• Ново
Дамски Ръкавици Със Сензорен Екран Мода 3 Носи Зимна Ръка Топли Дебели Ръкавици Заешката Дупка Вълна Топка Пълна С Пръст Вязаная Половината От Пръста Ръкавици

Дамски Ръкавици Със Сензорен Екран Мода 3 Носи Зимна Ръка Топли Дебели Ръкавици Заешката Дупка Вълна Топка Пълна С Пръст Вязаная Половината От Пръста Ръкавици

BGN 14.00
BGN 20.54
-32 %
В магазина

Брой продукти

Функција : Со 30% волна и 70% акрил, топло и топло, удобно, кожата не се откажат коса, светли бои Двојно заклучување на температура зглоб Монтажни Дизајн Мода Ракавица 2 во 1 дизајн, добра еластичност, без тензии, да носат удобни кожата, заклучување на топла Дланка овча поставата отпорни на Абразија овча поставата на дланка за да се зголеми отпорноста на абење и да се зајакне заштитата на противникот движење Уникатен clamshell дизајн, ладно, канцеларија, шопинг, облечени во топли раце 100% сосема нов и висок квалитет на волна ракавица Количина : 1 Pair Пол : Жените Материјал : волна Големина : Слободен Големина Боја : Светло Сива,Темно Сива боја,Вино Црвено,Бел Ориз,Кафе,Црна и Розова Пакет се Вклучуваат : 1 Пар X Зајакот Коса Boll Жените Зима Топли Ракавици Белезници
Пред Цел :
1.Јас може да има попуст?
Нашите најдобри цени се прикажани во огласи веќе. Но, ако си уште се сомневаат на нашата цена, ве молиме да бидат слободни да контакт. Исто така, ако сте wholeseller и сакаат да купат на големо, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да преговара за цената заедно.
2.Доби други прашања?
кликнете на "Контактирајте не" копчето на оваа страница.
3.Ако сакате цел примерокот или само за една,ве молиме контактирајте со нас ако не постои линк.
4.Ако производи што го сакате не е во нашата продавница,можеби ќе можете да контактирате со нас на прво место.И јас ќе одговори ако ние може да ви обезбеди или не.
По Ред :
Ако е така, ве Молиме да се пријавува во рок од 3 дена и ќе и се врати на нас во рок од 7 дена за размена или наплата откако ќе ги прима пакет
Купувачот треба да се провери пакет додека примањето на пакетот. Ако пакетот оштетување за време на превозот, ве молиме да одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас. Тогаш контактирајте со нас веднаш.
Ако ви треба замена, ве молиме проверете повторно за да потврдите објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем. Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.
Ние не може да се примаат пакетите ако купувачот се врати себеси, според адресата на превозот пакет. Ние нема да ги реши таков случај и купувачот треба да ја преземе одговорноста за последиците.
Важно е да се декларирате пакет како "Производ за Враќање" на Царинската Декларација Форма, и PLS се СЕЌАВАМ ЗНАК ВАШИОТ ID И ITME Нема., или вашето враќање нема да бидат прифатени.
Warrenty опфаќа замена или поправка.
Сите НЕ-продавачот грешка се враќа за наплата се предмет на 20% ре - порибување за провизии и купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест.

Подробности

Размер На Ръкавици:
безплатен размер
Тип Елемент:
Ръкавици И Ръкавици Без Пръсти
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
Материал:
Акрил, Кашмир, Вълна
търговска марка:
junjie
Дължина Ръкавици:
Китката
Номер На Модела:
JJ-GD025
зимни ръкавици:
моден зимни ръкавици
вълнени ръкавици:
crochet ръкавици
дамски зимни ръкавици:
дамски зимни ръкавица
ръкавици за полпальца:
Висококачествени дамски ръкавици

Те също купуват с този продукт

QIUSIDUN зайци кожа наметало женска кожа Шал кожени Шалове 2017 нови модни марки зайци кожа вязаная шал увита Черен шал

BGN 35.00 50.10

започнетекрајотМатеријал : Вистински Поврзана Зајакот КрзноГолемина на Табела : Одговара SXXXL Големина(биста големина 84cm104cm)Боја : Како На СликатаТопло совети за вистинско крзно производот : 1 About лебди крзно : Постојат некои лебди крзно на стоки откако ќе ги добијат,може да се тресат нив или засвири нив по воздушен компресор за да се избегне лебди крзно падна на вашето тело.2.За чистење вистинско крзно производот : Вистински крзно производот не се погодни за перење,ќе е подобро да се todryчиста,ако треба cleantheнајдобар начин дека се тоа да професионални перење продавница да се мијат.Да ги следите нас, ве молиме1) Додадете ја оваа ставка за да желба листа;2) Ознака нашата продавница;3), И да се сподели со вашите пријатели.Превозот информации : 1) Express методи понекогаш можеби ќе треба да помогне со царинење прашање.2) времето за Испорака е само грубо проценето, некои земји може да потрае подолго време.Превозот време refrence,ве молиме проверете.Забелешка : бидејќи не можеме контрола на превозот време,понекогаш стоката heve некои проблеми на патот на вашата земја,ве молиме да не грижете се,тоа е nomal,ве молиме почекајте неколку дена,или контактирајте со нас directely,ние ќе ги провери тоа за вас.За бојата разликата : поради тоа што следи е различен, бојата ќе имаат некои хроматските аберации, припаѓа на нормален феномен.За големина на : како прирачник за мерење ќе имаат 23 cm за грешка, ве молиме да се разбере.За повратни информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуга,ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации,вашиот fedback е многу важна за нас.2.Ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обезбеди добра serveice за вас,ние мислиме дека секој проблем може дасе реши ако ние conmmunicate со едни со други.Плаќање : •Ние го прифаќаме alipay тука.•Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Нова мода луксозен дизайн широки кожени колани за жени самоличността на зернистая плат женски колан, за рокли пуховик малко обтегач BL206

BGN 16.00 30.72

Боја : Црна Браун Длабоко Црвена Кафе Материјал : Метал Ширина : 68.3 см Зад Широк : 6cm должина : 80см Апликација големина : 7791cm

Децата Viking Wicing пиратски шапки вязаный сладък Дявол Детска шапка за зимата ръчно изработени вълнена шапка с рога момчета козметична Шапчица Шапчица

BGN 7.00 8.69

Носорог форма, рачно изработени поврзана волна капаРеден број : MZS14137Тежина : 60 gПакување : OPP вреќаМатеријал : Бебе кашмир волнаПогоден за возраст : Новороденче 100 денаБоја : СиваШапка обемот : 36cm, еластичниПлаќањеAliexpress да се прифати : со Кредитна Картичка(Visa Картичка), Western Union, T / T, Web Money, Qiwi Паричник, Бразил Boleto .Ако не знаете како да ја платите вашата нарачка, ве молиме да ги отворите следниве линкови, Aliexpress услуга личност ќе помогне да се реши проблемот :

Високо качество на нови вратовръзки за мъжете и 4 см Gravata тънка вратовръзка черна вратовръзка за мъже вратовръзки, мъжки вратовръзки, от естествена коприна тесен

BGN 22.00 37.94

рунда НасНие сме професионална снабдувач .Постојат многу други Модели, Доколку сте заинтересирани, ве Молиме контактирајте со нас.Ние сме искрени продавачи...

Зимни дамски ръкавици за жени китката фитнес ръкавици телефон сензорен смартфон открит отопление стилен ръчен Gants Femme

BGN 4.00 4.62

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^Зима Жените Ракавици За Женски Зглоб Фитнес Белезници Телефон на Допир паметен Телефон Отворено Загреан Стилски Рака Gants Femme100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Стил : Мода Материјал : Акрил,Памук,Волна Боја : Како Фотографии Вкупна Должина : околу 22.5 cm / 8.86" Палма Wai : за 17.2 cm / 6.77" answer : ___________________________ Note : 1...

Децата Baby Girls възрастен планински кристал цвете Звезда лента за глава лента за коса деца момичета сватбени аксесоари за коса Принцеса шапки

BGN 6.00 6.99

0 6 месеци 13.5 инчи35cm 6 Дете 15 инчи38cmВозрасни 18 инчи45смкупувачот мора да го прочитате : 1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.

Naturalwell Baby Кръщението на косата цветя розов или син на завързана панделка Baby Hairband дете момичетата прическа новородено душ подарък HB067

BGN 2.00 2.40

Naturalwell Бебе Крштевањето коса цвеќиња розово или сино за чипка бенд Бебе Hairband Деца девојки главата бенд Новороденче туш Подарок HB067Предмет : Бебе девојки биг цвет коса бенд Боја : 3 боја како на сликата покаже Тежина : околу 20g / pc Возраст : за 0.52 години Мешавина боја, се меша цел прифатливо Пакување : OPP вреќаНие прифаќаме Запад Унија, Пари Booker, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник, Банкарски Трансфер.Ние ги испратите по EMS, epacket, Кина пост воздух mail.1.EMS треба околу 512 дена.2.epacket треба за 715 дена.3...

PJ. SDZM Секси Red Lips Hair Accessories Crystal Hair Клип Luxury Кристал Hairpins Girl Fashion Barrettes Sexy Lip Hair Пин

BGN 14.24

Кликнете тука за повеќе нови предмети : Ова губење на pinот е направен од висок квалитет на кристал и легури на металСекој кристал се многу светли и shinny,на алуминиумски позлата е совршен,дури и долго време се носат,тоа исто така може да се задржи како нова боја.Уникатен pating технологија се направи повеќе модата ,повеќе свежи.Парична казна изработка,manaesthetic дизајн,зрачи со романтична атмосфера насекаде,тоа мора да биде најдобар избор за вас да го носат.Големина : Долго 5.7 cm*Широк 2.7 cmВе молиме контактирајте со нас на : 1...

2017 Нова Мода Златна Точков Модел Фолио Шал Жени Петно Фолио Дълги Шалове Увиване На Шал Hjiab 3 Цвята Безплатна Доставка

BGN 63.84

2017 Нова Мода Злато Место Печати Шамијабоја : 3 боја во парк, морнарица,розова,белаu може да се избере боја од бојата на табелатаголемина : 180*70 смтопла продажба!материјал : viscoseминимална количина : 10pcs секоја боја,ако у треба мешавина боја,имајте боја

LNRRABC жени метал Еластична лента за коса популярният златен, сребърен на топка коса въже аксесоари за коса подарък

BGN 1.00 1.81

Известување: ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адресата или пакет на услуги може да бидат вратени од страна на поштата! Ви благодариме за разбирањето!ОписОпис на производот : Материјал : Алуминиум Стил : Мода Моделирање : Геометриски Тип Боја : Злато, Сребро.ПревозотСтандардната превозот метод е воздухопловната (редовни начин) кои ќе имаат за 23 недели во пренесува...

Гореща Зима Топла Шапка Шапка Шапка Пилот Авиаторски Плетене На Една Кука Earflap Hats De Inverno Infantil 2017 Навидад Шапка

BGN 5.00 5.98

Нови Момчиња Зима Топла Капа Шапка Beanie Пилот Пилот Капчиња Earflap Капи100% нов и висок квалитет.Количина : 1Материјал : Памук МешавинаКул пилот шапкаПрекрасен подарок за вашето бебеИмајте потоплите во зимаШапка обем : за 50cmШапка Висина : 25cmБоја : Црвена.Пинк.Сина.Бела.Кафе1 PC Нови Момчиња Зима Топла Капа Шапка Beanie Пилот Пилот Капчиња Earflap Капи (без Оригинално пакување)

Жените сензорен екран ръкавици Pu ръкавици зимни ръкавици мек смартфон ръчен ръкавици за мобилен телефон, таблет Pad AT389

BGN 10.00 11.66

грам грам грамБесплатни Големина На : Дланка обемот 1820cm, средниот прст должина 8.5 cm, полн долго 24cm, ве молиме грешка помеѓу 0.51cm​