• Ново
Fashon Print Копринен Шал На Шийката На Носна Кърпа Кърпа Луксозни Малки Квадратни Копринени Шалове Тайна Фулар Високо Качество На Ръчно Валцоване

Fashon Print Копринен Шал На Шийката На Носна Кърпа Кърпа Луксозни Малки Квадратни Копринени Шалове Тайна Фулар Високо Качество На Ръчно Валцоване

BGN 15.00
BGN 17.58
-15 %
В магазина

Брой продукти


Fashon Печати 100% Свила Шамија Neckerchief Bandana Луксузни Мал Плоштад Свила Марами Обвива Foulard
Materail : 100% Свила Сатенски
Големина : 53x53cm
Edge : Валани Рака
Превозот :
1. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена .На shippng трае приближно 10-35 работни дена од кина пост воздух mail,EMS за 5-8days,DHL за 2-5days.
Цел ќе биде прогласен како подарок и пониска вредност toeliminate и да се намали вашиот сопствен доход, и лесно обичај постапка.
2.Превозот Цена : Кликнете на "Транспорт и пакување на" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
3.Увозни Давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Ако имате bidded многу објекти од нас во времето , ние ќе се комбинираат вашиот превозот и ќе ви даде мал попуст.
Ако производот сте го добиле се оштетени, ве молиме да ги aphoto на тоа и да ги испратите на нашиот e-mail. Ако производот е навистина оштетени, целосна наплата или нова замена е во ред. Но, замена треба да конкурираат друг објект од нас ,тогаш ние ќе ги испратите до вас заедно. Во спротивно,ќе треба да плаќаат за превозот на овој замена.
Повратни информации :
Сите позитивни повратните информации се ценат .
Ако не сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. И ние ќе го прават истото за вас.
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да остави негативни повратни информации. Само негативно или неутрално повратни информации нема да го реши проблемот.
Ве молиме да ни веруваат дека ние може да го реши проблемот со satisfational начини.

Подробности

Тип Елемент:
Шалове
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Материал:
Коприна
Вид На Шалове:
Шал
Дължина Шалове:
търговска марка:
ECTIC
Вид На Модела:
С щампи
Номер На Модела:
093005
Материал:
100% сатен, коприна
Размер:
53x53cm
Опис:
В наличност
Пакет:
Торба OPP
Край:
Ръчно Търкаляне

Те също купуват с този продукт

Зимна детска ръчно Плетене на осп детски фотограф афро-майстор перука, шапка момче момиче кудрявая Шапчица 54-56 см

BGN 5.60

Зимски Бебе Рачно Плетење Шапка Деца фотограф Афромајстор Перика Шапка Момче Девојка Кадрава Капа 5456cmМатеријал : АкриликВозраст : ДецатаШефот на Турнеја : 4050cmЗанает : Прирачник За ПлетењеНапомена : 1.Големината е референца only.By мерење на различни начини,ако има 13 см грешка сите припаѓаат на разумен избор ...

Сладко Розово Новородено Снимка Подпори Младенческий Костюм Дрешки Бебешки Princess Tutu Пола Превръзка Baby Girls Foot Снимайте Аксесоари

BGN 10.00 14.38

Симпатична Розова Новороденче Фотографија Реквизити Младата Костим Облека Бебе Принцеза Туту Здолниште Headband Бебе Девојки Phoot Пука Додатоци

POBING 2017 za зимен шал на жената твърди шалове тайна мек кашмир Wram Шалове основните акрилни pashmina Дама одеяло орар пончо

BGN 24.00 32.00

1 Руските купувачи шопинг бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме2 Pls марка боја кога цел,или ние ќе ги испрати по случаен избор.3...

Високо качество на нови вратовръзки за мъжете и 4 см Gravata тънка вратовръзка черна вратовръзка за мъже вратовръзки, мъжки вратовръзки, от естествена коприна тесен

BGN 22.00 37.94

рунда НасНие сме професионална снабдувач .Постојат многу други Модели, Доколку сте заинтересирани, ве Молиме контактирајте со нас.Ние сме искрени продавачи...

Високо качество на нов 4 см тънка вратовръзка мъжки вратовръзки за мъжете Gravata тънка вратовръзка мъжка копринена вратовръзка модни вратовръзки за мъжете слаб вр

BGN 36.00 62.40

Производ ДеталиЗа НасНие сме професионална снабдувач .Постојат многу други Модели, Доколку сте заинтересирани, ве Молиме контактирајте со нас.Ние сме искрени продавачи...

Децата Viking Wicing пиратски шапки вязаный сладък Дявол Детска шапка за зимата ръчно изработени вълнена шапка с рога момчета козметична Шапчица Шапчица

BGN 7.00 8.69

Носорог форма, рачно изработени поврзана волна капаРеден број : MZS14137Тежина : 60 gПакување : OPP вреќаМатеријал : Бебе кашмир волнаПогоден за возраст : Новороденче 100 денаБоја : СиваШапка обемот : 36cm, еластичниПлаќањеAliexpress да се прифати : со Кредитна Картичка(Visa Картичка), Western Union, T / T, Web Money, Qiwi Паричник, Бразил Boleto .Ако не знаете како да ја платите вашата нарачка, ве молиме да ги отворите следниве линкови, Aliexpress услуга личност ќе помогне да се реши проблемот :

цвете китка цвете момиче венец, Венец, корона цветове за косата венец венец лента за глава аксесоари шапки сватбена тиара

BGN 13.00 14.70

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободно освен некои земји висок квалитет на купувачот мора да го прочитате : 1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", 2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја...

Мода специална оферта Лястовица-опашката дамски кожени ръкавици китката лък дамски естествена овча кожа GloveFree доставка L123PC-5

BGN 42.00 54.24

Моден Специјална Понуда Проголта опашка Жените Кожни Ракавици Зглоб Bowknot Женски Вистински Овча Glove Free Превозот L123 PC5КАКО ДА МЕРЕЊЕМерење на рака што нормално се пишуваат со околу дланка во најширока точка во инчи(со исклучок на палецот).Рекорд на обемот на мерењеова ќе биде вашата ракавица големина.Ако сте меѓу големини,изберете помала големина.Ракавици треба да биде сит во прв, но ќе се водатShow detailsбраунцрвенакамилацрнаСОВЕТИ : 1.Поради различни производни пакети, метал логото декорација на ракавици се испраќаат по случаен избор...

Зад Лисица кукла играчка подпори, мебели, деца speical подарък на новородено на фона на снимки лисица кукла снимка подпори

BGN 15.68

Лежи Фокс кукла,Реални Игла Чувствува фокс,Волна Плетење фокс се чувствува фокс кукла,новороденче фотографија позадина фокс кукла

LNRRABC жени метал Еластична лента за коса популярният златен, сребърен на топка коса въже аксесоари за коса подарък

BGN 1.00 1.81

Известување: ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адресата или пакет на услуги може да бидат вратени од страна на поштата! Ви благодариме за разбирањето!ОписОпис на производот : Материјал : Алуминиум Стил : Мода Моделирање : Геометриски Тип Боја : Злато, Сребро.ПревозотСтандардната превозот метод е воздухопловната (редовни начин) кои ќе имаат за 23 недели во пренесува...

Децата Baby Girls възрастен планински кристал цвете Звезда лента за глава лента за коса деца момичета сватбени аксесоари за коса Принцеса шапки

BGN 6.00 6.99

0 6 месеци 13.5 инчи35cm 6 Дете 15 инчи38cmВозрасни 18 инчи45смкупувачот мора да го прочитате : 1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.

безплатна доставка, новородени превръзки, новородено вязаный реквизит за снимки . Детски превръзки с панталони детски комплекти размер:0-1 3-4m

BGN 14.00 20.80

Многу добар квалитет 100% рачно изработени, памукголемина : 01 M бебе34 МИЛИОНИ бебеЗа различни мерење menthod, бројот може да има некои мали разлики.Боја : како на сликата...

Brand New Изкуствена Коприна Равенство Fashion Slim Ties for Men Leisure Ties 6cm Green Ties Bright colorsTies Fashion Style With Box

BGN 40.00 62.40

Производ ДеталиЗа НасНие сме професионална снабдувач .Постојат многу други Модели, Доколку сте заинтересирани, ве Молиме контактирајте со нас.Ние сме искрени продавачи...

200 бр. / лот жираф смокинг панделки животните печат жираф клипове розово и кафяво Безплатна доставка

BGN 146.00 153.60

1.Објектот спецификите200pcs / многу Жирафа Tuxedo Лакови Животински Печати Жирафа Клипови Розова и Кафеава Бесплатен ПревозотЛента Тип : GrosgrainМатеријал : ПолиестерКлипови : 4.5 cmВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.Испорака : А) сад со DHL или UPS или Fedex : 37 работни дена.Б) Други земји : Depands.но сите, само да потрае од 37 работни денаПовратни информации : Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации .Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата...

Nishine 30 бр./лот 3 меки мат сатен с копринени цветя, за деца, аксесоари за коса, изкуствени свити контакти Цветя за направи си Сам шапки

BGN 17.00 22.38

modname=ckeditorДобредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : цвет&headwear Големина : 3".клипот големина е 4.8 cm...

QIUSIDUN зайци кожа наметало женска кожа Шал кожени Шалове 2017 нови модни марки зайци кожа вязаная шал увита Черен шал

BGN 35.00 50.10

започнетекрајотМатеријал : Вистински Поврзана Зајакот КрзноГолемина на Табела : Одговара SXXXL Големина(биста големина 84cm104cm)Боја : Како На СликатаТопло совети за вистинско крзно производот : 1 About лебди крзно : Постојат некои лебди крзно на стоки откако ќе ги добијат,може да се тресат нив или засвири нив по воздушен компресор за да се избегне лебди крзно падна на вашето тело.2.За чистење вистинско крзно производот : Вистински крзно производот не се погодни за перење,ќе е подобро да се todryчиста,ако треба cleantheнајдобар начин дека се тоа да професионални перење продавница да се мијат.Да ги следите нас, ве молиме1) Додадете ја оваа ставка за да желба листа;2) Ознака нашата продавница;3), И да се сподели со вашите пријатели.Превозот информации : 1) Express методи понекогаш можеби ќе треба да помогне со царинење прашање.2) времето за Испорака е само грубо проценето, некои земји може да потрае подолго време.Превозот време refrence,ве молиме проверете.Забелешка : бидејќи не можеме контрола на превозот време,понекогаш стоката heve некои проблеми на патот на вашата земја,ве молиме да не грижете се,тоа е nomal,ве молиме почекајте неколку дена,или контактирајте со нас directely,ние ќе ги провери тоа за вас.За бојата разликата : поради тоа што следи е различен, бојата ќе имаат некои хроматските аберации, припаѓа на нормален феномен.За големина на : како прирачник за мерење ќе имаат 23 cm за грешка, ве молиме да се разбере.За повратни информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуга,ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации,вашиот fedback е многу важна за нас.2.Ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обезбеди добра serveice за вас,ние мислиме дека секој проблем може дасе реши ако ние conmmunicate со едни со други.Плаќање : •Ние го прифаќаме alipay тука.•Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

2017 Нова Мода Златна Точков Модел Фолио Шал Жени Петно Фолио Дълги Шалове Увиване На Шал Hjiab 3 Цвята Безплатна Доставка

BGN 63.84

2017 Нова Мода Злато Место Печати Шамијабоја : 3 боја во парк, морнарица,розова,белаu може да се избере боја од бојата на табелатаголемина : 180*70 смтопла продажба!материјал : viscoseминимална количина : 10pcs секоја боја,ако у треба мешавина боја,имајте боја

Шик Жени Дървени Косата Нож На Жени Ръчно Резбовани Дървени Аксесоари За Коса Реколта

BGN 3.00 3.01

Тип : Коса Стап Материјали : Дрво Бои : прикажува како слика Формашема : прикажува како слика Пол : Жените ГОЛЕМИНА : (се прикажува како на сликата)21# : околу 18*1.5 cm / 7.09*0.59 инчен25# : околу 18*2cm / 7.09*0.79 инчен27# : околу 18*2.5 cm / 7.09*0.98 инчен добар избор за подарок или декорација Совршен додаток за вас Апсолутно се направи што повеќе гламурозна и фати очите на луѓето Гроздобер и прекрасен дизајн одличен украс за вашата убава шминка одличен коса се држиме за што да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот го Фати овој убави додатоци за себе, исто Така, прекрасен подарок за вас и вашите пријатели Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Дължина 78 см лист дизайн закопчалката отпред участък метален колан модни дамски колани слаб еластичен

BGN 4.00 4.88

Функција s : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетУникатен Дизајн се направи што Повеќе ШармЛесно да одговара и употребаДобро за вашиот фустан и кошулаИдеја за подарок избор за вашите пријателиПовод : C asualСпецификации : Боја : Golad и Сребро.Големина : Прибл.78cm / 30inМатеријал : МеталПакет се Вклучени : 1pc Половината ПојасAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0.10.3 цм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.

Жените сензорен екран ръкавици Pu ръкавици зимни ръкавици мек смартфон ръчен ръкавици за мобилен телефон, таблет Pad AT389

BGN 10.00 11.66

грам грам грамБесплатни Големина На : Дланка обемот 1820cm, средниот прст должина 8.5 cm, полн долго 24cm, ве молиме грешка помеѓу 0.51cm​

LaMaxPa Нов Дизайн За Жени С Висулка, Шал, Мек Шифон Пръстен Шал Femme Елегантен Скъпоценен Камък Echarpe Mujeres Colgante Bufanda Vrouwen Sjaals

BGN 13.76

Новиот Дизајн На Жените Pendant Шамија Мека Chiffon Прстен Шамија Femme Домот Гем Echarpe Mujeres Colgante Bufanda Vrouwen Sjaals Информации : големина : 180cmтежина : 140gшамија материјал : chiffonpendant : акрил,од легиранДетали екранот