• Ново
За yld-CEGA400-спк стартира строителни-AO 9,6-инчов таблет MGLCTP-90894 2015.05.27 RX18.TX28 MGYCTP 90894 сензорен екран 222*157 мм+ ремонт инструмент

За yld-CEGA400-спк стартира строителни-AO 9,6-инчов таблет MGLCTP-90894 2015.05.27 RX18.TX28 MGYCTP 90894 сензорен екран 222*157 мм+ ремонт инструмент

BGN 12.66
В магазина

Брой продукти

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество. 1. Секој екран е тестиран пред превозот и 100% работи;Поправка/Замена на стари, скршени, испукана,оштетени погрешни допир. 2. ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. 3. Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно. 4. НЕ се Инсталира на допир & lcd екран во вашата машина пред тестирањето. 5. Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.Продавачот не е одговорен за вашата земја било даноци или царинска такса!благодарение 6. Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел како слика на интернет ! Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме! 7.Забелешка : Кога ја доби пакет ,ве молиме да направи видео, дека кога ќе го отворите пакет. (Ако постои било каква штета во транзит, можете да го испратите ова видео како доказ за спорот.) Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.) Совети : 1. Екран на допир Панел Digitizer : Ако на врвот екран на допир панел или стакло врвот е напукнато или скршено но сликата што според него е во ред, тогаш вие само треба на екран на Допир Панел; 2.LCD Дисплеј Само : Доколку сликата под стакло е скршен и допир pancel е НЕ, тогаш вие само треба ЛЦД дисплеј; 3. Целосен Екран со Допир Панел & LCD : Ако на врвот екран на допир панел е скршен и lcd сликата е или црна течност или испукани ви треба за комплетен екран ви Благодариме за Шопинг & посакувам се најдобро за вас! Пакување : Плаќање : не прифаќаме плаќање преку Зачувам, можете да платите со вашата кредитна картичка или дебитна картичка преку Зачувам.

Подробности

Цвят:
Бял сензорен екран, черен сензорен екран, бял с инструмент, черно с инструмент
Вид На Продукта:
Touchpad Таблет
Размер На Екрана:
7~10 инча
Тип На Екрана:
Капацитивен Екран
търговска марка:
Чи Хенде
Съвместим Марка:
Универсален
Номер На Модела:
YLD-CEGA400-СПК СТАРТИРА СТРОИТЕЛНИ-AO
Размер:
9.6 inch
Номер На Модула:
YLD-CEGA400-СПК СТАРТИРА СТРОИТЕЛНИ-AO
Съвместимост с:
YLD-CEGA400
срок на доставка:
в рамките на 2 дни след получаване на плащането
Характеристика:
сензорен екран
Място на произход на стоките:
Guangzhou Китай (Континентален)
Безплатна доставка :
Поща На Китай

Те също купуват с този продукт

Оригиналната 7 инчов Digma optima 7.5 3G TT7025MG 30pins LCD дисплей Matrix 1024*600 TFT LCD екран смяна на лентата Безплатна доставка

BGN 28.80

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

Witblue New For 10.1 Ginzzu GT-1040 Tablet DP101166-F4 Touch Screen Panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

BGN 13.68

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екранот на допир панел формата е иста како и листата еден пред купувањеБидејќи постојат различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.Пакет : 1 допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

Нов калъф за lenovo Tab3 8 TB3-850F/850M 8-инчов кожена щанд защитен калъф за lenovo tab 2 A8-50 A8-50Е A8-50LC 8 таблет

BGN 7.98

Најголемиот дел на Акции, во 24 Hours Испорака ! Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Потребно е да се пополни во примачот е полна вистинско име во вашата нарачка...

Оригинален LP125WH2 SPR1 1366 * 768 30pins LCD дисплей Безплатна доставка

BGN 92.80

Оригиналниот LP125 WH2 SPR1 1366 * 768 30pins LCD Бесплатен ПревозотЗабелешка : Пред да нарачате, ако нашиот бизнис има било какви грешки и проблеми, ве молиме мр ил за нас, следниве информации двојна потврда за да победи на договор заедно...

9h твърдост премия от закалено стъкло LCD Екран протектор защитно фолио за Canon PowerShot SX600 SX610 SX700 Sx710 аксесоари

BGN 7.98

Калено Стакло (Стакло Материјал)Вистински Калено СтаклоНаправени со проѕирно стакло што поминала низ специјализираните каленостакло третман, со водечка индустрија на тврдоста на 9 H, само под дијамант со цврстина на 10 H...

5 бр. / лот полимерна литиево-йонна батерия 3.7 В 103040 можете да настроите на едро CE FCC ROHS информационния лист за безопасност сертифициране на качеството 1200 ма

BGN 73.60

5 компјутери. / Многу Полимер литиум јонска батерија 3.7 V 103040 може да се прилагоди на големо CE FCC ROHS MSDS квалитет, сертификација 1200 m AhСо Батеријата Заштита Одбор : Функција : overcharge,со текот на испуштање, прекуструјна ,краток circiut заштита

Взрывозащищенная Nano мека защитно фолио за BQ Edison 3 mini 8.0 TAB Anti-shatter screen protector films не закалено стъкло

BGN 7.00 7.98

QCC ВО ТАИ WANЕксплозијадоказ Нано мека заштитна фолија За BQ Lumiled 3 мини 8.0" ТАБОТ Антида се загрози екран заштитник филмови Не Калено СтаклоНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Безплатна доставка 8-инчов сензорен екран, нов за xhsxw0801801w тъчпад, таблетен КОМПЮТЪР touchpad дигитайзер стъклен сензор

BGN 19.74

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

10 бр. / лот сензорен екран, общата линия на разширяване на спк стартира строителни, трансфер на 4 линия плюс дълго удължаване на от 3 до 10 инча

BGN 13.00 19.18

10pcs / многу екран на Допир, генерален FPC продолжување линија,пренос 4 линија плус долго продолжување од 3 до 10 инчи

Нови двуслойни калъфи за таблети PC+TPU за Apple iPad Air контрастен цвят 3-в-1 удароустойчив калъфи за таблети с функция за стойка

BGN 22.00 31.98

Dual Слоеви PC+TPU Таблет КОМПЈУТЕР Случај за Apple i Pad Ер / i Pad 5 9.7" Контраст Боја 3во1 Шок Доказ Таблета Случај со Потпирач ФункцијаМатеријали : Dual Слоеви PC+TPUКарактеристики:со Потпирач ФункцијаФункции : Dustproof, АнтиНулаСе користи за Apple i Pad Ер / i Pad 5 9.7 инчен Пакет Вклучуваат : Таблет КОМПЈУТЕР Случај + Екран Заштитен Филм

Безплатна доставка 10.1 инчов сензорен екран, нов за Evromedia play pad pro xl тъчпад, таблетен КОМПЮТЪР touchpad дигитайзер

BGN 18.62

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Новият 10,1 инчов таблет капацитивен сензорен екран замяна за OLM-101C1516-спк стартира строителни VER. 2 дигитайзер външен сензор на екрана

BGN 24.30

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

Myslc универсален калъф за teXet TM-8043/8044/8066/8069/8051/8054/8056 8-инчов таблет на магнитен ПУ кожен калъф поставка

BGN 11.18

Пријателски потсетник1 Тоа одговара за УНИВЕРЗАЛНА Таблети со ДИМЕНЗИИ : должина од 1521cm ПОКРАЈ ширина 814cm.(Се мери со рака,не може да биде мала разлика, за вашите купувачи информации само)2...

За оригиналния S6000D, A101, n9106 сензорен екран 10,1-инчов таблет екран сензорен екран ycg-c10. 1-182b-01-f-01

BGN 16.16

ако купувате екран заштитник на екранот на допир и на истиот период ,екранот заштитник ќе се пакуваат со екран на допир во истиот пакет ,брод од страна на превозот начин ќе choosed...

10.1-инчов сензорен екран Digitizer за IconBit NetTAB THOR LX Plus 3G NT-1024T tablet PC безплатна доставка

BGN 17.60

10.1 инчен екран на допир Digitizer за Icon Bit Net TAB ТОР LX 3 G Плус NT1024 T таблет КОМПЈУТЕР бесплатен превозотПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : за Icon Bit Net TAB ТОР LX 3 G Плус NT1024 TПосебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

Нов ПУ leather + PC Bluetooth keyboard Case Cover за iPad Apple Pro 10.5 Smart Wake/Sleep keyboard Case Cover Skin

BGN 66.00 73.42

Нови СТП кожа + КОМПЈУТЕР Bluetooth тастатура Случај Покритие За Apple i Pad Про 10.5 Smart Разбуди / Спиење тастатура Случај Покрива КожатаИмајте на ум : тоа автоматски го буди таблета кога се отвори и автоматски спиење таблета кога затворена...

Bluetooth клавиатура за 2017 iPad 9.7 безжичен калъф за новия iPad / iPad Air 1 2 / iPad Pro 9.7 inch Tablet Flip Stand Cover+дръжка

BGN 52.00 69.46

modname=ckeditor Bluetooth Тастатура За 2017 i Pad 9.7" Безжична Случај За Новиот i Pad / i Pad Воздух 1 2 / i Pad Про 9.7 инчен Таблет Флип Стојат Маска+Пенкало Карактеристики : * На тастатурата на случај е направен од премиум СТП кожа за издржливост и супериорен заштита.* На елегантни ABS копчињата се претвори таблета и тастатура во една лесна единица.* Безжична Bluetooth Тастатура & виткање заштитни случај со стојат функција.* Интелигентни и едноставна конекција со безжични операција растојание до 10m.* Лесни, тивко тастатурата, водоотпорен и dustproof* Енергијазаштеда на тастатурата режим на спиење...

7-инчов LCD екран кабел 50pin C700D50-B дисплей 700CP5960-50C LCD дисплей вътрешен дисплей Безплатна доставка

BGN 32.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

Оригинален нов 10.1 инчов Qumo Sirius 1001 таблет капацитивен сензорен екран лентата с дигитайзер стъкло смяна на сензор Безплатна доставка

BGN 17.94

Оригинални Нови 10.1" инчен Qumo Сириус 1001 Таблета Капацитивни екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен ПревозотДа се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екран панел форма.Бидејќи има некои таблети со различни допир екран приклучок за истиот таблет.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и екран панел форма како што е нашата слика.Пакет : 1 PCs / многу Црн екран на допир

Оригинален нов с 3.2 инчов LCD Екран на дисплея за Wintek WD-F3248U5-7FLWa WD-F3248U5 LCD дисплей панел Безплатна доставка

BGN 68.00 74.88

Оригинални Нови 3.2" инчен LCD екран За WDF3248 U57 FLWa МДF3248 U5 LCD Дисплеј Панел Бесплатен превозотГолемина : 3.2 " инчиБрој на модел : МДF3248 U57 FLWa LCD екранСтатус : оригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за дапонатамошни информации.