• Ново
За Amazon Kindle Fire HD 8 HD8 8.0 инчов таблет устойчив на удари калъф за Amazon Fire HD8 Kids Baby Safe делото Fundas

За Amazon Kindle Fire HD 8 HD8 8.0 инчов таблет устойчив на удари калъф за Amazon Fire HD8 Kids Baby Safe делото Fundas

BGN 19.00
BGN 25.58
-26 %
В магазина

Брой продукти


За Amazon Kindle Fire HD 8 HD8 2016 година 8.0 инчен таблет Shockproof Случај за Амазон Оган HD8 2016 Деца Бебе Безбедно Задниот Поклопец Fundas
Опис 100% сосема нов & компатибилни со вашиот Таблет. Случај Само се Вклопуваат За Амазон Поттикне Нови Fire HD 8 HD8 2016 година 8.0 инчен таблет ( Не Одговара Другиот Модел ) Нула отпор,шок-доказ , не е лесно да се валкани, пристап до сите уред копчиња. Материјал : Силикон + Пластична амбалажа : opp вреќа пакување 1 x Случај . *************** Ние Брод Од Страна На Кина Пост Ail Пошта,Со Следење На Информации!

Подробности

Стил:
Модни модели
Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
8
Съвместим Марка:
За Amazon Kindle
Материал:
PU
Номер На Модела:
калъф за Amazon Kindle New Fire HD 8
Пакет:
No
Вид На Модела:
Твърд
Характеристика:
Устойчивост на падане, устойчивост на удар, защита от прах
Ширина:
8inch
Тип:
Защитната Обвивка / Кожа
Дължина:
8inch
търговска марка:
Kpginging
Съвместимост С Модели:
За Amazon New Kindle Fire HD 8 Case
Материал:
КОМПЮТЪР + силикон
Съвместим:
За Amazon New Kindle Fire HD 8 8.0 инчов таблет
Пол:
Жените И Мъжете Момчета Момичета
Състояние:
100% Чисто Нов
Безплатна доставка :
ДА
Съвместим Модел:
За Amazon Kindle New Fire HD8
Стил:
Практичност, лекота, мода

Те също купуват с този продукт

Srjtek за Hannstar 7-инчов LCD екран HSD070IDW1-D00 HSD070IDW1 D00 за tablet PC тестване

BGN 30.00 32.00

Srjtek За Hannstar 7inch LCD екран HSD070 IDW1D00 HSD070 IDW1 D00 за Таблет КОМПЈУТЕРОпис 1 Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка...

индустриална панел заместител на екрана LCD дисплея TCG104VGLA LCD LCD дисплея TCG104VGLA

BGN 375.00 408.00

индустриски LCD Дисплеј TCG104 VGLA lcd екран замена panelОпис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),ве молиме оставете порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

Оригинална за DELL inspiron 15-7560 7560 screen assembly LCD екран N156HCA-EBA LP156WF9 SPC1

BGN 252.80

Оригиналната За DELL inspiron 157560 7560 екран собранието LCD екран N156 HCAевропската бизнис асамблеја, како LP156 WF9 SPC1Забелешка : Пред да нарачате, ако нашиот бизнис има било какви грешки и проблеми, ве молиме мр ил за нас, следниве информации двојна потврда за да победи на договор заедно...

Нов, 7-инчов сензорен екран Digitizer стъкло за Storex eZee TAB 7D14-S tablet PC Безплатна доставка

BGN 10.40

Новиот 7 инчен Екран на Допир Digitizer Стакло За Storex e Zee ТАБОТ 7 D14S таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен превозотПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Storex e Zee ТАБОТ 7 D14SПосебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

безплатна доставка на оригинален нов 7-инчов LCD екран група удари AT070TN92 TN94 кола DVD навигация висока яркост в рамките на дължината на екрана

BGN 52.00 67.20

7 инчен LCD екран група хит AT070 TN92 TN94 автомобил DVD навигација висока осветленост во рамките на екранот должина на кабел

За Asus ME375 K019 FE375CG FE7530CXG LCD дисплей матричен екран 7 инчов таблет резервни части

BGN 23.00 27.58

За AsME375 K019 FE375 CG FE7530 CXG LCD Дисплеј Матрица Екран 7" инчен Таблет КОМПЈУТЕР Замена на ДеловиОпис 1 Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка...

Witblue нов сензорен екран за 10.1 WOLDER miTab VERMONT Tablet Touch panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

BGN 18.40

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...

Оригинален 10.1 инчов сензорен екран Digitizer за Lenovo S6000-A101 3G Quad core Tablet MTK6582 Стъкло, Сензор Безплатна доставка на 10 бр.

BGN 88.00

Оригиналниот 10.1" инчен Екран на Допир Панел Digitizer За Леново S6000 A101 3 G Quad core Таблета MTK6582 Стакло Сензор Бесплатен Превозот 10pcs / многуве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

A+7 инча 186x111 мм емкостная тъчпад GT70PW86V Y7Y007 86VS ZHC-0598 H-CTP070-015 MF-309-070F-2

BGN 9.60

ИСТАКНУВАЈЌИ : Од производство на надградби на ден ние само се обезбеди нормална, не гарантира дека број еден на еден, ако стоката без никакви проблеми, различни кодирање ќе доведе до спорови нема да стане причина...

Witblue New For ZOPO ZP780 Tablet touch screen panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

BGN 31.50

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Постојат различни екран на допир панел верзија за некои модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Оригинален 4,3-инчов LCD екран LQ043T1DG03 за GPS безплатна доставка

BGN 17.00 23.46

Топло совети1 Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време !2...

Нов 8-инчов черно за таблет tesla neon 8.0 емкостная тъчпад дигитайзер, подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

BGN 12.00 12.02

Ние сме професионални Таблета, Mobilephone, C omputer, Индустриски делови на снабдувачот, добредојдовте контактирајте со нас за поволни трговија на големо цена!D escription : * Компатибилен со : За тесла неонски 8.0* Големина : 8 инчен* Боја : Црна / Бела* Item Состојба : Нова* 100% Тестирани пред ПревозотСовети : * екран на Допир Панел Digitizer : Ако на врвот екран на допир панел или стакло врвот е напукнато или скршено но сликата што според него е во ред,тогаш вие само треба на екран на Допир Панел...

Полимер 501245 051245 самоснимачка прът Bluetooth слушалка точков дръжка литиева батерия заводска директен

BGN 8.00 10.00

Време на полнење : 28hБатерија тип : литиум батеријаПреглед димензија : 5mm12mm45mmПолначот : батеријаСтандарден капацитет : 324mahтекстурата на материјалот : Литиум кобалт оксидИме на производ : полимерПолнење напон : 3.7 VТемпература на чување : 2040 степенработна температура : 2050 степенНето тежина : 6.8 (g) (g)Поле на примена : Полнење електронски производиМинималниот капацитет : 324mahРок на траење : 1 годиниЕлектрични core стандард : Четиринаесет илјади и еденвнатрешна отпорност : 150 центи ЕвропаПојдовни напон : 3.8 VОптоварување напон : 3.7 VДали да ја полните : батеријаНоминалниот капацитет : 324mahБатеријата СпецификацијаТип : литиум јонска полимер (електрични core заварување заштита одбор заварување линија пакет висока температура пластика)Номиналниот напон : 3.7 V4.2 VДо работен напон : 2.75 VПолнење на животната средина : 045 степенЦиклус на животот : 500 пати (0.2 C празнење, 0.2 C полнење...

Оригинален и нов LCD екран със сензорен екран спк стартира строителни-G5000740-01 спк стартира строителни-G5000740 G5000740 за GPS безплатна доставка

BGN 29.00 36.80

Топло совети1 Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време !2...

8-инчов 5-проводный сензорен екран съпротива, индустриален компютър за управление на LCD сензорен екран 193*117, безплатна доставка

BGN 24.00 25.84

8 инчен 5 жица отпор екран на допир, индустриска контрола на компјутер со LCD екран на допир 193*117, бесплатна испорака