• Ново
Witblue нов сензорен екран за 7.85 KLIVER Klipad M7808 Tablet Touch panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

Witblue нов сензорен екран за 7.85 KLIVER Klipad M7808 Tablet Touch panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

BGN 30.10
В магазина

Брой продукти


Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.
Пакет : 1 PCs/многу допир.
Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика/листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Подробности

Цвят:
Бял, Черен
Съвместим Марка:
Универсален
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
Размер На Екрана:
7~10 инча
Номер На Модела:
За сензорния екран KLIVER Klipad M7808
търговска марка:
witblue
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет

Те също купуват с този продукт

Тежкотоварни броня стойка двоен защитен цвят устойчив на удари калъф Калъф за Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 SM-T560 T561 с дръжка

BGN 16.00 16.83

Бесплатен превозот Тешки оклопи стои со Заштитна Двојна Боја Шок Доказ Покрие случај за Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 СМT560 T561 со пенкало100% сосема нов и со висок квалитетПрактична поддршка стојатОбезбеди сите околу заштитата на Пакет : 1 предмет + 1 специјалното пенкало

Srjtek за Hannstar 7-инчов LCD екран HSD070IDW1-D00 HSD070IDW1 D00 за tablet PC тестване

BGN 30.00 32.00

Srjtek За Hannstar 7inch LCD екран HSD070 IDW1D00 HSD070 IDW1 D00 за Таблет КОМПЈУТЕРОпис 1 Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка...

Witblue New For ZOPO ZP780 Tablet touch screen panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

BGN 31.50

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Постојат различни екран на допир панел верзија за некои модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

10.1 инчов таблет сензорен екран дигитайзер, стъклен панел стъкло HOTATOUCH C145256B1-DRFPC247T-V2. 0 C145256B1 DRFPC247T

BGN 49.60

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

Безплатна доставка нов сензорен екран за 10.1 Prestigio MultiPad Wize 3031 3G Tablet Touch panel Glass Digitizer Sensor

BGN 14.27

Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабел и екран панел форма е исто како слика.Пакет : 1 PCs / многу Црн екран на допирАко ви треба бела една, ве молиме оставете порака за нас.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

Нов, 7-инчов сензорен екран Digitizer стъкло за Storex eZee TAB 7D14-S tablet PC Безплатна доставка

BGN 10.40

Новиот 7 инчен Екран на Допир Digitizer Стакло За Storex e Zee ТАБОТ 7 D14S таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен превозотПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Storex e Zee ТАБОТ 7 D14SПосебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

Оригинален и нов LCD екран със сензорен екран спк стартира строителни-G5000740-01 спк стартира строителни-G5000740 G5000740 за GPS безплатна доставка

BGN 29.00 36.80

Топло совети1 Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време !2...

A+7 инча 186x111 мм емкостная тъчпад GT70PW86V Y7Y007 86VS ZHC-0598 H-CTP070-015 MF-309-070F-2

BGN 9.60

ИСТАКНУВАЈЌИ : Од производство на надградби на ден ние само се обезбеди нормална, не гарантира дека број еден на еден, ако стоката без никакви проблеми, различни кодирање ќе доведе до спорови нема да стане причина...

За Amazon Kindle Fire HD 8 HD8 8.0 инчов таблет устойчив на удари калъф за Amazon Fire HD8 Kids Baby Safe делото Fundas

BGN 19.00 25.58

За Amazon Kindle Fire HD 8 HD8 2016 година 8.0 инчен таблет Shockproof Случај за Амазон Оган HD8 2016 Деца Бебе Безбедно Задниот Поклопец FundasОпис 100% сосема нов & компатибилни со вашиот Таблет...

индустриална панел заместител на екрана LCD дисплея TCG104VGLA LCD LCD дисплея TCG104VGLA

BGN 375.00 408.00

индустриски LCD Дисплеј TCG104 VGLA lcd екран замена panelОпис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),ве молиме оставете порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

Witblue New For 7 ROVERPAD PRO EXPERT Q7 LTE Таблет Touch Screen Touch Panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор

BGN 15.50

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Оригинален 10.1 инчов сензорен екран Digitizer за Lenovo S6000-A101 3G Quad core Tablet MTK6582 Стъкло, Сензор Безплатна доставка на 10 бр.

BGN 88.00

Оригиналниот 10.1" инчен Екран на Допир Панел Digitizer За Леново S6000 A101 3 G Quad core Таблета MTK6582 Стакло Сензор Бесплатен Превозот 10pcs / многуве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

Оригинална за DELL inspiron 15-7560 7560 screen assembly LCD екран N156HCA-EBA LP156WF9 SPC1

BGN 252.80

Оригиналната За DELL inspiron 157560 7560 екран собранието LCD екран N156 HCAевропската бизнис асамблеја, како LP156 WF9 SPC1Забелешка : Пред да нарачате, ако нашиот бизнис има било какви грешки и проблеми, ве молиме мр ил за нас, следниве информации двојна потврда за да победи на договор заедно...

Опаковка за сигурност, 2 pin 3.7 V литиево-полимерна батерия 752025 200mah MP3 MP4 GPS Small toys lithium polymer battery Size:7. 5x20x25mm

BGN 38.21

Безбедност Пакување 2 pin Конектор 3.7 V литиум Полимер батерија 752025 200mah MP3 MP4 GPS Мали играчки литиум полимер батерија Големина 7.5x20x25mmСо Батеријата Заштита Одбор : Функција : overcharge,со текот на испуштање,прекуструјна,краток circiut заштитаБезбедност пакување : Четворни заштита(Со Водоотпорен перница и Антистатички торба)Факултативна Избор :

10,1 инча за Archos 101B Кислород tablet pc капацитивен сензорен екран стъклен панел дигитайзер Безплатна доставка

BGN 13.60

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

Оригинал за ASUS Fonepad 7 LTE ME372CL K00Y LCD дисплей Матрица сензорен екран дигитайзер пълна изграждане на рамка на tablet PC части

BGN 40.00 46.69

Опис 1 Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка...

3 линия най-добрата марка на батерията 28107107 3.7 V 3500MAH , (полимерна литиево-йонна батерия) Батерията е tablet PC, перфектно качество la

BGN 23.00 23.81

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Оригинален 4,3-инчов LCD екран LQ043T1DG03 за GPS безплатна доставка

BGN 17.00 23.46

Топло совети1 Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време !2...

Нов сензорен екран Digitizer за 10.1 Oysters T102MR 3g Tablet Touch panel подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

BGN 14.59

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи има некои Телефон / таблети со различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.За Кабел за заклучување, ве молиме проверете ако вашата оригинална екран кабел код е иста како нашата листа, ако тоа е продажба со кабел кодот пред да ја купите.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...