• Ново
5600MAH Smart Electric Heated Gloves, Ski Waterproof Lithium Battery Самостоятелно Heating Finger / Palm/Hand Back,3 gear Warm 12H Plug EU

5600MAH Smart Electric Heated Gloves, Ski Waterproof Lithium Battery Самостоятелно Heating Finger / Palm/Hand Back,3 gear Warm 12H Plug EU

BGN 96.00
BGN 128.13
-25 %
В магазина

Брой продукти


G800 B 8.4 V 5600 MAH Smart Електрична Топлина Ракавици,Отворено Ски Спортот Литиум Батерија Само Греење Ракавици,Прст/Дланка/Рака Назад Загрева СОВЕТИ : Видео на ракавица е GA630, и на овој линк ракавици е GA800 B, и двете се слични стилови, но различни капацитетот на батеријата и контрола на патот. СОВЕТИ : ве Молиме одберете preferred "POSTNL" логистика режим. Руските Купувачи,ве молиме изберете "продавачот за Испорака Метод",ние ќе го испратам до тебе преку RU-CDEK". Чиле,Франција,Шпанија,Холандија Купувачи,само може да изберете "Ali Express Стандард за Испорака". Оваа ракавици : Греење, потрајни, која може да се загрева со 4 Прсти /дланка и рака назад за 6-12 часа. 3 опрема smart термостат Default Configuration ЕУ Стандарден Приклучок за Полнач
Отворено литиум батерија греење ракавици тип на Производ : WS-840 Производ во боја : Црна,Морнарско Производ доделување : 1 x пара ракавици 2 x 5600m Ah литиум батерија 1 x 8.4 V ЕУ Приклучокот на полначот на Стандардната Конфигурација ЕУ Стандард Приклучокот на Полначот Ако треба да се Конфигурација НИ Стандарден Приклучок за Полнач,ве Молиме Оставете порака "НИ Приклучокот на Полначот на" Компјутер USB интерфејс за греење,Укинување на долго време користат компјутер човечка рака претрпе мраз болка. Ракавица за греење дел температура униформност, произволни свиткување или истиснување, нема да ја оштети греење функција, се промовира циркулацијата на крвта, ублажување на прст предизвикани од студ на вкочанетост, вкочанетост, болка и непријатност, им даде на вашите раце во зимската сезона, топлина и грижа.
Карактеристики на производот :
1, карбонски влакна греење тело. Со далеку инфрацрвена функција има здравствена заштита функција, може да се задржи на површината на кожата сува, спречување на влага, инхибираат бактерии.
2, употреба на низок напон на напојување, апсолутно безбеден и сигурен, висока термичка ефикасност, брзо температура се зголеми, да се постигне човековите удобност температура : 36 -46 Centigrade .
3, отворено топли ракавици со едноставни монтажни батеријата, кога има потреба за греење може да се монтира на батеријата, електрични топли раце, не треба да ја отстраните батеријата на.Лесно да се носат.
Систем уставот :
1 батеријата, топлинска енергија или од литиум батерии полимер батерија
2 полнач, излезна линија е Y форма, со секоја земја plug стандард
3 системот за греење, греење, елемент е направен од карбонски влакна материјал, многу мека и висока моќност на греење
4 конекција линија систем, тоа има мал дијаметар и мека, греење температурата на 30 70 целзиусови степени
5 подготовка на ракавици грб, високо еластична windproof, водоотпорен, влага порозни материјали.

Подробности

Размер На Ръкавици:
M, XL
Тип Елемент:
Ръкавици И Ръкавици Без Пръсти
Дължина Ръкавици:
Китката
Материал:
Полиестер, Памук, Ликра
търговска марка:
Топло пространство
Номер На Модела:
WS-GA800B
Отдел Име:
Възрастен
Вид На Модела:
Мозайка
Пол:
Унисекс
Стил:
Иновация
Функция:
Дръжте на топло 6-12 часа (термостат 3 шестерен)
Вътрешната облицовка:
Флокирование
Опаковка на продукта:
Празна Кутия
Режим на отопление:
Отопление с електрически ток
Текстура на материала:
Технология Водоустойчив Материал
Батерия:
Включване на 2 елемента батерии 8.4 V 5600MAH
Стил:
Спорт

Те също купуват с този продукт

5 Двойки Практичните Прозрачни Прозрачни Регулируеми Невидими Сутиени, Презрамки За Аксесоари Дрехи

BGN 2.00 2.14

5 Парови Прилагодливи Невидливи Практични Транспарентен Јасно Градник Поставени Рамо РемениОпис : Направен од висок квалитет на TPU материјали Меки и цврсти, трајни, не исчезнат, discolour Мат кожа дизајн, не се држи за вашата кожа, Модерен, со јасен и невидливи дизајн Лесен за употреба и одговара на повеќето големина на градник со прилагодливи рака Може да се прилагоди на 45 cm Ширина : 1 cm Боја : ЈасноПакетот вклучува( без мало пакет) : 5 Пар на Прилагодливи Невидливи Транспарентен Градник Рака

Цвете Бохемия лента за глава аксесоари за коса, бижута жените плаж цвете лента за коса, лента за глава за момичета еластичен цвете Короната лента за глава

BGN 1.00 1.58

Белешки : Оваа ставка е рачно изработени,па секој објект е уникатен и може да биде малку се разликуваат една од друга...

Fashon Print Копринен Шал На Шийката На Носна Кърпа Кърпа Луксозни Малки Квадратни Копринени Шалове Тайна Фулар Високо Качество На Ръчно Валцоване

BGN 15.00 17.58

Fashon Печати 100% Свила Шамија Neckerchief Bandana Луксузни Мал Плоштад Свила Марами Обвива FoulardMaterail : 100% Свила СатенскиГолемина : 53x53cmEdge : Валани РакаПревозот : 1...

Зад Лисица кукла играчка подпори, мебели, деца speical подарък на новородено на фона на снимки лисица кукла снимка подпори

BGN 15.68

Лежи Фокс кукла,Реални Игла Чувствува фокс,Волна Плетење фокс се чувствува фокс кукла,новороденче фотографија позадина фокс кукла

QIUSIDUN зайци кожа наметало женска кожа Шал кожени Шалове 2017 нови модни марки зайци кожа вязаная шал увита Черен шал

BGN 35.00 50.10

започнетекрајотМатеријал : Вистински Поврзана Зајакот КрзноГолемина на Табела : Одговара SXXXL Големина(биста големина 84cm104cm)Боја : Како На СликатаТопло совети за вистинско крзно производот : 1 About лебди крзно : Постојат некои лебди крзно на стоки откако ќе ги добијат,може да се тресат нив или засвири нив по воздушен компресор за да се избегне лебди крзно падна на вашето тело.2.За чистење вистинско крзно производот : Вистински крзно производот не се погодни за перење,ќе е подобро да се todryчиста,ако треба cleantheнајдобар начин дека се тоа да професионални перење продавница да се мијат.Да ги следите нас, ве молиме1) Додадете ја оваа ставка за да желба листа;2) Ознака нашата продавница;3), И да се сподели со вашите пријатели.Превозот информации : 1) Express методи понекогаш можеби ќе треба да помогне со царинење прашање.2) времето за Испорака е само грубо проценето, некои земји може да потрае подолго време.Превозот време refrence,ве молиме проверете.Забелешка : бидејќи не можеме контрола на превозот време,понекогаш стоката heve некои проблеми на патот на вашата земја,ве молиме да не грижете се,тоа е nomal,ве молиме почекајте неколку дена,или контактирајте со нас directely,ние ќе ги провери тоа за вас.За бојата разликата : поради тоа што следи е различен, бојата ќе имаат некои хроматските аберации, припаѓа на нормален феномен.За големина на : како прирачник за мерење ќе имаат 23 cm за грешка, ве молиме да се разбере.За повратни информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуга,ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации,вашиот fedback е многу важна за нас.2.Ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обезбеди добра serveice за вас,ние мислиме дека секој проблем може дасе реши ако ние conmmunicate со едни со други.Плаќање : •Ние го прифаќаме alipay тука.•Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Brand New Изкуствена Коприна Равенство Fashion Slim Ties for Men Leisure Ties 6cm Green Ties Bright colorsTies Fashion Style With Box

BGN 40.00 62.40

Производ ДеталиЗа НасНие сме професионална снабдувач .Постојат многу други Модели, Доколку сте заинтересирани, ве Молиме контактирајте со нас.Ние сме искрени продавачи...

Гореща Зима Топла Шапка Шапка Шапка Пилот Авиаторски Плетене На Една Кука Earflap Hats De Inverno Infantil 2017 Навидад Шапка

BGN 5.00 5.98

Нови Момчиња Зима Топла Капа Шапка Beanie Пилот Пилот Капчиња Earflap Капи100% нов и висок квалитет.Количина : 1Материјал : Памук МешавинаКул пилот шапкаПрекрасен подарок за вашето бебеИмајте потоплите во зимаШапка обем : за 50cmШапка Висина : 25cmБоја : Црвена.Пинк.Сина.Бела.Кафе1 PC Нови Момчиња Зима Топла Капа Шапка Beanie Пилот Пилот Капчиња Earflap Капи (без Оригинално пакување)

HANSCARF мода печатни Коприна Саржевый шал на шийката на носна кърпичка дами луксозни шалове и тайна кърпа малък квадратен копринен шал дамски

BGN 18.00 21.90

HANSCARF Мода Печатени 100% Свила Twill Шамија Женски Луксузни Марами & Обвива Bandana Neckerchief Мал Плоштад Свила Шамија ЖениОпис : Материјал : 100% свила twillГолемина : 53x53cm (грешка опсег 13cm)Боја : како на сликата покажува,(мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле.Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување, се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време, ве молиме додадете уште 510days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како : DHL,Fedex,EMS,UPSот...

Nishine 30 бр./лот 3 меки мат сатен с копринени цветя, за деца, аксесоари за коса, изкуствени свити контакти Цветя за направи си Сам шапки

BGN 17.00 22.38

modname=ckeditorДобредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : цвет&headwear Големина : 3".клипот големина е 4.8 cm...

Дамски колани вязаный колан жени украса каишка женски булавочная обтегач ПУ кожена Каишка 2017 нови дамски ежедневни ceinture cinto

BGN 3.00 3.18

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Добредојдовте на нашата продавницаОпис на производот : Појас Материјал : кожа СТПТока Материјал : АлуминиумскиБоја : Како на сликата покажуваДолжина : 100cmПроизвод Characteric : Антитриење, Брзо сушењеAnswer : ___________________________ Note : Луѓето кои половинатаДраги Пријатели На : Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Желба Листа "Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите " Продавница Листа "Ви благодарам многу!!!^_^Било каков проблем,само се чувствуваат слободни да не контактирате,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем што е можно побрзо.dianxiaobao_2dianxiaobao_3dianxiaobao_4

Високо качество златен печат на булката се прибират еластичен 5/8 тъмно-син на враг на Еластичната лента 10 ярда / лот за сватбени аксесоари за коса

BGN 5.00 6.37

!!!Напомена 1 : Мешани Цел Износ $10, Бродот со брзо e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail!!!Напомена 2 : Доколку купите 2lots или повеќе, ќе добие попуст од 5% автоматски!Висок Квалитет на Злато Деверуша Печати Пати во Текот Еластична 5 / 8" Сина НЕПРИЈАТЕЛ Еластична Лента Webbing 10yards / многу за Свадба Главата носат Косата ДодатоциТочка Име : Златна Фолија Деверуша ЗА Еластична, Поклопецот Над Еластичен Материјал : Најлон + Spandex, Екоfreindly; Ширина : 5 / 8inch(1.55 cm); Боја : Како на Сликата; Мин...

Дължина 78 см лист дизайн закопчалката отпред участък метален колан модни дамски колани слаб еластичен

BGN 4.00 4.88

Функција s : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетУникатен Дизајн се направи што Повеќе ШармЛесно да одговара и употребаДобро за вашиот фустан и кошулаИдеја за подарок избор за вашите пријателиПовод : C asualСпецификации : Боја : Golad и Сребро.Големина : Прибл.78cm / 30inМатеријал : МеталПакет се Вклучени : 1pc Половината ПојасAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0.10.3 цм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.

Naturalwell Baby Кръщението на косата цветя розов или син на завързана панделка Baby Hairband дете момичетата прическа новородено душ подарък HB067

BGN 2.00 2.40

Naturalwell Бебе Крштевањето коса цвеќиња розово или сино за чипка бенд Бебе Hairband Деца девојки главата бенд Новороденче туш Подарок HB067Предмет : Бебе девојки биг цвет коса бенд Боја : 3 боја како на сликата покаже Тежина : околу 20g / pc Возраст : за 0.52 години Мешавина боја, се меша цел прифатливо Пакување : OPP вреќаНие прифаќаме Запад Унија, Пари Booker, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник, Банкарски Трансфер.Ние ги испратите по EMS, epacket, Кина пост воздух mail.1.EMS треба околу 512 дена.2.epacket треба за 715 дена.3...

200 бр. / лот жираф смокинг панделки животните печат жираф клипове розово и кафяво Безплатна доставка

BGN 146.00 153.60

1.Објектот спецификите200pcs / многу Жирафа Tuxedo Лакови Животински Печати Жирафа Клипови Розова и Кафеава Бесплатен ПревозотЛента Тип : GrosgrainМатеријал : ПолиестерКлипови : 4.5 cmВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.Испорака : А) сад со DHL или UPS или Fedex : 37 работни дена.Б) Други земји : Depands.но сите, само да потрае од 37 работни денаПовратни информации : Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации .Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата...

2017 Нова Мода Златна Точков Модел Фолио Шал Жени Петно Фолио Дълги Шалове Увиване На Шал Hjiab 3 Цвята Безплатна Доставка

BGN 63.84

2017 Нова Мода Злато Место Печати Шамијабоја : 3 боја во парк, морнарица,розова,белаu може да се избере боја од бојата на табелатаголемина : 180*70 смтопла продажба!материјал : viscoseминимална количина : 10pcs секоја боја,ако у треба мешавина боја,имајте боја

Нова мода луксозен дизайн широки кожени колани за жени самоличността на зернистая плат женски колан, за рокли пуховик малко обтегач BL206

BGN 16.00 30.72

Боја : Црна Браун Длабоко Црвена Кафе Материјал : Метал Ширина : 68.3 см Зад Широк : 6cm должина : 80см Апликација големина : 7791cm

Jemegins слаб вратовръзка от полиестер прости вратовръзки за мъжете сватбен костюм тънък класически плътен цвят на врата вратовръзка случайни чист 6 см червена вратов

BGN 5.00 11.18

JEMEGINS Слаби Вратоврска Полиестер Врски За Мажи Свадба Одговараат на Тенок Вратоврска Класичен Солидна Боја Вратоврска Повик за Чиста Боја 6cm Црвена Вратоврска

FS лятото на геометричния модел на печат кърпа слънцезащитен крем памук копринен шал голяма жена Бохемия Шал шалове шапки плаж пашмина

BGN 16.00 22.82

dianxiaobao_1Нашите производи се сите актуелни снимање, Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Сладко Розово Новородено Снимка Подпори Младенческий Костюм Дрешки Бебешки Princess Tutu Пола Превръзка Baby Girls Foot Снимайте Аксесоари

BGN 10.00 14.38

Симпатична Розова Новороденче Фотографија Реквизити Младата Костим Облека Бебе Принцеза Туту Здолниште Headband Бебе Девојки Phoot Пука Додатоци