• Ново
29 вентилационни отвори велосипеден шлем ultralight МТБ пътен мотор и каски на Мъже, Жени Колоездене каска Caschi Ciclismo Capaceta Da Bicicleta SW0007

29 вентилационни отвори велосипеден шлем ultralight МТБ пътен мотор и каски на Мъже, Жени Колоездене каска Caschi Ciclismo Capaceta Da Bicicleta SW0007

BGN 27.00
BGN 30.21
-11 %
В магазина

Брой продукти


29 Отвори Велосипед Шлем Ultralight MTB Патот Велосипед Шлемови Мажи Жени Велосипедизам Шлем Caschi Ciclismo Capaceta Da Bicicleta SW0007 Опис Спецификации : Материјал : EPS и СТП Пена Боја : Зелена,Бела,Сина,Црна,Црвена Black Големина : M(54cm-58cm),L(57cm-63cm) Нето Тежина : Околу 200g отворите за вентилација : 29 отворите за вентилација Функција : Integrally-украсениот Пакет се Вклучени : 1piece×29 отворите за вентилација Велосипед Шлем
Почитувани пријатели, ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7-10 дена преку .
Ние прифаќаме alipay тука.
Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ве молиме контактирајте со нас на :
1. Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPS-от). Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2. Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име.

Подробности

документ:
CE
Размер:
M(54cm-58cm),L(57cm-63cm)
Материал:
EPS
Номер На Модела:
SW0007
Тегло (гр):
Около 200 г
търговска марка:
sonicworks
Тип:
Ultralight Каска
Вентилационни Отвори:
> 20
Възрастова Група:
(Възрастни) Мъже
Материал:
Пяна, EPS и ПУ
Цвят:
Зелен, Бял, Син,Черен, Червен Черен
Размер:
M(54cm-58cm),L(57cm-63cm)
Нето тегло:
Около 200 г
Вентилационни Отвори:
29 Вентилационни Отвори
Характеристика:
Интегральн-хвърли във форма
Пол:
мъже, жени
Тип1:
capacete da bicicleta
Тип 2:
Велосипеден Шлем
тип3:
cascos bicicleta carretera

Те също купуват с този продукт

2017 Гореща Водоустойчив Найлон Универсален Мотор Чанта Бягаща Телефонна Чанта Спортна Превръзка Калъф За Мъже, Дамски Чанти Преносима Спортна Чанта

BGN 10.00 11.18

Бренд : basecampГолемина : M : 160*80mm L : 180*90mmМатеријали : НајлонПакет Листата : 1pcs * Телефон Торба Спорт Мажи

Размерът на велосипедна USB акумулаторна Фаровете XML-T6 LED Light Bike High-Low-Strobe 3 режима Колоездене лампа с вградена батерия

BGN 15.00 24.45

Пред Велосипед USB Полнење Светлата XML T6 LED Велосипед Светлина Високо НискоStrobe 3 Модови на возење Велосипед Светилка со вградена БатеријаГлавни Карактеристики : 100% Нов и Висок Квалитет.Режим : 3(ВисокНизок Strobe)Поддржано од : Вграденво батеријата 3000m Ah 3.7 vОпремени со висока осветленост увезени XML T6 LED, се произведуваат најдобритекондензаторот перформанси, ниска топла енергија, може да се постигне 15000 LMОвој Велосипед светлина Zoomable Прилагодливи БатеријаИнсталација : configuration (Конфигурација) handlebar светилка може да се користи како светла исто така, може да се користи во шлем погоре служат повеќе наменаВодоотпорен ниво : IP65Тежина : 200gПакет се вклучени1 x Велосипед Светилка1 x USB Линија

Leadbike на слънчевата енергия под наем задна светлина водоустойчив задна светлина 2 LED 3 режима Колоездене нощ езда аксесоари за сигурност

BGN 10.54

Leadbike Соларна Енергија Велосипед Задни светла Водоотпорен Taillight 2 LED 3 Модови на возење Велосипед Ноќ Возење Безбедноста ДодатоциОписи : Материјал : ABS Школка во Боја : Црна LED : 2 buc супер светло црвена Led диоди Нема батерии, обвинет од страна на соларна (под сончева светлина), животната срединапријателски и економски време на Полнење : 2 часа Работата време : постојан : 4 часа; блиц : повеќе од 8 часа Соларен Погон Велосипед Светлина има едноставна структура, тоа е лесно да се инсталира со стега...

magene 2017 нов велосипеден компютър Колоездене ритъм сензор за измерване на скоростта на мотора ANT+ Bluetooth 4.0 безжична велосипеден компютър

BGN 20.00 20.78

опис на производот производот : Брзина Сензор cadance 2 во 1 модел : gemini200 големина : 8.85x29.8x38.3мм водоотпорен : ip54 сензор : Геомагнетна Сензор батерија : до 2032 Копчето Батеријата Безжичен Интерфејс : Bluetooth / мравка+ тежина : 9g батеријата лифт : 400 час како да се користи 1.ако брзината и Cadence користат заедно,треба да се купи два компјутери 2.во брзина модел,користете ја апликацијата треба поставите wheelset големина, тогаш може да го Точниот екранот брзина3.првата употреба на опрема,треба отстранување на Изолација на хартијаосигурајте се дека батеријата + нагоре4.инсталирај батеријата може да Прекинувачки Режим брзина модел да cadence моделили cadence модел за брзо модел

16,5 см надуваем маркуч за високо налягане надуваем помпа, маркуч, помпа, надуваеми части за МТБ за планински велосипеди, пътни сгъваеми велосипеди

BGN 5.00 5.98

Велосипеди Пумпа Црево Трајни и преносни се погодни Само за Schrader вентил Должина : 16.5 CM Боја : Црвена

15,5 см Мини помпа колоездене масло е преносим под наем етаж помпа, педал на велосипед гуми Надуване на МТВ Road мини Колоездене въздушни помпи с пьезометром

BGN 13.00 18.72

Мини Преносни Висок притисок Велосипедска Пумпа Педалата Велосипедизам Straddling InflatorМини Преносни Нога Пумпа Циклус Воздушна Пумпа Велосипед Велосипед MTB Гуми Кат ПумпаСпецификација : Предмет тип : велосипед пумпаМатеријал : пластикаБоја : црнаСтил : Нога inflatorДолжина : 15.5 cm / 6.10"Тежина : 350gДисплеј : piezometerФункција : гуми inflatingФункција : Лесен и пренослив, лесно inflating...

Мини Електронен Мотор Аларма, Електрически Предупредителен Звънец Пръстен Рог Безопасно Колоездене

BGN 3.00 3.86

Мини Електронски Велосипед Велосипед Аларм Електрични Предупредување Бел Прстен Рог Безбедно ВелосипедОпис : 100% Сосема нов и висок квалитет! Гласна сирена да се подготви луѓето внимание на улица, да ги задржи од опасност од страна на предупредување или да забележи другите...

Водоустойчив син 2500 лумена XML-T6 led светлини фарове за велосипед главата предни led светлини комплект+батерия+фарове+лента за глава

BGN 28.00 32.34

Водоотпорен Сина 2500 Лумен XML T6 LED Светлата Headlamp Велосипед Велосипед Главата на Предните LED Светло Сет+Батеријата+Headlamp+HeadbandВисок квалитет 100% сосема нов Водоотпорен дизајн.Направени од високо квалитетни алуминиумски легури, овој велосипед светлина е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користење.Може да се користи како Велосипед Светлина или Head Lamp.LED Сијалица Тип : XML T6 LED.Леќи На Камерата : Стакло.Отпорен На Вода.Обвивка : Светлината главата школка направени од Воздухопловство Алуминиум Легура, CNC machining, anodizing површински третман.Emitter BIN : XMLT6.Боја за ОТПАДОЦИ : Бела.Вкупно Emitters : 1.Текст : AC 100 ~ 240 V, 50 ~ 60 Hz.Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V, 1 A.Headlamp Боја : Сребро.Тип На Прекинувач : Клик.Вклучете Локација : Tailcap (Опашказзп).3 Режим Аранжман : Висок / Среден / Брзо Strobe.Circuitry : 2800m A.Осветленост : 2500 lumens светлината (производителот номинална).Рефлектор : Позлата Мазна Рефлектор.CE Одобрено.Пакетот вклучува1 x XML T6 Led Глава Светлина Единица.2 x Гумени Прстен За Инсталација.1 x Прилагодливи Headband.1 x 6400m Ah Батеријата Pack (4 Pcs Батерија 18650).1 x Holster За Батеријата Пакет.1 x Полнач за да Одговараат на Вашата Земја (100240 V).1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT...

10шт 3.7 V 6800mAH литиево-йонна акумулаторна батерия 18650 65 мм x 18 мм за фенерче Фенерчето велосипедна фаровете велосипедна лампа PJ4

BGN 18.00 22.56

10 PCS 3.7 V 6800m AH Liion Батерија 18650 Батеријата За Светло ФакелотФункција : 100% сосема нов и висок квалитетБез мемориска ефектЕколошкиБатерија Тип : Батерија (Не АА Батерија)Напон : 3.7 vМатеријал : Liion БатеријаБатерија пати : До 1800 патиБоја : ЦРВЕНАГолемина : 65mm x 18mmКомпатибилен со : Батеријата апарати како што се итни осветлување, преносни уреди, електрични алатки.На полначот може да ја полните батеријата 1 едно време.LED Indicateion кога полнитеAC100v240v 5060 Hz на текст (меѓународни полнач, може да се користи во целиот свет)Пакет Содржина 10x 18650 6800m Ah Батеријата

BIKEIN 2pcs Ultralight 3k Carbon Bicycle Water Bottle Holder лъскаво черен, за пътищата, планинско колоездене Колоездене аксесоари за велосипеди 16g

BGN 40.00 78.42

ИНФОРМАЦИИ : BIKEIN Лајт 2 парчиња Патот / Планински Велосипед Велосипед 3k Јаглерод Шише за Вода Носителот Сјајни Црни 16g ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИ Јаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен б гребло лост зони3k јаглерод ткаат Име : Велосипед Шише Носителот Материјал : 3k Јаглерод Боја : Сјајни Црни Тежина : 16g Вклучуваат : 2 парчиња вода bottler носителот, 4pcs завртки Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS тест Стандарди.

WasaFire велосипедна лампа Планински пътен под наем led джанти спици гуми капачки за вентили велосипедна лампа Колоездене светлина аксесоари за велосипеди подарък

BGN 0.62

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

BaseCamp мащабируем led Велосипеден фенер МТВ велосипед с предна задна светлина ABS Head Tail задна светлина предупредителен фенер на акумулаторни led фенери

BGN 11.00 17.41

Планински Велосипедизам Чевли Сите Со Бесплатен Дар чевли маскаПатот Велосипедизам Чевли Сите Со Бесплатен Дар чевли маскаBase Camp Zoomable LED Велосипед Светлина MTB Велосипед Предни Задни светла за ABS Глава, Опашка Taillight Предупредување Светло Батерија LED СветлаГлавни Карактеристики1.Режим : 3(ВисокНизок Strobe)2.Поддржано од : Вграденво батеријата 3000m Ah 3.7 v3.Опремени со висока осветленост увезени XML T6 LED, се произведуваат најдобрите4.кондензаторот перформанси, ниска топла енергија, може да се постигне 15000 LM5.Овој Велосипед светлина Zoomable Прилагодливи Батерија6.Инсталација : configuration (Конфигурација) handlebar светилка може да се користи како светла исто така, може да се користи во шлем погоре служат повеќе намена7.Водоотпорен ниво : IP658.Тежина : 200gПакет се вклучени1 x Велосипед Светилка1 x USB Линија1*taillightВелосипедот taillights SpecifiactionМатеријал : АлуминиумБоја:Црвена,ЦрнаLumens : 15 lumens3 Начини : висока црвено светло,ниско ниво на црвено светло, флеш црвено светло.Батерија : Вграденво 220mah батеријаВреме на полнење : 2,5 часаГолемина на : 40*25mmТежина : 29gПроизводи вклучуваат : 1x Bicycle светлина1x Bicycle taillights1x USB полнење кабел

1бр колоездене Колоездене предни задни опашката каска проблясък на светлина сигурност сигнална лампа

BGN 8.00 8.08

1pc на Велосипед Велосипед Велосипедизмот Пред Задните Опашка Шлем Флеш Светло за Предупредување СветилкаОпис : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се инсталираКомпактен, лесен за носењеСилна осветленост, одличен додаток за да се осигура вашата сигурност при возење во текот на ноќтаМатеријал : Алуминиум легура + електронски компоненти + силициум3 режими на светлината : Целосна светлина, Бавно флеш и брз флеш.Поддржано од : 2 x CR2032 батерии (вклучени)Светла боја : Црвена / Бела / СиноБоја : Злато / Сребрена / Црна / Сина / ЦрвенаДијаметар на светилки носителот : 2cmДолжина на силиконски појас : 9.8 cmЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

INBIKE 1000 лумена Велосипеден фенер USB Акумулаторна фенерче за езда велосипедна лампа Led оборудване планинско колоездене велосипедни аксесоари 310

BGN 67.00 95.98

1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.3 Ние само брод да се потврди цел адреси...

ROSWHEEL под наем предната рамка горната тръба триъгълник седлото чанта Pannier МТБ за колоездене на велосипед организатор пакет

BGN 11.00 11.18

Велосипедизам Велосипед Велосипед Рамка Врвот Цевка Пред Триаголник Седло Торба Торбичка Pannier MTBОпис Карактеристики : • Носат алатки и други мали најважен во овој триаголник рамка торба...

C3 Bicycle Bike Light 20000Lumen 10x XML-T6 LED 3 режима на фенерче Фенерчето тактически ловен фенер здрав и издръжлив

BGN 67.39

Велосипед Велосипед Светлина 20000 Lumen 10x XML T6 LED 3 Режими на СветилкаФакелот Тактички Лов Работа Светилка Цврсти И ИздржливиКарактеристики : Сосема нов и висок квалитетНаправен од висок квалитет на 6061 T алуминиумска легура, оваа светилка е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користењеСветилки база : КРИ, висока моќност ПРЕДВОДЕНА...

ROSWHEEL 4.8 / 5.7 инчов водоустойчив велосипедна рамка на Горната тръба чанта Велосипедна чанта и аксесоари за планински велосипеди сензорен телефон Велосипедна чанта г

BGN 26.00 46.50

Опис на производот Забелешка : Велосипед Торба За 5.7 Inc h Или Помалку Мобилен Телефон Бренд : ROSWHEEL Модел : 111272 Боја : црна, портокалова Големина : 21cm * 10см * 6.5 cm Материјал : 400 D Најлон + СТП кожа Анекс : главни кеса * 1, cell phone кеса * 1 Применливо : планински велосипед, патот велосипед, виткање Карактеристики : Можете да го инсталирате на телефонот, допрете чувствителни Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име