• Ново
Черно бяла, за Mediacom Smartpad 1050S2 M-MP1050S2 10,1 Vetro Tablet pc капацитивен сензорен екран, тъчпад дигитайзер PC

Черно бяла, за Mediacom Smartpad 1050S2 M-MP1050S2 10,1 Vetro Tablet pc капацитивен сензорен екран, тъчпад дигитайзер PC

BGN 12.80
В магазина

Брой продукти

Напомена :
Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.
1. Секој екран е тестиран пред превозот и 100% работи;Поправка/Замена на стари, скршени, испукана,оштетени погрешни допир.
2. ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.
3. Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно.
4. Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.
5 .Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир не е со истиот конектор кабел како слика на интернет!Па ве Молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
6.Кога ќе ја доби пакет ,ве молиме да направи видео, дека кога ќе го отворите пакет. (Ако постои било каква штета во транзит, можете да го испратите ова видео како доказ за спорот.)
7.За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат.
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.)
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Кредитна Картичка , Paypal , и така натаму
Превозот :
Ние Брод на Светот
Со цел да се обезбеди дека корисниците можат нормално да се инсталира на употребата на нашите производи
Пред пратката, ние ќе ги детектира овој производ
Повеќето предмети ќе брод во рок од 2-4business денови на плаќање примени.
Ве молиме, напишете ја вашата точни и детални адреса и вашиот телефонски број да се
обезбеди испорака на време. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати.
Нашите цени не вклучуваат било тарифи или други даноци;
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате
Гаранција & Враќање :
Ви благодариме за вашата голема поддршка и доверба на нашите производи, ние имаме многу строга
контрола на квалитетот на системот, така што ние имаме многу мал дефект стапка.

Подробности

Цвят:
Бял, Черен
търговска марка:
КВК
Съвместим Марка:
Универсален
Размер На Екрана:
10~13 инча
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет
Номер На Модела:
MP1050S2

Те също купуват с този продукт

Нов ПУ leather + PC Bluetooth keyboard Case Cover за iPad Apple Pro 10.5 Smart Wake/Sleep keyboard Case Cover Skin

BGN 66.00 73.42

Нови СТП кожа + КОМПЈУТЕР Bluetooth тастатура Случај Покритие За Apple i Pad Про 10.5 Smart Разбуди / Спиење тастатура Случај Покрива КожатаИмајте на ум : тоа автоматски го буди таблета кога се отвори и автоматски спиење таблета кога затворена...

За ASUS Zenpad 8.0 Z380 Z380KL Z380C Tablet Business ПУ кожен калъф Калъф със стойка държач + протектор на дисплея защитно фолио

BGN 245.76

Описи : * Comapatible за ASZenpad 8.0 Z380 Z380 KL Z380 C Таблета * Материјал : Направен од врвен квалитет СТП кожа Боја : Како на сликите покажуваат...

Безплатна доставка 8-инчов сензорен екран, нов за xhsxw0801801w тъчпад, таблетен КОМПЮТЪР touchpad дигитайзер стъклен сензор

BGN 19.74

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

За оригиналния S6000D, A101, n9106 сензорен екран 10,1-инчов таблет екран сензорен екран ycg-c10. 1-182b-01-f-01

BGN 16.16

ако купувате екран заштитник на екранот на допир и на истиот период ,екранот заштитник ќе се пакуваат со екран на допир во истиот пакет ,брод од страна на превозот начин ќе choosed...

5 бр. / лот полимерна литиево-йонна батерия 3.7 В 103040 можете да настроите на едро CE FCC ROHS информационния лист за безопасност сертифициране на качеството 1200 ма

BGN 73.60

5 компјутери. / Многу Полимер литиум јонска батерија 3.7 V 103040 може да се прилагоди на големо CE FCC ROHS MSDS квалитет, сертификација 1200 m AhСо Батеријата Заштита Одбор : Функција : overcharge,со текот на испуштање, прекуструјна ,краток circiut заштита

Оригинален 10.1 инчов лилаво mz58 quad core HD LCD дисплей L101D40-V1 за tablet PC Безплатна доставка

BGN 51.20

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

10 бр. / лот сензорен екран, общата линия на разширяване на спк стартира строителни, трансфер на 4 линия плюс дълго удължаване на от 3 до 10 инча

BGN 13.00 19.18

10pcs / многу екран на Допир, генерален FPC продолжување линија,пренос 4 линија плус долго продолжување од 3 до 10 инчи

5pcs Ultra Clear Screen Protector защитно фолио за Dell Venue 8 7000 8.4 inch Tablet PC NO Retail Package Size 193*119.5 mm

BGN 12.30

Внимание : Нашата фабрика е специјализирана во производство на заштитна фолија за мобилен телефон и таблет компјутер, исто така ги вклучуваат и универзалната екран заштитник...

Нови двуслойни калъфи за таблети PC+TPU за Apple iPad Air контрастен цвят 3-в-1 удароустойчив калъфи за таблети с функция за стойка

BGN 22.00 31.98

Dual Слоеви PC+TPU Таблет КОМПЈУТЕР Случај за Apple i Pad Ер / i Pad 5 9.7" Контраст Боја 3во1 Шок Доказ Таблета Случај со Потпирач ФункцијаМатеријали : Dual Слоеви PC+TPUКарактеристики:со Потпирач ФункцијаФункции : Dustproof, АнтиНулаСе користи за Apple i Pad Ер / i Pad 5 9.7 инчен Пакет Вклучуваат : Таблет КОМПЈУТЕР Случај + Екран Заштитен Филм

Взрывозащищенная Nano мека защитно фолио за BQ Edison 3 mini 8.0 TAB Anti-shatter screen protector films не закалено стъкло

BGN 7.00 7.98

QCC ВО ТАИ WANЕксплозијадоказ Нано мека заштитна фолија За BQ Lumiled 3 мини 8.0" ТАБОТ Антида се загрози екран заштитник филмови Не Калено СтаклоНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Оригинален LP125WH2 SPR1 1366 * 768 30pins LCD дисплей Безплатна доставка

BGN 92.80

Оригиналниот LP125 WH2 SPR1 1366 * 768 30pins LCD Бесплатен ПревозотЗабелешка : Пред да нарачате, ако нашиот бизнис има било какви грешки и проблеми, ве молиме мр ил за нас, следниве информации двојна потврда за да победи на договор заедно...

Заплащане на водача за управление на HDMI/VGA/AV +сензорен екран + 8инчов LCD-дисплей с висока разделителна способност HL080IA-01E 1024*768 IPS за Raspberry Pi

BGN 80.00 88.00

HDMI / VGA / AV Контрола на Возачот Одбор +екран осетлив на допир + 8"инчен HL080 IA01 E 1024*768 IPS highdefinition LCD Дисплеј За Малина Пи Бесплатен превозотГолемина : 8" инчиБрој на модел : HL080 IA01 E LCD екранСтатус : оригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за понатамошни информации.

Тъчпад Bluetooth Keyboard Case for 10.1 инчов chuwi hi10 Tablet PC pro for chuwi hi10 pro bulgarian keyboard case cover

BGN 88.00

Touchpad Bluetooth Тастатура Случај за 10.1 инчен chuwi hi10 про Таблет КОМПЈУТЕР за chuwi hi10 про руски тастатура случај маскаДетали За Производот : За поддршка на системот : IOS оперативен СИСТЕМ,Android OS,windows оперативен СИСТЕМПосебна Функција : глувчето / покажувачот на функцијаСлучајот со тастатурата : даМатеријал : СТПФункција : Пад на отпор,АнтиПрашинаОпис На Производот : Пренос на податоци стандард : Безжична Bluetooth 3.0Ефективна далечина : 10 метриОперативен напон : 3.05.0 VОперативен струја : 5.0 мрРежим на струја : 2.5 мрНоќна струја : 200 UAПолнење на струјата : 100maВреме во мирување : повеќе од 60 денаПолнење време : 45 часаКапацитетот на батеријата : 280 мрОдржливо работно време : 200 часаЛитиум батерија живот : 3 годиниКлучни живот : повеќе од 5,000,000 патиAcked големина на : 255*170*40 мм Должина * ширина * висина