• Ново
5 LED под наем светлина под наем предни главоболие светлина с регулируем група 3 режима на фенерче задни Сигурен предупредителен светлина водоустойчив светлина

5 LED под наем светлина под наем предни главоболие светлина с регулируем група 3 режима на фенерче задни Сигурен предупредителен светлина водоустойчив светлина

BGN 1.00
BGN 1.20
-17 %
В магазина

Брой продукти


Опис :
Сијалицата : 5 супер светло бела LED
4 работи : - flash-флеш-мирно-оф
Водоотпорен структура дизајн
Мулти-функционални : велосипед светлина или светилка
Боја : Црна
Батеријата големина : 3*AAA( Не се вклучуваат )
Пакетот Вклучува :
1pcs x Супер Светло 5 LED Пред Главата Светлина

Подробности

Цвят:
Бял
документ:
CE
Инсталация Настаняване:
Волан
източник на захранване:
Батерия
търговска марка:
ЧЖАНЦЗЯНЛЯНЬ

Те също купуват с този продукт

WasaFire LED Bicycle Светлини Wheel Tire Valve ' s Bike Light Колоездене, конна езда Спорт спица сигналната лампа за сигурност на предните светлини задна светлина

BGN 0.51

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

C3 Bicycle Bike Light 20000Lumen 10x XML-T6 LED 3 режима на фенерче Фенерчето тактически ловен фенер здрав и издръжлив

BGN 67.39

Велосипед Велосипед Светлина 20000 Lumen 10x XML T6 LED 3 Режими на СветилкаФакелот Тактички Лов Работа Светилка Цврсти И ИздржливиКарактеристики : Сосема нов и висок квалитетНаправен од висок квалитет на 6061 T алуминиумска легура, оваа светилка е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користењеСветилки база : КРИ, висока моќност ПРЕДВОДЕНА...

FOURIERS Bicycle Di2 Junction Controller Mount Road Bicycle extended seat Di2 EW90A/EW90B special extended 6/17 Angle

BGN 12.00 13.17

FOURIERS Велосипед Di2 Делница Контролер Планината Патот Велосипед продолжен седиште Di2 EW90 A / EW90 B посебни продолжен 6 / 17 АголDI2 EW90 A / EW90 B посебни наставкиАгол : 6 °, 17 °C C : 32 / 44Тежина : 7 g / ЕЕЗБоја : црнаСе користи во Ø 28.6 предната вилушкаКомпатибилен со Di2 СливнитеПревозот Условите 1,Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната...

WasaFire Bike Light 9800lm 7 * XML-T6 LED велосипедни фарове за мъгла 6*18650 акумулаторна батерия предния фенер фарове Колоездене предните светлини

BGN 64.00 79.98

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

Гореща продажба наем цикъл трайни 2 x T6 LED на предната главоболие Фаровете USB мотор акумулаторна лампа Факел 4 режима на 2000lm

BGN 13.00 16.14

Топла Продажба Велосипед Циклус Трајни 2 x T6 блиц Пред Главата Светлата USB Полнење Велосипед Светлина Факел 4 Режими 2000lmAnswer : ___________________________ Note : имаме сини / црна / црвена боја за опција ,кога ќе нарачате ,ве молиме оставете порака за да ни кажете каква боја сакате ,или ние ќе случаен испорака.Спецификации : Карактеристики : Трајни Подмачкување Опрстен печат, водоотпорен Оптички огледало рефлектор обезбедува оптимална светлина излез Најдобро одговара за : велосипеди, кампување, планинарење, лов, риболов, кои работатLED живот : 50.000 часовиВреме на полнење : 4.5 часаПолначот Текст : 100 V240 V, 50 / 60 HzТраење : Траење : До 23 часа(висок режим)Тип На Прекинувач : КликнетеВклучете Локација : TailcapПакет Тежина : 108(g) / 3.81(оз)Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 130(mm)*50(mm)*45(mm) / 5.12(во)*1.97(во)*1.77(во)Мало Пакување : Да, Општо КутијаПакетот Вклучува : 1 x XML T6 LED Велосипед Светлина(Не вклучува батерија и банка)2 x OПрстени

Мини Електронен Мотор Аларма, Електрически Предупредителен Звънец Пръстен Рог Безопасно Колоездене

BGN 3.00 3.86

Мини Електронски Велосипед Велосипед Аларм Електрични Предупредување Бел Прстен Рог Безбедно ВелосипедОпис : 100% Сосема нов и висок квалитет! Гласна сирена да се подготви луѓето внимание на улица, да ги задржи од опасност од страна на предупредување или да забележи другите...

WasaFire велосипедни фарове планинска пътят наем гуми клапанные капачки за джанти спици led светлина аксесоари за велосипеди лампа Колоездене на велосипед светлина

BGN 0.37

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

WasaFire Bike Light слънчева енергия, LED велосипедна лампа сигурността на опашката Колоездене предния фенер Риболов фарове къмпинг фенерче задна светлина

BGN 3.00 5.74

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

WasaFire 5200lm Фаровете 4 * XML-T6 3 режима на led Велосипеден фенер акумулаторна батерия 6400mAh предни Велосипеден фенер Колоездене предни фарове фенер

BGN 37.00 46.38

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

Два LED светлина под наем предните фарове кормилото на велосипед МТВ велосипед Колоездене светлина Комплект USB акумулаторни фарове лампи COB Highlight

BGN 33.00 41.12

Две Светла LED Велосипед Предни Светла Велосипед Handlebar MTB Велосипед возење Велосипед Светлина Поставите USB Полнење Светлата Светилки КОЧАН Потенцираат

Умен Фитнес-Безжичен Сензор Велосипеден Компютър Фитнес Тракер Скоростомер Сензор За Честотата На Въртене На Мотора

BGN 30.00 37.98

Smart Фитнес, Безжичен Сензор Велосипед Компјутер Фитнес Тракер Брзинометар Велосипед Брзина Cadence Сензор* Безжично да се поврзете со јава Апликација и да се направи датумот на пренос,сега за сега, таа ги поддржува меѓународните брендови како Wahoo, Cateye, Topeak,Teasi,Komoot,Galk,Meilan,итн .**Користење на геомагнетна технологија,софтвер интелигенција алгоритам,автоматски уреди со покажувач на воланот или педалата ротирате пати...

Leadbike на слънчевата енергия под наем задна светлина водоустойчив задна светлина 2 LED 3 режима Колоездене нощ езда аксесоари за сигурност

BGN 10.54

Leadbike Соларна Енергија Велосипед Задни светла Водоотпорен Taillight 2 LED 3 Модови на возење Велосипед Ноќ Возење Безбедноста ДодатоциОписи : Материјал : ABS Школка во Боја : Црна LED : 2 buc супер светло црвена Led диоди Нема батерии, обвинет од страна на соларна (под сончева светлина), животната срединапријателски и економски време на Полнење : 2 часа Работата време : постојан : 4 часа; блиц : повеќе од 8 часа Соларен Погон Велосипед Светлина има едноставна структура, тоа е лесно да се инсталира со стега...

BaseCamp мащабируем led Велосипеден фенер МТВ велосипед с предна задна светлина ABS Head Tail задна светлина предупредителен фенер на акумулаторни led фенери

BGN 11.00 17.41

Планински Велосипедизам Чевли Сите Со Бесплатен Дар чевли маскаПатот Велосипедизам Чевли Сите Со Бесплатен Дар чевли маскаBase Camp Zoomable LED Велосипед Светлина MTB Велосипед Предни Задни светла за ABS Глава, Опашка Taillight Предупредување Светло Батерија LED СветлаГлавни Карактеристики1.Режим : 3(ВисокНизок Strobe)2.Поддржано од : Вграденво батеријата 3000m Ah 3.7 v3.Опремени со висока осветленост увезени XML T6 LED, се произведуваат најдобрите4.кондензаторот перформанси, ниска топла енергија, може да се постигне 15000 LM5.Овој Велосипед светлина Zoomable Прилагодливи Батерија6.Инсталација : configuration (Конфигурација) handlebar светилка може да се користи како светла исто така, може да се користи во шлем погоре служат повеќе намена7.Водоотпорен ниво : IP658.Тежина : 200gПакет се вклучени1 x Велосипед Светилка1 x USB Линија1*taillightВелосипедот taillights SpecifiactionМатеријал : АлуминиумБоја:Црвена,ЦрнаLumens : 15 lumens3 Начини : висока црвено светло,ниско ниво на црвено светло, флеш црвено светло.Батерија : Вграденво 220mah батеријаВреме на полнење : 2,5 часаГолемина на : 40*25mmТежина : 29gПроизводи вклучуваат : 1x Bicycle светлина1x Bicycle taillights1x USB полнење кабел