• Ново
ПУ кожен калъф поставка калъф за Lenovo Tab2 TAB 2 A8 A8-50 A8-50Е A8-50LC S8-50 S8-50Е LC 8 инчов таблет протектор ръкав калъф

ПУ кожен калъф поставка калъф за Lenovo Tab2 TAB 2 A8 A8-50 A8-50Е A8-50LC S8-50 S8-50Е LC 8 инчов таблет протектор ръкав калъф

BGN 13.00
BGN 13.42
-3 %
В магазина

Брой продукти


На таблет компјутерот поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководствената вредност, погодни за употреба, високо квалитетен материјал
Применливи таблета големина : 【 За Леново Tab2 A8-50 F A8-50 LC , ТАБОТ S8-50 F S8-50 LC 】8"
Види Видео виткање поддршка на пишување на текст за статистика, анти земјотрес, Многу издржливи, Случај

Подробности

Стил:
Модни модели
Дължина:
22cm
Номер На Модела:
За Tab2 A8-50Е A8-50LC
Прилагането На Размерите На Преносим Компютър:
8
търговска марка:
ХУВЭЙ
Съвместимост С Модели:
За разделите S8-50Е S8-50LC
Пакет:
No
Тип:
Ръкав / Чанта
Вид На Модела:
Твърд
Характеристика:
Устойчивост на падане, удароустойчив
Материал:
Изкуствена Кожа
Ширина:
15cm
Съвместим Марка:
за lenovo

Те също купуват с този продукт

Новият 10,1 инчов таблет капацитивен сензорен екран замяна за OLM-101C1516-спк стартира строителни VER. 2 дигитайзер външен сензор на екрана

BGN 24.30

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

Премия от закалено стъкло протектор на екрана филм гвардия LCD екран 7 Digma Optima 7.77 3G TT7078MG / Optima E7. 1 3G Tablet TT707

BGN 7.98

Пакетот вклучува : 1pcs калено стакло+1pcs избришеФункција : * Item Состојба : Нова* Секој објект беше 100% Тестирани Пред Превозот* Големина : 7inch 184*103mm* Тоа се користи за да се замени скршен, оштетената, испукана или неупотребливи екран на допирВе молиме НЕ го купите, ако не се прифати соодветен модел кога екранот на допир е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!имаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

Оригиналната 7 инчов Digma optima 7.5 3G TT7025MG 30pins LCD дисплей Matrix 1024*600 TFT LCD екран смяна на лентата Безплатна доставка

BGN 28.80

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

Нов калъф за lenovo Tab3 8 TB3-850F/850M 8-инчов кожена щанд защитен калъф за lenovo tab 2 A8-50 A8-50Е A8-50LC 8 таблет

BGN 7.98

Најголемиот дел на Акции, во 24 Hours Испорака ! Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Потребно е да се пополни во примачот е полна вистинско име во вашата нарачка...

Myslc най-високо качество изкуствена кожа сгъваема поставка калъф за CARBAYTA S960 3G 9.6 Tablet PC Folio Stand

BGN 11.66

1 пакетот вклучува : 1pcs кожа случај2.Удобно, Компактен и стилски дизајн3.Материјал : СТП4.Топ прилагодливи табот дизајн ќе се одржи на вашиот таблет и5.Спречете го вашиот таблет од удари, прашина, штета, гребнатини7.Мулти Агол за гледање и folio стојат дизајн8.пред да ти купам кожени случај, ве молиме видете таблета слика прво ,ако најдете вашиот таблет има голема разлика со слика ,ве молиме да не купувам тоапо се стави производот во сандак,тоа ќе биде како на сликата подолу

Нови двуслойни калъфи за таблети PC+TPU за Apple iPad Air контрастен цвят 3-в-1 удароустойчив калъфи за таблети с функция за стойка

BGN 22.00 31.98

Dual Слоеви PC+TPU Таблет КОМПЈУТЕР Случај за Apple i Pad Ер / i Pad 5 9.7" Контраст Боја 3во1 Шок Доказ Таблета Случај со Потпирач ФункцијаМатеријали : Dual Слоеви PC+TPUКарактеристики:со Потпирач ФункцијаФункции : Dustproof, АнтиНулаСе користи за Apple i Pad Ер / i Pad 5 9.7 инчен Пакет Вклучуваат : Таблет КОМПЈУТЕР Случај + Екран Заштитен Филм

Нов 7-инчов PD10 Freelander Tablet RS3-WSN70003A-03 Hannstar 721H460168-A0 LCD дисплей екранната лента Miumiu ramos W6hd замяна

BGN 28.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

За ASUS Zenpad 8.0 Z380 Z380KL Z380C Tablet Business ПУ кожен калъф Калъф със стойка държач + протектор на дисплея защитно фолио

BGN 245.76

Описи : * Comapatible за ASZenpad 8.0 Z380 Z380 KL Z380 C Таблета * Материјал : Направен од врвен квалитет СТП кожа Боја : Како на сликите покажуваат...

Witblue New For 10.1 Ginzzu GT-1040 Tablet DP101166-F4 Touch Screen Panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

BGN 13.68

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екранот на допир панел формата е иста како и листата еден пред купувањеБидејќи постојат различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.Пакет : 1 допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

10 бр. / лот сензорен екран, общата линия на разширяване на спк стартира строителни, трансфер на 4 линия плюс дълго удължаване на от 3 до 10 инча

BGN 13.00 19.18

10pcs / многу екран на Допир, генерален FPC продолжување линија,пренос 4 линија плус долго продолжување од 3 до 10 инчи

За оригиналния S6000D, A101, n9106 сензорен екран 10,1-инчов таблет екран сензорен екран ycg-c10. 1-182b-01-f-01

BGN 16.16

ако купувате екран заштитник на екранот на допир и на истиот период ,екранот заштитник ќе се пакуваат со екран на допир во истиот пакет ,брод од страна на превозот начин ќе choosed...

Заплащане на водача за управление на HDMI/VGA/AV +сензорен екран + 8инчов LCD-дисплей с висока разделителна способност HL080IA-01E 1024*768 IPS за Raspberry Pi

BGN 80.00 88.00

HDMI / VGA / AV Контрола на Возачот Одбор +екран осетлив на допир + 8"инчен HL080 IA01 E 1024*768 IPS highdefinition LCD Дисплеј За Малина Пи Бесплатен превозотГолемина : 8" инчиБрој на модел : HL080 IA01 E LCD екранСтатус : оригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за понатамошни информации.

10.1-инчов сензорен екран Digitizer за IconBit NetTAB THOR LX Plus 3G NT-1024T tablet PC безплатна доставка

BGN 17.60

10.1 инчен екран на допир Digitizer за Icon Bit Net TAB ТОР LX 3 G Плус NT1024 T таблет КОМПЈУТЕР бесплатен превозотПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : за Icon Bit Net TAB ТОР LX 3 G Плус NT1024 TПосебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

AC 100V-240V към DC 15V 0.8 A rj-45 конектор зарядното устройство POE Power Over Ethernet адаптер

BGN 15.18

Влез : 100240 V Излез : 15 V 0.8 DC + 4,5 игли, 7,8 игли во Текот напон заштита, заштита од Преоптоварување Краток CKT заштита, во Текот температура Заштита Пакет се вклучени : 1 x pc 15 V 0.8 A ( AC кабелот за Напојување не е вклучен)Превозот 1...

Тъчпад Bluetooth Keyboard Case for 10.1 инчов chuwi hi10 Tablet PC pro for chuwi hi10 pro bulgarian keyboard case cover

BGN 88.00

Touchpad Bluetooth Тастатура Случај за 10.1 инчен chuwi hi10 про Таблет КОМПЈУТЕР за chuwi hi10 про руски тастатура случај маскаДетали За Производот : За поддршка на системот : IOS оперативен СИСТЕМ,Android OS,windows оперативен СИСТЕМПосебна Функција : глувчето / покажувачот на функцијаСлучајот со тастатурата : даМатеријал : СТПФункција : Пад на отпор,АнтиПрашинаОпис На Производот : Пренос на податоци стандард : Безжична Bluetooth 3.0Ефективна далечина : 10 метриОперативен напон : 3.05.0 VОперативен струја : 5.0 мрРежим на струја : 2.5 мрНоќна струја : 200 UAПолнење на струјата : 100maВреме во мирување : повеќе од 60 денаПолнење време : 45 часаКапацитетот на батеријата : 280 мрОдржливо работно време : 200 часаЛитиум батерија живот : 3 годиниКлучни живот : повеќе од 5,000,000 патиAcked големина на : 255*170*40 мм Должина * ширина * висина