• Ново
Въртящ се инструмент мини 0.3-4мм бесключевое тренировка касета адаптер отвертка

Въртящ се инструмент мини 0.3-4мм бесключевое тренировка касета адаптер отвертка

BGN 6.00
BGN 7.97
-25 %
В магазина

Брой продукти


Функција :
- Направени од алуминиумски материјал, добар квалитет.
- Достапни во мелење машина (забен вежба) и друга опрема.
- Тоа може да се користи во хардвер, хоби, дома, итн.
- Вежба чак брзи промени адаптер, преносни да ја користите.
Боја : Сребрена/Црна
Материјал : Алуминиумски
Стегање Опсег : 0.3-4mm дијаметар
Месо тело со Дијаметар : 3мм/0.11 инчен
Погоден : за Ротари Алатка, мелење машина, стоматолошки вежба и друга опрема.
Пакет Тежина : 10 G / 0.35 Унци
Пакет Димензии (L*W*H) : 40*10*10 ММ / 1.57*0.39*0.39 Инчи
Мало Пакување : Не, Не Пакување
1 x Вежба Чак
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот Адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е на клиентите задоволство! 1. Ако производот е неисправен, ве молиме, известете нè веднаш по породувањето. Ве молиме не го отвори спорот, ние ќе се врати за вас врз основа на фактичката состојба. 2. Ако не сте задоволни со стоката, можете да изберете да се вратат. И сите се вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. 1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој, па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. 2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на, ве молиме Слободно контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо. Однапред ви благодариме за вашето трпение.

Подробности

Цвят:
Сребрист, Черен
търговска марка:
Dctools
Номер На Модела:
EPC_PIT_21N
Тип:
Друго
Направи си Сам пособия:
Металообработване
is_customized:
Yes
Дължина:
0.3-4мм
Материал:
Кобальтовые Стоманени Сплави
Воспользуйся:
Пробиване На Метал

Те също купуват с този продукт

MAXMAN 90Pcs дърво, метал, гравиране електрически въртящ се инструмент, аксесоар за Dremel битов Набор от шлайфане полски рязане нарязани на 1/8 за Dremel

BGN 13.00 13.98

Производство Опис Засилен Cutoff Диск (32милиметри) 5pcs Пескарење Дискови 30pcs Cutoff Тркала (22mm) 1pcs Mandrel (Завртка тип) 2 парчиња Мелење Камен Columnформа црвено дело (9,5 mm) 1pcs Мелење Камен Columnформа црвено (15mm) 1pcs Мелење Камен Куршумформа црвено 1pcs Мелење Камен Тформа зелена (10мм) 1pcs Мелење Камен Тформа зелена (20mm) 1pcs Облекување Камен Тркала 1pcs Чувствува Полирање Тркала 1inch 2 парчиња Чувствува Полирање Воланот 1 / 2inch 5pcs Mandrel (Стандарден тип) 1pcs Полирање Конус 3 / 8inch 1pcs Пескарење Бендови 12.7 мм 10pcs Тапан Сандер голема 1pcs Пескарење Бендови 8.5 mm 10pcs Тапан Сандер мали 1pcs Месинг Наежвам Четки Т форма 1pcs Месинг Наежвам Четки Сад форма 1pcs Месинг Наежвам Четки Пенкало форма 1pcs Emery Мелење Главата 3pcs ХСС 3мм Пресврт Вежби 1pcs Клуч 2 парчиња Emery Сечење Диск 1pcs Collet 3pcs Јаглерод четка 1pcs Вкупно : 90 парчиња

Преминете 651891-8 V-15-3A6 за MAKITA BST221RFE BST220Z BST110Z BST110RFE BPT350Z BPT350RFE BCL180Z BCL140Z 6835DWDE 6831DWH

BGN 39.68

Напомена : Ве молиме секогаш да се споредат димензии р eplacement дел со прикажанитеСите предмети погоре се достапни во мојата продавница ќе ми се јавите,ве молиме.Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

DIATOOL 1pc 75mm Hot pressed mini mesh turbo rim диамантени гравиране триони с подвижна мембрана, наставка 5/8-11 и острие 1pc 75mm

BGN 19.00 22.03

ПРЕДМЕТ : 1pc 75mm Топла притисне мини мрежа турбо rim дијамант ножеви со отстранлив 5 / 811 прирабница и 1pc 75mm сечилотоКоличина : 1pc мини нож со 5 / 811 прирабница и 1pc 75mm сечилотоСпецификација : ДијаметарДебелина на СегментиВрска75mm1.81.9 mm5 / 811 ПрирабницаПримена : Погодни за сечење гравирање и резба мермер гранит камен конкретниФункција : Може да сува и влажна работи за мулти материјалТопла притисне синтерување технологија обезбеди подолг животен векВисоко ефикасни за мулти цел1...

150 мм дължина на СДС Plus Hammer Twist Пробийте Bits квадратен джолан Каменна бетон, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм и 14 мм и 16 мм

BGN 13.00 13.07

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари Descripiton : 100% Сосема нов и Професионални висок квалитетПлоштад stright месо телоДолжина : 15 0mmДијаметар : 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm Директно месо тело дизајн е повеќе погодна за многу електрични дупчалки и машини за дупчење(тука не е вклучен).Остри и извртени flute ќе го направи дупчење се повеќе лесно и напор.Погоден за Бетон, Masonary или други материјали

1 бр. червен мрамор високо качество на открито дупка гранит камък дупка на устройството 35 mm 40 mm 45 mm 50 mm 55 mm 60 mm 65 mm 70 mm 75 mm

BGN 23.00 23.07

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМерки на претпазливост : Овој производ се користи за да се обрне внимание на бавно (8001000 по минута или така),Да се задржи на вода за ладење, сушење на дупчење е строго забрането!Појавата на висока температура триење, предизвикувајќи сериозни носат и солза ефект на употреба!

1бр 40 мм 42 mm 43 mm 44mm 45 мм 48 мм 50мм 51мм 52мм 53 мм 55 mm 57мм diamond покритие пустотелое с бормашина дупка трион стъклени плочки мрамор гранит

BGN 17.63

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариОпис : Високи перформанси во сечење на мермер, стакло, мермер, гранит плочка или.Ве молиме додадете вода за coolant и вежба полека при користење дијамант tools, ако е можно.

Събиране на патронник 2.35 mm електрически микромотор H37L1 106 103L M45 SM45C 105L 107 дентална Лаборатория маратон микромотор съвет аксесоар

BGN 39.00 48.08

Кореја Маратон Micromotor Handpiece 2.35 mm Collet ЧакСпецификации : Погоден за : Силна 102 L, 103 L, 106, 107, 105 L; NX100 SH, 170 SH, 88 A, 88 B; SDEH37 L1, H20, SM45 C, SH37 LN, SH37 L / M45, H102 S micromotor handpiece.Пакување Листа : 1...

Рафтинг 120 мм / 200 мм/300 мм регулируема кръг отвор на режещия комплект с дърво, метал дупка триони тренировка инструменти за дървообработване

BGN 15.95

Тешки машини изградба со најдолг алатка животМултифункции, Многу лесен и удобен.Има прилагодливи две остри ножеви на двете страни на меркатабарови.Прилагодливи Авион тип дизајн.Прилагодливи Капацитет 30мм 120mm / 40mm 200mm / 40mm 300ммСет на Машина + Ножеви + Центарот за ВежбиДоаѓа со Хексадецимален Копче и Центар Вежба Малку2 Променливи Центар битови за потенки или подебел материјал слободно.Може да се користи за намалување на многу видови на материјали, како што се Иверица, Тврдо, Laminates, Композитни, Гума, Пластика, итн..ЗАБЕЛЕШКА Овој производ е доста опасно, ве молиме место далеку од децата...

1pc J283y алуминиева сплав 775 DC мотор на база на фиксирана опора с 6 винта всички метални държачи

BGN 5.00 5.06

Пакетот вклучува : 1pc моторни база и 6 заврткиВертикална рамнина големина : висина 55мм, ширина 50mm, дебелина 2mm, висока цврстина алуминиум легураДолната страна големина : дебелина од 1,5 мм, длабочина 20mm, од не ' рѓосувачки челикСредината чекор дупка : дијаметар 17.5 мм, одговара 775 мотор или другите чекор дијаметар помал од 775 моторМоторни фиксна бленда : 4mmДруга фиксна бленда 5mm Оди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

20% отстъпка HSS4241 6/9/13 стъпки тренировки, топла продажба 3шт набор от спирални канали тренировка, титановое покритие стъпка тренировка,Masnory тренировка

BGN 18.00 21.98

ХСС 4241# 6 / 9 / 13 чекори вежба битови,Топла Продажба 3pcs поставува спирала groov вежба битови,Титаниум Обложена Чекор вежба битовиМатеријал : High Speed Челик 4241#Дијаметар : 6 чекори : 3 / 16"(4.76 mm), 1 / 4"(6.35 mm ) , 5 / 16"(7.94 mm), 3 / 8"(10.35 mm), 7 / 16"(11.11 mm), 1 / 2"(12.7 мм)9 чекори : 1 / 4"(6.35 mm) ,5 / 16"(7.94 mm), 3 / 8"(10.35 mm), 7 / 16"(11.11 mm),1 / 2"(12.7 mm),9 / 16"(14.28 mm), 5 / 8"(15.88 mm), 11 / 16"(17.46 mm), 3 / 4"(19.05 mm)13 чекори : 1 / 8" ( 3.18 mm), 5 / 32"(3.97 mm), 3 / 16"(4.76 mm), 7 / 32",(5.56 мм)1 / 4"(,9 / 32"(7.14 mm), 5 / 16"(7.94 mm), 11 / 32"(8.73 mm),3 / 8"(9.53 mm),13 / 32"(10.32 mm),7 / 16"(11.11 mm),15 / 32"(11.91 mm),1 / 2"(12.7 мм )Тежина : 0.3 КИЛОГРАМИ

5 бр./компл. T127C 4-инчов HCS T-образна опашка Jigsaw Blades Set For Wood Fast Cutting Drop Shipping Support

BGN 2.00 2.24

Карактеристики : 5 Pcs Висока Јаглероден Челик T127 C 4 Инчи Т месо тело Сложувалка Ножеви.Висок јаглероден челик конструкција за долг живот во дрво материјали.Главно се користи за сечење дрво, пластика картон, иверица и лесонит.Спецификации : Модел : T127 CМатеријал : Висок Јаглероден ЧеликДолжина на ножот : 75mm / 2.95"Вкупна Должина : 100mm / 3.94"Количина : 5 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 01mm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираатПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Безплатна доставка 1бр 40*150 мм жак M22 къса диамантени мокри тренировки коронката, за да отвори дупка в каменната зидария / бетонна стена

BGN 31.98

Спецификација на производот : Име на Производ : дијамант вежба битови Големина : 40*150*10мм Заби : рамни сегмент Монтирање конектор : M22 Материјал Метал, Дијамантски Честички Боја : СИНА Тежина : 0.45 kg Предности : Воена квалитет, бесшевни челични цевки, топла притиснете сегменти, ласерски заварени Примена : Широко се користи во не толку дебели бетонски и други тешко материјали core дупчење, како што е клима уред, инсталација, цевковод,висока начин, патни знаци,мостови, аеродроми за висока брзина дупчење слични Производи : Производот се покаже Турбо сегменти само за големина поголема од 46mm дијаметар, со Дијаметар помал од 46mm со голема рамна сегменти Заби профил : кинескиот ѕид тип како следново : Се attentioned, ве молиме...

6/8/10/12/12. 5/16 мм, HSS дървообработване квадратна дупка с бормашина инструмент трион секретни длето дърво тренировка с обрат бормашина дървообработващи инструменти+

BGN 11.00 12.80

Спецификација : Бренд новиИме : Плоштадот Дупка ВидовМатеријал : Високобрзински челикБоја : како на сликата покажува6sizes за избор : 6 / 8 / 10 / 12 / 12.5 / 16mmПлоштад дупка вежба не може да се користи на електрична вежба, вежба квадратни дупки треба да се вклопи во квадрат дупка вежба за дупчење (mortise и tenon машина) да се користи...

Нов 3/8 Правоъгълен 90-Градусов Акумулаторен Пробивна Патронник С Бесключевым Патрон

BGN 27.00 30.05

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични&Метална Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Вклучува 10мм (3 / 8") keyless чак, 0.8 mm 10мм Капацитет...

12шт 3мм джолан 6-16 мм Ябълка, кръгла е окосена опесъчаване корона груб / фин пясък Диамант наждачный нефрит камък восъчни Ахат кръгъл отвор

BGN 20.13

Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани од страна на Кина Пост дека сите наредби на руската Федерација мора да се покаже на целосна името на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик...

Дискова трион 15 мм задвижваща вал на Ротора котва 9 зъбите за Hitachi PH65A

BGN 84.00 88.43

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Hitachi PH65 A Работен Напон AC напон 220 V Вози во Бунари со Дијаметар од 17mm / 0.67" Вози Вратило Малку Пречник од 15mm / 0.6"(9 Заби) комутаторот за префрлување Дијаметар 37mm / 1.45" Роторот Core Големина 53 x 55мм / 2" x 2.2"(D*L) Вентилаторот за Ладење Пречник 90mm / 3.5" Невози Крајот Дијаметар 12mm / 0.47" Вкупна Должина 180mm / 7" Материјал Челик, Бакар, Пластика '

Нов и оригинален регулатор на температурата AUTONICS TK4S-24RN

BGN 112.00

Нов и оригинален TK4 S24 RN AUTONICS Температура контролер Направени во Кореја TK серија висока прецизност температура контролер со голема брзина на земање примероци од 50 ms, плус или минус 0.3% од висока прецизност тестирање,Изграденаво греење / ладење контролна функција во исто време, прирачник / автоматска контрола на конверзија функции, SSR излез и изборни карактеристики, излезна струја SSRP излезна функција, комуникација функција диверзификација и други функции.Својата поддршка за голем број на други внесување видови, период на SV поставување функција, голем екран екран, итн...

Безплатна доставка 1бр OD 32-56 дължина 200 мм diamond мокър жило малко за бетон, стени, водопроводни тръби отвор на пробиване home decoratio

BGN 25.58

Спецификација на производот : Име на Производ : дијамант вежба битови Дијаметар : 3256mmmm 3244mm со голема рамна сегмент, 5156 со турбо сегмент...

1бр 6.35 мм вълни отрежете малко карбид съвет за 1/4 джолан фрезоване длета дървообработване

BGN 2.00 2.51

Материјал : Карбид Падна Боја : Сребро на Ѕвонење, Црвена Карактеристики : Тип : Рамна Намали Малку месо тело со Дијаметар : 6.35 mm / 1 / 4" Сечилото Големина(D) : 6.35 mm / 1 / 4" Сечење Длабочина(H) : 25мм / 1" Вкупна Должина : 72mm / 2.83"Двојно остро сечење дизајн, одлична concentricity Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : ве Молиме овозможи 12mm грешки поради прирачник за мерење Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2 бр. / лот ,електрически чук защитно покритие захранващия кабел за bosch GBH2-26, защита на електропроводи. Безплатна доставка!

BGN 12.00 12.78

Електрични чекан кабелот за Напојување заштита покритие за бош GBH226, Моќ линија заштита, Бесплатен превозот! 2 ПАРЧИЊА / МНОГУ ! Одговара за Бош Електрични чекан : GBH226 Итн...

10шт твердосплавное тренировка 3.175*0.6 мм, метални тренировка с ЦПУ, микро-пробиване на печатни платки, дървообработващи инструменти, мини-ръчна бормашина, инструмен?

BGN 3.00 4.46

Посебна Забелешка : следните е соодветниот модел на табела03mm=0.3 mm 04mm=0.4 mm05mm=0.5 mm 06mm=0.6 mm07mm=0.7 мм 08mm=0.8 mm09mm=0.9 милиметри 10мм=1.0 mm11mm=1.1 mm 12mm=1.2 mm03 до 12mm=0.31.2 mmШенжен Авиокомпании писмо Electronics Co., Lt Е PCB алатка за развој на производот, производство и продажба како еден од претпријатијата...

125*10*32*4 шлайфане кръг от плоски диамантени шлифовъчни кръгове 150/180/240/320 Знак полировальный кръг абразивни инструменти 1бр

BGN 33.00 65.60

0Карактеристики : Висок квалитет на увезени смола,Висока мелење ефикасност, мелење тркала потрошувачка е релативно бавно Добри самоострење, брусење топлина мал, не е лесно да се приклучокот, намалување на појава на мелење работа изгореници Мелење ефикасност, мазна, без скршена рабови, нема да произведе тремор Дизајниран за мелење карбид и тешко челик, камен, метал и други обработка и полирање, главно се користи во легури ножеви, видов ножеви, serrated мелење процес

D698 добро качество на шест-степенна електронна скорост на химически бои мешалка

BGN 139.00 139.20

Шестбрзински Електронските Хемиски Боја StirrerStiir Во дијаметар : 100~120mmНоминална влезна моќност : 1000 WНеОптоварување на ветер : 850r / минОценувач Напон : 220 V~Оценувач Фрекфенција : 50 / 60 Hz1...

Универсален гъвкав Гъвкав вал с бесключевым патрон 105 см 1/8 жак за електрическо шлифоване на металообработващи машини въртящ се инструмент

BGN 11.00 14.74

Карактеристики : Не се лизга гумени окно Мелница прилог за ротари алатки Ако електрична мелница може да се стега 3.175 mm месо тело,тоа може да се вклопи во вашиот мелницаДолжина : 105cmПорт внатрешен дијаметар : 3.175 mmПорт надворешен дијаметар : 7.8 mm(вклучуваат М8 keyless чак)Пакет Тежина : 222 G / 7.83 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 1050*80*40 ММ / 41.34*3.15*1.57 ИнчиМало Пакување : Не, Не Пакување1 x Универзални Флексибилни Flex Окно1 x Keyless Чак1 x L клуч1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...