• Ново
Нов дизайн на Crystal Камък мъниста сватбена рокля, колан сватбен колан ръчно изработени С 400 см Дължина на Лентата 14 цвята с кристали

Нов дизайн на Crystal Камък мъниста сватбена рокля, колан сватбен колан ръчно изработени С 400 см Дължина на Лентата 14 цвята с кристали

BGN 12.16
В магазина

Брой продукти


Rhinestones венчаница Sash за Булчински Појас рачно изработени со 400cm Должина на Лентата 14 бои Со Rhinestones Applique
Функција Кристал Камен и Семе Мушка beaded applique Лак Дизајн на оригиналниот 400cm Должина, Зелена Боја Лента Прилагодено Acceped Тоа е направено со рака,многу убаво за свадба или вечер партија облечи.може да направи голема лак на назад.
Ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде wholesales цена.
Ве молиме погледнете го боја како belows :
Ја Напуштат Повратни Информации
Бидејќи нашата продавница е само да се отвори.Љубезно се надевам дека секој купувач може да ни даде добар фидбек по добивање на добри производи.во секое време,ние ви нудиме на нашата најдобра услуга и подобри производи.ако имате било какви не-среќа нешто,ве молиме контактирајте со нас,ние би можеле да се вратат или да се обиде на друг начин да го направат за вас.
Плаќање :
*Да прифатиме платат онлајн,пари грам,Зачувам итн
Ако имате било какви други барања,ве Молиме контактирајте со нас.
Превозот
1.По paied,pls потврдете ја вашата адреса и оставете го вашиот Tel No.,што е подобро
2.Генерално,ние брод објект од кина poste,тоа трае околу 10-20 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА,САД,AU,и други Азија земјата.но, ако Русија,Brazial,Чиле и други јужна америка,тоа ќе е потребно околу 20-30 работни дена.ако одмор или фестивал,тоа ќе биде уште долго време,pease забелешка
3.Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL,Fedex,Тнт или Емс,што е litler скапи.ако повеќе квантитет ќе купи,ќе биде поевтина.
Политика На Враќање :
Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да направиме за вас и да ја задоволи вас за време на шопинг тука,ние не сакаме било погрешно да се случи.ако имате било какви посебни барања,ве молиме контактирајте не на e-mail пораки или порака.
*Враќање, ако имаш погрешна предмети.
*Се врати ако предмети е оштетен за време на превозот.
Ние би сакале да ви вратат парите ако било погрешно се случи.

Подробности

Тип Елемент:
Колани
Материал На Каишката:
Плат Полиестер
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
LZ89575
търговска марка:
lOWOSAiWOR
Състояние:
НОВО
Размер:
400cm Ribbon Length
Цвят:
Ясно кристали мъниста апликации
Материал:
Стъклени Кристали И Апликация
Стил:
Корея
Държава производител:
Китай
Име:
Планински Кристал, Сватбени Колан
За:
сватбена рокля за младоженци
Дължина На Колана:
400см Дължина на Лентата

Те също купуват с този продукт

Crystal украсяват с листенца от Тък щипки за сватба цвете шапки шапки за коса, гребен Пин скоба за коса За жени аксесоари за коса

BGN 3.00 3.18

1 Pc Кристали ги Красат Petal Навивам Шноли Булчински Цвет Headpieces Headwear Косата со Чешел Pin Коса Клип За Жените Косата ДодатоциКарактеристики : Предмет Тип : Губење На КлипотБоја : ВиолетоваДизајн : Цвет, PetalМатеријал : Алуминиумски + КристалноЦвет Големина : Околу 3.5 см *8cmЧешел Големина : Прибл 6.0 cm *0.5 cmТежина : 40g (По Пакување)Состојба : 100% Сосема НовПроцесот Technic : Кристал вградениПакет се вклучени : 1 x Косата со Чешел КлипВреме на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола,ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи...

Жените Лолита дантелени ръкавици Бяло сладко мъниста верига ръкавици за булката подаръци

BGN 15.84

Жените Лолита Чипка Бели Ракавици Симпатична Мушка Синџир Ракавици за Невестата Подароци 100% Сосема Нов Пакет се вклучуваат : 1 Пар на Ракавици Боја : Бела (Други предмети во слики не се опфатени!) Ова би можело да биде најдобар Подарок за вашето семејство или вашите пријатели...

Безплатна доставка, марка професионална защита подложка ръкавици, военна лепкава дръжка американската ръкавица receliver дебел лайнермен

BGN 41.00 43.18

C&C Пазарот Добредојде!!!Забелешка : Нашата компанија име" Хонгконг Комбинација Trading Company Limited ".Ние работиме во Suzhou,преубав град во Кина.Ние се добие производи форма фабрики директно.Па имаме голема цена,најновиот стил,prefect квалитет.Бренд и 100% Оригинални.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне во рок од 24 часа!Можете да ни веруваат.^^Превозот : Сите предмети се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail во рок од 3 работни дена обично ,Откако уплатата се населиле.Бидејќи тоа е евтин.Понекогаш пакет е премногу голем,Ние ќе го избере ЕМС .Ако ви се итни,ве молиме да ни кажете во прв план.ние ќе го избере ЕМС или DHL за вас.Но, вие треба да се обрне многу повеќе.Ако не го добиете вашиот објекти во времето, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро со помош од поштата.Значи, воопшто не се грижи.Ние ќе ви одговори вашиот email во рок од 24 часа нормално...

1pcs2018 Women Tiara Satin Ribbon Bow Hair Band Въжето Scrunchie Опашка Holder Gum For Hair Accessories Girl Hairstyle Headbands

BGN 1.00 2.03

1pcs2018 Жените Тиара Сатен Лента Лак за Коса Бенд Јаже Scrunchie конска опашка Носителот на Непцата За Коса Додатоци Фризура Девојка Headbands Предмет Тип : Headwear is_customized : Да Шаблон Тип : Цврсти Тип : Еластична венчиња Стил : Мода Пол : Жените Материјал : Rayon пакет : 1pcs време на Испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи...

2018 New Arrival Men Платно Outdoor Belt Military Equipment сигурност cinturon Western Каишка мъжки колани луксозен тактически колан на марката Cintos

BGN 12.00 16.53

Големина : 110cm / 130cm Meterial : силна Платно+метал+Вистински кравја кожа Квалитет : со Врвен квалитет Легиран Челик Крстот Метал Автоматски Мажите Платно Појас Тока : U...

Направи си САМ Kid Момиче тюрбан на възел лента за глава голяма глава лук регулируема твърди Заек главата увийте косата група аксесоари

BGN 3.00 3.81

DIY Бебе Дете / Девојка Turban Јазол Headband Голем Лак Прилагодливи Солидна Зајакот Глава Заврши Коса Бенд ДодатоциAttension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

Детски престилки памук зима момиче престилки оригване плат за деца карикатура детски шал Детски дрехи аксесоар

BGN 6.00 8.00

bandana bibs,бебе момче bibs bandana,бебе bandana bibs,Бебе Bibs, деца bibs,деца bibs,памук bibs,лигавче шамија,бебе шамија,децата шамија,детска шамија,памук триаголник лигавче,дете лигавче,памук шамија,топло шамија,зима шамија,зимски бебе лигавче,топло бебе лигавче,топло bibs,зима bibs,деца лигавче зима,зима јаки,деца вратот лигавче,дете јаки,bibs за бебето,бебе шамија зима,кадифен лигавче,зима и топло, шамија,детска шамија,лигавче шамија,бебе бПодолу се топла продажба Предмети!!1 PC Дебел Памук Бебе bibs Бебе Шамија bandana bibs Плунка Крпа бебе облека, додатоци за 03 годиниИме на производ : Дебела бебе bibsМатеријал : памук+кадифенПакување : 1pc / торба.Големина на : 40*18cm , копче може да се прилагоди на големината (Прирачник за мерење, постојат 12cm грешка е нормално, ве молиме да се разбере!).За 0 3 години носат бебе во Зима / Пролет / ЕсенПовеќе функции : ова бебе bibs со кадифен,многу топло,може да се користи како бебе шамија.многу топло и confortable.Инструкции за перење : топла вода рака мие, и посебно со други обоени облека за да се избегне боење.Различните пакети / различни монитори екранот боите се различни, бојата ќе има некои грешки, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере!Ве молиме љубезно забелешка за руско / Белорусија купувачи : 1, новата политика во Русија, руската купувачи мора да се бара целосно име и презиме на пикап...

6 бр./много добро качество на мода сладка пеперуда мини-коса и нокти за момичета ресни фиби за коса, малки пластмасови щипки за коса горещи продажба

BGN 2.00 2.42

Големина на : Точка Бр.FJD3141 / 3171Објектот КоличинаОбјектот МатеријалиПријателски и Животната средина ABSОбјектот Главно Бои ЦрнаОбјектот Околу Големината 4.3 CM / 3cmОбјектот ФормаКако СликиМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageНосат Директно,или стави некои шарм камења лента bowknot на тоа ,било прекрасна додаток ќе може да се држиме : ) ,исто Така, може да биде директно ПлетенDIY производи покажува : За Повеќе Големината Избор!Pls Контактирајте Со Нас За Да Ви Покаже Нив Линкови!Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Момичета, steampunk кутия Крила скоба за коса готик, пънк реколта Лолита Дама шапки и аксесоари за коса

BGN 11.18

1pc Девојки Steampunk Опрема Крилја Hairclip Goth Панк Гроздобер Лолита Дама Headwear 100% Сосема Нов Пакет : 1 компјутер Hairclip (Други предмети во слики не се опфатени!) Димензии : Должина околу 13cm Ширина : за 6cm (Pls allow12cm / инчен отстапување на mannual мерење!) Ова би можело да биде најдобар Подарок за вашето семејство или вашите пријатели...

BOHOBOCO 2017 горещи продажба зимни дамски шалове мода високо качество класически каре Хаундстут чист вълнен шал шал

BGN 80.00 153.28

НА BOHOBOCO @BOHOBOCO / ЕСЕН ЗИМА ШАМИЈА ДИЗАЈНИ# топла продажба # 2017ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ : големина:75*210cm / 29.53 *82.67 воматеријал : волнамодел : tartan2017 топла продажба модни класичен plaid tartan бесконечност дебели зимски топло жените чиста волна марами shawlsМЕСТО # мали houndstooth е основниот елемент на модата...

Нова мода жените 3D цвете от мъниста окото кадифе тюрбан прическа нигерийски тюрбан стилен забрадка Африка. → дами Turbante

BGN 9.00 10.08

Нова Мода Жените 3 D Цвет Beaded Долго Сомот Turban Глава Заврши Нигериската Turban Стилски Глава шамија Африка Hijab Дами TurbanteМатеријал : Сомот&Најлон мрежаГолемина на : една големина одговара на повеќето возрасни / 200*25cmБои : 8 бои (како фото)Сезона : Пролет лето есен и зимаПакување : OPP вреќаВисок квалитет на ткаенини што се свилен мека и удобна...

100 бр. / лот, 3.75 миди сен жак шифон на цветя, изтъркан шифон на цветя за оголовья аксесоари за коса Горна аксесоари

BGN 72.00 78.40

Добредојдовте на shabbychiffon s раскина1.Материјал : chiffon2.MOQ : 100 компјутери / многу , да може да се меша бојата3.Боја : како на сликата4.големина : 3"5.Предност : a : со Висок квалитет , најниска цена , брза испорака , одлична severiceб : Должам фабрика и компанија , одличен работник .c : Сите големина , боја , стил се топло добредојдениPls забелешка : Најчесто поставувани ПРАШАЊА1>Можев цел помалку од 5 компјутери или повеќе од 5 компјутери по боја, за да стигне до 100 компјутери?да , тоа е на располагање , ви благодариме .2>јас Може да се наредат и други бои?Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв3>јас Може да се промени големината?Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв4>Дали вашата понуда вклучува превозот цена?Да,тоа е бесплатен превозотслика покаже :

FQ009 на нови приходи сладък животни hoggerel ластични ленти за коса мода момичета овце дизайн тъкани, въжета за коса-аксесоари за коса

BGN 2.00 2.64

Почитувани Купувачи : Затоа што на Кинески Пролетниот Фестивал доаѓање ,ние ќе биде на одмор од 2,Февруари до 26,Февруари.Ако за време на овој период,испорака Период ќе биде продолжен до одмор заврши .Откако ќе се врати ,вашите нарачки ќе се испраќаат како најбрзо што можеме .Се извинуваме за непријатностите.Ви благодариме за вашиот покровителство.Среќна нова година! FSGZ ТИМ 20180201Спецификација : Точка Бр.Објектот Количество 2 ПАРЧИЊА / Многу ;Објектот Материјалиплетење волнени (Чиста рака одлуки )Објектот Главно Бои 7 Боја aspicture (темноцрвена / розова / роуз / црна / светлокаки / бела / жолта / сина) ;Ако вие сакате да го изберете вашиот бои ,ве молиме, имајте предвид кога местото цел,или ние ќе ви испратиме било мешани бои или еден бои : )Објектот Околу Големината Hoggerel : 5.5 CM (како слика мерка)Објектот ФормаовциМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageГлавата Носат за бебе gilrs,цврсти главата и косата додатокУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

120 бр. / лот ръчно шиене шифон шик изтъркан направи си сам цветя на момиче коса цвете шифон цвете без филц резервоар за оголовья

BGN 41.00 47.68

Вовед duction1)Боја : 20color Алтернатива (како на сликите)2)материјал : Ткаенина,chiffon3)Тежина : 2g / парче4)ГОЛЕМИНА : дијаметар 6.57cm5)пакување : 120pcs / OPP вреќаВе молиме овозможи 0.10.2 CM разликува поради прирачник за мерење и рачно изработени,над димензии се само за референца...

вискоза продълговата шал шотландски териер принт 180х90см 4 цветове на разположение

BGN 56.00

Носете го како шамија или како украл / заврши Совршен за сите сезони.Висок квалитет на рачно изработени шамијаЛесни шамија украсен со Убави Daisy Цвет печати дизајн.Прекрасни шамија, може да се носи толку многу различни начини во секој приликиОваа елегантна шамија додадете луксузен завршувањето на допир за да можете се погледне.Овој модел се најпопуларните во оваа сезона.Големина : 180 cm x 90 смМатеријал : 100% viscoseПревозотВе молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас...

2017 Brand New Fashion Black/blue зимните шалове са топли възли шарени пръстени шал шал на врата шалове за жените безкрайността на 180*135 см

BGN 7.00 7.98

2017 Сосема Нова Мода Црна / сина Зима Марами Топло Плетени Шарени Прстен Шамија Shawl Вратот Scarfs За Жените Бесконечност големина : 180*135 CM

Жени, момичета дама мода лук Диамант лента за глава лента за коса лък коприна елегантни ленти за коса притежателя на обръч шапки и аксесоари за коса

BGN 2.00 3.04

Топло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

Безплатна доставка новата мода коспали Хелоуин печат скелет ръкавици, дамски ръкавици 3SB049

BGN 7.00 8.00

Бесплатен превозот нова мода cospaly ноќта на вештерките печатење скелет ракавици жените ракавици 3 SB049 ноќта на Вештерките скелет ракавици : превозот е бесплатен, ние ќе ги искористиме кина пост, тој ќе пристигне во 2545 дена, ако треба да пристигнат во 46 дена, можете да контактирате со нас за да испратите страна на курирската служба DHL, UPSот,Fedex, Aramex , KCS, и во цената на превозот цена од нив, исто Така, Ако сакате да се направи трговија на големо или да стане нашата компанија 's дистрибутер во вашето место, можете директно од нашата Онлајн трговија на големо вебстраница : ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Нашата компанија : 1...

Нов Дете Корейски Класически Русалка Ластични Ленти За Коса Бонбони С Цвят На Опашката На Притежателя На Въже Колела За Деца Момичета Аксесоари За Коса

BGN 1.84

Добредојдовте во Мојата продавница!Материјал : Пластични СмолаГолемина На : СлободенПол : децаПогодни За : деца девојка жениПодарок За : Девојка Сопруга И Мајка Ми Сестри Ќерка

Za , хлопчатобумажный прост шал, лесен хиджаб,модел вълни в сплошном цвят, мюсюлмански хиджаб, наметало,шалове, шалове,ауспуси, шалове тайна

BGN 10.00 10.40

За 2016 година,памук обичен шамија,Обична hijab,Бранува шема во полна боја,Муслимански hijab,кејп,shawls и марами,пригушувач,shawls обвиваПредмет Бр...

Нови дизайнерски мъжки колани луксозни мъжки моден колан от естествена кожа коровья кожа прашка за мъже, с високо качество на автоматична обтегач мъжки колан

BGN 16.00 22.08

Материјал : Cowskin вистинска кожа вистинска кожаТока боја : Како на сликата (многу стил)Појас боја : Црна и бела (Ако сакате кафеав појас,ве молиме оставете порака кога ќе се купуваат на појас)Стил : Мода,формално,новина,секојдневен,бизнисВе молиме изберете вистинската големина На појас може да се прилагоди според вашиот половината од себе.Пакет : Картон кутија и подароци кутија за пакување за да се избегне оштетување

кожени жартиери жени колан на кръста капачката на тялото на робството дизайнер на женски ръчно изработени чакам колани

BGN 20.00 28.80

кожа подвезици жените се подигнат крст покриваат телото ропство дизајнер на женски рачно изработени се чека ремени не грижете се за големината дека е прилагодлив или можете да нарачате со порака за големината ви треба.Превозот И Предавање : 1.Кина Пост Воздухот обично ќе трае 1530 дена работни дена, epack зема 715days .ние ќе им понуди epack и кина пост воздух за бесплатен превозот за повеќето производи во нашата продавница2...

Тясна Вратовръзка 11 Цвята Заден Плътен Карирани Пейсли Червен Син Кафяв Сив Лилав Мъжки Вратовръзки Вратовръзки Коприна Безплатна Доставка Нов

BGN 9.58

Материјал : 100% Свила Реверзибилна Жакард ТкаениСостојба : Brand New & Рачно ИзработениГолемина : 58" (148 cm) со 2.75" (7 см)Поради тоа што е рачно изработени, па таму ќе биде околу 2 cm големина отстапување.Бидете единствени со тоа во различни ситуација!

Безплатна доставка булката брак прежди мода прежди двойна лента serging двойно моделиране на завесата и гребени 3SB045

BGN 8.00 9.07

Бесплатен превозот невеста брак предиво мода предиво двојна лента serging двојно моделирање превез и чешли 3 SB045невестата превез предиво : превозот е бесплатен, ние ќе ги искористиме кина пост, тој ќе пристигне во 2545 дена, ако треба да пристигнат во 46 дена, можете да контактирате со нас за да испратите страна на курирската служба DHL, UPSот,Fedex, Aramex , KCS, и во цената на превозот цена од нив, исто Така, Ако сакате да се направи трговија на големо или да стане нашата компанија 's дистрибутер во вашето место, можете директно од нашата Онлајн трговија на големо вебсајт : ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Нашата компанија : 1...