• Ново
10,1 инча за Prestigio MultiPad с 10,1-MUZE 5011 Dual SIM PMT5011 Tablet PC сензорен панел Digitizer стъкло смяна на сензора

10,1 инча за Prestigio MultiPad с 10,1-MUZE 5011 Dual SIM PMT5011 Tablet PC сензорен панел Digitizer стъкло смяна на сензора

BGN 13.00
BGN 13.12
-1 %
В магазина

Брой продукти


Ние сме професионални Таблета, Mobilephone, Компјутер, Индустриски делови на снабдувачот, добредојдовте контактирајте со нас за поволни трговија на големо цена!
Опис :
* Големина : 10.1 инчен
* Боја : Црна
* Item Состојба : Нова
* 100% Тестирани пред Превозот
Совети :
* Екран на допир Панел Digitizer : Ако на врвот екран на допир панел или стакло врвот е напукнато или скршено но сликата што според него е во ред,тогаш вие само треба на екран на Допир Панел.
* LCD Дисплеј Само : Доколку сликата под стакло е скршен и допир pancel е НЕ, тогаш вие само треба LCD дисплеј.
* Целосен Екран со Допир Панел и LCD : Ако на врвот екран на допир панел е скршен и lcd сликата е или црна течност или испукани треба целосен екран.
Предупредување :
*Упатство за инсталација не се вклучени, Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток, ве молиме бидете сигурни дека знаете како да го инсталирате пред понуда,ви Благодариме за вашиот вид разбирање!
*Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов/опис/фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1x екран на Допир
Ние Се Грижиме Вашите Потреби!
Совети Мерки На Претпазливост
1. Бразил клиенти : Доколку сте избрале DHL, ве молиме кажете ни за вашите даночни ID), која е DHL е барања, но ние ќе го следат за да се пополни во декларирана вредност, не грижете се.
2. Декларација : Ако имате посебни барања на вредноста декларација, ве молиме оставете порака за нас. Ако не, ние ќе се пониски од стандардните.
3. Сопствени Даночни : Продавачот не е одговорен за било увоз доход, обичај данок или прилагодено задоцнување.
Ако не сте во ред со плаќање на сопствени даночни ако за жал, вашиот парцела се одржа од страна на царинската управа, ве молиме да не го стави на ред.
4. Курир далечински такса Проблем : Кога ќе изберете експрес испорака, како што се : DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, EMS, итн., ве молиме внесете го вашиот сопствен курир компанијата на веб страницата за да се потврди тоа, доколку вашата адреса во оддалечените области определени курирска компанија, треба да платите дополнителна такса, или ние ќе го избере еден поевтин начин брод до вас, затоа што превозот цената што се плаќа не се вклучени дополнително се наплаќа. Ве молиме да се разбере ова особено ситуација.
5.Нема боја атрибут за да одберете го објектот, ве молиме имајте во боја. Доколку наредбата не мора белешка, вообичаено е црна или иста боја како на сликата
Превозот
* За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат.

Подробности

Цвят:
бяло, черно, черно с инструмент, бял с инструмент
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет
Размер На Екрана:
10~13 инча
Съвместим Марка:
Универсален
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
търговска марка:
КВК
Номер На Модела:
5011 двойна PMT5001 3G

Те също купуват с този продукт

ZhiYuSun нов 221 мм*173 сензорен екран дисплей външен плосък екран ръкописно 10,4-инчов използвате tablePC Безплатна доставка

BGN 35.18

трговски описНОВИ 226mm*173 resistive touch screen дисплеј на надворешниот со рамен екран ракопис 10.4инчен употреба table PC FreeshippingСтоката е во парк!!!

10.1 инчов таблет сензорен екран дигитайзер, стъклен панел стъкло HOTATOUCH C145256B1-DRFPC247T-V2. 0 C145256B1 DRFPC247T

BGN 49.60

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

Оригинален 10.1 инчов сензорен екран Digitizer за Lenovo S6000-A101 3G Quad core Tablet MTK6582 Стъкло, Сензор Безплатна доставка на 10 бр.

BGN 88.00

Оригиналниот 10.1" инчен Екран на Допир Панел Digitizer За Леново S6000 A101 3 G Quad core Таблета MTK6582 Стакло Сензор Бесплатен Превозот 10pcs / многуве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

безплатна доставка на оригинален нов 7-инчов LCD екран група удари AT070TN92 TN94 кола DVD навигация висока яркост в рамките на дължината на екрана

BGN 52.00 67.20

7 инчен LCD екран група хит AT070 TN92 TN94 автомобил DVD навигација висока осветленост во рамките на екранот должина на кабел

Оригинален и нов LCD екран със сензорен екран спк стартира строителни-G5000740-01 спк стартира строителни-G5000740 G5000740 за GPS безплатна доставка

BGN 29.00 36.80

Топло совети1 Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време !2...

Полимер 501245 051245 самоснимачка прът Bluetooth слушалка точков дръжка литиева батерия заводска директен

BGN 8.00 10.00

Време на полнење : 28hБатерија тип : литиум батеријаПреглед димензија : 5mm12mm45mmПолначот : батеријаСтандарден капацитет : 324mahтекстурата на материјалот : Литиум кобалт оксидИме на производ : полимерПолнење напон : 3.7 VТемпература на чување : 2040 степенработна температура : 2050 степенНето тежина : 6.8 (g) (g)Поле на примена : Полнење електронски производиМинималниот капацитет : 324mahРок на траење : 1 годиниЕлектрични core стандард : Четиринаесет илјади и еденвнатрешна отпорност : 150 центи ЕвропаПојдовни напон : 3.8 VОптоварување напон : 3.7 VДали да ја полните : батеријаНоминалниот капацитет : 324mahБатеријата СпецификацијаТип : литиум јонска полимер (електрични core заварување заштита одбор заварување линија пакет висока температура пластика)Номиналниот напон : 3.7 V4.2 VДо работен напон : 2.75 VПолнење на животната средина : 045 степенЦиклус на животот : 500 пати (0.2 C празнење, 0.2 C полнење...

Сейф опаковка (Ниво 4) 10 бр. Полимерна батерия 500 mah 3.7 В 503035 умен дом MP3 високоговорители литиево-йонна батерия за dvr, GPS, mp3, mp4

BGN 105.60

Безбедност Пакување (Ниво 4) 10 компјутери Полимер батерија 500 mah 3.7 V 503035 smart home MP3 јазик, Liion батерија за dvr,GPS,mp3,mp4Со Батеријата Заштита Одбор : Функција : overcharge,со текот на испуштање, прекуструјна ,краток circiut заштитаБезбедност пакување : Четворни заштита(Со Водоотпорен перница и Антистатички торба)

Нов сензорен екран за Acer lconia tab A510 A511 A700 A701 69. 10I20.T02 10.1 предната touchpad таблет стъкло резервни части

BGN 19.00 26.62

Објектот Спецификација : НОВ Висок Quanlity Екран на Допир за Acer lconia tab A510 A511 A700 A701 69.10 I20.T02 10.1инчен Црна Замена на ЕкранотБоја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

Нов, 7-инчов сензорен екран Digitizer стъкло за Storex eZee TAB 7D14-S tablet PC Безплатна доставка

BGN 10.40

Новиот 7 инчен Екран на Допир Digitizer Стакло За Storex e Zee ТАБОТ 7 D14S таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен превозотПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Storex e Zee ТАБОТ 7 D14SПосебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

Нов LCD дисплей матрица за 10.1 DIGMA OPTIMA 10.5 3G TT1005MG таблет вътрешен LCD панела смяна на стъкло Безплатна доставка

BGN 56.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

Оригинален 4,3-инчов LCD екран LQ043T1DG03 за GPS безплатна доставка

BGN 17.00 23.46

Топло совети1 Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време !2...

Нов 8-инчов черно за таблет tesla neon 8.0 емкостная тъчпад дигитайзер, подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

BGN 12.00 12.02

Ние сме професионални Таблета, Mobilephone, C omputer, Индустриски делови на снабдувачот, добредојдовте контактирајте со нас за поволни трговија на големо цена!D escription : * Компатибилен со : За тесла неонски 8.0* Големина : 8 инчен* Боја : Црна / Бела* Item Состојба : Нова* 100% Тестирани пред ПревозотСовети : * екран на Допир Панел Digitizer : Ако на врвот екран на допир панел или стакло врвот е напукнато или скршено но сликата што според него е во ред,тогаш вие само треба на екран на Допир Панел...