• Ново
WEST BIKING Bicycle Bottle Cage адаптер за въртене на 360 градуса на мотора Воден багажник клип Колоездене кана държач на бутилка с вода клетка скоба

WEST BIKING Bicycle Bottle Cage адаптер за въртене на 360 градуса на мотора Воден багажник клип Колоездене кана държач на бутилка с вода клетка скоба

BGN 7.00
BGN 10.56
-34 %
В магазина

Брой продукти


ИМЕ на ПРОИЗВОД ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Шише Кафез Адаптер 360 Степен Ротација Велосипед Вода Рек Клип Велосипедизам Литургија Држачот за Шишиња со Вода Кафез Менгеме
Шише за вода Носителот Адаптер за Апликација : Handlebar Шише Кафез Агол : 360 степен ротација Материјал : Засилен Најлон Нето Тежина : околу 42g Атрибути : Велосипед Шише Кафез Адаптер, Клип,Менгеме Шише за Вода Кафез Планината само(Шише за Вода Кафез не се вклучени)

Shippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ)
Кина Пост :
Време На Испорака | Земјата
10-20 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија
12-25 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска
12-26 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија
13-27 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија
20-45 Работни Дена | Бразил
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Подробности

Тегло (гр):
По-малко от 75 грама
търговска марка:
Западен Под Наем
Номер На Модела:
YP0704021
Функция Това Да Клетки Бутилки За Вода:
Титуляр Колоездене Бутилки С Вода Клетка
Позицията На Инсталацията Клетки Бутилки Наем:
На Кормилото На Велосипеда, Подседельный Болт На Мотора
Титуляр Клетки За Бутилки С Вода На Компанията:
Западен Под Наем
Велосипедна бутилка клетка адаптер цвят:
Черен
Нето тегло:
около 42g
Колоездене Материал Клетки Бутилки :
Nbr найлон
Държач На Бутилки Вода На Мотора :
Кормило планината клетки бутилки с вода за колоездене
Титуляр Клетки Бутилки С Вода :
Не са включени клетка за бутилка с вода
Подходящо положение:
Наем На Руля / Седлото Отзад
Функции На Клетките:
Може Да Се Върти На 360 Градуса

Те също купуват с този продукт

WasaFire велосипедни фарове планинска пътят наем гуми клапанные капачки за джанти спици led светлина аксесоари за велосипеди лампа Колоездене на велосипед светлина

BGN 0.37

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

Нов пристигане hodler под наем въглеродни влакна бутилка вода клетка на притежателя на бутилки за вода 20 г диаметър 74 мм безплатна доставка

BGN 24.00 27.17

карактеристики : · Изградени од јаглерод fiberout мувла во техниката · Супер светло само 25 грама тежина; · Користете лево или десно за да барате опција; · Мет боја на површината на снабдување; · Доаѓа со нерѓосувачки челик завртки за собранието; · Макс...

GUB преносим пластмасов 1000 мл планински велосипед МТВ Колоездене, открит спортна бутилка вода със сламен на капака, държач за клетка-часова скоба

BGN 4.06

Опис : Модел : GUB ТИМ велосипедизам шише за водаМатеријал : храна одделение ЈПБоја : СиваКапацитет : 1000mlГолемина : 76mm * 270mmПерформанси : лекциистил вода начин, со прашина маска, идеална за возењеПакетот Вклучува : 1 x 1000ml Спортски Пластични Шише за Вода

iGPSPORT най-добрият състезателен компютър цикъл GPS iGS50E работещ с каденцией скорост,тарифа на сърцето

BGN 118.00 127.84

Подароци : S60 заградата и заштитна маска и screen protector ***Ние обично извештај пониска вредност надвор од пакетот : $10~$20 Намали шансата на доход се зголеми од страна на царинските и да избере безбедно и ефикасно превозот да се заврши наредби...

ROSWHEEL 4.8 / 5.7 инчов водоустойчив велосипедна рамка на Горната тръба чанта Велосипедна чанта и аксесоари за планински велосипеди сензорен телефон Велосипедна чанта г

BGN 26.00 46.50

Опис на производот Забелешка : Велосипед Торба За 5.7 Inc h Или Помалку Мобилен Телефон Бренд : ROSWHEEL Модел : 111272 Боја : црна, портокалова Големина : 21cm * 10см * 6.5 cm Материјал : 400 D Најлон + СТП кожа Анекс : главни кеса * 1, cell phone кеса * 1 Применливо : планински велосипед, патот велосипед, виткање Карактеристики : Можете да го инсталирате на телефонот, допрете чувствителни Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име

Задна светлина (5LED+2Laser) Колоездене предупреждение мотор задна светлина под наем лазерен опашката на мотора светлина Bicicleta внимание TL0218

BGN 4.00 4.26

Опашката светлина (5 LED+2 Laser) Велосипедизам Безбедност предупредување Велосипед Задните Светилка Велосипед Ласерски Опашка велосипед Светлина Bicicleta Претпазливост TL0218Батеријата не се вклучуваат.

C3 Bicycle Bike Light 20000Lumen 10x XML-T6 LED 3 режима на фенерче Фенерчето тактически ловен фенер здрав и издръжлив

BGN 67.39

Велосипед Велосипед Светлина 20000 Lumen 10x XML T6 LED 3 Режими на СветилкаФакелот Тактички Лов Работа Светилка Цврсти И ИздржливиКарактеристики : Сосема нов и висок квалитетНаправен од висок квалитет на 6061 T алуминиумска легура, оваа светилка е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користењеСветилки база : КРИ, висока моќност ПРЕДВОДЕНА...

WasaFire 5200lm Фаровете 4 * XML-T6 3 режима на led Велосипеден фенер акумулаторна батерия 6400mAh предни Велосипеден фенер Колоездене предни фарове фенер

BGN 37.00 46.38

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

BaseCamp мащабируем led Велосипеден фенер МТВ велосипед с предна задна светлина ABS Head Tail задна светлина предупредителен фенер на акумулаторни led фенери

BGN 11.00 17.41

Планински Велосипедизам Чевли Сите Со Бесплатен Дар чевли маскаПатот Велосипедизам Чевли Сите Со Бесплатен Дар чевли маскаBase Camp Zoomable LED Велосипед Светлина MTB Велосипед Предни Задни светла за ABS Глава, Опашка Taillight Предупредување Светло Батерија LED СветлаГлавни Карактеристики1.Режим : 3(ВисокНизок Strobe)2.Поддржано од : Вграденво батеријата 3000m Ah 3.7 v3.Опремени со висока осветленост увезени XML T6 LED, се произведуваат најдобрите4.кондензаторот перформанси, ниска топла енергија, може да се постигне 15000 LM5.Овој Велосипед светлина Zoomable Прилагодливи Батерија6.Инсталација : configuration (Конфигурација) handlebar светилка може да се користи како светла исто така, може да се користи во шлем погоре служат повеќе намена7.Водоотпорен ниво : IP658.Тежина : 200gПакет се вклучени1 x Велосипед Светилка1 x USB Линија1*taillightВелосипедот taillights SpecifiactionМатеријал : АлуминиумБоја:Црвена,ЦрнаLumens : 15 lumens3 Начини : висока црвено светло,ниско ниво на црвено светло, флеш црвено светло.Батерија : Вграденво 220mah батеријаВреме на полнење : 2,5 часаГолемина на : 40*25mmТежина : 29gПроизводи вклучуваат : 1x Bicycle светлина1x Bicycle taillights1x USB полнење кабел

BIKEIN 2pcs Ultralight 3k Carbon Bicycle Water Bottle Holder лъскаво черен, за пътищата, планинско колоездене Колоездене аксесоари за велосипеди 16g

BGN 40.00 78.42

ИНФОРМАЦИИ : BIKEIN Лајт 2 парчиња Патот / Планински Велосипед Велосипед 3k Јаглерод Шише за Вода Носителот Сјајни Црни 16g ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИ Јаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен б гребло лост зони3k јаглерод ткаат Име : Велосипед Шише Носителот Материјал : 3k Јаглерод Боја : Сјајни Црни Тежина : 16g Вклучуваат : 2 парчиња вода bottler носителот, 4pcs завртки Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS тест Стандарди.

WasaFire Bike Light 9800lm 7 * XML-T6 LED велосипедни фарове за мъгла 6*18650 акумулаторна батерия предния фенер фарове Колоездене предните светлини

BGN 64.00 79.98

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

Два LED светлина под наем предните фарове кормилото на велосипед МТВ велосипед Колоездене светлина Комплект USB акумулаторни фарове лампи COB Highlight

BGN 33.00 41.12

Две Светла LED Велосипед Предни Светла Велосипед Handlebar MTB Велосипед возење Велосипед Светлина Поставите USB Полнење Светлата Светилки КОЧАН Потенцираат

16,5 см надуваем маркуч за високо налягане надуваем помпа, маркуч, помпа, надуваеми части за МТБ за планински велосипеди, пътни сгъваеми велосипеди

BGN 5.00 5.98

Велосипеди Пумпа Црево Трајни и преносни се погодни Само за Schrader вентил Должина : 16.5 CM Боја : Црвена

Мини-планинско колоездене помпа мултифункционална пластмасова преносим под наем ултра-лека въздушна помпа гуми топката Надуване случаен цвят

BGN 5.00 7.07

Мала тежина и портабл пумпа може да биде лесно да се додадат на велосипед.Пластична рачка обезбеди удобен инфлацијата.Мултифункционални вентили се многу корисни и удобен.Овој Пренослив Велосипед Пумпа лесно да се надува велосипед, возило, балон, топки и гумени играчки.Материјал : ПластикаБоја : СлучајниУкината Големина : 20 x 3.2 cm / 7.8" x 1.24"Ширевте Големина : 41 x 3.2 cm / 16" x 1.24"Нето Тежина : 106g 1 x пумпа 1...

най-новата въглеродна бутилка вода клетка 3 за наем на притежателя на бутилки МТБ пътни въглеродни бутилки клетки под наем на притежателя на бутилки, 25 г велосипеди

BGN 25.00 30.40

[Бренд ] : LEADNOVO [Модел] : LNC 1.0 [Тежина] : 29g(+5g) [Материјал] : T800 карбонски влакна [Одговараат] : речиси велосипед [Шише големина ] : 7074mm

модел cosmic СЛЕ Road Bike Wheelsset етикети 700C велосипедни джанти Етикети дълбочина на джантата 38 мм 40 мм 50 мм за две колела

BGN 29.00 33.60

Опис на производот Овој круг на група според новиот Mavic Cosmic SLE 2016 година оригинални rim обложени со иста големина плоча име на Производ : Велосипед Налепници за патот Велосипед Венчиња (налепница 2,2 см ширина ) Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека големина може да се вклопи во вашиот велосипед Погоден за 38mm 40mm 50mm тркала поставени 1set : (1 пар wheelset) употреба Купување профил : Цена, за што на 2 тркала боја ние се предвидени 3 може да се избере, ако имате потреба да оставите порака или да контактирате со услуга ~Нашите налепница тип и метод на работа 1.Инкџет контура сечењемодел на налепка на боја од CMYK комбинација избор на Боја е повеќе шарени...

3 LED Light Bike Set Bicycle White Light Front Head Light Колоездене лампа + електронен звънец Изсвирване на Сирена водоустойчив

BGN 4.08

3 LED Велосипед Светло Сет Велосипед Светлина Бела Пред Главата Светлина Велосипедизам Светилка + Електронски Бел Рог Hooter Сирената Водоотпорен Карактеристики : АБС материјал може да биде стабилна и издржливи 3 LED светилка обезбедува помала потрошувачка на енергија и ултра долг животен век, посветла отколку обичните светилки Монтажни и прилагодливи headlamp заградата дизајн лесен за инсталација, погоден за повеќето од велосипеди Лесно да ја замените батеријата, поддржува само 3 x нормална AAA батерии, ве молиме да не го користите полнење батерии за да се спречи коло изгорени Двојна switch дизајн, врати се префрлите на контрола на електронски рог, 80d B 4 тонови рог може да биде добар велосипед предупредување бел, пред се префрлите е ПРЕДВОДЕНА headlamp префрлете се Должи на главата светлина е премногу тешко, не може да irradiate на човечки очи straightly Спецификација : Предмет Тип : Велосипед Headlamp Материјал : ABS Функција : Осветлување, Велосипед Предупредување Бел Светлина Тип : LED Осветлувањето : 20 LM Батерија Тип : 3x AAA Батерија (Не се Вклучени) Примена : Повеќето Од Велосипеди Боја : Црна Пакет се Вклучени : 1 x Headlamp (Батерија, Не се Вклучени) 1 x Монтажни Заградата

1бр мек под наем възглавница Pad Мъже, Жени дебел Колоездене на велосипед гъба, Тампон седалка на седлото покриване на открит спортен велосипед мат, в 3 цвята

BGN 3.00 3.92

Драги пријатели, Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме на линија за производство кои можат да понудат Dropshipping , и ние може да им понуди на производи и трговија на Големо Цена ...

ACEXPNM МТБ велосипедна рамка на предната чанта Head Top Tube Double Pouch Touch Cycling Pannier за 5.8 / 6-инчов сензорен екран на смартфон

BGN 25.00 35.52

ACEXPNM MTB Велосипед Рамка Пред Торба Главата Врвот Цевка Двојна Торбичка Допир Велосипедизам Pannier За 5.8 / 6 инчен паметен Телефон на Допир

Универсален 4 бр. / компл. автомобилни гуми клапанные капачки за мотоциклети, велосипеди, колела, джанти алуминий САЩ гуми клапанные капачки алуминиеви Presta клапанна

BGN 9.54

Модел : GUB МФ2 Велосипед гуми вредност капаМатеријал : AL7075Големина : 27*13mm(должина*ширина)Тежина : 6g / pcБоја : црна, црвена, златна, зелена, сребро.Погодни за : двете A / V и F / VПакет : единица 2 парчиња по пар, Вкупно 4pcs(2pairs) во пакетот

WEST BIKING преносими велосипедни помпи алуминиева сплав ultralight CO2 Надуване под наем въздушни велосипедни помпи Schrader Presta Mini Bike Pumps

BGN 20.00 41.07

Велосипедска Пумпа Име : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Преносни Велосипедска Пумпа Алуминиум Легура Ultralight CO2 Inflator Велосипед Воздушна Пумпа за Schrader Presta Мини Бик e ПумпаИнформации За ПроизводотБренд : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМИме : Велосипед CO2 ПумпаМатеријал : Алуминиум ЛегураБоја : СребренаГолемина : За 13.3*2.6 cmТежина : Околу 58.6 g(само пумпа) / за 20g(заградата)Одговараат за : Schrader вентил и Presta вентилКарактеристики : Мини,Преносни,Лесен,Лесен за употреба.Пакување Листа : 1* Пумпа ( 16g CO2 резервоарот не е вклучуваат)1* Игла(нерѓосувачки челик материјал)2* Крстот Глава1* ЗаградатаAnswer : ___________________________ Note : 16g CO2 резервоарот не е вклучуваат.Shippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

GUB M-26 МТВ велосипед крак ръка Led Light открит каска за колоездене, бягане светлина е 100 лумена 5шт LED USB акумулаторна лампа

BGN 12.67

Модел : GUB М26 велосипед / работи / шлем LED светлоLumens : 100 луксГолемина : 58*25*14cmТежина за : 35gLED : 5pcs висока осветленост LED светилкиБатерија : 3.7 V 350m Ah литиум полимер батерија, USB полнење, водоотпорен.Светла боја : црвена, сина факултативна3 Модели : Висок зрак / Strobe трепка / СОСТраење : Макс до 8 часа(Трепка)гумени бендот / магија лента фиксни, Одговара за инсталирање на arm / шлем / 1234mm handlebar / seatpost / вилушка итнПакет : 1pcs светлина+usb кабел / гумени бендот / магија лента во мало поле

Наем на велосипеди шлем МТБ пътни велосипедни каски EPS+PC M L 56-60 см Casco Ciclismo открит футбол форма каски черен бял син

BGN 54.00 68.00

Велосипед Велосипед Шлем MTB Патот Велосипедизам Шлемови EPS+PC M L 5660cm Каско Ciclismo Отворен Фудбал Форма Шлемови Црна, Бела Сина Материјал : EPS / PC Тип : Integrallyукрасениот Шлем Тежина (g) : 290g+20g Големина : M L 5660cm Боја : црна, сина Бела боја ...

GUB G-23-високо качество на МТВ велосипед притежателя бутилки сплав Колоездене двойна двойна бутилки с вода клетки притежателя полк под наем аксесоар

BGN 22.24

Предмет : GUB G23 шише кафез / носителот на конверзијаМатеријал : CNC AL7075Големина : 78*56mm, со дијаметар од 31.8 mmБоја : црна, црвена, златна, сина, сребренаДелови : Веб Конструкција За Монтажа Завртки ВклучениПримена : одговара за 30.9 / 31.6 mm seatpost, 31.8 mm handlebar се собератТежина : 42gпакет : 1pcs шише кафез конверзија+2 парчиња заврткиФункција : anodizing заврши, ултра светлина, силни и убави, тоа ќе биде апсолутно убав избор за двете патот и mtb велосипед пријатели.Белешки : pls се чувствуваат слободни да забелешка / оставете порака на која боја ви треба, или ние ќе ги испрати случаен боја, ви благодариме за разбирањето!

WasaFire велосипедна лампа Планински пътен под наем led джанти спици гуми капачки за вентили велосипедна лампа Колоездене светлина аксесоари за велосипеди подарък

BGN 0.62

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

ROCKBROS Bicycle Rack Roof-Top Suction Bike Car Rack Carrier бърз монтаж Sucker Roof Rack за МТБ Mountain Road Bike

BGN 256.00 465.46

​ROCKBROS Велосипед Рек Вшмукување ПокривТоп Велосипед Автомобил Полици Превозникот Брза Инсталација Покривот Решетката За MTB Планина Патот Велосипед Додаток Детали за Производот : Боја : Црна, Сина, Зелена, ЦрвенаСтил : 1 велосипеди, велосипеди 2, 3 велосипедиТежина : Околу 2kg, 3.5 кг, 4.6 kgИме : Велосипед Рек Функција : Едноставна инсталацијаЛесенБез никаква штета на автомобилотСе применуваат за било кој автомобилНиска правец на бучава20 кг капацитет чекорите за Инсталација : Исчисти автомобилот и моронПритиснете цилиндар род се додека не можете да видите бели делФиксна вилушкаПотврди задните тркала позицијаФиксна задните тркала и педалатаАко не знаете како да го инсталирате, ве молиме да оди да види точка видео од компјутер...

Горещо! SecurityIng 3500Lm 7 x LB-XL T6 LED bright Велосипеден фенер + 8000mah акумулаторна батерия

BGN 37.00 43.87

ЖЕШКА! Security Ing 3500 Lm 7 x LBXL T6 LED Светла Велосипед Светлина + 8000m Ah Батеријата ПакетСпецификации : Бренд : Security Ing Да Се Истражуваат НепознатотоМодел : SC29Велосипедот Светлина : Боја : Црна Светла Боја : Кул Бело Светлина Агол : 160 степен Школка Материјал : Алуминиум Легура Леќа Тип : Стаклена Леќа Рефлектор Тип : Алуминиум Текстура да се Префрлате Сместување : Задниот дел на светилка Да Се Префрлате Тип : Clicky 3 Начини : Силна / Среден / Strobe ( Интелигентна коло контрола) Видлива Далечина : 600m Антикапка Висина : 1.5 мЛЕР : Чип Тип : LBXL T6 Количина : 7 Прозрачна Флукс : 3500lm Животниот век : 50.000 часови Осветлување Извор : LED Извор на светлина Боја : 6500 K Осветлување Интензитет : 3000cdМоќта & Батеријата Пакет : 1 x 8.4 V 8000m Ah Батеријата Пакет = 6 x Батерија 18650 (Вклучени) Текст : AC 100240 V, 50 / 60 Hz. Излез : Напон DC 8.4 V, 1 A Работното Време : 3 ~ 4 часа по целосно полнење2 Гума Запечатување Прстен за Инсталација : Светилка поддршка одредување на велосипед со гумени прстен, работејќи како велосипед светилка Покрај тоа, доаѓа со еластична гума бенд запечатување прстен со светилка, тоа исто така може да работи како headlamp.Велосипедот Светлина Димензии : Светилка Глава Дијаметар : 55мм Светилка Главата Должина : 52mm Кабел со Дијаметар : 3.5 mm Должина на кабел : 1mHeadlamp Тежина : 196gПакет Тежина : 614gПо Продажбата На Услугата : 1 Година ГаранцијаПакет Тежина : 580 G / 20.46 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 250*180*80 ММ / 9.84*7.09*3.15 ИнчиМало Пакување : Не, Не ПакувањеПакетот Вклучува : 1 x LED Светло за Велосипед1 x AC Адаптер1 x Батерија на Пакет2 x Гумени Прстен