• Ново
magene 2017 нов велосипеден компютър Колоездене ритъм сензор за измерване на скоростта на мотора ANT+ Bluetooth 4.0 безжична велосипеден компютър

magene 2017 нов велосипеден компютър Колоездене ритъм сензор за измерване на скоростта на мотора ANT+ Bluetooth 4.0 безжична велосипеден компютър

BGN 20.00
BGN 20.78
-4 %
В магазина

Брой продукти

опис на производот производот : Брзина Сензор cadance 2 во 1 модел : gemini200 големина : 8.85x29.8x38.3мм водоотпорен : ip54 сензор : Геомагнетна Сензор батерија : до 2032 Копчето Батеријата Безжичен Интерфејс : Bluetooth / мравка+ тежина : 9g батеријата лифт : 400 час како да се користи 1.ако брзината и Cadence користат заедно,треба да се купи два компјутери 2.во брзина модел,користете ја апликацијата треба поставите wheelset големина, тогаш може да го Точниот екранот брзина
3.првата употреба на опрема,треба отстранување на Изолација на хартија
осигурајте се дека батеријата + нагоре
4.инсталирај батеријата може да Прекинувачки Режим брзина модел да cadence модел
или cadence модел за брзо модел

Подробности

Хронометър и аксесоари:
Безжична Хронометър
Номер На Модела:
Сензор Цикловой Скорост Скоростомер
търговска марка:
Garmin

Те също купуват с този продукт

3 режима на Cree XML-T6 LED Велосипеден фенер с пускането на 1800LM, в комплект 4*18650 батерия, зарядно устройство,лента за глава

BGN 26.00 36.43

Жолта 3 Режим Кри XML T6 LED Велосипед Светлина Со 1800 LM излез ,вклучени 4*Батерија 18650 Пак,Полнач,headbandФункцијаСо Кри XML T6 LED Боја за ОТПАДОЦИ : Бела Вкупно Emitters : 1 Батеријата Конфигурации : 4x18650 батерии пакување (вклучени) Switch Тип : Clicky Начини : 3 на Владата Аранжман : HI / НИСКО / Strobe Осветленост : 1800 lumens максимална светлината Леќа : Стаклена Леќа Рефлектор : SMO РефлекторПакет Содржина : 1 x КРИ XML T6 LED Светло единица 1 x Прилагодливи headband 2 x Гумени прстен за инсталација 1 x 8.4 v 6400m Ah Батеријата Pack 1 x Полначот (100v240v) 1 x Приклучок Адаптер за да одговараат на вашата Земја

BaseCamp мащабируем led Велосипеден фенер МТВ велосипед с предна задна светлина ABS Head Tail задна светлина предупредителен фенер на акумулаторни led фенери

BGN 11.00 17.41

Планински Велосипедизам Чевли Сите Со Бесплатен Дар чевли маскаПатот Велосипедизам Чевли Сите Со Бесплатен Дар чевли маскаBase Camp Zoomable LED Велосипед Светлина MTB Велосипед Предни Задни светла за ABS Глава, Опашка Taillight Предупредување Светло Батерија LED СветлаГлавни Карактеристики1.Режим : 3(ВисокНизок Strobe)2.Поддржано од : Вграденво батеријата 3000m Ah 3.7 v3.Опремени со висока осветленост увезени XML T6 LED, се произведуваат најдобрите4.кондензаторот перформанси, ниска топла енергија, може да се постигне 15000 LM5.Овој Велосипед светлина Zoomable Прилагодливи Батерија6.Инсталација : configuration (Конфигурација) handlebar светилка може да се користи како светла исто така, може да се користи во шлем погоре служат повеќе намена7.Водоотпорен ниво : IP658.Тежина : 200gПакет се вклучени1 x Велосипед Светилка1 x USB Линија1*taillightВелосипедот taillights SpecifiactionМатеријал : АлуминиумБоја:Црвена,ЦрнаLumens : 15 lumens3 Начини : висока црвено светло,ниско ниво на црвено светло, флеш црвено светло.Батерија : Вграденво 220mah батеријаВреме на полнење : 2,5 часаГолемина на : 40*25mmТежина : 29gПроизводи вклучуваат : 1x Bicycle светлина1x Bicycle taillights1x USB полнење кабел

За наем Light Power Battery Storage Box Box водоустойчив 4x 18650 калъф държач за велосипед LED Light(не е включена в комплекта батерия)

BGN 17.00 21.20

Батеријата Кутија Спецификација : УПОТРЕБАТА на Батерија Тип : 3.7 V Батерија 18650(Не се Вклучени)Влезен Напон : 8.4 VDC Излезен Напон : 8.4 VUSB Излезен Напон : 5 VOvercharge заштита напон : 8.4 VСо текот на испуштање заштита напон 5 VИспуштање заштита тековната 9 AРежим на тековната Под 10µAUSB Излезен Напон 5 V+ / 0.2Големина : 45x45x100mmНето тежина : 130gAnswer : ___________________________ Note : Нашата продажба не е вклучен Батеријата.Ве молиме да се стави во батеријата во вистински начин.Полнење кога моќ индикатор за светло трепка.Не користите уредот во вода.Водоотпорен стандард е IPX4.Пакување се Вклучени : 1 парче Водоотпорен батерија 18650 кутија случај(без батерија).

Размерът на велосипедна USB акумулаторна Фаровете XML-T6 LED Light Bike High-Low-Strobe 3 режима Колоездене лампа с вградена батерия

BGN 15.00 24.45

Пред Велосипед USB Полнење Светлата XML T6 LED Велосипед Светлина Високо НискоStrobe 3 Модови на возење Велосипед Светилка со вградена БатеријаГлавни Карактеристики : 100% Нов и Висок Квалитет.Режим : 3(ВисокНизок Strobe)Поддржано од : Вграденво батеријата 3000m Ah 3.7 vОпремени со висока осветленост увезени XML T6 LED, се произведуваат најдобритекондензаторот перформанси, ниска топла енергија, може да се постигне 15000 LMОвој Велосипед светлина Zoomable Прилагодливи БатеријаИнсталација : configuration (Конфигурација) handlebar светилка може да се користи како светла исто така, може да се користи во шлем погоре служат повеќе наменаВодоотпорен ниво : IP65Тежина : 200gПакет се вклучени1 x Велосипед Светилка1 x USB Линија

Zwift USB ANT+ Сензор Data Heart Rate Receiver съвместим Garmin Forerunner Stopwatch Series велосипеден компютър ANT + USB стикер

BGN 5.00 5.76

Zwift USB МРАВКА+ Сензор Податоци отчукувањата на Срцето Приемник Компатибилните Garmin Forerunner Стоперката Серија Велосипед Компјутер МРАВКА+ USB Налепница

15,5 см Мини помпа колоездене масло е преносим под наем етаж помпа, педал на велосипед гуми Надуване на МТВ Road мини Колоездене въздушни помпи с пьезометром

BGN 13.00 18.72

Мини Преносни Висок притисок Велосипедска Пумпа Педалата Велосипедизам Straddling InflatorМини Преносни Нога Пумпа Циклус Воздушна Пумпа Велосипед Велосипед MTB Гуми Кат ПумпаСпецификација : Предмет тип : велосипед пумпаМатеријал : пластикаБоја : црнаСтил : Нога inflatorДолжина : 15.5 cm / 6.10"Тежина : 350gДисплеј : piezometerФункција : гуми inflatingФункција : Лесен и пренослив, лесно inflating...

Умен Фитнес-Безжичен Сензор Велосипеден Компютър Фитнес Тракер Скоростомер Сензор За Честотата На Въртене На Мотора

BGN 30.00 37.98

Smart Фитнес, Безжичен Сензор Велосипед Компјутер Фитнес Тракер Брзинометар Велосипед Брзина Cadence Сензор* Безжично да се поврзете со јава Апликација и да се направи датумот на пренос,сега за сега, таа ги поддржува меѓународните брендови како Wahoo, Cateye, Topeak,Teasi,Komoot,Galk,Meilan,итн .**Користење на геомагнетна технологија,софтвер интелигенција алгоритам,автоматски уреди со покажувач на воланот или педалата ротирате пати...

10шт 3.7 V 6800mAH литиево-йонна акумулаторна батерия 18650 65 мм x 18 мм за фенерче Фенерчето велосипедна фаровете велосипедна лампа PJ4

BGN 18.00 22.56

10 PCS 3.7 V 6800m AH Liion Батерија 18650 Батеријата За Светло ФакелотФункција : 100% сосема нов и висок квалитетБез мемориска ефектЕколошкиБатерија Тип : Батерија (Не АА Батерија)Напон : 3.7 vМатеријал : Liion БатеријаБатерија пати : До 1800 патиБоја : ЦРВЕНАГолемина : 65mm x 18mmКомпатибилен со : Батеријата апарати како што се итни осветлување, преносни уреди, електрични алатки.На полначот може да ја полните батеријата 1 едно време.LED Indicateion кога полнитеAC100v240v 5060 Hz на текст (меѓународни полнач, може да се користи во целиот свет)Пакет Содржина 10x 18650 6800m Ah Батеријата

New290g Aero TT Road Bicycle Helmet зареден очила Racing Cycling Bike Sports Safety TT Helmet in-мухъл Road Bike Колоездене Goggle каска

BGN 45.00 64.94

New290g Аеро TT Патот Велосипед Шлем Очила Тркачки Велосипед Велосипед Спортски Безбедност TT Шлем во калап Патот Велосипед возење Велосипед Очила Шлем Спецификација : Пена густина : 75g / L Големина : 5661 CM Тежина : околу 290g Материјал : PC+EPS+Внатрешната подлога+очила Производ функција : 1 Компатибилен за патот велосипед,за мажи и жени...

FOURIERS Bicycle Di2 Junction Controller Mount Road Bicycle extended seat Di2 EW90A/EW90B special extended 6/17 Angle

BGN 12.00 13.17

FOURIERS Велосипед Di2 Делница Контролер Планината Патот Велосипед продолжен седиште Di2 EW90 A / EW90 B посебни продолжен 6 / 17 АголDI2 EW90 A / EW90 B посебни наставкиАгол : 6 °, 17 °C C : 32 / 44Тежина : 7 g / ЕЕЗБоја : црнаСе користи во Ø 28.6 предната вилушкаКомпатибилен со Di2 СливнитеПревозот Условите 1,Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната...

Въглеродни влакна МТБ Планински пътен велосипеди под Наем бутилка вода напитка притежателя багажник клетка

BGN 3.00 4.45

Карбонски Влакна MTB Планина Патот Велосипед Велосипед Шише за Вода Пијат Носителот Рек КафезОпис : 100% Сосема нов и висок квалитет! Ultra light, високосилна, неdeformable и отпорен на корозија Snakeskin обоен, стилски и супер тешка, Без лого дизајн на јасни и чисти изглед...

Два LED светлина под наем предните фарове кормилото на велосипед МТВ велосипед Колоездене светлина Комплект USB акумулаторни фарове лампи COB Highlight

BGN 33.00 41.12

Две Светла LED Велосипед Предни Светла Велосипед Handlebar MTB Велосипед возење Велосипед Светлина Поставите USB Полнење Светлата Светилки КОЧАН Потенцираат

1бр колоездене Колоездене предни задни опашката каска проблясък на светлина сигурност сигнална лампа

BGN 8.00 8.08

1pc на Велосипед Велосипед Велосипедизмот Пред Задните Опашка Шлем Флеш Светло за Предупредување СветилкаОпис : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се инсталираКомпактен, лесен за носењеСилна осветленост, одличен додаток за да се осигура вашата сигурност при возење во текот на ноќтаМатеријал : Алуминиум легура + електронски компоненти + силициум3 режими на светлината : Целосна светлина, Бавно флеш и брз флеш.Поддржано од : 2 x CR2032 батерии (вклучени)Светла боја : Црвена / Бела / СиноБоја : Злато / Сребрена / Црна / Сина / ЦрвенаДијаметар на светилки носителот : 2cmДолжина на силиконски појас : 9.8 cmЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Колоездене на велосипед 1060 лумена LED USB Акумулаторна предни светлини МТВ велосипед лампа

BGN 68.00 75.97

Велосипедизам Велосипед 1060 Лумен LED USB Полнење Пред Светлина MTB Велосипед Светилка*Светот е најмалиот Најсветлите USB 18650 фенерче*LED type : XPL LED V5*Макс излез : 1060lumen*Паметни постојан струја вози кола*Авијација алуминиум вакуум electroplating одраз систем*Макс liminoфлукс : 14000cd*Макс зрак растојание : 236m*Прецизна контрола на температурата систем;следење работна температура;да прилагодувате осветленост reasinablely да најдобри перформанси*Пријателски црвена и зелена батеријата индикатор*Smart Liion батерија полнење коло;МикроUSB прилагодлива полнење порта*Long run time : до 320h*Smart модел контрола;еден притиснете за да активни супер светло*Супер транспарентен зајакнато леќа*Авијација алуминиум предвидени*Воена одделение anodization обработка*Водоотпорен;IPX8(подводни 2М)*1.0 отпорност*Да бидат во можност да се застане страна надолу1x XPL V5 LED Светилка1x Батерија1x USB Линија1x Велосипед Носителот1x Рака, држач за СветлоГаранцијаУслугата Гарантира : Ние извршување 100% клиентите задоволство гаранција,ако имате било какви прашања,молам само контактирајте со нас,ние ќе реши за вас.Производот Гаранција : 1.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот)...

Leadbike на слънчевата енергия под наем задна светлина водоустойчив задна светлина 2 LED 3 режима Колоездене нощ езда аксесоари за сигурност

BGN 10.54

Leadbike Соларна Енергија Велосипед Задни светла Водоотпорен Taillight 2 LED 3 Модови на возење Велосипед Ноќ Возење Безбедноста ДодатоциОписи : Материјал : ABS Школка во Боја : Црна LED : 2 buc супер светло црвена Led диоди Нема батерии, обвинет од страна на соларна (под сончева светлина), животната срединапријателски и економски време на Полнење : 2 часа Работата време : постојан : 4 часа; блиц : повеќе од 8 часа Соларен Погон Велосипед Светлина има едноставна структура, тоа е лесно да се инсталира со стега...

Наем на велосипеди шлем МТБ пътни велосипедни каски EPS+PC M L 56-60 см Casco Ciclismo открит футбол форма каски черен бял син

BGN 54.00 68.00

Велосипед Велосипед Шлем MTB Патот Велосипедизам Шлемови EPS+PC M L 5660cm Каско Ciclismo Отворен Фудбал Форма Шлемови Црна, Бела Сина Материјал : EPS / PC Тип : Integrallyукрасениот Шлем Тежина (g) : 290g+20g Големина : M L 5660cm Боја : црна, сина Бела боја ...

GUB G-23-високо качество на МТВ велосипед притежателя бутилки сплав Колоездене двойна двойна бутилки с вода клетки притежателя полк под наем аксесоар

BGN 22.24

Предмет : GUB G23 шише кафез / носителот на конверзијаМатеријал : CNC AL7075Големина : 78*56mm, со дијаметар од 31.8 mmБоја : црна, црвена, златна, сина, сребренаДелови : Веб Конструкција За Монтажа Завртки ВклучениПримена : одговара за 30.9 / 31.6 mm seatpost, 31.8 mm handlebar се собератТежина : 42gпакет : 1pcs шише кафез конверзија+2 парчиња заврткиФункција : anodizing заврши, ултра светлина, силни и убави, тоа ќе биде апсолутно убав избор за двете патот и mtb велосипед пријатели.Белешки : pls се чувствуваат слободни да забелешка / оставете порака на која боја ви треба, или ние ќе ги испрати случаен боја, ви благодариме за разбирањето!

2017 Гореща Водоустойчив Найлон Универсален Мотор Чанта Бягаща Телефонна Чанта Спортна Превръзка Калъф За Мъже, Дамски Чанти Преносима Спортна Чанта

BGN 10.00 11.18

Бренд : basecampГолемина : M : 160*80mm L : 180*90mmМатеријали : НајлонПакет Листата : 1pcs * Телефон Торба Спорт Мажи

C3 Bicycle Bike Light 20000Lumen 10x XML-T6 LED 3 режима на фенерче Фенерчето тактически ловен фенер здрав и издръжлив

BGN 67.39

Велосипед Велосипед Светлина 20000 Lumen 10x XML T6 LED 3 Режими на СветилкаФакелот Тактички Лов Работа Светилка Цврсти И ИздржливиКарактеристики : Сосема нов и висок квалитетНаправен од висок квалитет на 6061 T алуминиумска легура, оваа светилка е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користењеСветилки база : КРИ, висока моќност ПРЕДВОДЕНА...

16,5 см надуваем маркуч за високо налягане надуваем помпа, маркуч, помпа, надуваеми части за МТБ за планински велосипеди, пътни сгъваеми велосипеди

BGN 5.00 5.98

Велосипеди Пумпа Црево Трајни и преносни се погодни Само за Schrader вентил Должина : 16.5 CM Боја : Црвена