• Ново
ROSWHEEL Велосипедна чанта под наем в топ тръба чанта инструмент калъф Паньер притежателя на мобилен телефон Колоездене Паньер пакет за съхранение

ROSWHEEL Велосипедна чанта под наем в топ тръба чанта инструмент калъф Паньер притежателя на мобилен телефон Колоездене Паньер пакет за съхранение

BGN 15.84
В магазина

Брой продукти


Карактеристики :
Погоден за мобилни телефони со 5.2"(M)/5.7"(L) и помал екран на допир.
Велкро рака дизајн за брзо ослободување & инсталација, погоден за голем број на велосипеди
Со патент џеб, побезбеден за внатрешноста предмети и практично да се отвори / затвори.
Висококвалитетен полиестер материјал, носат-отпор и удобно.
Со ЕВА и ЈП материјал поместена во внатрешноста, подобра форма и подобра заштита.
Сите околу црна пластика коски.
Спецификации :
Предмет : Велосипед Паметен Телефон Торба
Стил БР. : 12496 M/L-A6
Материјал : Поли&Стапица
Големина на : M : 18.5(L)*8.5/6(H)* 8(W)cm;
L : 21(L)*10.5/7.5(H)*9(W)cm
Телефон Кеса Димензии : M : 17.5(L)*8(W)cm;
L : 19.5(L)*9(W)cm
ПВЦ Големина : M : 14(L)*7.5(W)cm;
L : 16(L)*8.5(W)cm
Тежина : (G. W) L300g/M264g;
(Н W) L190g/M168g
Боја : Црна

Подробности

Размер:
L, M
документ:
CE
Функция:
С Капак
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
12496A6
Материал:
Полистирол
търговска марка:
ROSWHEEL

Те също купуват с този продукт

FOURIERS Bicycle Di2 Junction Controller Mount Road Bicycle extended seat Di2 EW90A/EW90B special extended 6/17 Angle

BGN 12.00 13.17

FOURIERS Велосипед Di2 Делница Контролер Планината Патот Велосипед продолжен седиште Di2 EW90 A / EW90 B посебни продолжен 6 / 17 АголDI2 EW90 A / EW90 B посебни наставкиАгол : 6 °, 17 °C C : 32 / 44Тежина : 7 g / ЕЕЗБоја : црнаСе користи во Ø 28.6 предната вилушкаКомпатибилен со Di2 СливнитеПревозот Условите 1,Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната...

Размерът на велосипедна USB акумулаторна Фаровете XML-T6 LED Light Bike High-Low-Strobe 3 режима Колоездене лампа с вградена батерия

BGN 15.00 24.45

Пред Велосипед USB Полнење Светлата XML T6 LED Велосипед Светлина Високо НискоStrobe 3 Модови на возење Велосипед Светилка со вградена БатеријаГлавни Карактеристики : 100% Нов и Висок Квалитет.Режим : 3(ВисокНизок Strobe)Поддржано од : Вграденво батеријата 3000m Ah 3.7 vОпремени со висока осветленост увезени XML T6 LED, се произведуваат најдобритекондензаторот перформанси, ниска топла енергија, може да се постигне 15000 LMОвој Велосипед светлина Zoomable Прилагодливи БатеријаИнсталација : configuration (Конфигурација) handlebar светилка може да се користи како светла исто така, може да се користи во шлем погоре служат повеќе наменаВодоотпорен ниво : IP65Тежина : 200gПакет се вклучени1 x Велосипед Светилка1 x USB Линија

WasaFire Bike Light слънчева енергия, LED велосипедна лампа сигурността на опашката Колоездене предния фенер Риболов фарове къмпинг фенерче задна светлина

BGN 3.00 5.74

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

Колоездене на велосипед 1060 лумена LED USB Акумулаторна предни светлини МТВ велосипед лампа

BGN 68.00 75.97

Велосипедизам Велосипед 1060 Лумен LED USB Полнење Пред Светлина MTB Велосипед Светилка*Светот е најмалиот Најсветлите USB 18650 фенерче*LED type : XPL LED V5*Макс излез : 1060lumen*Паметни постојан струја вози кола*Авијација алуминиум вакуум electroplating одраз систем*Макс liminoфлукс : 14000cd*Макс зрак растојание : 236m*Прецизна контрола на температурата систем;следење работна температура;да прилагодувате осветленост reasinablely да најдобри перформанси*Пријателски црвена и зелена батеријата индикатор*Smart Liion батерија полнење коло;МикроUSB прилагодлива полнење порта*Long run time : до 320h*Smart модел контрола;еден притиснете за да активни супер светло*Супер транспарентен зајакнато леќа*Авијација алуминиум предвидени*Воена одделение anodization обработка*Водоотпорен;IPX8(подводни 2М)*1.0 отпорност*Да бидат во можност да се застане страна надолу1x XPL V5 LED Светилка1x Батерија1x USB Линија1x Велосипед Носителот1x Рака, држач за СветлоГаранцијаУслугата Гарантира : Ние извршување 100% клиентите задоволство гаранција,ако имате било какви прашања,молам само контактирајте со нас,ние ќе реши за вас.Производот Гаранција : 1.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот)...

Колоездене 8x640mm кабел противоугонный велосипед под наем на скутер заключване за сигурност с 2 ключове AP0802

BGN 3.00 6.24

Велосипедизам 8x640mm Кабел АнтиКражба Велосипед Велосипед Скутер Безбедност Заклучување Со 2 КопчињаНие не нудиме избор на боја за заклучување, ние ќе го испратите производот по случаен избор, се надевам, ќе може да understan!Опис : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за заклучување на вашиот велосипед, мотоцикл, electromobiles, итн.Лесен, здрав и трајни производи за употреба.Идеален велосипед заклучување и антикражба заклучување.Челик Жица , самосвитканост 8мм кабел.Се снабдува со 2 копчиња.Материјал : Челик Жица, ПВЦ, ПластикаГолемина : 64cm x 0,8 cm / 24.96" x 0.31"(приближно)Количина : 1 компјутерAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

16,5 см надуваем маркуч за високо налягане надуваем помпа, маркуч, помпа, надуваеми части за МТБ за планински велосипеди, пътни сгъваеми велосипеди

BGN 5.00 5.98

Велосипеди Пумпа Црево Трајни и преносни се погодни Само за Schrader вентил Должина : 16.5 CM Боја : Црвена

Гореща продажба наем цикъл трайни 2 x T6 LED на предната главоболие Фаровете USB мотор акумулаторна лампа Факел 4 режима на 2000lm

BGN 13.00 16.14

Топла Продажба Велосипед Циклус Трајни 2 x T6 блиц Пред Главата Светлата USB Полнење Велосипед Светлина Факел 4 Режими 2000lmAnswer : ___________________________ Note : имаме сини / црна / црвена боја за опција ,кога ќе нарачате ,ве молиме оставете порака за да ни кажете каква боја сакате ,или ние ќе случаен испорака.Спецификации : Карактеристики : Трајни Подмачкување Опрстен печат, водоотпорен Оптички огледало рефлектор обезбедува оптимална светлина излез Најдобро одговара за : велосипеди, кампување, планинарење, лов, риболов, кои работатLED живот : 50.000 часовиВреме на полнење : 4.5 часаПолначот Текст : 100 V240 V, 50 / 60 HzТраење : Траење : До 23 часа(висок режим)Тип На Прекинувач : КликнетеВклучете Локација : TailcapПакет Тежина : 108(g) / 3.81(оз)Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 130(mm)*50(mm)*45(mm) / 5.12(во)*1.97(во)*1.77(во)Мало Пакување : Да, Општо КутијаПакетот Вклучува : 1 x XML T6 LED Велосипед Светлина(Не вклучува батерија и банка)2 x OПрстени

Q1085 под наем на притежателя на бутилки светлина флуоресцентна бутилка клетка планинско колоездене бутилка клетка високо качество поставка за чаши колоездене

BGN 8.94

Име : прозрачна литургија застане Материјал : PC заштита на животната средина материјал (поликарбонат) Тежина : 30 g Големина : долго 14cm8cm...

Водоустойчив син 2500 лумена XML-T6 led светлини фарове за велосипед главата предни led светлини комплект+батерия+фарове+лента за глава

BGN 28.00 32.34

Водоотпорен Сина 2500 Лумен XML T6 LED Светлата Headlamp Велосипед Велосипед Главата на Предните LED Светло Сет+Батеријата+Headlamp+HeadbandВисок квалитет 100% сосема нов Водоотпорен дизајн.Направени од високо квалитетни алуминиумски легури, овој велосипед светлина е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користење.Може да се користи како Велосипед Светлина или Head Lamp.LED Сијалица Тип : XML T6 LED.Леќи На Камерата : Стакло.Отпорен На Вода.Обвивка : Светлината главата школка направени од Воздухопловство Алуминиум Легура, CNC machining, anodizing површински третман.Emitter BIN : XMLT6.Боја за ОТПАДОЦИ : Бела.Вкупно Emitters : 1.Текст : AC 100 ~ 240 V, 50 ~ 60 Hz.Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V, 1 A.Headlamp Боја : Сребро.Тип На Прекинувач : Клик.Вклучете Локација : Tailcap (Опашказзп).3 Режим Аранжман : Висок / Среден / Брзо Strobe.Circuitry : 2800m A.Осветленост : 2500 lumens светлината (производителот номинална).Рефлектор : Позлата Мазна Рефлектор.CE Одобрено.Пакетот вклучува1 x XML T6 Led Глава Светлина Единица.2 x Гумени Прстен За Инсталација.1 x Прилагодливи Headband.1 x 6400m Ah Батеријата Pack (4 Pcs Батерија 18650).1 x Holster За Батеријата Пакет.1 x Полнач за да Одговараат на Вашата Земја (100240 V).1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT...

Led светлина USB Акумулаторна под наем предни светлини светлини вграден акумулаторна батерия + задна светлина

BGN 21.00 40.74

Модел V11 Боја Црна Материјал, ABS Тежина на Светлината 118g Светилка Монистра XPG + 2 LED Батерија 1200m Ah литиум полимер батерија 5 Режими на 1Smart Sensor Режим 2Црвена Светлина 3Заштеда на Енергија Светлина + Дневна Светлина (400 LM) 4Силна Светлина + Дневна Светлина (600 LM) 5Бавно Блиц Светлина Оддалеченост 50100 Switch Тип Топ Switch Полнење Метод Micro за Samsung Интерфејс време на Полнење 1.52.5 часа Водоотпорен Да1 x Велосипед светлата1 xЗадни светла за1 x USB линија

Наем на велосипеди шлем МТБ пътни велосипедни каски EPS+PC M L 56-60 см Casco Ciclismo открит футбол форма каски черен бял син

BGN 54.00 68.00

Велосипед Велосипед Шлем MTB Патот Велосипедизам Шлемови EPS+PC M L 5660cm Каско Ciclismo Отворен Фудбал Форма Шлемови Црна, Бела Сина Материјал : EPS / PC Тип : Integrallyукрасениот Шлем Тежина (g) : 290g+20g Големина : M L 5660cm Боја : црна, сина Бела боја ...

5 LED под наем светлина под наем предни главоболие светлина с регулируем група 3 режима на фенерче задни Сигурен предупредителен светлина водоустойчив светлина

BGN 1.00 1.20

Опис : Сијалицата : 5 супер светло бела LED4 работи : flashфлешмирноофВодоотпорен структура дизајнМултифункционални : велосипед светлина или светилкаБоја : ЦрнаБатеријата големина : 3*AAA( Не се вклучуваат )Пакетот Вклучува : 1pcs x Супер Светло 5 LED Пред Главата Светлина

WasaFire велосипедна лампа Планински пътен под наем led джанти спици гуми капачки за вентили велосипедна лампа Колоездене светлина аксесоари за велосипеди подарък

BGN 0.62

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

ROSWHEEL под наем предната рамка горната тръба триъгълник седлото чанта Pannier МТБ за колоездене на велосипед организатор пакет

BGN 11.00 11.18

Велосипедизам Велосипед Велосипед Рамка Врвот Цевка Пред Триаголник Седло Торба Торбичка Pannier MTBОпис Карактеристики : • Носат алатки и други мали најважен во овој триаголник рамка торба...

Мини-планинско колоездене помпа мултифункционална пластмасова преносим под наем ултра-лека въздушна помпа гуми топката Надуване случаен цвят

BGN 5.00 7.07

Мала тежина и портабл пумпа може да биде лесно да се додадат на велосипед.Пластична рачка обезбеди удобен инфлацијата.Мултифункционални вентили се многу корисни и удобен.Овој Пренослив Велосипед Пумпа лесно да се надува велосипед, возило, балон, топки и гумени играчки.Материјал : ПластикаБоја : СлучајниУкината Големина : 20 x 3.2 cm / 7.8" x 1.24"Ширевте Големина : 41 x 3.2 cm / 16" x 1.24"Нето Тежина : 106g 1 x пумпа 1...

C3 Bicycle Bike Light 20000Lumen 10x XML-T6 LED 3 режима на фенерче Фенерчето тактически ловен фенер здрав и издръжлив

BGN 67.39

Велосипед Велосипед Светлина 20000 Lumen 10x XML T6 LED 3 Режими на СветилкаФакелот Тактички Лов Работа Светилка Цврсти И ИздржливиКарактеристики : Сосема нов и висок квалитетНаправен од висок квалитет на 6061 T алуминиумска легура, оваа светилка е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користењеСветилки база : КРИ, висока моќност ПРЕДВОДЕНА...

Два LED светлина под наем предните фарове кормилото на велосипед МТВ велосипед Колоездене светлина Комплект USB акумулаторни фарове лампи COB Highlight

BGN 33.00 41.12

Две Светла LED Велосипед Предни Светла Велосипед Handlebar MTB Велосипед возење Велосипед Светлина Поставите USB Полнење Светлата Светилки КОЧАН Потенцираат

Западен под наем Ciclismo велосипеден шлем Старлет вълна на цикъла на PVC 21 вентилационни отвори Колоездене професионален велосипед МТВ пътни защитни каски 56-61 сантиме?

BGN 18.00 35.17

Предмет : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Оригинален Бренд 2016 Година Нови Пристигнување Кул Бесплатен Превозот МултиСпортски Материјал PC+EPS Јаглероден Циклус Шлемови MTB Патот Велосипед Надградба на Моделот на Велосипед Велосипед Шлем Скејт Глава 21 Отвори Дупки : 21 отворите за вентилација Слободни Големина (L) : 5661cm Главата круг Fitable Пол : Возрасни; Унисекс Мултиспортски : Велосипедизам; Качување; Јава Цел : MTB Патот / BMX Трки Материјал : PC + ЈаглеродEPSФункција : РаководителзаштитаШлем Совети 1 Носат шлем кога ќе се вози...

ACEXPNM МТБ велосипедна рамка на предната чанта Head Top Tube Double Pouch Touch Cycling Pannier за 5.8 / 6-инчов сензорен екран на смартфон

BGN 25.00 35.52

ACEXPNM MTB Велосипед Рамка Пред Торба Главата Врвот Цевка Двојна Торбичка Допир Велосипедизам Pannier За 5.8 / 6 инчен паметен Телефон на Допир

3 режима на Cree XML-T6 LED Велосипеден фенер с пускането на 1800LM, в комплект 4*18650 батерия, зарядно устройство,лента за глава

BGN 26.00 36.43

Жолта 3 Режим Кри XML T6 LED Велосипед Светлина Со 1800 LM излез ,вклучени 4*Батерија 18650 Пак,Полнач,headbandФункцијаСо Кри XML T6 LED Боја за ОТПАДОЦИ : Бела Вкупно Emitters : 1 Батеријата Конфигурации : 4x18650 батерии пакување (вклучени) Switch Тип : Clicky Начини : 3 на Владата Аранжман : HI / НИСКО / Strobe Осветленост : 1800 lumens максимална светлината Леќа : Стаклена Леќа Рефлектор : SMO РефлекторПакет Содржина : 1 x КРИ XML T6 LED Светло единица 1 x Прилагодливи headband 2 x Гумени прстен за инсталација 1 x 8.4 v 6400m Ah Батеријата Pack 1 x Полначот (100v240v) 1 x Приклучок Адаптер за да одговараат на вашата Земја

magene 2017 нов велосипеден компютър Колоездене ритъм сензор за измерване на скоростта на мотора ANT+ Bluetooth 4.0 безжична велосипеден компютър

BGN 20.00 20.78

опис на производот производот : Брзина Сензор cadance 2 во 1 модел : gemini200 големина : 8.85x29.8x38.3мм водоотпорен : ip54 сензор : Геомагнетна Сензор батерија : до 2032 Копчето Батеријата Безжичен Интерфејс : Bluetooth / мравка+ тежина : 9g батеријата лифт : 400 час како да се користи 1.ако брзината и Cadence користат заедно,треба да се купи два компјутери 2.во брзина модел,користете ја апликацијата треба поставите wheelset големина, тогаш може да го Точниот екранот брзина3.првата употреба на опрема,треба отстранување на Изолација на хартијаосигурајте се дека батеријата + нагоре4.инсталирај батеријата може да Прекинувачки Режим брзина модел да cadence моделили cadence модел за брзо модел

1бр колоездене Колоездене предни задни опашката каска проблясък на светлина сигурност сигнална лампа

BGN 8.00 8.08

1pc на Велосипед Велосипед Велосипедизмот Пред Задните Опашка Шлем Флеш Светло за Предупредување СветилкаОпис : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се инсталираКомпактен, лесен за носењеСилна осветленост, одличен додаток за да се осигура вашата сигурност при возење во текот на ноќтаМатеријал : Алуминиум легура + електронски компоненти + силициум3 режими на светлината : Целосна светлина, Бавно флеш и брз флеш.Поддржано од : 2 x CR2032 батерии (вклучени)Светла боја : Црвена / Бела / СиноБоја : Злато / Сребрена / Црна / Сина / ЦрвенаДијаметар на светилки носителот : 2cmДолжина на силиконски појас : 9.8 cmЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Leadbike на слънчевата енергия под наем задна светлина водоустойчив задна светлина 2 LED 3 режима Колоездене нощ езда аксесоари за сигурност

BGN 10.54

Leadbike Соларна Енергија Велосипед Задни светла Водоотпорен Taillight 2 LED 3 Модови на возење Велосипед Ноќ Возење Безбедноста ДодатоциОписи : Материјал : ABS Школка во Боја : Црна LED : 2 buc супер светло црвена Led диоди Нема батерии, обвинет од страна на соларна (под сончева светлина), животната срединапријателски и економски време на Полнење : 2 часа Работата време : постојан : 4 часа; блиц : повеќе од 8 часа Соларен Погон Велосипед Светлина има едноставна структура, тоа е лесно да се инсталира со стега...