• Ново
Zwift USB ANT+ Сензор Data Heart Rate Receiver съвместим Garmin Forerunner Stopwatch Series велосипеден компютър ANT + USB стикер

Zwift USB ANT+ Сензор Data Heart Rate Receiver съвместим Garmin Forerunner Stopwatch Series велосипеден компютър ANT + USB стикер

BGN 5.00
BGN 5.76
-13 %
В магазина

Брой продукти

Zwift USB МРАВКА+ Сензор Податоци отчукувањата на Срцето Приемник Компатибилните Garmin Forerunner Стоперката Серија Велосипед Компјутер МРАВКА+ USB Налепница

Подробности

Хронометър и аксесоари:
Безжична Хронометър
Номер На Модела:
Приемник на сърдечния ритъм данни сензор ANT+
търговска марка:
Garmin

Те също купуват с този продукт

C3 Bicycle Bike Light 20000Lumen 10x XML-T6 LED 3 режима на фенерче Фенерчето тактически ловен фенер здрав и издръжлив

BGN 67.39

Велосипед Велосипед Светлина 20000 Lumen 10x XML T6 LED 3 Режими на СветилкаФакелот Тактички Лов Работа Светилка Цврсти И ИздржливиКарактеристики : Сосема нов и висок квалитетНаправен од висок квалитет на 6061 T алуминиумска легура, оваа светилка е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користењеСветилки база : КРИ, висока моќност ПРЕДВОДЕНА...

Размерът на велосипедна USB акумулаторна Фаровете XML-T6 LED Light Bike High-Low-Strobe 3 режима Колоездене лампа с вградена батерия

BGN 15.00 24.45

Пред Велосипед USB Полнење Светлата XML T6 LED Велосипед Светлина Високо НискоStrobe 3 Модови на возење Велосипед Светилка со вградена БатеријаГлавни Карактеристики : 100% Нов и Висок Квалитет.Режим : 3(ВисокНизок Strobe)Поддржано од : Вграденво батеријата 3000m Ah 3.7 vОпремени со висока осветленост увезени XML T6 LED, се произведуваат најдобритекондензаторот перформанси, ниска топла енергија, може да се постигне 15000 LMОвој Велосипед светлина Zoomable Прилагодливи БатеријаИнсталација : configuration (Конфигурација) handlebar светилка може да се користи како светла исто така, може да се користи во шлем погоре служат повеќе наменаВодоотпорен ниво : IP65Тежина : 200gПакет се вклучени1 x Велосипед Светилка1 x USB Линија

WasaFire Bike Light слънчева енергия, LED велосипедна лампа сигурността на опашката Колоездене предния фенер Риболов фарове къмпинг фенерче задна светлина

BGN 3.00 5.74

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

BaseCamp мащабируем led Велосипеден фенер МТВ велосипед с предна задна светлина ABS Head Tail задна светлина предупредителен фенер на акумулаторни led фенери

BGN 11.00 17.41

Планински Велосипедизам Чевли Сите Со Бесплатен Дар чевли маскаПатот Велосипедизам Чевли Сите Со Бесплатен Дар чевли маскаBase Camp Zoomable LED Велосипед Светлина MTB Велосипед Предни Задни светла за ABS Глава, Опашка Taillight Предупредување Светло Батерија LED СветлаГлавни Карактеристики1.Режим : 3(ВисокНизок Strobe)2.Поддржано од : Вграденво батеријата 3000m Ah 3.7 v3.Опремени со висока осветленост увезени XML T6 LED, се произведуваат најдобрите4.кондензаторот перформанси, ниска топла енергија, може да се постигне 15000 LM5.Овој Велосипед светлина Zoomable Прилагодливи Батерија6.Инсталација : configuration (Конфигурација) handlebar светилка може да се користи како светла исто така, може да се користи во шлем погоре служат повеќе намена7.Водоотпорен ниво : IP658.Тежина : 200gПакет се вклучени1 x Велосипед Светилка1 x USB Линија1*taillightВелосипедот taillights SpecifiactionМатеријал : АлуминиумБоја:Црвена,ЦрнаLumens : 15 lumens3 Начини : висока црвено светло,ниско ниво на црвено светло, флеш црвено светло.Батерија : Вграденво 220mah батеријаВреме на полнење : 2,5 часаГолемина на : 40*25mmТежина : 29gПроизводи вклучуваат : 1x Bicycle светлина1x Bicycle taillights1x USB полнење кабел

Умен Фитнес-Безжичен Сензор Велосипеден Компютър Фитнес Тракер Скоростомер Сензор За Честотата На Въртене На Мотора

BGN 30.00 37.98

Smart Фитнес, Безжичен Сензор Велосипед Компјутер Фитнес Тракер Брзинометар Велосипед Брзина Cadence Сензор* Безжично да се поврзете со јава Апликација и да се направи датумот на пренос,сега за сега, таа ги поддржува меѓународните брендови како Wahoo, Cateye, Topeak,Teasi,Komoot,Galk,Meilan,итн .**Користење на геомагнетна технологија,софтвер интелигенција алгоритам,автоматски уреди со покажувач на воланот или педалата ротирате пати...

16,5 см надуваем маркуч за високо налягане надуваем помпа, маркуч, помпа, надуваеми части за МТБ за планински велосипеди, пътни сгъваеми велосипеди

BGN 5.00 5.98

Велосипеди Пумпа Црево Трајни и преносни се погодни Само за Schrader вентил Должина : 16.5 CM Боја : Црвена

Водоустойчив син 2500 лумена XML-T6 led светлини фарове за велосипед главата предни led светлини комплект+батерия+фарове+лента за глава

BGN 28.00 32.34

Водоотпорен Сина 2500 Лумен XML T6 LED Светлата Headlamp Велосипед Велосипед Главата на Предните LED Светло Сет+Батеријата+Headlamp+HeadbandВисок квалитет 100% сосема нов Водоотпорен дизајн.Направени од високо квалитетни алуминиумски легури, овој велосипед светлина е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користење.Може да се користи како Велосипед Светлина или Head Lamp.LED Сијалица Тип : XML T6 LED.Леќи На Камерата : Стакло.Отпорен На Вода.Обвивка : Светлината главата школка направени од Воздухопловство Алуминиум Легура, CNC machining, anodizing површински третман.Emitter BIN : XMLT6.Боја за ОТПАДОЦИ : Бела.Вкупно Emitters : 1.Текст : AC 100 ~ 240 V, 50 ~ 60 Hz.Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V, 1 A.Headlamp Боја : Сребро.Тип На Прекинувач : Клик.Вклучете Локација : Tailcap (Опашказзп).3 Режим Аранжман : Висок / Среден / Брзо Strobe.Circuitry : 2800m A.Осветленост : 2500 lumens светлината (производителот номинална).Рефлектор : Позлата Мазна Рефлектор.CE Одобрено.Пакетот вклучува1 x XML T6 Led Глава Светлина Единица.2 x Гумени Прстен За Инсталација.1 x Прилагодливи Headband.1 x 6400m Ah Батеријата Pack (4 Pcs Батерија 18650).1 x Holster За Батеријата Пакет.1 x Полнач за да Одговараат на Вашата Земја (100240 V).1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT...

Въглеродни влакна МТБ Планински пътен велосипеди под Наем бутилка вода напитка притежателя багажник клетка

BGN 3.00 4.45

Карбонски Влакна MTB Планина Патот Велосипед Велосипед Шише за Вода Пијат Носителот Рек КафезОпис : 100% Сосема нов и висок квалитет! Ultra light, високосилна, неdeformable и отпорен на корозија Snakeskin обоен, стилски и супер тешка, Без лого дизајн на јасни и чисти изглед...

GUB B211 серия 3K лек мотор Колоездене въглеродни влакна бутилка клетка планински път велосипед МТВ притежателя клетки аксесоари

BGN 26.00 30.38

Предмет : GUB Јаглерод Шише за Вода КафезМодел : 6 стилови : ( Б211) (Б212) (Б215) (Б216) (Б218) (Б219)Материјал : Целосна Карбонски Влакна, 3 K сјајниДелови : Веб Конструкција За Монтажа Завртки ВклучениПримена : Патот и Планина итн Велосипед Употреба Одобрен, стандард 74mm шише за вода се користи.Тежина : 22gБоја : црнаФункција : јаглерод влакна материјал,ultra light, силна и убаваОвој кафез е антипропадна, шокапсорбира и модата...

15,5 см Мини помпа колоездене масло е преносим под наем етаж помпа, педал на велосипед гуми Надуване на МТВ Road мини Колоездене въздушни помпи с пьезометром

BGN 13.00 18.72

Мини Преносни Висок притисок Велосипедска Пумпа Педалата Велосипедизам Straddling InflatorМини Преносни Нога Пумпа Циклус Воздушна Пумпа Велосипед Велосипед MTB Гуми Кат ПумпаСпецификација : Предмет тип : велосипед пумпаМатеријал : пластикаБоја : црнаСтил : Нога inflatorДолжина : 15.5 cm / 6.10"Тежина : 350gДисплеј : piezometerФункција : гуми inflatingФункција : Лесен и пренослив, лесно inflating...

BIKEIN 2pcs Ultralight 3k Carbon Bicycle Water Bottle Holder лъскаво черен, за пътищата, планинско колоездене Колоездене аксесоари за велосипеди 16g

BGN 40.00 78.42

ИНФОРМАЦИИ : BIKEIN Лајт 2 парчиња Патот / Планински Велосипед Велосипед 3k Јаглерод Шише за Вода Носителот Сјајни Црни 16g ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИ Јаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен б гребло лост зони3k јаглерод ткаат Име : Велосипед Шише Носителот Материјал : 3k Јаглерод Боја : Сјајни Црни Тежина : 16g Вклучуваат : 2 парчиња вода bottler носителот, 4pcs завртки Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS тест Стандарди.

ROSWHEEL 4.8 / 5.7 инчов водоустойчив велосипедна рамка на Горната тръба чанта Велосипедна чанта и аксесоари за планински велосипеди сензорен телефон Велосипедна чанта г

BGN 26.00 46.50

Опис на производот Забелешка : Велосипед Торба За 5.7 Inc h Или Помалку Мобилен Телефон Бренд : ROSWHEEL Модел : 111272 Боја : црна, портокалова Големина : 21cm * 10см * 6.5 cm Материјал : 400 D Најлон + СТП кожа Анекс : главни кеса * 1, cell phone кеса * 1 Применливо : планински велосипед, патот велосипед, виткање Карактеристики : Можете да го инсталирате на телефонот, допрете чувствителни Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име

10шт 3.7 V 6800mAH литиево-йонна акумулаторна батерия 18650 65 мм x 18 мм за фенерче Фенерчето велосипедна фаровете велосипедна лампа PJ4

BGN 18.00 22.56

10 PCS 3.7 V 6800m AH Liion Батерија 18650 Батеријата За Светло ФакелотФункција : 100% сосема нов и висок квалитетБез мемориска ефектЕколошкиБатерија Тип : Батерија (Не АА Батерија)Напон : 3.7 vМатеријал : Liion БатеријаБатерија пати : До 1800 патиБоја : ЦРВЕНАГолемина : 65mm x 18mmКомпатибилен со : Батеријата апарати како што се итни осветлување, преносни уреди, електрични алатки.На полначот може да ја полните батеријата 1 едно време.LED Indicateion кога полнитеAC100v240v 5060 Hz на текст (меѓународни полнач, може да се користи во целиот свет)Пакет Содржина 10x 18650 6800m Ah Батеријата

5 LED под наем светлина под наем предни главоболие светлина с регулируем група 3 режима на фенерче задни Сигурен предупредителен светлина водоустойчив светлина

BGN 1.00 1.20

Опис : Сијалицата : 5 супер светло бела LED4 работи : flashфлешмирноофВодоотпорен структура дизајнМултифункционални : велосипед светлина или светилкаБоја : ЦрнаБатеријата големина : 3*AAA( Не се вклучуваат )Пакетот Вклучува : 1pcs x Супер Светло 5 LED Пред Главата Светлина

Leadbike на слънчевата енергия под наем задна светлина водоустойчив задна светлина 2 LED 3 режима Колоездене нощ езда аксесоари за сигурност

BGN 10.54

Leadbike Соларна Енергија Велосипед Задни светла Водоотпорен Taillight 2 LED 3 Модови на возење Велосипед Ноќ Возење Безбедноста ДодатоциОписи : Материјал : ABS Школка во Боја : Црна LED : 2 buc супер светло црвена Led диоди Нема батерии, обвинет од страна на соларна (под сончева светлина), животната срединапријателски и економски време на Полнење : 2 часа Работата време : постојан : 4 часа; блиц : повеќе од 8 часа Соларен Погон Велосипед Светлина има едноставна структура, тоа е лесно да се инсталира со стега...

CAIRBULL TRAIL XC Колоездене каска Casco Ciclismo PC + EPS планински велосипед, каска унисекс спортна сигурността на МТБ Cap BMX Casque Vtt

BGN 39.00 62.58

CAIRBULL ТРАГА XC Велосипедизам Шлем Каско Ciclismo PC+EPS Велосипед Велосипед Планина Шлем Унисекс Спортски Безбедност MTB Капа BMX Casque VttСпецификација : Пена густина : 75g / L Големина : 5561 CM Тежина : околу 280g Материјал : PC+EPS+Инсекти мрежа+прилагодливи гребенот Воздух дупки : 22 Внатрешна ширина : и 17,5 см Структура : надворешниот силен во калап PC школка против шок и внатрешниот EPS може да го апсорбира шокот добро...

ROSWHEEL под наем предната рамка горната тръба триъгълник седлото чанта Pannier МТБ за колоездене на велосипед организатор пакет

BGN 11.00 11.18

Велосипедизам Велосипед Велосипед Рамка Врвот Цевка Пред Триаголник Седло Торба Торбичка Pannier MTBОпис Карактеристики : • Носат алатки и други мали најважен во овој триаголник рамка торба...

3 режима на Cree XML-T6 LED Велосипеден фенер с пускането на 1800LM, в комплект 4*18650 батерия, зарядно устройство,лента за глава

BGN 26.00 36.43

Жолта 3 Режим Кри XML T6 LED Велосипед Светлина Со 1800 LM излез ,вклучени 4*Батерија 18650 Пак,Полнач,headbandФункцијаСо Кри XML T6 LED Боја за ОТПАДОЦИ : Бела Вкупно Emitters : 1 Батеријата Конфигурации : 4x18650 батерии пакување (вклучени) Switch Тип : Clicky Начини : 3 на Владата Аранжман : HI / НИСКО / Strobe Осветленост : 1800 lumens максимална светлината Леќа : Стаклена Леќа Рефлектор : SMO РефлекторПакет Содржина : 1 x КРИ XML T6 LED Светло единица 1 x Прилагодливи headband 2 x Гумени прстен за инсталација 1 x 8.4 v 6400m Ah Батеријата Pack 1 x Полначот (100v240v) 1 x Приклучок Адаптер за да одговараат на вашата Земја

WasaFire велосипедни фарове планинска пътят наем гуми клапанные капачки за джанти спици led светлина аксесоари за велосипеди лампа Колоездене на велосипед светлина

BGN 0.37

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...