повеќе лесно и напор.Погоден за Бетон, Masonary или други материјали

D698 добро качество на шест-степенна електронна скорост на химически бои мешалка

BGN 139.00 139.20

Шестбрзински Електронските Хемиски Боја StirrerStiir Во дијаметар : 100~120mmНоминална влезна моќност : 1000 WНеОптоварување на ветер : 850r / минОценувач Напон : 220 V~Оценувач Фрекфенција : 50 / 60 Hz1...

125*10*32*4 шлайфане кръг от плоски диамантени шлифовъчни кръгове 150/180/240/320 Знак полировальный кръг абразивни инструменти 1бр

BGN 33.00 65.60

0Карактеристики : Висок квалитет на увезени смола,Висока мелење ефикасност, мелење тркала потрошувачка е релативно бавно Добри самоострење, брусење топлина мал, не е лесно да се приклучокот, намалување на појава на мелење работа изгореници Мелење ефикасност, мазна, без скршена рабови, нема да произведе тремор Дизајниран за мелење карбид и тешко челик, камен, метал и други обработка и полирање, главно се користи во легури ножеви, видов ножеви, serrated мелење процес

5 гумена Околовръстен смяна на втулка за BOSCH GBH2-28L BGH2-24RE GBH2-24DRE BGH240 BGH2-24DFR TBH260 GBH2-24D BGH2-24DV GBH2-24DF

BGN 13.60

Напомена : Ве молиме секогаш да се споредат димензии р eplacement дел со прикажанитеИнформации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

MAXMAN 90Pcs дърво, метал, гравиране електрически въртящ се инструмент, аксесоар за Dremel битов Набор от шлайфане полски рязане нарязани на 1/8 за Dremel

BGN 13.00 13.98

Производство Опис Засилен Cutoff Диск (32милиметри) 5pcs Пескарење Дискови 30pcs Cutoff Тркала (22mm) 1pcs Mandrel (Завртка тип) 2 парчиња Мелење Камен Columnформа црвено дело (9,5 mm) 1pcs Мелење Камен Columnформа црвено (15mm) 1pcs Мелење Камен Куршумформа црвено 1pcs Мелење Камен Тформа зелена (10мм) 1pcs Мелење Камен Тформа зелена (20mm) 1pcs Облекување Камен Тркала 1pcs Чувствува Полирање Тркала 1inch 2 парчиња Чувствува Полирање Воланот 1 / 2inch 5pcs Mandrel (Стандарден тип) 1pcs Полирање Конус 3 / 8inch 1pcs Пескарење Бендови 12.7 мм 10pcs Тапан Сандер голема 1pcs Пескарење Бендови 8.5 mm 10pcs Тапан Сандер мали 1pcs Месинг Наежвам Четки Т форма 1pcs Месинг Наежвам Четки Сад форма 1pcs Месинг Наежвам Четки Пенкало форма 1pcs Emery Мелење Главата 3pcs ХСС 3мм Пресврт Вежби 1pcs Клуч 2 парчиња Emery Сечење Диск 1pcs Collet 3pcs Јаглерод четка 1pcs Вкупно : 90 парчиња

Безплатна доставка 1бр 40*150 мм жак M22 къса диамантени мокри тренировки коронката, за да отвори дупка в каменната зидария / бетонна стена

BGN 31.98

Спецификација на производот : Име на Производ : дијамант вежба битови Големина : 40*150*10мм Заби : рамни сегмент Монтирање конектор : M22 Материјал Метал, Дијамантски Честички Боја : СИНА Тежина : 0.45 kg Предности : Воена квалитет, бесшевни челични цевки, топла притиснете сегменти, ласерски заварени Примена : Широко се користи во не толку дебели бетонски и други тешко материјали core дупчење, како што е клима уред, инсталација, цевковод,висока начин, патни знаци,мостови, аеродроми за висока брзина дупчење слични Производи : Производот се покаже Турбо сегменти само за големина поголема од 46mm дијаметар, со Дијаметар помал од 46mm со голема рамна сегменти Заби профил : кинескиот ѕид тип како следново : Се attentioned, ве молиме...

DIATOOL 1pc 75mm Hot pressed mini mesh turbo rim диамантени гравиране триони с подвижна мембрана, наставка 5/8-11 и острие 1pc 75mm

BGN 19.00 22.03

ПРЕДМЕТ : 1pc 75mm Топла притисне мини мрежа турбо rim дијамант ножеви со отстранлив 5 / 811 прирабница и 1pc 75mm сечилотоКоличина : 1pc мини нож со 5 / 811 прирабница и 1pc 75mm сечилотоСпецификација : ДијаметарДебелина на СегментиВрска75mm1.81.9 mm5 / 811 ПрирабницаПримена : Погодни за сечење гравирање и резба мермер гранит камен конкретниФункција : Може да сува и влажна работи за мулти материјалТопла притисне синтерување технологија обезбеди подолг животен векВисоко ефикасни за мулти цел1...

DIATOOL 3pcs 80mm diamond floor шлайфане диск 100 SA622 3 Resolution diamond bond floor reполиращи подложки

BGN 40.00 45.71

Предмет : Смола обврзници дијамант кат полирање влошки, за Мермер Гранит Terrazzo бетон, кат обнови влошкиКоличина : 3pcs (#100)Спецификација : Дијаметар 80mm / 3"Вкупната дебелина 13mm, работен дебелина 10ммТип SA622Примена : Специјален дизајн за Мермер Гранит Terrazzo конкретни полирањеРотирачки Брзини помеѓу 2800 р.стр.м и 4500 р.стр.м.Функција : 1...

Универсален гъвкав Гъвкав вал с бесключевым патрон 105 см 1/8 жак за електрическо шлифоване на металообработващи машини въртящ се инструмент

BGN 11.00 14.74

Карактеристики : Не се лизга гумени окно Мелница прилог за ротари алатки Ако електрична мелница може да се стега 3.175 mm месо тело,тоа може да се вклопи во вашиот мелницаДолжина : 105cmПорт внатрешен дијаметар : 3.175 mmПорт надворешен дијаметар : 7.8 mm(вклучуваат М8 keyless чак)Пакет Тежина : 222 G / 7.83 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 1050*80*40 ММ / 41.34*3.15*1.57 ИнчиМало Пакување : Не, Не Пакување1 x Универзални Флексибилни Flex Окно1 x Keyless Чак1 x L клуч1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

AC220V електрическа ударна бормашина 4-печен Вал котва Ротор за Bosch GBH 2-20se

BGN 30.00 31.57

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Бош GBH 220se Оценет Напон AC220 V Вози во Бунари со Дијаметар 9mm / 0.35" Вози Вратило Малку Дијаметар 8mm / 0.31"(4 Заби) комутаторот за префрлување Дијаметар 23mm / 0.9" Роторот Основни Димензии 35 x 45mm / 1.3" x 1.8"(D*L) Вентилаторот за Ладење Дијаметар 55мм / 2.2" Невози Крајот Дијаметар 7mm / 0.28" Вкупна Должина 160mm / 6.3" Материјал Челик, Бакар, Пластика '