• Ново
10шт 6C-Double Усмихни Leader сладък твърди принт лук ластични въжета за коса детски вратовръзки за коса, очарователни притежателя на опашката аксесоари за коса

10шт 6C-Double Усмихни Leader сладък твърди принт лук ластични въжета за коса детски вратовръзки за коса, очарователни притежателя на опашката аксесоари за коса

BGN 16.00
BGN 18.88
-15 %
В магазина

Брой продукти

~~~~ОПИС~~~~
Вие сте наддавање за поставување на 10 Компјутери убава Двојно Навиваат Лидер коса лакови. Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.
Тие се направени од 1,5" и 2" grosgrain панделки. Сите краеви се затворени за да се спречи од протриване.
Мерка за 6" долго. Таквите мила лакови може да се носи секојдневно.
Во прилог на Еластична , ве Молиме видете на сликата.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница.
Ве молиме имајте во предвид : бои може да се разликува малку од фотографијата. Ние нудиме тагови и подарок boxs за овие лакови, ве молиме видете на сликата. Trustful Бренд - Прекрасна Бренд
Предности
1. Ние сме производител на косата додатоци, Ако клиентот има стил, но не шоу на нашата веб страница,контактирајте со нас и да ни ја испратите фотографијата , ние ќе го направи бесплатен примерок за вас и тогаш покаже мостра слики да ти
2. Ако некои боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контактираме однапред, ако не одговорите за нас во 2 дена ,Ние ќе го избере нашиот популарен бои за вас.
3.Ве молам, ние не прифаќаме никакви негативни повратни информации или 3 ѕвезда , Ако производите се случи проблеми , ве Молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.
4. Превозот : ние обично ќе испраќаат предмети од страна на Меѓународните EMS ,Околу 8-10 дена на испорака(освен за одмор ден), ако тоа е итна,ние, исто така, ја прифати други брод начини како што се Yan Wen Express /DHL и така натаму,и тоа може да се зголеми на бродот такса, ако имате било какви посебни remands,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодарам многу за поддршката
5. Во случај дека враќањето е барање, pls бидете сигурни дека сите се враќа вклучуваат сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.
Повратни информации
Ние го ценат секој повратни информации ќе го оставиме тоа е голема поддршка за нас, кога ќе се потврди на плаќање, pls се чувствуваат слободни да ја напуштат повратни информации, така што ќе го направите подобра услуга. Ние сме, исто така, сериозен продавачот, ако има било каков проблем,pls првиот контакт со нас пред да го оставите вашите повратни информации, ние секогаш ќе ги направи сите напори да се направи сте задоволни со цел, ви благодарам многу!
.

Подробности

Тип Елемент:
Шапки
търговска марка:
благословия
Стил:
Модни модели
Отдел Име:
Деца
Материал:
Вискоза, Микрофибър
Тип:
Лента За Коса
Вид На Модела:
Цвете
Пол:
Момичета

Те също купуват с този продукт

кожени жартиери жени колан на кръста капачката на тялото на робството дизайнер на женски ръчно изработени чакам колани

BGN 20.00 28.80

кожа подвезици жените се подигнат крст покриваат телото ропство дизајнер на женски рачно изработени се чека ремени не грижете се за големината дека е прилагодлив или можете да нарачате со порака за големината ви треба.Превозот И Предавање : 1.Кина Пост Воздухот обично ќе трае 1530 дена работни дена, epack зема 715days .ние ќе им понуди epack и кина пост воздух за бесплатен превозот за повеќето производи во нашата продавница2...

Crystal украсяват с листенца от Тък щипки за сватба цвете шапки шапки за коса, гребен Пин скоба за коса За жени аксесоари за коса

BGN 3.00 3.18

1 Pc Кристали ги Красат Petal Навивам Шноли Булчински Цвет Headpieces Headwear Косата со Чешел Pin Коса Клип За Жените Косата ДодатоциКарактеристики : Предмет Тип : Губење На КлипотБоја : ВиолетоваДизајн : Цвет, PetalМатеријал : Алуминиумски + КристалноЦвет Големина : Околу 3.5 см *8cmЧешел Големина : Прибл 6.0 cm *0.5 cmТежина : 40g (По Пакување)Состојба : 100% Сосема НовПроцесот Technic : Кристал вградениПакет се вклучени : 1 x Косата со Чешел КлипВреме на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола,ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи...

Момичета, steampunk кутия Крила скоба за коса готик, пънк реколта Лолита Дама шапки и аксесоари за коса

BGN 11.18

1pc Девојки Steampunk Опрема Крилја Hairclip Goth Панк Гроздобер Лолита Дама Headwear 100% Сосема Нов Пакет : 1 компјутер Hairclip (Други предмети во слики не се опфатени!) Димензии : Должина околу 13cm Ширина : за 6cm (Pls allow12cm / инчен отстапување на mannual мерење!) Ова би можело да биде најдобар Подарок за вашето семејство или вашите пријатели...

Безплатна доставка булката брак прежди мода прежди двойна лента serging двойно моделиране на завесата и гребени 3SB045

BGN 8.00 9.07

Бесплатен превозот невеста брак предиво мода предиво двојна лента serging двојно моделирање превез и чешли 3 SB045невестата превез предиво : превозот е бесплатен, ние ќе ги искористиме кина пост, тој ќе пристигне во 2545 дена, ако треба да пристигнат во 46 дена, можете да контактирате со нас за да испратите страна на курирската служба DHL, UPSот,Fedex, Aramex , KCS, и во цената на превозот цена од нив, исто Така, Ако сакате да се направи трговија на големо или да стане нашата компанија 's дистрибутер во вашето место, можете директно од нашата Онлајн трговија на големо вебсајт : ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Нашата компанија : 1...

Нови дизайнерски мъжки колани луксозни мъжки моден колан от естествена кожа коровья кожа прашка за мъже, с високо качество на автоматична обтегач мъжки колан

BGN 16.00 22.08

Материјал : Cowskin вистинска кожа вистинска кожаТока боја : Како на сликата (многу стил)Појас боја : Црна и бела (Ако сакате кафеав појас,ве молиме оставете порака кога ќе се купуваат на појас)Стил : Мода,формално,новина,секојдневен,бизнисВе молиме изберете вистинската големина На појас може да се прилагоди според вашиот половината од себе.Пакет : Картон кутија и подароци кутија за пакување за да се избегне оштетување

2017 Мода Зима Аниме One Piece Luffy Памучни Ръкавици Без Пръсти Карикатура Печат Ръкавици Мъжки Варежка Cosplay Подарък

BGN 10.00 12.00

Количина : 1 парче Материјал : Памук Боја : како што е прикажано на слики Size : Должина околу 18cm Состојба : 100% НовиДетали Слики : Враќање & Наплата

BOHOBOCO 2017 горещи продажба зимни дамски шалове мода високо качество класически каре Хаундстут чист вълнен шал шал

BGN 80.00 153.28

НА BOHOBOCO @BOHOBOCO / ЕСЕН ЗИМА ШАМИЈА ДИЗАЈНИ# топла продажба # 2017ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ : големина:75*210cm / 29.53 *82.67 воматеријал : волнамодел : tartan2017 топла продажба модни класичен plaid tartan бесконечност дебели зимски топло жените чиста волна марами shawlsМЕСТО # мали houndstooth е основниот елемент на модата...

Жени, момичета дама мода лук Диамант лента за глава лента за коса лък коприна елегантни ленти за коса притежателя на обръч шапки и аксесоари за коса

BGN 2.00 3.04

Топло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

50шт модерен дизайн на принт копринен сатен джобен квадратен носна кърпичка жаккардовый тъкани сватбен носна кърпичка за мъже аксесоари

BGN 71.00 89.60

pls остави порака во забелешка за боја бројот у треба ,ако не,јас ќе брод случаен избор.фабриката на големо, ниска добивка.повеќе цел повеќе попустСоработува со царинење е купувачот 's одговорност .ако пакет се врати назад, бидејќи купувачот не плаќаат данок.купувачот треба да се плати прати и врати товар.100% увезени Јужна Кореја свила pls chocie боја број според овој пик

Нова мода жените квадратен от копринен шал, материал: коприна шармез кърпа, размер: 52x52, дебелина 12 мм лилаво

BGN 17.00 30.40

1.Фото боја разлика, бидејќи на различни монитори, Боја опис затоа што на јазикот на преводот ќе биде на разликите, за повикување само : ) ви благодариме!2.Нормално ние брод во рок од 24 часа,Инвентар промени секој ден бидејќи од вистински продавници продажба , ако сте купиле на ден надвор од акциите, ние ќе испратени до вас во 7 работни дена.3.Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.4.Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.5.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.6.Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе организира reshipment или враќање на средствата за вас.7.Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници и не се отвори спорот директно.8.Повратни информации е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин9.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.10.Контакт : Адреса : 155# jiankang Rd, Hangzhou ,Жеџијанг ,Кина.телефон : +86057185199283марами whatapp : 13157157917Brocade whatapp : 13067866566rocade Продавница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1266910Материјали : свила charmeuse платно големина : 52x52 Дебелина 12mm

LOVINGSHA дамски копринен шал тайна Европа стил Дизайн Атлас голям квадратен шал печатни нова марка на жените копринен шал 60*60 см SC002

BGN 4.00 6.38

Што можете да видите од сликата,ова шамија е многу убава и модерен.Ова многу за вкупно 1 компјутер.Оваа шамија е мултифункционален,можете да го користите како заврши ,шамија или wristband.Секој детал да биде направено внимателно.Сите слики се направи од страна на самите себе,на сите вистински предмети...

GUSLESON нов стил на мъже, жени плета вратовръзка-пеперуда регулируема пеперуда комплект вратовръзки-пеперуди плетене рокля вязаный папийонка без кутия

BGN 4.00 4.10

Нов Стил Мажи Жени Поврзана Bowtie Прилагодливи Пеперутка Палубата Neckwear Bowties Дизајнер Плетење Фустан Плетени Лак Вратоврска, Без КутијаПакет : OPP Вреќа Напомена : Без КУТИЈА,кутија е само Фотографски проп

Направи си САМ Kid Момиче тюрбан на възел лента за глава голяма глава лук регулируема твърди Заек главата увийте косата група аксесоари

BGN 3.00 3.81

DIY Бебе Дете / Девојка Turban Јазол Headband Голем Лак Прилагодливи Солидна Зајакот Глава Заврши Коса Бенд ДодатоциAttension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

KLSS марка естествена кожа, дамски ръкавици за есен-зима плюс кадифе високо качество елегантни ръкавици от козя кожа кожа на Дамата шофьорски ръкавици 838

BGN 63.00 70.38

KLSS Бренд Вистинска Кожа Жените Ракавици Есен Зима Плус Сомот Висок Квалитет на Домот Goatskin Ракавица Дама Возење Ракавица 838Големина информацииКАКО ДА МЕРЕЊЕМерење на рака што нормално се пишуваат со околу дланка во најширока точка во инчи(со исклучок на палецот).Рекорд на обемот на мерењеова ќе биде вашата ракавица големина.Ако сте меѓу големини,изберете помала големина.Ракавици треба да биде сит во прв, но ќе се водат.Облекување нагоре или надолу, надвор на прошетка или возење на автомобил, каде што некогаш вашиот ден ќе ве однесе овие се паметниво потрага ракавици ќе сакате да се задржи вашите раце и прсти топло...

Тясна Вратовръзка 11 Цвята Заден Плътен Карирани Пейсли Червен Син Кафяв Сив Лилав Мъжки Вратовръзки Вратовръзки Коприна Безплатна Доставка Нов

BGN 9.58

Материјал : 100% Свила Реверзибилна Жакард ТкаениСостојба : Brand New & Рачно ИзработениГолемина : 58" (148 cm) со 2.75" (7 см)Поради тоа што е рачно изработени, па таму ќе биде околу 2 cm големина отстапување.Бидете единствени со тоа во различни ситуација!

6 бр./много добро качество на мода сладка пеперуда мини-коса и нокти за момичета ресни фиби за коса, малки пластмасови щипки за коса горещи продажба

BGN 2.00 2.42

Големина на : Точка Бр.FJD3141 / 3171Објектот КоличинаОбјектот МатеријалиПријателски и Животната средина ABSОбјектот Главно Бои ЦрнаОбјектот Околу Големината 4.3 CM / 3cmОбјектот ФормаКако СликиМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageНосат Директно,или стави некои шарм камења лента bowknot на тоа ,било прекрасна додаток ќе може да се држиме : ) ,исто Така, може да биде директно ПлетенDIY производи покажува : За Повеќе Големината Избор!Pls Контактирајте Со Нас За Да Ви Покаже Нив Линкови!Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

100 бр. / лот, 3.75 миди сен жак шифон на цветя, изтъркан шифон на цветя за оголовья аксесоари за коса Горна аксесоари

BGN 72.00 78.40

Добредојдовте на shabbychiffon s раскина1.Материјал : chiffon2.MOQ : 100 компјутери / многу , да може да се меша бојата3.Боја : како на сликата4.големина : 3"5.Предност : a : со Висок квалитет , најниска цена , брза испорака , одлична severiceб : Должам фабрика и компанија , одличен работник .c : Сите големина , боја , стил се топло добредојдениPls забелешка : Најчесто поставувани ПРАШАЊА1>Можев цел помалку од 5 компјутери или повеќе од 5 компјутери по боја, за да стигне до 100 компјутери?да , тоа е на располагање , ви благодариме .2>јас Може да се наредат и други бои?Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв3>јас Може да се промени големината?Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв4>Дали вашата понуда вклучува превозот цена?Да,тоа е бесплатен превозотслика покаже :

Детски престилки памук зима момиче престилки оригване плат за деца карикатура детски шал Детски дрехи аксесоар

BGN 6.00 8.00

bandana bibs,бебе момче bibs bandana,бебе bandana bibs,Бебе Bibs, деца bibs,деца bibs,памук bibs,лигавче шамија,бебе шамија,децата шамија,детска шамија,памук триаголник лигавче,дете лигавче,памук шамија,топло шамија,зима шамија,зимски бебе лигавче,топло бебе лигавче,топло bibs,зима bibs,деца лигавче зима,зима јаки,деца вратот лигавче,дете јаки,bibs за бебето,бебе шамија зима,кадифен лигавче,зима и топло, шамија,детска шамија,лигавче шамија,бебе бПодолу се топла продажба Предмети!!1 PC Дебел Памук Бебе bibs Бебе Шамија bandana bibs Плунка Крпа бебе облека, додатоци за 03 годиниИме на производ : Дебела бебе bibsМатеријал : памук+кадифенПакување : 1pc / торба.Големина на : 40*18cm , копче може да се прилагоди на големината (Прирачник за мерење, постојат 12cm грешка е нормално, ве молиме да се разбере!).За 0 3 години носат бебе во Зима / Пролет / ЕсенПовеќе функции : ова бебе bibs со кадифен,многу топло,може да се користи како бебе шамија.многу топло и confortable.Инструкции за перење : топла вода рака мие, и посебно со други обоени облека за да се избегне боење.Различните пакети / различни монитори екранот боите се различни, бојата ќе има некои грешки, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере!Ве молиме љубезно забелешка за руско / Белорусија купувачи : 1, новата политика во Русија, руската купувачи мора да се бара целосно име и презиме на пикап...

Нова мода жените 3D цвете от мъниста окото кадифе тюрбан прическа нигерийски тюрбан стилен забрадка Африка. → дами Turbante

BGN 9.00 10.08

Нова Мода Жените 3 D Цвет Beaded Долго Сомот Turban Глава Заврши Нигериската Turban Стилски Глава шамија Африка Hijab Дами TurbanteМатеријал : Сомот&Најлон мрежаГолемина на : една големина одговара на повеќето возрасни / 200*25cmБои : 8 бои (како фото)Сезона : Пролет лето есен и зимаПакување : OPP вреќаВисок квалитет на ткаенини што се свилен мека и удобна...

вискоза продълговата шал с цветя Маковый принт 180x90cm 3 цветове на разположение

BGN 7.98

Носете го како шамија или како украл / заврши Совршен за сите сезони.Висок квалитет на рачно изработени шамијаЛесни шамија украсен со Убави Daisy Цвет печати дизајн.Прекрасни шамија, може да се носи толку многу различни начини во секој приликиОваа елегантна шамија додадете луксузен завршувањето на допир за да можете се погледне.Овој модел се најпопуларните во оваа сезона.Големина : 180 cm x 90 смМатеријал : 100% viscoseако нарачате повеќе од 30pcs,ние ќе брод од експрес!ПревозотВе молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас...

120 бр. / лот ръчно шиене шифон шик изтъркан направи си сам цветя на момиче коса цвете шифон цвете без филц резервоар за оголовья

BGN 41.00 47.68

Вовед duction1)Боја : 20color Алтернатива (како на сликите)2)материјал : Ткаенина,chiffon3)Тежина : 2g / парче4)ГОЛЕМИНА : дијаметар 6.57cm5)пакување : 120pcs / OPP вреќаВе молиме овозможи 0.10.2 CM разликува поради прирачник за мерење и рачно изработени,над димензии се само за референца...

2015 най-новата птица на дървото печат шалове птица печат дамски Шалове животни. → добро качество вискоза амбалажна хартия шал на едро

BGN 57.58

До 2015 Најновите Модни птица Печати Марамиматеријал : VISCOSE,добар материјал за добра дебелинаголемина : 180*100cmбоја : 4 боја како пик, кога у даде цел plz каже која боја у изберете!минимална количина : 10 секоја боја,тоа е нов дизајн,добар материјал за добра дебелина, u може да се обидете

вискоза продълговата шал шотландски териер принт 180х90см 4 цветове на разположение

BGN 56.00

Носете го како шамија или како украл / заврши Совршен за сите сезони.Висок квалитет на рачно изработени шамијаЛесни шамија украсен со Убави Daisy Цвет печати дизајн.Прекрасни шамија, може да се носи толку многу различни начини во секој приликиОваа елегантна шамија додадете луксузен завршувањето на допир за да можете се погледне.Овој модел се најпопуларните во оваа сезона.Големина : 180 cm x 90 смМатеријал : 100% viscoseПревозотВе молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас...