• Ново
10 цвята нова мода зимен шал елегантна дама изкуствен Лисича кожа яка миеща мечка кожа шал шал яка шалове и шалове P0036

10 цвята нова мода зимен шал елегантна дама изкуствен Лисича кожа яка миеща мечка кожа шал шал яка шалове и шалове P0036

BGN 27.52
В магазина

Брой продукти


НОВА МОДА луксузни Faux фокс Крзно јака зима шамија жените дами Мода голема shawls и шалови
ГОЛЕМИНА : LENGTH130 CM LINNING ШИРИНА : 9 CM,НЕ ВКЛУЧУВААТ КРЗНО ДОЛЖИНАТА
НЕТО ТЕЖИНА : 160 G
внатре крпа слика
Dear Customer Пријател
подолу се слики се вистински фотографии ,но кога ќе го отворите парцела на прв поглед ,крзно и сите се падна надолу, знаете сите тие се нови од картон, треба да притиснете во пп торба да се спаси волумен, но после миење, или еден до два дена, сите од крзно ќе се нагоре наскоро, изгледа исто со слики како што е подолу.

Подробности

Тип Елемент:
Шалове
Вид На Модела:
Твърд
Отдел Име:
Възрастен
Вид На Шалове:
Шал
Стил:
Модни модели
Пол:
Жени
Материал:
Изкуствена Кожа
Номер На Модела:
Чен Цзюань
Дължина Шалове:
135см-175см

Те също купуват с този продукт

BOHOBOCO 2017 горещи продажба зимни дамски шалове мода високо качество класически каре Хаундстут чист вълнен шал шал

BGN 80.00 153.28

НА BOHOBOCO @BOHOBOCO / ЕСЕН ЗИМА ШАМИЈА ДИЗАЈНИ# топла продажба # 2017ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ : големина:75*210cm / 29.53 *82.67 воматеријал : волнамодел : tartan2017 топла продажба модни класичен plaid tartan бесконечност дебели зимски топло жените чиста волна марами shawlsМЕСТО # мали houndstooth е основниот елемент на модата...

Истински кожени слушалки от лисьего кожи за зимата жените топлите натурални кожа слушалки от миеща мечка ушна капачка момичета естествена кожа плюшен ушна съедин?

BGN 65.00 117.74

Топло совети за вистинско крзно производ : 1 About лебди крзно : Постојат некои лебди крзно на стоки откако ќе ги добијат, ќе може да се тресат нив или засвири нив по воздушен компресор за да се избегне лебди крзно падна на вашето тело...

Нова мода жените 3D цвете от мъниста окото кадифе тюрбан прическа нигерийски тюрбан стилен забрадка Африка. → дами Turbante

BGN 9.00 10.08

Нова Мода Жените 3 D Цвет Beaded Долго Сомот Turban Глава Заврши Нигериската Turban Стилски Глава шамија Африка Hijab Дами TurbanteМатеријал : Сомот&Најлон мрежаГолемина на : една големина одговара на повеќето возрасни / 200*25cmБои : 8 бои (како фото)Сезона : Пролет лето есен и зимаПакување : OPP вреќаВисок квалитет на ткаенини што се свилен мека и удобна...

50шт модерен дизайн на принт копринен сатен джобен квадратен носна кърпичка жаккардовый тъкани сватбен носна кърпичка за мъже аксесоари

BGN 71.00 89.60

pls остави порака во забелешка за боја бројот у треба ,ако не,јас ќе брод случаен избор.фабриката на големо, ниска добивка.повеќе цел повеќе попустСоработува со царинење е купувачот 's одговорност .ако пакет се врати назад, бидејќи купувачот не плаќаат данок.купувачот треба да се плати прати и врати товар.100% увезени Јужна Кореја свила pls chocie боја број според овој пик

вискоза продълговата шал с цветя Маковый принт 180x90cm 3 цветове на разположение

BGN 7.98

Носете го како шамија или како украл / заврши Совршен за сите сезони.Висок квалитет на рачно изработени шамијаЛесни шамија украсен со Убави Daisy Цвет печати дизајн.Прекрасни шамија, може да се носи толку многу различни начини во секој приликиОваа елегантна шамија додадете луксузен завршувањето на допир за да можете се погледне.Овој модел се најпопуларните во оваа сезона.Големина : 180 cm x 90 смМатеријал : 100% viscoseако нарачате повеќе од 30pcs,ние ќе брод од експрес!ПревозотВе молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас...

Жените Лолита дантелени ръкавици Бяло сладко мъниста верига ръкавици за булката подаръци

BGN 15.84

Жените Лолита Чипка Бели Ракавици Симпатична Мушка Синџир Ракавици за Невестата Подароци 100% Сосема Нов Пакет се вклучуваат : 1 Пар на Ракавици Боја : Бела (Други предмети во слики не се опфатени!) Ова би можело да биде најдобар Подарок за вашето семејство или вашите пријатели...

Нов дизайн на Crystal Камък мъниста сватбена рокля, колан сватбен колан ръчно изработени С 400 см Дължина на Лентата 14 цвята с кристали

BGN 12.16

Rhinestones венчаница Sash за Булчински Појас рачно изработени со 400cm Должина на Лентата 14 бои Со Rhinestones AppliqueФункција Кристал Камен и Семе Мушка beaded applique Лак Дизајн на оригиналниот 400cm Должина, Зелена Боја Лента Прилагодено Acceped Тоа е направено со рака,многу убаво за свадба или вечер партија облечи.може да направи голема лак на назад.Ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде wholesales цена.Ве молиме погледнете го боја како belows : Ја Напуштат Повратни ИнформацииБидејќи нашата продавница е само да се отвори.Љубезно се надевам дека секој купувач може да ни даде добар фидбек по добивање на добри производи.во секое време,ние ви нудиме на нашата најдобра услуга и подобри производи.ако имате било какви несреќа нешто,ве молиме контактирајте со нас,ние би можеле да се вратат или да се обиде на друг начин да го направат за вас.Плаќање : *Да прифатиме платат онлајн,пари грам,Зачувам итнАко имате било какви други барања,ве Молиме контактирајте со нас.Превозот1.По paied,pls потврдете ја вашата адреса и оставете го вашиот Tel No.,што е подобро2.Генерално,ние брод објект од кина poste,тоа трае околу 1020 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА,САД,AU,и други Азија земјата.но, ако Русија,Brazial,Чиле и други јужна америка,тоа ќе е потребно околу 2030 работни дена.ако одмор или фестивал,тоа ќе биде уште долго време,pease забелешка3.Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL,Fedex,Тнт или Емс,што е litler скапи.ако повеќе квантитет ќе купи,ќе биде поевтина.Политика На Враќање : Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да направиме за вас и да ја задоволи вас за време на шопинг тука,ние не сакаме било погрешно да се случи.ако имате било какви посебни барања,ве молиме контактирајте не на email пораки или порака.*Враќање, ако имаш погрешна предмети.*Се врати ако предмети е оштетен за време на превозот.Ние би сакале да ви вратат парите ако било погрешно се случи.

100 бр. / лот, 3.75 миди сен жак шифон на цветя, изтъркан шифон на цветя за оголовья аксесоари за коса Горна аксесоари

BGN 72.00 78.40

Добредојдовте на shabbychiffon s раскина1.Материјал : chiffon2.MOQ : 100 компјутери / многу , да може да се меша бојата3.Боја : како на сликата4.големина : 3"5.Предност : a : со Висок квалитет , најниска цена , брза испорака , одлична severiceб : Должам фабрика и компанија , одличен работник .c : Сите големина , боја , стил се топло добредојдениPls забелешка : Најчесто поставувани ПРАШАЊА1>Можев цел помалку од 5 компјутери или повеќе од 5 компјутери по боја, за да стигне до 100 компјутери?да , тоа е на располагање , ви благодариме .2>јас Може да се наредат и други бои?Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв3>јас Може да се промени големината?Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв4>Дали вашата понуда вклучува превозот цена?Да,тоа е бесплатен превозотслика покаже :

бебешки и детски момичета момчета Червена звезда печат вязаная шапка шал и ръкавици, комплекти децата есен зима памук 3 бр. Комплект коледен подарък

BGN 25.00 51.20

добредојдовте на слободен стилМатеријал : ПамукБоја : црвенаГолемина : 3 димензии (S : 50cm M : 52cm L : 54cm)Descritption : момчиња девојчиња зима мода ѕвезда печати шапка шамија и ракавица сетЕден сет = една капа + една шамија + еден пар на ракавициАко сакате да се купи сина боја, ве молиме кликнете на линкот подолу : Повеќе мало деца колекции, ве молиме кликнете : Превозот : • Trilooker продавница ќе направи максимални напори за да брод вашата нарачка во рок од еден до пет работни дена откако уплата...

Тясна Вратовръзка 11 Цвята Заден Плътен Карирани Пейсли Червен Син Кафяв Сив Лилав Мъжки Вратовръзки Вратовръзки Коприна Безплатна Доставка Нов

BGN 9.58

Материјал : 100% Свила Реверзибилна Жакард ТкаениСостојба : Brand New & Рачно ИзработениГолемина : 58" (148 cm) со 2.75" (7 см)Поради тоа што е рачно изработени, па таму ќе биде околу 2 cm големина отстапување.Бидете единствени со тоа во различни ситуација!

6 бр./много добро качество на мода сладка пеперуда мини-коса и нокти за момичета ресни фиби за коса, малки пластмасови щипки за коса горещи продажба

BGN 2.00 2.42

Големина на : Точка Бр.FJD3141 / 3171Објектот КоличинаОбјектот МатеријалиПријателски и Животната средина ABSОбјектот Главно Бои ЦрнаОбјектот Околу Големината 4.3 CM / 3cmОбјектот ФормаКако СликиМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageНосат Директно,или стави некои шарм камења лента bowknot на тоа ,било прекрасна додаток ќе може да се држиме : ) ,исто Така, може да биде директно ПлетенDIY производи покажува : За Повеќе Големината Избор!Pls Контактирајте Со Нас За Да Ви Покаже Нив Линкови!Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

2017 Мода Зима Аниме One Piece Luffy Памучни Ръкавици Без Пръсти Карикатура Печат Ръкавици Мъжки Варежка Cosplay Подарък

BGN 10.00 12.00

Количина : 1 парче Материјал : Памук Боја : како што е прикажано на слики Size : Должина околу 18cm Состојба : 100% НовиДетали Слики : Враќање & Наплата

Момичета, steampunk кутия Крила скоба за коса готик, пънк реколта Лолита Дама шапки и аксесоари за коса

BGN 11.18

1pc Девојки Steampunk Опрема Крилја Hairclip Goth Панк Гроздобер Лолита Дама Headwear 100% Сосема Нов Пакет : 1 компјутер Hairclip (Други предмети во слики не се опфатени!) Димензии : Должина околу 13cm Ширина : за 6cm (Pls allow12cm / инчен отстапување на mannual мерење!) Ова би можело да биде најдобар Подарок за вашето семејство или вашите пријатели...

Безплатна доставка страусиное перо прическа пера с пайети набор от свредел цвят на индийски лента за глава 3SB044

BGN 7.00 7.94

Бесплатен превозот ној пердув headdress пердуви со sequins поставите дупчалка со спирална бургија боја индискиот headband 3 SB044Ној пердув headband : превозот е бесплатен, ние ќе ги искористиме кина пост, тој ќе пристигне во 2545 дена, ако треба да пристигнат во 46 дена, можете да контактирате со нас за да испратите страна на курирската служба DHL, UPSот,Fedex, Aramex , KCS, и во цената на превозот цена од нив, исто Така, Ако сакате да се направи трговија на големо или да стане нашата компанија 's дистрибутер во вашето место, можете директно од нашата Онлајн трговија на големо вебсајт : ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Нашата компанија : 1...

120 бр. / лот ръчно шиене шифон шик изтъркан направи си сам цветя на момиче коса цвете шифон цвете без филц резервоар за оголовья

BGN 41.00 47.68

Вовед duction1)Боја : 20color Алтернатива (како на сликите)2)материјал : Ткаенина,chiffon3)Тежина : 2g / парче4)ГОЛЕМИНА : дијаметар 6.57cm5)пакување : 120pcs / OPP вреќаВе молиме овозможи 0.10.2 CM разликува поради прирачник за мерење и рачно изработени,над димензии се само за референца...