• Ново
Най-доброто защитно фолио от надраскване за Lenovo YOGA Tab 3 10 X50F 10.1 tablet pc Anti-Glare Matte Protective Film

Най-доброто защитно фолио от надраскване за Lenovo YOGA Tab 3 10 X50F 10.1 tablet pc Anti-Glare Matte Protective Film

BGN 4.00
BGN 4.30
-7 %
В магазина

Брой продукти


QCC ВО ТАИ WAN
НАЈДОБРИТЕ Анти-Гребење на Екранот Заштитник Филм За Леново ЈОГА Табот 3 10 X50 F 10.1" таблет компјутер Анти-Отсјај Мат Заштитна Фолија
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.
Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.
1.ние прифаќаме : Виза-картичка. Mastercard. Зачувам()
ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК.
2.ние прифаќаме : westernunion
3.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам .парите се депонирани сигурно во вашата сметка.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever. Плаќањето мора да се изврши во рок од три дена од денот на нарачката.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција во близина. ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1.Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)
2.Delievery време : EMS : 5-15days. Хонгконг пост или кина пост : 7-30days. (освен Во оддалечените области)
3.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот.
можете да го добие и да се провери вашиот пакет по 24 часа(бидејќи тоа ќе ви се околу 24 часа за delievery
конкретна компанија за да испратите проверка на информации на веб страната)
Во следниот линк :
1.Ние се наоѓа во GUANG ZHOU НА КИНА.Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија.
ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет
2.Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА СЕКОЈДНЕВНИОТ
ние продаваме нови објекти директно форма фабрика во Guang zhou на кина .Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.
За да се одржи контролата на Квалитетот не ние лично се врши увид за секој објект пред да shippment.Сите предмети се 100% нови и прегледани.
3.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)
ве молиме да остави порака во Трговијата Менаџер.Ако не добивате нашиот одговор ,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори
вас, како е можно поскоро.Ако ни e-mail и не heara одговор .ве молиме e-mail повторно преку alibaba систем како што понекогаш
нашата mail сервери имаат грешки.

Подробности

търговска марка:
уитен
Съвместим Марка:
за lenovo
Брой:
1 опаковка
Характеристики:
матиран
Материал:
Полиетиленово мека филм
Пакет:
ДА
Воспользуйся:
PDA
Функция:
лентата на протектора
Цвят:
ясни цветове
Търговия На Дребно Опаковка:
Търговия На Дребно Опаковка
цялото тяло:
предната част+плат
Качество:
100% оригинален нов
занаяти:
прозрачна матирана филм
използвайте за:
За Lenovo YOGA Tab 3 10 X50F
Размер На Екрана:
10.1

Те също купуват с този продукт

Myslc закалено стъкло протектор на екрана премия размерът на прозрачно защитно фолио за таблета Chuwi Vi7 7

BGN 7.98

Пакетот вклучува : 1pcs калено стаклоДимензии : Должина : 183 MM,ширина : 103 MM(+0.5 mm или 0.5 mm, толеранција) Материјал : калено стакло Ригидност : 9 H Други : Ултравиолетови зраци / Нула / Прашина / отпорни на Абразија Боја : Транспарентнаимаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

10 бр. / лот сензорен екран, общата линия на разширяване на спк стартира строителни, трансфер на 4 линия плюс дълго удължаване на от 3 до 10 инча

BGN 13.00 19.18

10pcs / многу екран на Допир, генерален FPC продолжување линија,пренос 4 линија плус долго продолжување од 3 до 10 инчи

Бизнес ПУ кожен калъф Калъф за ASUS Zenpad 8.0 Z380 Z380KL Z380C таблет със стойка държач + прозрачен PET протектор на екрана

BGN 735.20

Описи : * Comapatible за ASZenpad 8.0 Z380 Z380 KL Z380 C Таблета * Материјал : Направен од врвен квалитет СТП кожа Боја : Како на сликите покажуваат...

10.1 за Acer Iconia One 10 B3-A20 A5008 сензорен екран, тъчпад дигитайзер tablet PC стъклен тъчпад

BGN 14.00 23.68

Опис 1 Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка...

skylarpu нов 3.5 инчов LCD екран за Wintek WD-F4880U5-6FLWe WD-F4880U5 LCD дисплей панел Безплатна доставка

BGN 55.00 60.48

skylarpu Нови 3.5" инчен LCD екран За Wintek МДF4880 U56 FLWe МДF4880 U5 LCD Дисплеј Панел Бесплатен превозотГолемина : 3.5 " инчиБрој на модел : МДF4880 V56 FLWe LCD екранСтатус : оригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за дапонатамошни информации.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

9h твърдост премия от закалено стъкло LCD Екран протектор защитно фолио за Canon PowerShot SX600 SX610 SX700 Sx710 аксесоари

BGN 7.98

Калено Стакло (Стакло Материјал)Вистински Калено СтаклоНаправени со проѕирно стакло што поминала низ специјализираните каленостакло третман, со водечка индустрија на тврдоста на 9 H, само под дијамант со цврстина на 10 H...

Samsung Samsung Galaxy Tab E 9.6 инча,тънък сгъваем калъф Калъф за Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560 T561 Tablet CucKooDo 200 бр./лот за Samsung Galaxy Tab E 9.6 инча, тънък сгъваем калъф за Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560 T561 Tablet

BGN 1049.60

1 Специјално дизајнирани за Samsung Galaxy Tab E 9.6 инчен СМT560 , ултра тенок и лесен случај, додадете минимален дел на вашиот таблет, додека обезбедување на сеопфатна заштита...

Новият 10,1 инчов таблет капацитивен сензорен екран замяна за OLM-101C1516-спк стартира строителни VER. 2 дигитайзер външен сензор на екрана

BGN 24.30

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

Взрывозащищенная Nano мека защитно фолио за BQ Edison 3 mini 8.0 TAB Anti-shatter screen protector films не закалено стъкло

BGN 7.00 7.98

QCC ВО ТАИ WANЕксплозијадоказ Нано мека заштитна фолија За BQ Lumiled 3 мини 8.0" ТАБОТ Антида се загрози екран заштитник филмови Не Калено СтаклоНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

За ASUS Zenpad 8.0 Z380 Z380KL Z380C Tablet Business ПУ кожен калъф Калъф със стойка държач + протектор на дисплея защитно фолио

BGN 245.76

Описи : * Comapatible за ASZenpad 8.0 Z380 Z380 KL Z380 C Таблета * Материјал : Направен од врвен квалитет СТП кожа Боја : Како на сликите покажуваат...

7-инчов LCD екран кабел 50pin C700D50-B дисплей 700CP5960-50C LCD дисплей вътрешен дисплей Безплатна доставка

BGN 32.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

Оригинален нов с 3.2 инчов LCD Екран на дисплея за Wintek WD-F3248U5-7FLWa WD-F3248U5 LCD дисплей панел Безплатна доставка

BGN 68.00 74.88

Оригинални Нови 3.2" инчен LCD екран За WDF3248 U57 FLWa МДF3248 U5 LCD Дисплеј Панел Бесплатен превозотГолемина : 3.2 " инчиБрој на модел : МДF3248 U57 FLWa LCD екранСтатус : оригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за дапонатамошни информации.

5pcs Ultra Clear Screen Protector защитно фолио за Dell Venue 8 7000 8.4 inch Tablet PC NO Retail Package Size 193*119.5 mm

BGN 12.30

Внимание : Нашата фабрика е специјализирана во производство на заштитна фолија за мобилен телефон и таблет компјутер, исто така ги вклучуваат и универзалната екран заштитник...

Нов калъф за lenovo Tab3 8 TB3-850F/850M 8-инчов кожена щанд защитен калъф за lenovo tab 2 A8-50 A8-50Е A8-50LC 8 таблет

BGN 7.98

Најголемиот дел на Акции, во 24 Hours Испорака ! Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Потребно е да се пополни во примачот е полна вистинско име во вашата нарачка...

Оригиналната 7 инчов Digma optima 7.5 3G TT7025MG 30pins LCD дисплей Matrix 1024*600 TFT LCD екран смяна на лентата Безплатна доставка

BGN 28.80

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

За yld-CEGA400-спк стартира строителни-AO 9,6-инчов таблет MGLCTP-90894 2015.05.27 RX18.TX28 MGYCTP 90894 сензорен екран 222*157 мм+ ремонт инструмент

BGN 12.66

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

Оригинален с 12.1 инчов LCD екран за G121sn01 V. 0 V. 1 V. 3 промишленото оборудване за управление на LCD екрана на контролния панел на резервни части

BGN 94.00 103.68

Оригиналниот 12.1" инчен LCD екран за G121 SN01 V 0 V 1 V 3 Индустриска опрема за контрола LCD екран Панел Замена на Делови Бесплатен превозотГолемина : 12.1"Број на модел : G121 SN01 V...

Заплащане на водача за управление на HDMI/VGA/AV +сензорен екран + 8инчов LCD-дисплей с висока разделителна способност HL080IA-01E 1024*768 IPS за Raspberry Pi

BGN 80.00 88.00

HDMI / VGA / AV Контрола на Возачот Одбор +екран осетлив на допир + 8"инчен HL080 IA01 E 1024*768 IPS highdefinition LCD Дисплеј За Малина Пи Бесплатен превозотГолемина : 8" инчиБрој на модел : HL080 IA01 E LCD екранСтатус : оригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за понатамошни информации.

Нов ПУ leather + PC Bluetooth keyboard Case Cover за iPad Apple Pro 10.5 Smart Wake/Sleep keyboard Case Cover Skin

BGN 66.00 73.42

Нови СТП кожа + КОМПЈУТЕР Bluetooth тастатура Случај Покритие За Apple i Pad Про 10.5 Smart Разбуди / Спиење тастатура Случај Покрива КожатаИмајте на ум : тоа автоматски го буди таблета кога се отвори и автоматски спиење таблета кога затворена...

3 бр. / лот HD Screen protector за Lenovo YOGA Tab 3 X50 X50L 10.1 Tablet, YOGA Tab 3 X50 защитно фолио+4 in1 Film Tools

BGN 11.00 11.60

Карактеристики : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет LCD Екран Заштитник 2.Висок Квалитет : 3слој структура, прашина repelling 3.Лесно да се применуваат ,нема сечење потребни 4.Не се меша со екран на допир за употребливост и заштитува LCD 5.Лесно да се инсталира...