• Ново
2 бр. / лот Безплатна доставка 7-инчов сензорен екран, нов за Oysters t72hm тъчпад, таблетен КОМПЮТЪР touchpad дигитайзер, смяна на сензора

2 бр. / лот Безплатна доставка 7-инчов сензорен екран, нов за Oysters t72hm тъчпад, таблетен КОМПЮТЪР touchpad дигитайзер, смяна на сензора

BGN 12.72
В магазина

Брой продукти

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество. 1. Секој екран е тестиран пред превозот и 100% работи;Поправка/Замена на стари, скршени, испукана,оштетени погрешни допир. 2. ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. 3. Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно. 4. НЕ се Инсталира на допир & lcd екран во вашата машина пред тестирањето. 5. Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.Продавачот не е одговорен за вашата земја било даноци или царинска такса!благодарение 6. Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел како слика на интернет ! Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме! 7.Забелешка : Кога ја доби пакет ,ве молиме да направи видео, дека кога ќе го отворите пакет. (Ако постои било каква штета во транзит, можете да го испратите ова видео како доказ за спорот.) Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.) Совети : 1. Екран на допир Панел Digitizer : Ако на врвот екран на допир панел или стакло врвот е напукнато или скршено но сликата што според него е во ред, тогаш вие само треба на екран на Допир Панел; 2.LCD Дисплеј Само : Доколку сликата под стакло е скршен и допир pancel е НЕ, тогаш вие само треба ЛЦД дисплеј; 3. Целосен Екран со Допир Панел & LCD : Ако на врвот екран на допир панел е скршен и lcd сликата е или црна течност или испукани ви треба за комплетен екран ви Благодариме за Шопинг & посакувам се најдобро за вас! Пакување : Плаќање : не прифаќаме плаќање преку Зачувам, можете да платите со вашата кредитна картичка или дебитна картичка преку Зачувам.

Подробности

Цвят:
Бял, Черен
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет
Номер На Модела:
За таблет Oysters T72 HM 3G сензорен екран
Размер На Екрана:
7~10 инча
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
търговска марка:
Чи Хенде
Съвместим Марка:
Универсален
Размер:
7 inch
Номер На Модула:
За Oysters T72hm 3G тъчпад
Съвместимост с:
За tablet PC Oysters T72HM 3G
срок на доставка:
в рамките на 2 дни след получаване на плащането
Характеристика:
сензорен екран
Място на произход на стоките:
Guangzhou Китай (Континентален)
Безплатна доставка :
Поща На Китай

Те също купуват с този продукт

Тъчпад Bluetooth Keyboard Case for 10.1 инчов chuwi hi10 Tablet PC pro for chuwi hi10 pro bulgarian keyboard case cover

BGN 88.00

Touchpad Bluetooth Тастатура Случај за 10.1 инчен chuwi hi10 про Таблет КОМПЈУТЕР за chuwi hi10 про руски тастатура случај маскаДетали За Производот : За поддршка на системот : IOS оперативен СИСТЕМ,Android OS,windows оперативен СИСТЕМПосебна Функција : глувчето / покажувачот на функцијаСлучајот со тастатурата : даМатеријал : СТПФункција : Пад на отпор,АнтиПрашинаОпис На Производот : Пренос на податоци стандард : Безжична Bluetooth 3.0Ефективна далечина : 10 метриОперативен напон : 3.05.0 VОперативен струја : 5.0 мрРежим на струја : 2.5 мрНоќна струја : 200 UAПолнење на струјата : 100maВреме во мирување : повеќе од 60 денаПолнење време : 45 часаКапацитетот на батеријата : 280 мрОдржливо работно време : 200 часаЛитиум батерија живот : 3 годиниКлучни живот : повеќе од 5,000,000 патиAcked големина на : 255*170*40 мм Должина * ширина * висина

Заплащане на водача за управление на HDMI/VGA/AV +сензорен екран + 8инчов LCD-дисплей с висока разделителна способност HL080IA-01E 1024*768 IPS за Raspberry Pi

BGN 80.00 88.00

HDMI / VGA / AV Контрола на Возачот Одбор +екран осетлив на допир + 8"инчен HL080 IA01 E 1024*768 IPS highdefinition LCD Дисплеј За Малина Пи Бесплатен превозотГолемина : 8" инчиБрој на модел : HL080 IA01 E LCD екранСтатус : оригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за понатамошни информации.

10.1-инчов сензорен екран Digitizer за IconBit NetTAB THOR LX Plus 3G NT-1024T tablet PC безплатна доставка

BGN 17.60

10.1 инчен екран на допир Digitizer за Icon Bit Net TAB ТОР LX 3 G Плус NT1024 T таблет КОМПЈУТЕР бесплатен превозотПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : за Icon Bit Net TAB ТОР LX 3 G Плус NT1024 TПосебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

Нов 7-инчов PD10 Freelander Tablet RS3-WSN70003A-03 Hannstar 721H460168-A0 LCD дисплей екранната лента Miumiu ramos W6hd замяна

BGN 28.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

10 бр. / лот сензорен екран, общата линия на разширяване на спк стартира строителни, трансфер на 4 линия плюс дълго удължаване на от 3 до 10 инча

BGN 13.00 19.18

10pcs / многу екран на Допир, генерален FPC продолжување линија,пренос 4 линија плус долго продолжување од 3 до 10 инчи

За оригиналния S6000D, A101, n9106 сензорен екран 10,1-инчов таблет екран сензорен екран ycg-c10. 1-182b-01-f-01

BGN 16.16

ако купувате екран заштитник на екранот на допир и на истиот период ,екранот заштитник ќе се пакуваат со екран на допир во истиот пакет ,брод од страна на превозот начин ќе choosed...

5 бр. / лот полимерна литиево-йонна батерия 3.7 В 103040 можете да настроите на едро CE FCC ROHS информационния лист за безопасност сертифициране на качеството 1200 ма

BGN 73.60

5 компјутери. / Многу Полимер литиум јонска батерија 3.7 V 103040 може да се прилагоди на големо CE FCC ROHS MSDS квалитет, сертификација 1200 m AhСо Батеријата Заштита Одбор : Функција : overcharge,со текот на испуштање, прекуструјна ,краток circiut заштита

Безплатна доставка 8-инчов сензорен екран, нов за xhsxw0801801w тъчпад, таблетен КОМПЮТЪР touchpad дигитайзер стъклен сензор

BGN 19.74

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

Оригинален нов с 3.2 инчов LCD Екран на дисплея за Wintek WD-F3248U5-7FLWa WD-F3248U5 LCD дисплей панел Безплатна доставка

BGN 68.00 74.88

Оригинални Нови 3.2" инчен LCD екран За WDF3248 U57 FLWa МДF3248 U5 LCD Дисплеј Панел Бесплатен превозотГолемина : 3.2 " инчиБрој на модел : МДF3248 U57 FLWa LCD екранСтатус : оригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за дапонатамошни информации.

Myslc закалено стъкло протектор на екрана премия размерът на прозрачно защитно фолио за таблета Chuwi Vi7 7

BGN 7.98

Пакетот вклучува : 1pcs калено стаклоДимензии : Должина : 183 MM,ширина : 103 MM(+0.5 mm или 0.5 mm, толеранција) Материјал : калено стакло Ригидност : 9 H Други : Ултравиолетови зраци / Нула / Прашина / отпорни на Абразија Боја : Транспарентнаимаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

Нов ПУ leather + PC Bluetooth keyboard Case Cover за iPad Apple Pro 10.5 Smart Wake/Sleep keyboard Case Cover Skin

BGN 66.00 73.42

Нови СТП кожа + КОМПЈУТЕР Bluetooth тастатура Случај Покритие За Apple i Pad Про 10.5 Smart Разбуди / Спиење тастатура Случај Покрива КожатаИмајте на ум : тоа автоматски го буди таблета кога се отвори и автоматски спиење таблета кога затворена...

9h твърдост премия от закалено стъкло LCD Екран протектор защитно фолио за Canon PowerShot SX600 SX610 SX700 Sx710 аксесоари

BGN 7.98

Калено Стакло (Стакло Материјал)Вистински Калено СтаклоНаправени со проѕирно стакло што поминала низ специјализираните каленостакло третман, со водечка индустрија на тврдоста на 9 H, само под дијамант со цврстина на 10 H...

Най-доброто защитно фолио от надраскване за Lenovo YOGA Tab 3 10 X50F 10.1 tablet pc Anti-Glare Matte Protective Film

BGN 4.00 4.30

QCC ВО ТАИ WANНАЈДОБРИТЕ АнтиГребење на Екранот Заштитник Филм За Леново ЈОГА Табот 3 10 X50 F 10.1" таблет компјутер АнтиОтсјај Мат Заштитна ФолијаНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...