• Ново
Сейф опаковка (Ниво 4) 10 бр. Полимерна батерия 500 mah 3.7 В 503035 умен дом MP3 високоговорители литиево-йонна батерия за dvr, GPS, mp3, mp4

Сейф опаковка (Ниво 4) 10 бр. Полимерна батерия 500 mah 3.7 В 503035 умен дом MP3 високоговорители литиево-йонна батерия за dvr, GPS, mp3, mp4

BGN 105.60
В магазина

Брой продукти

Безбедност Пакување (Ниво 4) 10 компјутери. Полимер батерија 500 mah 3.7 V 503035 smart home MP3 јазик, Li-ion батерија за dvr,GPS,mp3,mp4
Со Батеријата Заштита Одбор :
-Функција : overcharge,со текот на испуштање, прекуструјна ,краток circiut заштита
Безбедност пакување : Четворни заштита(Со Водоотпорен перница и Анти-статички торба)

Подробности

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
MFR3_TL01_503035_500
търговска марка:
Жа-Юсун
Капацитет На Батерията:
500 mah
Тип На Компонент:
Вътрешна батерия
Тип:
връзка:
2-пинов (+ / - )
Брой:
Функция:
Номинално Напрежение:
Смогите Потребителски:
ДА
Място на произход на стоките:
Тегло:
Допуски в размерите:
+ / - 5%
Размер:
5х30х35мм

Те също купуват с този продукт

Witblue New For 7 ROVERPAD PRO EXPERT Q7 LTE Таблет Touch Screen Touch Panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор

BGN 15.50

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Оригинал за ASUS Fonepad 7 LTE ME372CL K00Y LCD дисплей Матрица сензорен екран дигитайзер пълна изграждане на рамка на tablet PC части

BGN 40.00 46.69

Опис 1 Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка...

A+7 инча 186x111 мм емкостная тъчпад GT70PW86V Y7Y007 86VS ZHC-0598 H-CTP070-015 MF-309-070F-2

BGN 9.60

ИСТАКНУВАЈЌИ : Од производство на надградби на ден ние само се обезбеди нормална, не гарантира дека број еден на еден, ако стоката без никакви проблеми, различни кодирање ќе доведе до спорови нема да стане причина...

Witblue New For ZOPO ZP780 Tablet touch screen panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

BGN 31.50

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Постојат различни екран на допир панел верзија за некои модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Нов LCD дисплей матрица за 10.1 DIGMA OPTIMA 10.5 3G TT1005MG таблет вътрешен LCD панела смяна на стъкло Безплатна доставка

BGN 56.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

Ясен LCD ПАТ филм анти-надраскване / анти-балон / отзивчив сензорен екран протектор за таблет Microsoft Surface Pro 3

BGN 24.00 25.58

Опис на производот : Prepetitive пишување, прислушување, или несакани гребнатини Лесно да се инсталира, самопочитување на површината на екранот...

MGLCTP-90894 YLD-CEGA400 ZHC-0405A 9.6 t950s i960 MTK6592 32g 8-ядрен 3G сензорен екран дигитайзер стъклен тъчпад 222x156mm

BGN 10.75

овој вид на таблета користи за различни верзии на допир .пред да го поставите цел ,мора да ја потврдите вашата стара екран на допир имаат ист FPC број(MGLCTP9097490894 или MGLCTP90894 или ZHC0405 A или YLDCEGA400FPCA0) КАКО на слика покаже подолу, Ако вашиот број не е 9.6 инчен MTK6582,MTK6592,I960,t950s таблета, pls испратите вашиот таблет линк за нас,така што можеме да го потврди тоа за вас...

Оригинален 4,3-инчов LCD екран LQ043T1DG03 за GPS безплатна доставка

BGN 17.00 23.46

Топло совети1 Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време !2...

Полимер 501245 051245 самоснимачка прът Bluetooth слушалка точков дръжка литиева батерия заводска директен

BGN 8.00 10.00

Време на полнење : 28hБатерија тип : литиум батеријаПреглед димензија : 5mm12mm45mmПолначот : батеријаСтандарден капацитет : 324mahтекстурата на материјалот : Литиум кобалт оксидИме на производ : полимерПолнење напон : 3.7 VТемпература на чување : 2040 степенработна температура : 2050 степенНето тежина : 6.8 (g) (g)Поле на примена : Полнење електронски производиМинималниот капацитет : 324mahРок на траење : 1 годиниЕлектрични core стандард : Четиринаесет илјади и еденвнатрешна отпорност : 150 центи ЕвропаПојдовни напон : 3.8 VОптоварување напон : 3.7 VДали да ја полните : батеријаНоминалниот капацитет : 324mahБатеријата СпецификацијаТип : литиум јонска полимер (електрични core заварување заштита одбор заварување линија пакет висока температура пластика)Номиналниот напон : 3.7 V4.2 VДо работен напон : 2.75 VПолнење на животната средина : 045 степенЦиклус на животот : 500 пати (0.2 C празнење, 0.2 C полнење...

Опаковка за сигурност, 2 pin 3.7 V литиево-полимерна батерия 752025 200mah MP3 MP4 GPS Small toys lithium polymer battery Size:7. 5x20x25mm

BGN 38.21

Безбедност Пакување 2 pin Конектор 3.7 V литиум Полимер батерија 752025 200mah MP3 MP4 GPS Мали играчки литиум полимер батерија Големина 7.5x20x25mmСо Батеријата Заштита Одбор : Функција : overcharge,со текот на испуштање,прекуструјна,краток circiut заштитаБезбедност пакување : Четворни заштита(Со Водоотпорен перница и Антистатички торба)Факултативна Избор :

Нов 7 таблет за DEXP URSUS G270I сензорен екран дигитайзер, смяна на панела на стъклена сензор Безплатна доставка

BGN 10.40

Новите 7" Таблет За DEXP УРСУС G270 I екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот Пакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За DEXP УРСУС G270 IГолемина : 186*104mmПосебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

Оригинален 10.1 инчов сензорен екран Digitizer за Lenovo S6000-A101 3G Quad core Tablet MTK6582 Стъкло, Сензор Безплатна доставка на 10 бр.

BGN 88.00

Оригиналниот 10.1" инчен Екран на Допир Панел Digitizer За Леново S6000 A101 3 G Quad core Таблета MTK6582 Стакло Сензор Бесплатен Превозот 10pcs / многуве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

Нов 7 таблет за Digma Optima M7 сензорен екран дигитайзер, смяна на панела на стъклена сензор Безплатна доставка

BGN 10.40

Новите 7" Таблет За Digma Оптима M7 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот Пакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Digma Оптима M7Големина : 186*104mПосебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

Оригинална за DELL inspiron 15-7560 7560 screen assembly LCD екран N156HCA-EBA LP156WF9 SPC1

BGN 252.80

Оригиналната За DELL inspiron 157560 7560 екран собранието LCD екран N156 HCAевропската бизнис асамблеја, како LP156 WF9 SPC1Забелешка : Пред да нарачате, ако нашиот бизнис има било какви грешки и проблеми, ве молиме мр ил за нас, следниве информации двојна потврда за да победи на договор заедно...

Модерен калъф за Apple iPad Mini 4 Mini4 Smart Case Funda чанта котка куче тигър животно боядисана изкуствена кожа щанд Shell

BGN 15.00 21.47

Моден насликани Покритие За Apple i Pad Mini 4 Smart Случај Funda чанта Мачка Куче Тигар Животинско насликани СТП Кожа Стојат Школка Карактеристики : 1.Мулти бои за избор...

10,1 инча за Archos 101B Кислород tablet pc капацитивен сензорен екран стъклен панел дигитайзер Безплатна доставка

BGN 13.60

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

3 линия най-добрата марка на батерията 28107107 3.7 V 3500MAH , (полимерна литиево-йонна батерия) Батерията е tablet PC, перфектно качество la

BGN 23.00 23.81

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Оригинален и нов LCD екран със сензорен екран спк стартира строителни-G5000740-01 спк стартира строителни-G5000740 G5000740 за GPS безплатна доставка

BGN 29.00 36.80

Топло совети1 Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време !2...

10.1 инчов таблет сензорен екран дигитайзер, стъклен панел стъкло HOTATOUCH C145256B1-DRFPC247T-V2. 0 C145256B1 DRFPC247T

BGN 49.60

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

Безплатна доставка нов сензорен екран за 10.1 Prestigio MultiPad Wize 3031 3G Tablet Touch panel Glass Digitizer Sensor

BGN 14.27

Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабел и екран панел форма е исто како слика.Пакет : 1 PCs / многу Црн екран на допирАко ви треба бела една, ве молиме оставете порака за нас.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.