• Ново
Стопорные блокове от неръждаема стомана спирачка стопор за закрепване на врата, без пробиване (неръждаема стомана)

Стопорные блокове от неръждаема стомана спирачка стопор за закрепване на врата, без пробиване (неръждаема стомана)

BGN 12.00
BGN 12.78
-6 %
В магазина

Брой продукти

Стоп блокови од не ' рѓосувачки челик Кочница стоп за врата одредување без удирање(Нерѓосувачки челик)
Опис : Rustproof, издржливи и отпорни на Безбедно произведува Производ димензии : 55мм*58mm, 55мм*20mm Материјал : не ' Рѓосувачки челик, Црвена бронза, Сина бронза, Простор алуминиумска легура, Други (ве Молиме забелешка кој материјал ќе ви се допаѓа, во спротивно вашата предмети ќе бидат испратени во материјалот по случаен избор) Функција : Вие не може да се задржи отворена вратата со запре магнетни, спречување на вратите автоматски кршење. Во Принцип, тоа се инсталира на најниско агол на вратата.

Подробности

Тип:
Вратите Спирки
Номер На Модела:
LYJ--01
Размери На Продукта:
55 mm*58мм, 55 mm*20 mm
Материал:
неръждаема стомана

Те също купуват с този продукт

Контрол на достъпа до банков чиповым карти, контролер за достъп за банкови VIP-зали

BGN 296.00

Банката Чип Картичка Контрола На ПристапПроизвод апликацијаОвој производ е еден вид на чип картичка за пристап контролер посветен користи за ВИПпростории во банки, со овој тип на чип картичка за пристап контролорот или компјутерски апликациски софтвер, една картичка во промет или на серија во промет може да се реализира за различни банка чип картички, така што само одредени cardholders може да се обезбеди пристап до ВИП соба...

SHRXY HOTsell 170 широкоъгълен 800tvl CCD жична мини вратата, шпионка дупка шпионка камера цвят DOORVIEW мини CCTV камера

BGN 41.00 44.80

До 2015 топла продаде 170 Широк Агол 800tvl CCD Жичен Мини Вратата Око Дупка Peephole Видео Камера Боја DOORVIEW Камера за видео надзорЦена$114.00Неверојатно$31.99 .Цена$60Неверојатно$65d Одржа Метал Детектор Wterотпорни DesigSony CCD камера мачкаПроизвод Големина : Објектив со дијаметар од 32МИЛИМЕТРИСредно тенки дел 25 MMВкупната должина 30ММ 85 MM прилагодливиНа дното на thickest дел од 36 MMЕдноставни инструкции за инсталација : Фенси табелата, Додатоци секвенцијално се вртат надолу, а потоа поранешниот мачка burglar врати долу, проширување на соодветен простор (голема великодушна за 25ММ) и производот пенетрација од надвор, и, конечно, на други додатоци може да се монтираСлика Сензор 1 / 3 Инчен SONY CCD image sensorХоризонтална резолуција 800 ТВ Линии ,Нема сума на инфрацрвена светлина (без IR)Скенирање фреквенција ПАЛ : 15.625 k Hz / 50 KHzСкенирање Систем 2 : 1lnterlace, 2 : 1 interlaceМинимална осветлување 0.5 ЛуксВнатрешни Синхронизација Внатрешна / DC12 VСигнал / шум соодносот е поголем од 48d B Подобро одAuto Автоматски Електронски Shutter 1 / 50 ~ 1 / 100,000 дик.Видео Излез 1 Vpp, 75 композитни сигналНапојување 12 V DC ( 10%)1.7 мм леќа конфигурацијаПотрошувачка на енергија 800m A / DC12 VСтандардни додатоци : 1...

Нов 1 двойка от 304 неръждаема стомана + Crystal бескаркасный shower bathroom стъкло дръжки на вратите L форма да дръпне / прокара дръжки кърпа хромирана

BGN 144.00 221.52

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~НОВИ 1 Pair 304 од не ' Рѓосувачки Челик+Кристал Frameless Туш Бања Стакло и Рачки на вратите L Форма Повлечете / Притисни Справува со Крпа Бар Хром Q87 Опис : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетИме : Туш Врата Се Справи СоМатеријал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик + Вештачки C rystalПовршина Заврши : ХромПроцес : Сечење + Заварување + ПолирањеH масла Растојание (CC) : 300мм*450 мм / 11.81"X17.72"Се прилагодат Стакло Дебелина : 8~12mm / 0.31"~0.47"Забелешка : ве Молиме љубезно дозволете 1~3мм мерење на отстапување,ви благодариме.Пакетот Вклучува : 1 Pair Туш Врата се Справи (Нема други Додатоци)ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

DHL Free Shipping Bathroom Glass Door Технологична 201 Stainless Steel Срок Клип Технологична Systems 30 бр./лот

BGN 424.00

Бања Стаклена Врата Менгеме 201 Од Не ' Рѓосувачки Челик Полица Клип Менгеме Системи1 Висок квалитет на вратата Додатоци2.Новиот дизајн стаклена врата менгеме3.Брза испорака4.Професионална услуга5.Висок квалитет и конкурентна цена

Топ дизайн 2 елемента невидими панти от неръждаема стомана плавно и безшумно самозакрывающиеся кутия панти за автоматично затваряне на врати на панти

BGN 64.00 91.41

Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Висок Квалитет 2 ПАРЧИЊА од не ' Рѓосувачки Челик Невидливи Вратата Шарки Непречено & го исклучите АвтоЗатворање Пролет Шарки Автоматска Врата Поблиску Шарки Q275 Параметар : Име : Автоматска Врата Поблиску ЗглобМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликТип : Тип 1 (4 Inch и Дебелина 2.0 mm) ; Тип 2 (4 Inch и Дебелина 2.0 mm и ДвоенОтворете );Тип 3 (4 Inch и Дебелина 3.0 mm );Тип 4 (5 Inch и Дебелина 3.0 mm );Големина : Како на сликата подолу покажуваКапацитет : Како на сликата подолу покажува​Answer : ___________________________ Note : 1...

Европейският Вътрешен Антики От Масивна Дървесина, С Брави Кехлибарен Цвят Безшумен Механично Заключване С Разделена Дръжка

BGN 81.00 85.58

Опис На ПроизводотЕвропската Затворен Цврсто Дрво Античкиот Со Жолто Боја Брави Молчи Механички Сплит Се Справи Со Заклучување · Item Спецификации : Боја : Нерѓосувачки челик жица цртање, Двојна боја нерѓосувачки челик;Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Бакар Материјали за Заклучување мермерните + Цинк Легура;Адаптер Вратата Дебелина : 35~45 mm , 45~55мм;Центар.Растојание : 58mm;Вкупна Должина : 120mm;Заклучување на Маргините Distanc e : 45mm;Тип на заклучување јазик : Двојно Заклучување Јазик;Пакет : Независен и транспарентен пвц кеси, Стандардно 1 поставите Заклучување(На други Продажни мени листа,повикување на следниве Забелешка предмети);Стандардни Додатоци : Бакар Копчиња,Нормално инсталирате завртки во истата парцела;Забелешка : Во Продажбата на Менито за поставување на оглас,има : Жолто Бела Колекција Заклучување = Жолто Бела Боја Заклучување 1 поставите;L AR Затка 2 Hinges = Жолто Црвено Боја Заклучување 1 set + Вратата Затка / closers 1 set + Вратата Шарки 2 парчиња;L AR Затка 3 Hinges = Жолто Црвено Боја Заклучување 1 set + Вратата Затка / closers 1 set + Вратата Шарки 3 еез;ЛЕЛЕ L Затка 2 Hinges = Жолто Бела Боја Заклучување 1 set + Вратата Затка / closers 1 set + Вратата Шарки 2 парчиња;ЛЕЛЕ L Затка 3 Hinges = Жолто Бела Боја Заклучување 1 set + Вратата Затка / closers 1 set + Вратата Шарки 3 еез;· Предности : Поле на примена : Дрвени Врати,Челик Врати,Еднокреветни / Двокреветни отворање на врати,Casement врати,Влезните врати...

85 кг носеща способност на буфер хидравличен една врата по-близо автоматично затваряне на врати WM02804F

BGN 140.05

85 Килограми носивоста Хидраулични Buffered Вратата Поблиску Достапни За Дрвени / Метал Врати Сребрена Боја WM02804 FСпецификацијаМодел : WM02804 FБоја : СребренаМатеријал : Алуминиум ЛегураИмајќи Max...

Който Има Прозорци С Една Верига, Автоматично Шофиране Прозорци За Тавански Прозорец

BGN 172.80

Еден Синџир Прозорец Actuator Еден комплетен сет прозорец настроената вклучуваат додаток : прозорец настроената домување, синџир, мотор, заградата, навртки, приемник,далечински управувач,детали вклучени во следнава слика.Како Да Се Избере Најсоодветен Еден Синџир Прозорец Actuator 1...

Високо качество на 150 м дистанционно управление Безжичен звънец интелигентен звънец без батерии eu plug вратата на хардуера за заключване campainha sem fios

BGN 49.00 49.28

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Високо квалитетна ABS материјал, зелена заштита на животната средина; безжични инсталација, лесен и удобен...

Европейски стил луксозна антични стъклена врата дръжка врата копчето китайска дървена врата копчето Hotel Moderno

BGN 2080.00

Бренд : Хардвер yahoМатеријал : не ' рѓосувачки челик, титаниум + цврсто дрвоСпецификација : долго 1800 MM (не се сите видови на спецификации)Површински третман : титаниум злато / бронза / Розово Злато

100x42 пластмасови панти прозрачни акрилни панти за стъкло PMMA Pack 50

BGN 68.80

100x42 Пластични Шарки Јасно Акрилик Вратата Шарки Стакло ПММА Пакет 50Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ова е 50 Компјутери / Многу Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во нашата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6h Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

вратите болтове от неръждаема стомана противоугонный заключване на ключалката на притежателя с винт

BGN 16.80

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот :

Горещи продажба на операторите на прозореца за качество CE автоматично, Отварачка отвори прозорец за качество CE автоматично

BGN 155.20

CE Квалитет Автоматско Прозорец ОператориЕден комплетен сет прозорец настроената вклучуваат додаток : прозорец настроената домување, синџир, мотор, заградата, навртки, приемник,далечински управувач,детали вклучени во следнава слика.Како Да се Избере Најсоодветен CE Квалитет Автоматско Прозорец Оператори 1...

60-100/120 / 150N газова часова шкафа,подкрепа за повдигане на гардероба,въздушно подкрепа за вдигане на татами, газови багажник спиране на врати вдигане на мебели

BGN 7.00 12.99

Драги Пријатели На : Добредојдовте на imango Хардвер официјалната продавница Како нова продавница, ние сме многу благодарни за пребарување, ако може да се купи некој производ во нашата продавница, ние ќе им даде на подарок , и да го изберат за следење на квалитетот на логистичка испорака, ви благодарам. Производ : Кабинет Вратата Пневматски Поддршка Род Материјал : Метал Контрола метод : хидраулични Користи : шкафот вратата нагоре, надолу врата, виси кабинет, душекот, итн...

Ретро кръгла дръжка китайски старинни врата стъклена врата копчето китайски старинни дървена дръжка

BGN 416.00

Фабрика директни професионални кастинг за квалитет интегритет победи на иднинатаМатеријал : цврсти алуминиумска скулптураСпецификации : долго 200 MM (може да биде прилагодено спецификации на боја)Површински третман : Бронзени / црвена бронза

Петно китайски старинни полукръгла химикалки с бескаркасной стъклена врата дръжка врата копчето старинни дървени врати

BGN 416.00

Фабрика директни професионални кастинг за квалитет интегритет победи на иднинатаМатеријал : цврсти алуминиумска скулптураСпецификации : долго 300ММ (може да биде прилагодено спецификации на боја)Површински третман : Бронзени / црвена бронзаОвој производ е важечки за сите видови на хотели, продавници, highend станбени, вили, КТВ бар и други видови на високоодделение места, како што е потребата за посебни спецификации може да се прилагоди, телефон : 15179380869Страницата е 1 на цената што е платена, треба да се обрне една врата, двојна врата 2 вратата е колку плата, платата, исто така, може да се прилагоди со различни спецификации и бои...