• Ново
6 бр./много добро качество на мода сладка пеперуда мини-коса и нокти за момичета ресни фиби за коса, малки пластмасови щипки за коса горещи продажба

6 бр./много добро качество на мода сладка пеперуда мини-коса и нокти за момичета ресни фиби за коса, малки пластмасови щипки за коса горещи продажба

BGN 2.00
BGN 2.42
-17 %
В магазина

Брой продукти


Големина на :
Точка Бр.
FJD3141/3171
Објектот Количина
Објектот Материјали
Пријателски и Животната средина ABS
Објектот Главно Бои Црна
Објектот Околу Големината 4.3 CM/3cm
Објектот Форма
Како Слики
Мерка Конверзија
1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 см
Објектот Useage
Носат Директно,или стави некои шарм камења лента bowknot на тоа ,било прекрасна додаток ќе може да се држиме : ) ,исто Така, може да биде директно Плетен
DIY производи покажува :
За Повеќе Големината Избор!Pls Контактирајте Со Нас За Да Ви Покаже Нив Линкови!
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност Ќе се recommded да се провери ова со твоите царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише .Тоа се случи дека некој украл производ од пратката. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша парцела 1 : 2 : 3 : ? Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку , Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. Можеме да понудиме наплата и враќање барање е достапна само на барањата во рок од 14 дена по парцела примени &враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по достава на
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.

Подробности

Размер:
2.4 CM, 3 CM, 4 CM
Материал:
Полиэтиленсульфон, Пластмаса
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
FSGZ
Номер На Модела:
FJD3141
Отдел Име:
Деца
Тип:
Коса И Нокти
Пол:
Момичета
Тип Елемент:
Шапки

Те също купуват с този продукт

Дамски модни нов секси пънк емо ръчно кожата на тялото Кабала Кейдж скулптура на колан, каишка Cincher върже с каишка на тялото, нощни клубове готино

BGN 22.00 40.00

Моден Жените Нова Секси Емо Панк Прирачник Тело Кожа Ропство Кафез Скулптури се Подигнат Појас Cincher Врзуваат појас тело, ноќни клубови кул

Мъжки Вратовръзки-Пеперуди Плътен Цвят Лесен Коприна Самостоятелно Равенство Вратовръзки-Многоцветни Пеперуди J3

BGN 2.00 2.86

Жешка Мода Mens Bowties Солидна Боја Обичен Свила Само Вратоврска Лак Врски100% Сосема нов и Висок Квалитет!Материјал : Полиестер СатенскиПрилагодливи Врат ДолжинаДолжина : 70cm / 27.6"Ширина : 2.5"(најширока точка)Боја : 8 БоиПакетот Вклучува 1x машка Вратоврска

1pcs2018 Women Tiara Satin Ribbon Bow Hair Band Въжето Scrunchie Опашка Holder Gum For Hair Accessories Girl Hairstyle Headbands

BGN 1.00 2.03

1pcs2018 Жените Тиара Сатен Лента Лак за Коса Бенд Јаже Scrunchie конска опашка Носителот на Непцата За Коса Додатоци Фризура Девојка Headbands Предмет Тип : Headwear is_customized : Да Шаблон Тип : Цврсти Тип : Еластична венчиња Стил : Мода Пол : Жените Материјал : Rayon пакет : 1pcs време на Испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи...

Naturalwell дете плета Короната, шапка, лента за глава леко на една кука короната шапка малки момчета, момичета главоболие аксесоар снимка разчита розово злато HB569

BGN 4.00 5.84

Новороденче Деца Сплетам Венец Шапка Headband Мека капчиња круна капа на главата Додаток Фото Проп Злато Розова Сина, Црна 1pc HB569Материјал : мека акрилик Тежина : 35g / pc Возраст : за 26 месеци бебето Големина : 4246cm Боја : 4 бои, розева, сина, црна, златна Пакет : OPP Вреќа ВО АКЦИИ Информации : Pls се избере бои според боја код на слики...

FQ009 на нови приходи сладък животни hoggerel ластични ленти за коса мода момичета овце дизайн тъкани, въжета за коса-аксесоари за коса

BGN 2.00 2.64

Почитувани Купувачи : Затоа што на Кинески Пролетниот Фестивал доаѓање ,ние ќе биде на одмор од 2,Февруари до 26,Февруари.Ако за време на овој период,испорака Период ќе биде продолжен до одмор заврши .Откако ќе се врати ,вашите нарачки ќе се испраќаат како најбрзо што можеме .Се извинуваме за непријатностите.Ви благодариме за вашиот покровителство.Среќна нова година! FSGZ ТИМ 20180201Спецификација : Точка Бр.Објектот Количество 2 ПАРЧИЊА / Многу ;Објектот Материјалиплетење волнени (Чиста рака одлуки )Објектот Главно Бои 7 Боја aspicture (темноцрвена / розова / роуз / црна / светлокаки / бела / жолта / сина) ;Ако вие сакате да го изберете вашиот бои ,ве молиме, имајте предвид кога местото цел,или ние ќе ви испратиме било мешани бои или еден бои : )Објектот Околу Големината Hoggerel : 5.5 CM (како слика мерка)Објектот ФормаовциМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageГлавата Носат за бебе gilrs,цврсти главата и косата додатокУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Za , хлопчатобумажный прост шал, лесен хиджаб,модел вълни в сплошном цвят, мюсюлмански хиджаб, наметало,шалове, шалове,ауспуси, шалове тайна

BGN 10.00 10.40

За 2016 година,памук обичен шамија,Обична hijab,Бранува шема во полна боја,Муслимански hijab,кејп,shawls и марами,пригушувач,shawls обвиваПредмет Бр...

Детски престилки памук зима момиче престилки оригване плат за деца карикатура детски шал Детски дрехи аксесоар

BGN 6.00 8.00

bandana bibs,бебе момче bibs bandana,бебе bandana bibs,Бебе Bibs, деца bibs,деца bibs,памук bibs,лигавче шамија,бебе шамија,децата шамија,детска шамија,памук триаголник лигавче,дете лигавче,памук шамија,топло шамија,зима шамија,зимски бебе лигавче,топло бебе лигавче,топло bibs,зима bibs,деца лигавче зима,зима јаки,деца вратот лигавче,дете јаки,bibs за бебето,бебе шамија зима,кадифен лигавче,зима и топло, шамија,детска шамија,лигавче шамија,бебе бПодолу се топла продажба Предмети!!1 PC Дебел Памук Бебе bibs Бебе Шамија bandana bibs Плунка Крпа бебе облека, додатоци за 03 годиниИме на производ : Дебела бебе bibsМатеријал : памук+кадифенПакување : 1pc / торба.Големина на : 40*18cm , копче може да се прилагоди на големината (Прирачник за мерење, постојат 12cm грешка е нормално, ве молиме да се разбере!).За 0 3 години носат бебе во Зима / Пролет / ЕсенПовеќе функции : ова бебе bibs со кадифен,многу топло,може да се користи како бебе шамија.многу топло и confortable.Инструкции за перење : топла вода рака мие, и посебно со други обоени облека за да се избегне боење.Различните пакети / различни монитори екранот боите се различни, бојата ќе има некои грешки, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере!Ве молиме љубезно забелешка за руско / Белорусија купувачи : 1, новата политика во Русија, руската купувачи мора да се бара целосно име и презиме на пикап...

KLSS марка естествена кожа, дамски ръкавици за есен-зима плюс кадифе високо качество елегантни ръкавици от козя кожа кожа на Дамата шофьорски ръкавици 838

BGN 63.00 70.38

KLSS Бренд Вистинска Кожа Жените Ракавици Есен Зима Плус Сомот Висок Квалитет на Домот Goatskin Ракавица Дама Возење Ракавица 838Големина информацииКАКО ДА МЕРЕЊЕМерење на рака што нормално се пишуваат со околу дланка во најширока точка во инчи(со исклучок на палецот).Рекорд на обемот на мерењеова ќе биде вашата ракавица големина.Ако сте меѓу големини,изберете помала големина.Ракавици треба да биде сит во прв, но ќе се водат.Облекување нагоре или надолу, надвор на прошетка или возење на автомобил, каде што некогаш вашиот ден ќе ве однесе овие се паметниво потрага ракавици ќе сакате да се задржи вашите раце и прсти топло...

Нова мода жените 3D цвете от мъниста окото кадифе тюрбан прическа нигерийски тюрбан стилен забрадка Африка. → дами Turbante

BGN 9.00 10.08

Нова Мода Жените 3 D Цвет Beaded Долго Сомот Turban Глава Заврши Нигериската Turban Стилски Глава шамија Африка Hijab Дами TurbanteМатеријал : Сомот&Најлон мрежаГолемина на : една големина одговара на повеќето возрасни / 200*25cmБои : 8 бои (како фото)Сезона : Пролет лето есен и зимаПакување : OPP вреќаВисок квалитет на ткаенини што се свилен мека и удобна...

0-3 месеца болница новороденото дете шапки памук шапчица с лък мека вязаная Гума шарени детски шапки деца Bebe снимки шапки

BGN 4.00 5.01

03 Месеци Болница Новороденче Капи Памук Beanie Со Лак Мека Поврзана Гуми Шарени Младата Капи години Bebe Фотографија Капи Големина : Погоден бебе возраст : 03 месец 12*10СМ1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Жените Лолита дантелени ръкавици Бяло сладко мъниста верига ръкавици за булката подаръци

BGN 15.84

Жените Лолита Чипка Бели Ракавици Симпатична Мушка Синџир Ракавици за Невестата Подароци 100% Сосема Нов Пакет се вклучуваат : 1 Пар на Ракавици Боја : Бела (Други предмети во слики не се опфатени!) Ова би можело да биде најдобар Подарок за вашето семејство или вашите пријатели...

LOVINGSHA дамски копринен шал тайна Европа стил Дизайн Атлас голям квадратен шал печатни нова марка на жените копринен шал 60*60 см SC002

BGN 4.00 6.38

Што можете да видите од сликата,ова шамија е многу убава и модерен.Ова многу за вкупно 1 компјутер.Оваа шамија е мултифункционален,можете да го користите како заврши ,шамија или wristband.Секој детал да биде направено внимателно.Сите слики се направи од страна на самите себе,на сите вистински предмети...

Нова мода жените квадратен от копринен шал, материал: коприна шармез кърпа, размер: 52x52, дебелина 12 мм лилаво

BGN 17.00 30.40

1.Фото боја разлика, бидејќи на различни монитори, Боја опис затоа што на јазикот на преводот ќе биде на разликите, за повикување само : ) ви благодариме!2.Нормално ние брод во рок од 24 часа,Инвентар промени секој ден бидејќи од вистински продавници продажба , ако сте купиле на ден надвор од акциите, ние ќе испратени до вас во 7 работни дена.3.Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.4.Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.5.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.6.Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе организира reshipment или враќање на средствата за вас.7.Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници и не се отвори спорот директно.8.Повратни информации е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин9.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.10.Контакт : Адреса : 155# jiankang Rd, Hangzhou ,Жеџијанг ,Кина.телефон : +86057185199283марами whatapp : 13157157917Brocade whatapp : 13067866566rocade Продавница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1266910Материјали : свила charmeuse платно големина : 52x52 Дебелина 12mm

120 бр. / лот ръчно шиене шифон шик изтъркан направи си сам цветя на момиче коса цвете шифон цвете без филц резервоар за оголовья

BGN 41.00 47.68

Вовед duction1)Боја : 20color Алтернатива (како на сликите)2)материјал : Ткаенина,chiffon3)Тежина : 2g / парче4)ГОЛЕМИНА : дијаметар 6.57cm5)пакување : 120pcs / OPP вреќаВе молиме овозможи 0.10.2 CM разликува поради прирачник за мерење и рачно изработени,над димензии се само за референца...