• Ново
Samsung Samsung Galaxy Tab E 9.6 инча,тънък сгъваем калъф Калъф за Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560 T561 Tablet CucKooDo 200 бр./лот за Samsung Galaxy Tab E 9.6 инча, тънък сгъваем калъф за Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560 T561 Tablet

Samsung Samsung Galaxy Tab E 9.6 инча,тънък сгъваем калъф Калъф за Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560 T561 Tablet CucKooDo 200 бр./лот за Samsung Galaxy Tab E 9.6 инча, тънък сгъваем калъф за Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560 T561 Tablet

BGN 1049.60
В магазина

Брой продукти

1. Специјално дизајнирани за Samsung Galaxy Tab E 9.6 инчен СМ-T560 , ултра тенок и лесен случај, додадете минимален дел на вашиот таблет, додека обезбедување на сеопфатна заштита. 2. Случајот е направен од флексибилни СТП кожа, високо-квалитетни и еколошки пријателски, тоа, исто така, обезбеди целосен пристап до сите функции, без отстранување на случај. 3. Вграден-во магнет го овозможите автоматското sleep/wake up функција, и на магнет, исто така, се задржи предната маска цврсто затворена со вашиот таблет екран, нема повеќе да се грижите за гребење и се будам во случајот. 4. Стилски и совршен дизајн го прави не само заштитна случај, но, исто така, специјална декорација која прилагодена за вашиот таблет.
*Било какви прашања или dissatisfactions, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис преку
*Али порака или услуги на клиентите е-Маил, Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
*Сите предмети ќе се организира превозот од Кина, воздухот-mail по 24hour расчисти исплата.
*Ако не можете да ги купите во нашата продавница, ве Молиме јавете се во нашата служба за корисници.
*Увозни давачки, даноци и други давачки што се купувачот одговорност, не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Ве молиме проверете ги тарифа во локалните Обичаи.
*Следење На No. ќе се стави во веб страница; тоа може да биде корисно по една недела. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас.
*Време на испорака варира поради различни земји и други фактори. Нормално, тоа трае 25-50 работни дена, во некои земји може да имаат потреба од 10-20 работата екстра. Сепак, ние ќе ги испрати сите елементи како што е брз како што можете да.
*Ако објекти се во лоша состојба кога пристигна, ние ќе го препрати до вас или наплата; Ако само не ми се допаѓа објектот, тоа би можело размена, исто така, се врати во рок од 7 дена, во меѓувреме треба да плаќаат за превозот назад. На враќање мора да се заврши со оригиналното пакување (производителот кутија, Styrofoam, пластични кеси, итн.) и сите додатоци, пакување се лизга и ознаки.
* * * Во случај да сте го чекаше вашата нарачка над 60 дена (од денот на плаќање направени), ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да организира испраќање или наплата.
*Задоволство на клиентите е јадрото на нашиот успех. Вашето мислење е многу важна за нас.
Ве молиме да ни даде на 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. И ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.

Подробности

Стил:
Модни модели
Ширина:
7.3inch
Номер На Модела:
642315
търговска марка:
Кукувица
Съвместим Марка:
За Samsung
Материал:
PU
Пакет:
ДА
Вид На Модела:
Твърд
Характеристика:
Устойчивост на падане, устойчивост на удар, защита от прах
Тип:
Защитната Обвивка / Кожа
Дължина:
9.7inch
Съвместимост С Модели:
За Samsung Galaxy Tab E 9.6 inch SM-T561 SM-T561
Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
9.6

Те също купуват с този продукт

Взрывозащищенная Nano мека защитно фолио за BQ Edison 3 mini 8.0 TAB Anti-shatter screen protector films не закалено стъкло

BGN 7.00 7.98

QCC ВО ТАИ WANЕксплозијадоказ Нано мека заштитна фолија За BQ Lumiled 3 мини 8.0" ТАБОТ Антида се загрози екран заштитник филмови Не Калено СтаклоНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

10 бр. / лот сензорен екран, общата линия на разширяване на спк стартира строителни, трансфер на 4 линия плюс дълго удължаване на от 3 до 10 инча

BGN 13.00 19.18

10pcs / многу екран на Допир, генерален FPC продолжување линија,пренос 4 линија плус долго продолжување од 3 до 10 инчи

Тъчпад Bluetooth Keyboard Case for 10.1 инчов chuwi hi10 Tablet PC pro for chuwi hi10 pro bulgarian keyboard case cover

BGN 88.00

Touchpad Bluetooth Тастатура Случај за 10.1 инчен chuwi hi10 про Таблет КОМПЈУТЕР за chuwi hi10 про руски тастатура случај маскаДетали За Производот : За поддршка на системот : IOS оперативен СИСТЕМ,Android OS,windows оперативен СИСТЕМПосебна Функција : глувчето / покажувачот на функцијаСлучајот со тастатурата : даМатеријал : СТПФункција : Пад на отпор,АнтиПрашинаОпис На Производот : Пренос на податоци стандард : Безжична Bluetooth 3.0Ефективна далечина : 10 метриОперативен напон : 3.05.0 VОперативен струја : 5.0 мрРежим на струја : 2.5 мрНоќна струја : 200 UAПолнење на струјата : 100maВреме во мирување : повеќе од 60 денаПолнење време : 45 часаКапацитетот на батеријата : 280 мрОдржливо работно време : 200 часаЛитиум батерија живот : 3 годиниКлучни живот : повеќе од 5,000,000 патиAcked големина на : 255*170*40 мм Должина * ширина * висина

Нов калъф за lenovo Tab3 8 TB3-850F/850M 8-инчов кожена щанд защитен калъф за lenovo tab 2 A8-50 A8-50Е A8-50LC 8 таблет

BGN 7.98

Најголемиот дел на Акции, во 24 Hours Испорака ! Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Потребно е да се пополни во примачот е полна вистинско име во вашата нарачка...

Myslc универсален калъф за teXet TM-8043/8044/8066/8069/8051/8054/8056 8-инчов таблет на магнитен ПУ кожен калъф поставка

BGN 11.18

Пријателски потсетник1 Тоа одговара за УНИВЕРЗАЛНА Таблети со ДИМЕНЗИИ : должина од 1521cm ПОКРАЈ ширина 814cm.(Се мери со рака,не може да биде мала разлика, за вашите купувачи информации само)2...

Оригинален 10.1 инчов лилаво mz58 quad core HD LCD дисплей L101D40-V1 за tablet PC Безплатна доставка

BGN 51.20

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

Най-добрата взрывозащищенная нано мека защитно фолио за Asus ME181C 8.0 TAB Anti-shatter screen protector films не закалено стъкло

BGN 7.00 7.98

QCC ВО ТАИ WANНАЈДОБРИ Експлозијадоказ Нано мека заштитна фолија За AsME181 C 8.0" ТАБОТ Антида се загрози екран заштитник филмови Не Калено СтаклоНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

skylarpu нов 3.5 инчов LCD екран за Wintek WD-F4880U5-6FLWe WD-F4880U5 LCD дисплей панел Безплатна доставка

BGN 55.00 60.48

skylarpu Нови 3.5" инчен LCD екран За Wintek МДF4880 U56 FLWe МДF4880 U5 LCD Дисплеј Панел Бесплатен превозотГолемина : 3.5 " инчиБрој на модел : МДF4880 V56 FLWe LCD екранСтатус : оригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за дапонатамошни информации.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

5 бр. / лот полимерна литиево-йонна батерия 3.7 В 103040 можете да настроите на едро CE FCC ROHS информационния лист за безопасност сертифициране на качеството 1200 ма

BGN 73.60

5 компјутери. / Многу Полимер литиум јонска батерија 3.7 V 103040 може да се прилагоди на големо CE FCC ROHS MSDS квалитет, сертификација 1200 m AhСо Батеријата Заштита Одбор : Функција : overcharge,со текот на испуштање, прекуструјна ,краток circiut заштита

Нов ПУ leather + PC Bluetooth keyboard Case Cover за iPad Apple Pro 10.5 Smart Wake/Sleep keyboard Case Cover Skin

BGN 66.00 73.42

Нови СТП кожа + КОМПЈУТЕР Bluetooth тастатура Случај Покритие За Apple i Pad Про 10.5 Smart Разбуди / Спиење тастатура Случај Покрива КожатаИмајте на ум : тоа автоматски го буди таблета кога се отвори и автоматски спиење таблета кога затворена...

Безплатна доставка 10.1 инчов сензорен екран, нов за Evromedia play pad pro xl тъчпад, таблетен КОМПЮТЪР touchpad дигитайзер

BGN 18.62

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Bluetooth клавиатура за 2017 iPad 9.7 безжичен калъф за новия iPad / iPad Air 1 2 / iPad Pro 9.7 inch Tablet Flip Stand Cover+дръжка

BGN 52.00 69.46

modname=ckeditor Bluetooth Тастатура За 2017 i Pad 9.7" Безжична Случај За Новиот i Pad / i Pad Воздух 1 2 / i Pad Про 9.7 инчен Таблет Флип Стојат Маска+Пенкало Карактеристики : * На тастатурата на случај е направен од премиум СТП кожа за издржливост и супериорен заштита.* На елегантни ABS копчињата се претвори таблета и тастатура во една лесна единица.* Безжична Bluetooth Тастатура & виткање заштитни случај со стојат функција.* Интелигентни и едноставна конекција со безжични операција растојание до 10m.* Лесни, тивко тастатурата, водоотпорен и dustproof* Енергијазаштеда на тастатурата режим на спиење...