• Ново
Универсален гъвкав Гъвкав вал с бесключевым патрон 105 см 1/8 жак за електрическо шлифоване на металообработващи машини въртящ се инструмент

Универсален гъвкав Гъвкав вал с бесключевым патрон 105 см 1/8 жак за електрическо шлифоване на металообработващи машини въртящ се инструмент

BGN 11.00
BGN 14.74
-25 %
В магазина

Брой продукти


Карактеристики :
- Не се лизга гумени окно
- Мелница прилог за ротари алатки
- Ако електрична мелница може да се стега 3.175 mm месо тело,тоа може да се вклопи во вашиот мелница
Должина : 105cm
Порт внатрешен дијаметар : 3.175 mm
Порт надворешен дијаметар : 7.8 mm(вклучуваат М8 keyless чак)
Пакет Тежина : 222 G / 7.83 Унци
Пакет Димензии (L*W*H) : 1050*80*40 ММ / 41.34*3.15*1.57 Инчи
Мало Пакување : Не, Не Пакување
1 x Универзални Флексибилни Flex Окно
1 x Keyless Чак
1 x L -клуч
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот Адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е на клиентите задоволство! 1. Ако производот е неисправен, ве молиме, известете нè веднаш по породувањето. Ве молиме не го отвори спорот, ние ќе се врати за вас врз основа на фактичката состојба. 2. Ако не сте задоволни со стоката, можете да изберете да се вратат. И сите се вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. 1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој, па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. 2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на, ве молиме Слободно контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо. Однапред ви благодариме за вашето трпение.

Подробности

търговска марка:
Dctools
Тип:
Друго
Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
EPC_PIT_22A
Материал:
Друго
Воспользуйся:
Пробиване На Метал
is_customized:
Yes
Дължина:
105 см

Те също купуват с този продукт

6 мм джолан агломерирани шлайфане, диамантени глави Diamond изпичане наждачный абразивен диск U-образна подкова дължината на главата резба нож

BGN 25.57

Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани од страна на Кина Пост дека сите наредби на руската Федерација мора да се покаже на целосна името на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик...

5 гумена Околовръстен смяна на втулка за BOSCH GBH2-28L BGH2-24RE GBH2-24DRE BGH240 BGH2-24DFR TBH260 GBH2-24D BGH2-24DV GBH2-24DF

BGN 13.60

Напомена : Ве молиме секогаш да се споредат димензии р eplacement дел со прикажанитеИнформации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

1pc J283y алуминиева сплав 775 DC мотор на база на фиксирана опора с 6 винта всички метални държачи

BGN 5.00 5.06

Пакетот вклучува : 1pc моторни база и 6 заврткиВертикална рамнина големина : висина 55мм, ширина 50mm, дебелина 2mm, висока цврстина алуминиум легураДолната страна големина : дебелина од 1,5 мм, длабочина 20mm, од не ' рѓосувачки челикСредината чекор дупка : дијаметар 17.5 мм, одговара 775 мотор или другите чекор дијаметар помал од 775 моторМоторни фиксна бленда : 4mmДруга фиксна бленда 5mm Оди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Рафтинг 120 мм / 200 мм/300 мм регулируема кръг отвор на режещия комплект с дърво, метал дупка триони тренировка инструменти за дървообработване

BGN 15.95

Тешки машини изградба со најдолг алатка животМултифункции, Многу лесен и удобен.Има прилагодливи две остри ножеви на двете страни на меркатабарови.Прилагодливи Авион тип дизајн.Прилагодливи Капацитет 30мм 120mm / 40mm 200mm / 40mm 300ммСет на Машина + Ножеви + Центарот за ВежбиДоаѓа со Хексадецимален Копче и Центар Вежба Малку2 Променливи Центар битови за потенки или подебел материјал слободно.Може да се користи за намалување на многу видови на материјали, како што се Иверица, Тврдо, Laminates, Композитни, Гума, Пластика, итн..ЗАБЕЛЕШКА Овој производ е доста опасно, ве молиме место далеку од децата...

MAXMAN 90Pcs дърво, метал, гравиране електрически въртящ се инструмент, аксесоар за Dremel битов Набор от шлайфане полски рязане нарязани на 1/8 за Dremel

BGN 13.00 13.98

Производство Опис Засилен Cutoff Диск (32милиметри) 5pcs Пескарење Дискови 30pcs Cutoff Тркала (22mm) 1pcs Mandrel (Завртка тип) 2 парчиња Мелење Камен Columnформа црвено дело (9,5 mm) 1pcs Мелење Камен Columnформа црвено (15mm) 1pcs Мелење Камен Куршумформа црвено 1pcs Мелење Камен Тформа зелена (10мм) 1pcs Мелење Камен Тформа зелена (20mm) 1pcs Облекување Камен Тркала 1pcs Чувствува Полирање Тркала 1inch 2 парчиња Чувствува Полирање Воланот 1 / 2inch 5pcs Mandrel (Стандарден тип) 1pcs Полирање Конус 3 / 8inch 1pcs Пескарење Бендови 12.7 мм 10pcs Тапан Сандер голема 1pcs Пескарење Бендови 8.5 mm 10pcs Тапан Сандер мали 1pcs Месинг Наежвам Четки Т форма 1pcs Месинг Наежвам Четки Сад форма 1pcs Месинг Наежвам Четки Пенкало форма 1pcs Emery Мелење Главата 3pcs ХСС 3мм Пресврт Вежби 1pcs Клуч 2 парчиња Emery Сечење Диск 1pcs Collet 3pcs Јаглерод четка 1pcs Вкупно : 90 парчиња

20% отстъпка HSS4241 6/9/13 стъпки тренировки, топла продажба 3шт набор от спирални канали тренировка, титановое покритие стъпка тренировка,Masnory тренировка

BGN 18.00 21.98

ХСС 4241# 6 / 9 / 13 чекори вежба битови,Топла Продажба 3pcs поставува спирала groov вежба битови,Титаниум Обложена Чекор вежба битовиМатеријал : High Speed Челик 4241#Дијаметар : 6 чекори : 3 / 16"(4.76 mm), 1 / 4"(6.35 mm ) , 5 / 16"(7.94 mm), 3 / 8"(10.35 mm), 7 / 16"(11.11 mm), 1 / 2"(12.7 мм)9 чекори : 1 / 4"(6.35 mm) ,5 / 16"(7.94 mm), 3 / 8"(10.35 mm), 7 / 16"(11.11 mm),1 / 2"(12.7 mm),9 / 16"(14.28 mm), 5 / 8"(15.88 mm), 11 / 16"(17.46 mm), 3 / 4"(19.05 mm)13 чекори : 1 / 8" ( 3.18 mm), 5 / 32"(3.97 mm), 3 / 16"(4.76 mm), 7 / 32",(5.56 мм)1 / 4"(,9 / 32"(7.14 mm), 5 / 16"(7.94 mm), 11 / 32"(8.73 mm),3 / 8"(9.53 mm),13 / 32"(10.32 mm),7 / 16"(11.11 mm),15 / 32"(11.91 mm),1 / 2"(12.7 мм )Тежина : 0.3 КИЛОГРАМИ

Основен защитник Plasic shell замяна за MAKITA 3701 3703 411930-4 410585-2

BGN 20.64

Напомена : Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

Безплатна доставка 1бр 40*150 мм жак M22 къса диамантени мокри тренировки коронката, за да отвори дупка в каменната зидария / бетонна стена

BGN 31.98

Спецификација на производот : Име на Производ : дијамант вежба битови Големина : 40*150*10мм Заби : рамни сегмент Монтирање конектор : M22 Материјал Метал, Дијамантски Честички Боја : СИНА Тежина : 0.45 kg Предности : Воена квалитет, бесшевни челични цевки, топла притиснете сегменти, ласерски заварени Примена : Широко се користи во не толку дебели бетонски и други тешко материјали core дупчење, како што е клима уред, инсталација, цевковод,висока начин, патни знаци,мостови, аеродроми за висока брзина дупчење слични Производи : Производот се покаже Турбо сегменти само за големина поголема од 46mm дијаметар, со Дијаметар помал од 46mm со голема рамна сегменти Заби профил : кинескиот ѕид тип како следново : Се attentioned, ве молиме...

5 бр./компл. T127C 4-инчов HCS T-образна опашка Jigsaw Blades Set For Wood Fast Cutting Drop Shipping Support

BGN 2.00 2.24

Карактеристики : 5 Pcs Висока Јаглероден Челик T127 C 4 Инчи Т месо тело Сложувалка Ножеви.Висок јаглероден челик конструкција за долг живот во дрво материјали.Главно се користи за сечење дрво, пластика картон, иверица и лесонит.Спецификации : Модел : T127 CМатеријал : Висок Јаглероден ЧеликДолжина на ножот : 75mm / 2.95"Вкупна Должина : 100mm / 3.94"Количина : 5 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 01mm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираатПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

150 мм дължина на СДС Plus Hammer Twist Пробийте Bits квадратен джолан Каменна бетон, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм и 14 мм и 16 мм

BGN 13.00 13.07

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари Descripiton : 100% Сосема нов и Професионални висок квалитетПлоштад stright месо телоДолжина : 15 0mmДијаметар : 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm Директно месо тело дизајн е повеќе погодна за многу електрични дупчалки и машини за дупчење(тука не е вклучен).Остри и извртени flute ќе го направи дупчење се повеќе лесно и напор.Погоден за Бетон, Masonary или други материјали

Нов и оригинален регулатор на температурата AUTONICS TK4S-24RN

BGN 112.00

Нов и оригинален TK4 S24 RN AUTONICS Температура контролер Направени во Кореја TK серија висока прецизност температура контролер со голема брзина на земање примероци од 50 ms, плус или минус 0.3% од висока прецизност тестирање,Изграденаво греење / ладење контролна функција во исто време, прирачник / автоматска контрола на конверзија функции, SSR излез и изборни карактеристики, излезна струја SSRP излезна функција, комуникација функција диверзификација и други функции.Својата поддршка за голем број на други внесување видови, период на SV поставување функција, голем екран екран, итн...

CMCP 1бр 88 мм биметаллические мультиинструменты полукръгли осциллирующие триони за Мультимастерских инструменти за ремонт на DIY

BGN 6.38

CMCP 1pc 88mm Bimetal Мулти алатки Полу Кружни Осцилирачки видов ножеви за Multimaster Алатки дома, DIY реновирањеСпецификација : 88mmПримена : дрво , пластика , мек метал

6pcs 7mm Hot Стопява Лепило Sticks For Electric Лепило Gun Занаятите Album Repair Drop Ship

BGN 2.00 2.29

Лепак СтаповиБоја : проѕирна Антистареењето, нетоксични, и стабилна Одлична лепило за многу материјали, како стакло, пластика, метал, керамика, дрво, слично на точка На топење на стап е 110220 степени Должина : околу 190mm Дијаметар : за 7mm Количина : 6 Компјутерипакетот вклучува6 x Лепак Стапови

Преминете 651891-8 V-15-3A6 за MAKITA BST221RFE BST220Z BST110Z BST110RFE BPT350Z BPT350RFE BCL180Z BCL140Z 6835DWDE 6831DWH

BGN 39.68

Напомена : Ве молиме секогаш да се споредат димензии р eplacement дел со прикажанитеСите предмети погоре се достапни во мојата продавница ќе ми се јавите,ве молиме.Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

Дискова трион 15 мм задвижваща вал на Ротора котва 9 зъбите за Hitachi PH65A

BGN 84.00 88.43

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Hitachi PH65 A Работен Напон AC напон 220 V Вози во Бунари со Дијаметар од 17mm / 0.67" Вози Вратило Малку Пречник од 15mm / 0.6"(9 Заби) комутаторот за префрлување Дијаметар 37mm / 1.45" Роторот Core Големина 53 x 55мм / 2" x 2.2"(D*L) Вентилаторот за Ладење Пречник 90mm / 3.5" Невози Крајот Дијаметар 12mm / 0.47" Вкупна Должина 180mm / 7" Материјал Челик, Бакар, Пластика '

Електроинструмент 9 зъбите Ротор на електрически двигател за циркуляр Makita 5900B

BGN 69.00 72.96

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Makita 5900 B Номинална AC напон 220 V Вози во Бунари со Дијаметар од 12mm / 0.47" Вози Вратило Малку Дијаметар 12mm / 0.47"(9 Заби) комутаторот за префрлување Дијаметар 36mm / 1.41" Роторот Core Големина 50 х 55мм / 2" x 2.2"(D*L) Вентилаторот за Ладење Пречник 90mm / 3.5" Невози Крајот Дијаметар 10мм / 0.4" Вкупна Должина 180mm / 7" Материјал Челик, Бакар, Пластика '

D698 добро качество на шест-степенна електронна скорост на химически бои мешалка

BGN 139.00 139.20

Шестбрзински Електронските Хемиски Боја StirrerStiir Во дијаметар : 100~120mmНоминална влезна моќност : 1000 WНеОптоварување на ветер : 850r / минОценувач Напон : 220 V~Оценувач Фрекфенција : 50 / 60 Hz1...

1suit J284Y L-образна висока твърдост 775 DC мотор на база на фиксирана опора с 2 винта всички метални държачи

BGN 7.00 7.47

Пакетот вклучува : 1pc моторни база и 2 наврткиВертикална рамнина големина : висина 52mm, ширина 50mm, дебелина 3мм, висока цврстина металДолната страна големина : дебелина 3мм, должина 52mmСредината чекор дупка : дијаметар 17.5 мм, одговара 775 мотор или другите чекор дијаметар помал од 775 моторМоторни фиксна бленда : 4mmОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Ръчно спеченный diamond Т-образен кръг тоалетка tools diamond шлайфане кръг тоалетка wheel polishing dressing tool

BGN 19.04

Рачен Sintered дијамант Т тип тркала салон алатки дијамант мелење тркала салон тркала полирање облекување алаткаБоја : сребренаПримена : Облекување и sharping на мелење тркала за сите видови на мелење машинаПакетот вклучува : 1 x Дијамант sintered салон Т формаПоврзани производиДетали за производот

Нов 3/8 Правоъгълен 90-Градусов Акумулаторен Пробивна Патронник С Бесключевым Патрон

BGN 27.00 30.05

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични&Метална Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Вклучува 10мм (3 / 8") keyless чак, 0.8 mm 10мм Капацитет...

AC220V електрическа ударна бормашина 4-печен Вал котва Ротор за Bosch GBH 2-20se

BGN 30.00 31.57

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Бош GBH 220se Оценет Напон AC220 V Вози во Бунари со Дијаметар 9mm / 0.35" Вози Вратило Малку Дијаметар 8mm / 0.31"(4 Заби) комутаторот за префрлување Дијаметар 23mm / 0.9" Роторот Основни Димензии 35 x 45mm / 1.3" x 1.8"(D*L) Вентилаторот за Ладење Дијаметар 55мм / 2.2" Невози Крајот Дијаметар 7mm / 0.28" Вкупна Должина 160mm / 6.3" Материјал Челик, Бакар, Пластика '

1бр 6.35 мм вълни отрежете малко карбид съвет за 1/4 джолан фрезоване длета дървообработване

BGN 2.00 2.51

Материјал : Карбид Падна Боја : Сребро на Ѕвонење, Црвена Карактеристики : Тип : Рамна Намали Малку месо тело со Дијаметар : 6.35 mm / 1 / 4" Сечилото Големина(D) : 6.35 mm / 1 / 4" Сечење Длабочина(H) : 25мм / 1" Вкупна Должина : 72mm / 2.83"Двојно остро сечење дизајн, одлична concentricity Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : ве Молиме овозможи 12mm грешки поради прирачник за мерење Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

AC 220V електрически гаечен ключ 7 зъбите на вала котва Ротор за Makita 6905B

BGN 37.00 38.72

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Makita 6905 B Работен Напон AC напон 220 V Заби Количество 7 Вози во Бунари со Дијаметар 8mm / 0.315" Вози Вратило Thead Дијаметар 7mm / 0.28"(Min) комутаторот за префрлување Дијаметар 22mm / 0.9" Роторот Core Големина 35.5 x 40mm / 1.4" x 1.6"(D*L) Вентилаторот за Ладење Дијаметар 61.5 mm / 2.42" Невози Крајот Дијаметар 7mm / 0.28" Вкупна Должина 145mm / 5.7" Материјал Челик, Бакар, Placstic '