• Ново
Нови бизнес вратовръзки-пеперуди за мъже шарени грах модел вратовръзки-пеперуди мъжки черни аксесоари синьо, червено сватбени Gravatas Slim 265-278

Нови бизнес вратовръзки-пеперуди за мъже шарени грах модел вратовръзки-пеперуди мъжки черни аксесоари синьо, червено сватбени Gravatas Slim 265-278

BGN 5.00
BGN 6.18
-19 %
В магазина

Брой продукти


Нови Бизнис Bowties За Мажи Шарени Polka Dot Моделот Лак Врски Мажите Сина Додатоци Црна, Црвена Свадба Gravatas Тенок 265-278
Состојба : нова без ознаки Вратоврска Големина : Класичен тип. 34.7" (95cm) во должина и 2.6" (6.5 cm) во ширина Пакување : Заштитна и едноставен polybag (без ПОДАРОК КУТИЈА) Содржина : Bowtie *1pc
- -ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА НА МОЈОТ ПРОДАВНИЦА
Важна Забелешка : Ние се обидуваме се потрудиме да се намали можноста на боја разлика, но сепак може да се случи поради различни следи и/или различни прилагодувања на компјутери. Ние НЕ може да гарантира бојата ќе биде 100% исто како што гледаш во компјутер, но дизајнот ќе биде 100% исти. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или товар. Како по политика, има пријави се на купувачот одговорност како и тоа варира зависи од вашата земја. Азија големина. Ве молиме споредете детални големина со вас за да бидете сигурни дека ако тоа ќе ви одговара! 1-3cm на големината разлика може да се случи, што се дозволени и не се гледа како на квалитетот на проблемот.
* Ве молиме Имајте во предвид Пред Шопинг* Ако производот е бесплатен превозот од "Продавачот за испорака метод", што значи не може да се следи по парцела лево Кина . Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење . Ако вашиот потврда време излегува , што се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го продолжи времето за испорака во прв пат. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне, ви благодариме.
КОНТАКТИРАЈТЕ не За било какви прашања за детали за производот, плаќање, транспорт, итн., можете да не контактирате за ТРГОВИЈА со датотеки , или да ни оставите порака . Сите ќе се одговори во рок од 1 работен ден. Нашите работни часови : Пекинг Време (GMT+8), 9 : 00-18 : 00
ПЛАЌАЊЕ ЗАЧУВАМ е единствениот начин на кој можеме да се прими плаќањето. Можете да платите преку Вашата парите ќе се чуваат од страна на платформа, додека не се потврди приемот на стоката, а само по што на пари ќе биде објавен на продавачот. Вие сте заштитени 100% безбедно. Бидете сигурни дека на адреса ќе лево, од каде што стоката ќе биде предаден, е точно пред да се направи исплата.
ПРЕВОЗОТ Ние брод на стоките во светот, освен APO/FPO, главно преку ВОЗДУХ MAIL , и исто така и преку e Packet/EMS/DHL/ТНТ . Откако уплатата примена, стоката обично ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден.

Подробности

Тип Елемент:
Връзки
Вид На Модела:
Точка
Тип Вратовръзка:
папийонка
Материал:
Polyester
Стил:
Модни модели
Размер:
One Size
Номер На Модела:
Папийонка
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Мъже
Номер На Модела:
ENR1[JBT265-278]
Модел:
Точки, Райета, Геометрични
Цвят:
Черен, Бял, Жълт, Син, Зелен, Червен
Тип:
Тесен Пеперуда
Дължина:
95 cm / 37.4 inch
Ширина:
6.5 cm / 2.6 inch
Функция 1:
Бизнес Пеперуди За Мъже
Функция 2:
Шарени Вратовръзки
функция 3:
Polka Dot Pattern Вратовръзки-Пеперуди
функция 4:
Сватбени Граваты

Те също купуват с този продукт

Нови модни вратовръзки за мъже casual полиестер мъжка вратовръзка дизайнерски костюми на тънки вратовръзки за парти възрастен Червен тясна вратовръзка на шията

BGN 6.00 9.58

modname=ckeditorНова Мода Врски За Мажи Секојдневен Полиестер Mens Вратоврска дизајнерОдговара на Тенок Neckties за Возрасни Лица Црвено Тесен Врат ВратоврскаГолемина : 6cm*145cmНе одговара на бојатаБојата разликата може да биде предизвикан од други причини, како што се прикажува, осветлување, боја на позадината reflectance, но ако мислите дека приемот на објектот е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас да се види дали на враќање или надоместок биде можно.Плаќање1...

Високо качество златен печат на булката се прибират еластичен 5/8 тъмно-син на враг на Еластичната лента 10 ярда / лот за сватбени аксесоари за коса

BGN 5.00 6.37

!!!Напомена 1 : Мешани Цел Износ $10, Бродот со брзо e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail!!!Напомена 2 : Доколку купите 2lots или повеќе, ќе добие попуст од 5% автоматски!Висок Квалитет на Злато Деверуша Печати Пати во Текот Еластична 5 / 8" Сина НЕПРИЈАТЕЛ Еластична Лента Webbing 10yards / многу за Свадба Главата носат Косата ДодатоциТочка Име : Златна Фолија Деверуша ЗА Еластична, Поклопецот Над Еластичен Материјал : Најлон + Spandex, Екоfreindly; Ширина : 5 / 8inch(1.55 cm); Боја : Како на Сликата; Мин...

80 бр. / лот двоен слой розово на бели точки на косата Лук Безплатна доставка

BGN 134.00 140.80

1.Објектот спецификите80pcs / многу Двоен Слој Розова Бела Polka Точка Коса Поклон Бесплатен ПревозотЛента Тип : GrosgrainМатеријал : ПолиестерКлипови : 4.5 cmВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.Испорака : А) сад со DHL или UPS или Fedex : 37 работни дена.Б) Други земји : Depands.но сите, само да потрае од 37 работни денаПовратни информации : Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации .Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата...

Мода специална оферта Лястовица-опашката дамски кожени ръкавици китката лък дамски естествена овча кожа GloveFree доставка L123PC-5

BGN 42.00 54.24

Моден Специјална Понуда Проголта опашка Жените Кожни Ракавици Зглоб Bowknot Женски Вистински Овча Glove Free Превозот L123 PC5КАКО ДА МЕРЕЊЕМерење на рака што нормално се пишуваат со околу дланка во најширока точка во инчи(со исклучок на палецот).Рекорд на обемот на мерењеова ќе биде вашата ракавица големина.Ако сте меѓу големини,изберете помала големина.Ракавици треба да биде сит во прв, но ќе се водатShow detailsбраунцрвенакамилацрнаСОВЕТИ : 1.Поради различни производни пакети, метал логото декорација на ракавици се испраќаат по случаен избор...

2017 Нова Мода Златна Точков Модел Фолио Шал Жени Петно Фолио Дълги Шалове Увиване На Шал Hjiab 3 Цвята Безплатна Доставка

BGN 63.84

2017 Нова Мода Злато Место Печати Шамијабоја : 3 боја во парк, морнарица,розова,белаu може да се избере боја од бојата на табелатаголемина : 180*70 смтопла продажба!материјал : viscoseминимална количина : 10pcs секоја боја,ако у треба мешавина боја,имајте боја

PJ. SDZM Секси Red Lips Hair Accessories Crystal Hair Клип Luxury Кристал Hairpins Girl Fashion Barrettes Sexy Lip Hair Пин

BGN 14.24

Кликнете тука за повеќе нови предмети : Ова губење на pinот е направен од висок квалитет на кристал и легури на металСекој кристал се многу светли и shinny,на алуминиумски позлата е совршен,дури и долго време се носат,тоа исто така може да се задржи како нова боја.Уникатен pating технологија се направи повеќе модата ,повеќе свежи.Парична казна изработка,manaesthetic дизајн,зрачи со романтична атмосфера насекаде,тоа мора да биде најдобар избор за вас да го носат.Големина : Долго 5.7 cm*Широк 2.7 cmВе молиме контактирајте со нас на : 1...

Richyuan модната марка зимен шал жени дизайнер pashmina шалове и шалове меки Foulard Bufandas DF91172

BGN 23.00 46.38

modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=products&cols=4&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true modname=ckeditormodname=products&cols=4&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

Дължина 78 см лист дизайн закопчалката отпред участък метален колан модни дамски колани слаб еластичен

BGN 4.00 4.88

Функција s : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетУникатен Дизајн се направи што Повеќе ШармЛесно да одговара и употребаДобро за вашиот фустан и кошулаИдеја за подарок избор за вашите пријателиПовод : C asualСпецификации : Боја : Golad и Сребро.Големина : Прибл.78cm / 30inМатеријал : МеталПакет се Вклучени : 1pc Половината ПојасAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0.10.3 цм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.

Мода жените големия квадратен печат на четката Есен Зима ретро шал от памук Индия floural лента за глава тайна Foulard Femme 110см

BGN 10.48

име на производголеминатежинаМАТЕРИЈАЛсезонатаШаблон типПечатење шамија110 cm X 110 см180 gпамукЕсен И ЗимапечатењеМатеријал : Памук TwillПолитика на враќање Враќање или размена во рок од 30 дена од доставената датум...

Децата Baby Girls възрастен планински кристал цвете Звезда лента за глава лента за коса деца момичета сватбени аксесоари за коса Принцеса шапки

BGN 6.00 6.99

0 6 месеци 13.5 инчи35cm 6 Дете 15 инчи38cmВозрасни 18 инчи45смкупувачот мора да го прочитате : 1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.

Fashon Print Копринен Шал На Шийката На Носна Кърпа Кърпа Луксозни Малки Квадратни Копринени Шалове Тайна Фулар Високо Качество На Ръчно Валцоване

BGN 15.00 17.58

Fashon Печати 100% Свила Шамија Neckerchief Bandana Луксузни Мал Плоштад Свила Марами Обвива FoulardMaterail : 100% Свила СатенскиГолемина : 53x53cmEdge : Валани РакаПревозот : 1...

Децата Viking Wicing пиратски шапки вязаный сладък Дявол Детска шапка за зимата ръчно изработени вълнена шапка с рога момчета козметична Шапчица Шапчица

BGN 7.00 8.69

Носорог форма, рачно изработени поврзана волна капаРеден број : MZS14137Тежина : 60 gПакување : OPP вреќаМатеријал : Бебе кашмир волнаПогоден за возраст : Новороденче 100 денаБоја : СиваШапка обемот : 36cm, еластичниПлаќањеAliexpress да се прифати : со Кредитна Картичка(Visa Картичка), Western Union, T / T, Web Money, Qiwi Паричник, Бразил Boleto .Ако не знаете како да ја платите вашата нарачка, ве молиме да ги отворите следниве линкови, Aliexpress услуга личност ќе помогне да се реши проблемот :

Дамски Ръкавици Със Сензорен Екран Мода 3 Носи Зимна Ръка Топли Дебели Ръкавици Заешката Дупка Вълна Топка Пълна С Пръст Вязаная Половината От Пръста Ръкавици

BGN 14.00 20.54

Функција : Со 30% волна и 70% акрил, топло и топло, удобно, кожата не се откажат коса, светли бои Двојно заклучување на температура зглоб Монтажни Дизајн Мода Ракавица 2 во 1 дизајн, добра еластичност, без тензии, да носат удобни кожата, заклучување на топла Дланка овча поставата отпорни на Абразија овча поставата на дланка за да се зголеми отпорноста на абење и да се зајакне заштитата на противникот движење Уникатен clamshell дизајн, ладно, канцеларија, шопинг, облечени во топли раце 100% сосема нов и висок квалитет на волна ракавица Количина : 1 Pair Пол : Жените Материјал : волна Големина : Слободен Големина Боја : Светло Сива,Темно Сива боја,Вино Црвено,Бел Ориз,Кафе,Црна и Розова Пакет се Вклучуваат : 1 Пар X Зајакот Коса Boll Жените Зима Топли Ракавици БелезнициПред Цел : 1.Јас може да има попуст?Нашите најдобри цени се прикажани во огласи веќе...

Сладко Розово Новородено Снимка Подпори Младенческий Костюм Дрешки Бебешки Princess Tutu Пола Превръзка Baby Girls Foot Снимайте Аксесоари

BGN 10.00 14.38

Симпатична Розова Новороденче Фотографија Реквизити Младата Костим Облека Бебе Принцеза Туту Здолниште Headband Бебе Девојки Phoot Пука Додатоци