• Ново
Западен под наем Ciclismo велосипеден шлем Старлет вълна на цикъла на PVC 21 вентилационни отвори Колоездене професионален велосипед МТВ пътни защитни каски 56-61 сантиме?

Западен под наем Ciclismo велосипеден шлем Старлет вълна на цикъла на PVC 21 вентилационни отвори Колоездене професионален велосипед МТВ пътни защитни каски 56-61 сантиме?

BGN 18.00
BGN 35.17
-49 %
В магазина

Брой продукти

Предмет : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Оригинален Бренд 2016 Година Нови Пристигнување Кул Бесплатен Превозот Мулти-Спортски Материјал PC+EPS Јаглероден Циклус Шлемови MTB Патот Велосипед Надградба на Моделот на Велосипед Велосипед Шлем Скејт Глава 21 Отвори Дупки : 21 отворите за вентилација Слободни Големина (L) : 56-61cm Главата круг Fitable Пол : Возрасни; Унисекс Мулти-спортски : Велосипедизам; Качување; Јава Цел : MTB Патот / BMX Трки Материјал : PC + Јаглерод-EPS
Функција : Раководител-заштита
Шлем Совети 1 Носат шлем кога ќе се вози. 2 Носат шлем ниска во предниот за заштита на челото. 3 Зацврсти вашата тока и се стегне вашата брада рака. 4 Проверете ги вашите прилагодувања секој пат кога ќе го носат шлем. 5 Увид вашиот шлем редовно за знаци на истрошеност или оштетување.
6 Носат шлем дизајниран за вашиот активност.
За ЗАПАДОТ ВЕЛОСИПЕДИЗАМ
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ започна во 2001 година, со една цел : да се Создаде различни велосипедизам искуство за луѓето од целиот свет.
Основачите на ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ беа НИ инженери и Кина-на-Светот Велосипедизам Спортист. Тие го разбираат нивните предности. Значи, да се направи велосипедизам повеќе пријатно и достапни за луѓето околу светот, тие што не знаеја дека се најдобри. Тие се поставени за да се подобри велосипедизам искуство од следниве три водечки принципи : Инспирација, Иновации и изработка.
Тоа почна со лесни алуминиумски рамки. Способноста на ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ да се произведуваат високо квалитетни велосипеди по прифатлива цена дозволени се повеќе велосипедисти да се доживее велосипедизмот во сосема нов начин. Од тогаш, ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ е пионер во достигнувања во двете алуминиум и композитни инженеринг. Ние го претстави првиот прифатлива карбонски влакна велосипед, и се трансформира високи перформанси патот велосипеди со нашите Вкупно Compact Патот дизајн. Во планински велосипедизам, ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ секогаш се прави најдобро.
Во текот на последните 14 години, ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ расте и надвор од нејзините производствени корени да станат светски водечки бренд на квалитетот на велосипеди и опрема. Со повеќе од 700 мало партнери во светот, имаме за цел да ги инспирира авантура во сите велосипедисти, од неформални да се конкурентни.
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ велосипеди освои награди за дизајн. Но што е најважно, тие освои срцата на велосипедисти кои сакаат да се направи велосипедизам дел од нивниот живот. Ние поддршка на овој избор. Ние мислиме дека тоа го прави светот подобро место за живеење.

Подробности

документ:
CE
Материал:
EPS
търговска марка:
Западен Под Наем
Размер:
27*21.5*14cm
Тип:
Ultralight Каска
Тегло (гр):
0,178 кг
Вентилационни Отвори:
> 20
Възрастова Група:
(Възрастни) Мъже
Номер На Модела:
YP0708008-3

Те също купуват с този продукт

1бр колоездене Колоездене предни задни опашката каска проблясък на светлина сигурност сигнална лампа

BGN 8.00 8.08

1pc на Велосипед Велосипед Велосипедизмот Пред Задните Опашка Шлем Флеш Светло за Предупредување СветилкаОпис : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се инсталираКомпактен, лесен за носењеСилна осветленост, одличен додаток за да се осигура вашата сигурност при возење во текот на ноќтаМатеријал : Алуминиум легура + електронски компоненти + силициум3 режими на светлината : Целосна светлина, Бавно флеш и брз флеш.Поддржано од : 2 x CR2032 батерии (вклучени)Светла боја : Црвена / Бела / СиноБоја : Злато / Сребрена / Црна / Сина / ЦрвенаДијаметар на светилки носителот : 2cmДолжина на силиконски појас : 9.8 cmЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BIKEIN 2pcs Ultralight 3k Carbon Bicycle Water Bottle Holder лъскаво черен, за пътищата, планинско колоездене Колоездене аксесоари за велосипеди 16g

BGN 40.00 78.42

ИНФОРМАЦИИ : BIKEIN Лајт 2 парчиња Патот / Планински Велосипед Велосипед 3k Јаглерод Шише за Вода Носителот Сјајни Црни 16g ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИ Јаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен б гребло лост зони3k јаглерод ткаат Име : Велосипед Шише Носителот Материјал : 3k Јаглерод Боја : Сјајни Црни Тежина : 16g Вклучуваат : 2 парчиња вода bottler носителот, 4pcs завртки Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS тест Стандарди.

SolarStorm Факел Акумулаторни + Батерия под наем лампа за фенерче под наем фарове светлина 5000LM 2X XML U2 led светлини

BGN 31.00 33.98

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Solar Storm Факел Батерија +Батеријата Велосипед Светилка Светло Велосипед Headlamp светлина 5000 LM 2 X XML У2 LED СветлаДизајниран за совршено се вклопуваат.Висок квалитет 100% сосема нов.Димензии : 42mm (должина) * 60mm (ширина) * 38mm (висина)Тежина : 100 g (Без батерија pack) Направен од висок квалитет на алуминиум, овој велосипед светлина е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користење.Може да се користи како Велосипед Светлина...

Умен Фитнес-Безжичен Сензор Велосипеден Компютър Фитнес Тракер Скоростомер Сензор За Честотата На Въртене На Мотора

BGN 30.00 37.98

Smart Фитнес, Безжичен Сензор Велосипед Компјутер Фитнес Тракер Брзинометар Велосипед Брзина Cadence Сензор* Безжично да се поврзете со јава Апликација и да се направи датумот на пренос,сега за сега, таа ги поддржува меѓународните брендови како Wahoo, Cateye, Topeak,Teasi,Komoot,Galk,Meilan,итн .**Користење на геомагнетна технологија,софтвер интелигенција алгоритам,автоматски уреди со покажувач на воланот или педалата ротирате пати...

WasaFire Bike Light слънчева енергия, LED велосипедна лампа сигурността на опашката Колоездене предния фенер Риболов фарове къмпинг фенерче задна светлина

BGN 3.00 5.74

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

WasaFire 5200lm Фаровете 4 * XML-T6 3 режима на led Велосипеден фенер акумулаторна батерия 6400mAh предни Велосипеден фенер Колоездене предни фарове фенер

BGN 37.00 46.38

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

Leadbike на слънчевата енергия под наем задна светлина водоустойчив задна светлина 2 LED 3 режима Колоездене нощ езда аксесоари за сигурност

BGN 10.54

Leadbike Соларна Енергија Велосипед Задни светла Водоотпорен Taillight 2 LED 3 Модови на возење Велосипед Ноќ Возење Безбедноста ДодатоциОписи : Материјал : ABS Школка во Боја : Црна LED : 2 buc супер светло црвена Led диоди Нема батерии, обвинет од страна на соларна (под сончева светлина), животната срединапријателски и економски време на Полнење : 2 часа Работата време : постојан : 4 часа; блиц : повеќе од 8 часа Соларен Погон Велосипед Светлина има едноставна структура, тоа е лесно да се инсталира со стега...

CAIRBULL TRAIL XC Колоездене каска Casco Ciclismo PC + EPS планински велосипед, каска унисекс спортна сигурността на МТБ Cap BMX Casque Vtt

BGN 39.00 62.58

CAIRBULL ТРАГА XC Велосипедизам Шлем Каско Ciclismo PC+EPS Велосипед Велосипед Планина Шлем Унисекс Спортски Безбедност MTB Капа BMX Casque VttСпецификација : Пена густина : 75g / L Големина : 5561 CM Тежина : околу 280g Материјал : PC+EPS+Инсекти мрежа+прилагодливи гребенот Воздух дупки : 22 Внатрешна ширина : и 17,5 см Структура : надворешниот силен во калап PC школка против шок и внатрешниот EPS може да го апсорбира шокот добро...

Размерът на велосипедна USB акумулаторна Фаровете XML-T6 LED Light Bike High-Low-Strobe 3 режима Колоездене лампа с вградена батерия

BGN 15.00 24.45

Пред Велосипед USB Полнење Светлата XML T6 LED Велосипед Светлина Високо НискоStrobe 3 Модови на возење Велосипед Светилка со вградена БатеријаГлавни Карактеристики : 100% Нов и Висок Квалитет.Режим : 3(ВисокНизок Strobe)Поддржано од : Вграденво батеријата 3000m Ah 3.7 vОпремени со висока осветленост увезени XML T6 LED, се произведуваат најдобритекондензаторот перформанси, ниска топла енергија, може да се постигне 15000 LMОвој Велосипед светлина Zoomable Прилагодливи БатеријаИнсталација : configuration (Конфигурација) handlebar светилка може да се користи како светла исто така, може да се користи во шлем погоре служат повеќе наменаВодоотпорен ниво : IP65Тежина : 200gПакет се вклучени1 x Велосипед Светилка1 x USB Линија

INBIKE 1000 лумена Велосипеден фенер USB Акумулаторна фенерче за езда велосипедна лампа Led оборудване планинско колоездене велосипедни аксесоари 310

BGN 67.00 95.98

1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.3...

2017 Гореща Водоустойчив Найлон Универсален Мотор Чанта Бягаща Телефонна Чанта Спортна Превръзка Калъф За Мъже, Дамски Чанти Преносима Спортна Чанта

BGN 10.00 11.18

Бренд : basecampГолемина : M : 160*80mm L : 180*90mmМатеријали : НајлонПакет Листата : 1pcs * Телефон Торба Спорт Мажи

FOURIERS Bicycle Di2 Junction Controller Mount Road Bicycle extended seat Di2 EW90A/EW90B special extended 6/17 Angle

BGN 12.00 13.17

FOURIERS Велосипед Di2 Делница Контролер Планината Патот Велосипед продолжен седиште Di2 EW90 A / EW90 B посебни продолжен 6 / 17 АголDI2 EW90 A / EW90 B посебни наставкиАгол : 6 °, 17 °C C : 32 / 44Тежина : 7 g / ЕЕЗБоја : црнаСе користи во Ø 28.6 предната вилушкаКомпатибилен со Di2 СливнитеПревозот Условите 1,Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната...

Q1085 под наем на притежателя на бутилки светлина флуоресцентна бутилка клетка планинско колоездене бутилка клетка високо качество поставка за чаши колоездене

BGN 8.94

Име : прозрачна литургија застане Материјал : PC заштита на животната средина материјал (поликарбонат) Тежина : 30 g Големина : долго 14cm8cm...

New290g Aero TT Road Bicycle Helmet зареден очила Racing Cycling Bike Sports Safety TT Helmet in-мухъл Road Bike Колоездене Goggle каска

BGN 45.00 64.94

New290g Аеро TT Патот Велосипед Шлем Очила Тркачки Велосипед Велосипед Спортски Безбедност TT Шлем во калап Патот Велосипед возење Велосипед Очила Шлем Спецификација : Пена густина : 75g / L Големина : 5661 CM Тежина : околу 290g Материјал : PC+EPS+Внатрешната подлога+очила Производ функција : 1 Компатибилен за патот велосипед,за мажи и жени...

GUB G-23-високо качество на МТВ велосипед притежателя бутилки сплав Колоездене двойна двойна бутилки с вода клетки притежателя полк под наем аксесоар

BGN 22.24

Предмет : GUB G23 шише кафез / носителот на конверзијаМатеријал : CNC AL7075Големина : 78*56mm, со дијаметар од 31.8 mmБоја : црна, црвена, златна, сина, сребренаДелови : Веб Конструкција За Монтажа Завртки ВклучениПримена : одговара за 30.9 / 31.6 mm seatpost, 31.8 mm handlebar се собератТежина : 42gпакет : 1pcs шише кафез конверзија+2 парчиња заврткиФункција : anodizing заврши, ултра светлина, силни и убави, тоа ќе биде апсолутно убав избор за двете патот и mtb велосипед пријатели.Белешки : pls се чувствуваат слободни да забелешка / оставете порака на која боја ви треба, или ние ќе ги испрати случаен боја, ви благодариме за разбирањето!

WEST BIKING Bicycle Bottle Cage адаптер за въртене на 360 градуса на мотора Воден багажник клип Колоездене кана държач на бутилка с вода клетка скоба

BGN 7.00 10.56

ИМЕ на ПРОИЗВОД ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Шише Кафез Адаптер 360 Степен Ротација Велосипед Вода Рек Клип Велосипедизам Литургија Држачот за Шишиња со Вода Кафез МенгемеШише за вода Носителот Адаптер за Апликација : Handlebar Шише Кафез Агол : 360 степен ротација Материјал : Засилен Најлон Нето Тежина : околу 42g Атрибути : Велосипед Шише Кафез Адаптер, Клип,Менгеме Шише за Вода Кафез Планината само(Шише за Вода Кафез не се вклучени)​Shippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)Кина Пост : Време На Испорака | Земјата1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

ROSWHEEL 4.8 / 5.7 инчов водоустойчив велосипедна рамка на Горната тръба чанта Велосипедна чанта и аксесоари за планински велосипеди сензорен телефон Велосипедна чанта г

BGN 26.00 46.50

Опис на производот Забелешка : Велосипед Торба За 5.7 Inc h Или Помалку Мобилен Телефон Бренд : ROSWHEEL Модел : 111272 Боја : црна, портокалова Големина : 21cm * 10см * 6.5 cm Материјал : 400 D Најлон + СТП кожа Анекс : главни кеса * 1, cell phone кеса * 1 Применливо : планински велосипед, патот велосипед, виткање Карактеристики : Можете да го инсталирате на телефонот, допрете чувствителни Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име

Колоездене 8x640mm кабел противоугонный велосипед под наем на скутер заключване за сигурност с 2 ключове AP0802

BGN 3.00 6.24

Велосипедизам 8x640mm Кабел АнтиКражба Велосипед Велосипед Скутер Безбедност Заклучување Со 2 КопчињаНие не нудиме избор на боја за заклучување, ние ќе го испратите производот по случаен избор, се надевам, ќе може да understan!Опис : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за заклучување на вашиот велосипед, мотоцикл, electromobiles, итн.Лесен, здрав и трајни производи за употреба.Идеален велосипед заклучување и антикражба заклучување.Челик Жица , самосвитканост 8мм кабел.Се снабдува со 2 копчиња.Материјал : Челик Жица, ПВЦ, ПластикаГолемина : 64cm x 0,8 cm / 24.96" x 0.31"(приближно)Количина : 1 компјутерAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Водоустойчив син 2500 лумена XML-T6 led светлини фарове за велосипед главата предни led светлини комплект+батерия+фарове+лента за глава

BGN 28.00 32.34

Водоотпорен Сина 2500 Лумен XML T6 LED Светлата Headlamp Велосипед Велосипед Главата на Предните LED Светло Сет+Батеријата+Headlamp+HeadbandВисок квалитет 100% сосема нов Водоотпорен дизајн.Направени од високо квалитетни алуминиумски легури, овој велосипед светлина е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користење.Може да се користи како Велосипед Светлина или Head Lamp.LED Сијалица Тип : XML T6 LED.Леќи На Камерата : Стакло.Отпорен На Вода.Обвивка : Светлината главата школка направени од Воздухопловство Алуминиум Легура, CNC machining, anodizing површински третман.Emitter BIN : XMLT6.Боја за ОТПАДОЦИ : Бела.Вкупно Emitters : 1.Текст : AC 100 ~ 240 V, 50 ~ 60 Hz.Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V, 1 A.Headlamp Боја : Сребро.Тип На Прекинувач : Клик.Вклучете Локација : Tailcap (Опашказзп).3 Режим Аранжман : Висок / Среден / Брзо Strobe.Circuitry : 2800m A.Осветленост : 2500 lumens светлината (производителот номинална).Рефлектор : Позлата Мазна Рефлектор.CE Одобрено.Пакетот вклучува1 x XML T6 Led Глава Светлина Единица.2 x Гумени Прстен За Инсталација.1 x Прилагодливи Headband.1 x 6400m Ah Батеријата Pack (4 Pcs Батерија 18650).1 x Holster За Батеријата Пакет.1 x Полнач за да Одговараат на Вашата Земја (100240 V).1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT...

10шт 3.7 V 6800mAH литиево-йонна акумулаторна батерия 18650 65 мм x 18 мм за фенерче Фенерчето велосипедна фаровете велосипедна лампа PJ4

BGN 18.00 22.56

10 PCS 3.7 V 6800m AH Liion Батерија 18650 Батеријата За Светло ФакелотФункција : 100% сосема нов и висок квалитетБез мемориска ефектЕколошкиБатерија Тип : Батерија (Не АА Батерија)Напон : 3.7 vМатеријал : Liion БатеријаБатерија пати : До 1800 патиБоја : ЦРВЕНАГолемина : 65mm x 18mmКомпатибилен со : Батеријата апарати како што се итни осветлување, преносни уреди, електрични алатки.На полначот може да ја полните батеријата 1 едно време.LED Indicateion кога полнитеAC100v240v 5060 Hz на текст (меѓународни полнач, може да се користи во целиот свет)Пакет Содржина 10x 18650 6800m Ah Батеријата

ROSWHEEL под наем предната рамка горната тръба триъгълник седлото чанта Pannier МТБ за колоездене на велосипед организатор пакет

BGN 11.00 11.18

Велосипедизам Велосипед Велосипед Рамка Врвот Цевка Пред Триаголник Седло Торба Торбичка Pannier MTBОпис Карактеристики : • Носат алатки и други мали најважен во овој триаголник рамка торба...

GUB B211 серия 3K лек мотор Колоездене въглеродни влакна бутилка клетка планински път велосипед МТВ притежателя клетки аксесоари

BGN 26.00 30.38

Предмет : GUB Јаглерод Шише за Вода КафезМодел : 6 стилови : ( Б211) (Б212) (Б215) (Б216) (Б218) (Б219)Материјал : Целосна Карбонски Влакна, 3 K сјајниДелови : Веб Конструкција За Монтажа Завртки ВклучениПримена : Патот и Планина итн Велосипед Употреба Одобрен, стандард 74mm шише за вода се користи.Тежина : 22gБоја : црнаФункција : јаглерод влакна материјал,ultra light, силна и убаваОвој кафез е антипропадна, шокапсорбира и модата...

3 режима на Cree XML-T6 LED Велосипеден фенер с пускането на 1800LM, в комплект 4*18650 батерия, зарядно устройство,лента за глава

BGN 26.00 36.43

Жолта 3 Режим Кри XML T6 LED Велосипед Светлина Со 1800 LM излез ,вклучени 4*Батерија 18650 Пак,Полнач,headbandФункцијаСо Кри XML T6 LED Боја за ОТПАДОЦИ : Бела Вкупно Emitters : 1 Батеријата Конфигурации : 4x18650 батерии пакување (вклучени) Switch Тип : Clicky Начини : 3 на Владата Аранжман : HI / НИСКО / Strobe Осветленост : 1800 lumens максимална светлината Леќа : Стаклена Леќа Рефлектор : SMO РефлекторПакет Содржина : 1 x КРИ XML T6 LED Светло единица 1 x Прилагодливи headband 2 x Гумени прстен за инсталација 1 x 8.4 v 6400m Ah Батеријата Pack 1 x Полначот (100v240v) 1 x Приклучок Адаптер за да одговараат на вашата Земја

Наем на велосипеди шлем МТБ пътни велосипедни каски EPS+PC M L 56-60 см Casco Ciclismo открит футбол форма каски черен бял син

BGN 54.00 68.00

Велосипед Велосипед Шлем MTB Патот Велосипедизам Шлемови EPS+PC M L 5660cm Каско Ciclismo Отворен Фудбал Форма Шлемови Црна, Бела Сина Материјал : EPS / PC Тип : Integrallyукрасениот Шлем Тежина (g) : 290g+20g Големина : M L 5660cm Боја : црна, сина Бела боја ...