• Ново
2017 Нова Мода Златна Точков Модел Фолио Шал Жени Петно Фолио Дълги Шалове Увиване На Шал Hjiab 3 Цвята Безплатна Доставка

2017 Нова Мода Златна Точков Модел Фолио Шал Жени Петно Фолио Дълги Шалове Увиване На Шал Hjiab 3 Цвята Безплатна Доставка

BGN 63.84
В магазина

Брой продукти


2017 Нова Мода Злато Место Печати Шамија
боја : 3 боја во парк, морнарица,розова,бела
u може да се избере боја од бојата на табелата
големина : 180*70 см
топла продажба!
материјал : viscose
минимална количина : 10pcs секоја боја,ако у треба мешавина боја,имајте боја

Подробности

Цвят:
бял, розов, смесен цвят, тъмно син
Тип Елемент:
Шалове
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Вид На Шалове:
Шал
Вид На Модела:
Точка
Номер На Модела:
GK212
Дължина Шалове:
>175 см
търговска марка:
ИФИИИРИСИ
Материал:
Polyester
Цвят:
3 Цвят
Размер:
180*70см
Подходящ Сезон:
Пролет есен зима
Материал:
Коприна

Те също купуват с този продукт

Гореща Зима Топла Шапка Шапка Шапка Пилот Авиаторски Плетене На Една Кука Earflap Hats De Inverno Infantil 2017 Навидад Шапка

BGN 5.00 5.98

Нови Момчиња Зима Топла Капа Шапка Beanie Пилот Пилот Капчиња Earflap Капи100% нов и висок квалитет.Количина : 1Материјал : Памук МешавинаКул пилот шапкаПрекрасен подарок за вашето бебеИмајте потоплите во зимаШапка обем : за 50cmШапка Висина : 25cmБоја : Црвена.Пинк.Сина.Бела.Кафе1 PC Нови Момчиња Зима Топла Капа Шапка Beanie Пилот Пилот Капчиња Earflap Капи (без Оригинално пакување)

Шик Жени Дървени Косата Нож На Жени Ръчно Резбовани Дървени Аксесоари За Коса Реколта

BGN 3.00 3.01

Тип : Коса Стап Материјали : Дрво Бои : прикажува како слика Формашема : прикажува како слика Пол : Жените ГОЛЕМИНА : (се прикажува како на сликата)21# : околу 18*1.5 cm / 7.09*0.59 инчен25# : околу 18*2cm / 7.09*0.79 инчен27# : околу 18*2.5 cm / 7.09*0.98 инчен добар избор за подарок или декорација Совршен додаток за вас Апсолутно се направи што повеќе гламурозна и фати очите на луѓето Гроздобер и прекрасен дизајн одличен украс за вашата убава шминка одличен коса се држиме за што да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот го Фати овој убави додатоци за себе, исто Така, прекрасен подарок за вас и вашите пријатели Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

FS лятото на геометричния модел на печат кърпа слънцезащитен крем памук копринен шал голяма жена Бохемия Шал шалове шапки плаж пашмина

BGN 16.00 22.82

dianxiaobao_1Нашите производи се сите актуелни снимање, Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Жените сензорен екран ръкавици Pu ръкавици зимни ръкавици мек смартфон ръчен ръкавици за мобилен телефон, таблет Pad AT389

BGN 10.00 11.66

грам грам грамБесплатни Големина На : Дланка обемот 1820cm, средниот прст должина 8.5 cm, полн долго 24cm, ве молиме грешка помеѓу 0.51cm​

HANSCARF мода печатни Коприна Саржевый шал на шийката на носна кърпичка дами луксозни шалове и тайна кърпа малък квадратен копринен шал дамски

BGN 18.00 21.90

HANSCARF Мода Печатени 100% Свила Twill Шамија Женски Луксузни Марами & Обвива Bandana Neckerchief Мал Плоштад Свила Шамија ЖениОпис : Материјал : 100% свила twillГолемина : 53x53cm (грешка опсег 13cm)Боја : како на сликата покажува,(мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле.Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување, се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време, ве молиме додадете уште 510days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како : DHL,Fedex,EMS,UPSот...

Nishine 30 бр./лот 3 меки мат сатен с копринени цветя, за деца, аксесоари за коса, изкуствени свити контакти Цветя за направи си Сам шапки

BGN 17.00 22.38

modname=ckeditorДобредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : цвет&headwear Големина : 3".клипот големина е 4.8 cm...

POBING 2017 za зимен шал на жената твърди шалове тайна мек кашмир Wram Шалове основните акрилни pashmina Дама одеяло орар пончо

BGN 24.00 32.00

1 Руските купувачи шопинг бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме2 Pls марка боја кога цел,или ние ќе ги испрати по случаен избор.3...

Зимна детска ръчно Плетене на осп детски фотограф афро-майстор перука, шапка момче момиче кудрявая Шапчица 54-56 см

BGN 5.60

Зимски Бебе Рачно Плетење Шапка Деца фотограф Афромајстор Перика Шапка Момче Девојка Кадрава Капа 5456cmМатеријал : АкриликВозраст : ДецатаШефот на Турнеја : 4050cmЗанает : Прирачник За ПлетењеНапомена : 1.Големината е референца only.By мерење на различни начини,ако има 13 см грешка сите припаѓаат на разумен избор ...

Децата Viking Wicing пиратски шапки вязаный сладък Дявол Детска шапка за зимата ръчно изработени вълнена шапка с рога момчета козметична Шапчица Шапчица

BGN 7.00 8.69

Носорог форма, рачно изработени поврзана волна капаРеден број : MZS14137Тежина : 60 gПакување : OPP вреќаМатеријал : Бебе кашмир волнаПогоден за возраст : Новороденче 100 денаБоја : СиваШапка обемот : 36cm, еластичниПлаќањеAliexpress да се прифати : со Кредитна Картичка(Visa Картичка), Western Union, T / T, Web Money, Qiwi Паричник, Бразил Boleto .Ако не знаете како да ја платите вашата нарачка, ве молиме да ги отворите следниве линкови, Aliexpress услуга личност ќе помогне да се реши проблемот :

6 компл. / лот 2018 NEW 3 big kids newborn pearl hair flower for headband satin шифон flower girl Hair accessories шапки

BGN 3.00 3.18

2018 НОВ Подарок со Висок Квалитет Новороденче Headband Коса ДодатоциСпецифични Информации : Материјал : Акрил,SpandexИме : Цвет КосаБои : како на сликатаГолемина : 3" цветЗабелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, pls се разбере...

Високо качество златен печат на булката се прибират еластичен 5/8 тъмно-син на враг на Еластичната лента 10 ярда / лот за сватбени аксесоари за коса

BGN 5.00 6.37

!!!Напомена 1 : Мешани Цел Износ $10, Бродот со брзо e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail!!!Напомена 2 : Доколку купите 2lots или повеќе, ќе добие попуст од 5% автоматски!Висок Квалитет на Злато Деверуша Печати Пати во Текот Еластична 5 / 8" Сина НЕПРИЈАТЕЛ Еластична Лента Webbing 10yards / многу за Свадба Главата носат Косата ДодатоциТочка Име : Златна Фолија Деверуша ЗА Еластична, Поклопецот Над Еластичен Материјал : Најлон + Spandex, Екоfreindly; Ширина : 5 / 8inch(1.55 cm); Боја : Како на Сликата; Мин...

Сладък скелет на сърцето училищна форма на вратовръзка на марката асиметрия ивица Gravata Borboleta вратовръзка японски JK врата вратовръзки пеперуди за момичета подарък

BGN 6.00 9.58

Item TitleСимпатична Скелет Срцето Училиште Униформа Вратоврска Бренд Асиметрија Мрачно Gravata Borboleta Вратоврска Јапонски JK Вратот Лак Врски за Девојки Подарок Функција мора да се има за cosplay љубовници или Јапонски стил љубовници!^_^ Висок квалитет, sepcial симпатична Скелет Срцето Шема! Асиметрија Шари дизајн прекрасен Подарок за Јапонски JK Униформа Cosplay Фанови...

цвете китка цвете момиче венец, Венец, корона цветове за косата венец венец лента за глава аксесоари шапки сватбена тиара

BGN 13.00 14.70

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободно освен некои земји висок квалитет на купувачот мора да го прочитате : 1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", 2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја...

Jemegins слаб вратовръзка от полиестер прости вратовръзки за мъжете сватбен костюм тънък класически плътен цвят на врата вратовръзка случайни чист 6 см червена вратов

BGN 5.00 11.18

JEMEGINS Слаби Вратоврска Полиестер Врски За Мажи Свадба Одговараат на Тенок Вратоврска Класичен Солидна Боја Вратоврска Повик за Чиста Боја 6cm Црвена Вратоврска

Naturalwell Baby Кръщението на косата цветя розов или син на завързана панделка Baby Hairband дете момичетата прическа новородено душ подарък HB067

BGN 2.00 2.40

Naturalwell Бебе Крштевањето коса цвеќиња розово или сино за чипка бенд Бебе Hairband Деца девојки главата бенд Новороденче туш Подарок HB067Предмет : Бебе девојки биг цвет коса бенд Боја : 3 боја како на сликата покаже Тежина : околу 20g / pc Возраст : за 0.52 години Мешавина боја, се меша цел прифатливо Пакување : OPP вреќаНие прифаќаме Запад Унија, Пари Booker, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник, Банкарски Трансфер.Ние ги испратите по EMS, epacket, Кина пост воздух mail.1.EMS треба околу 512 дена.2.epacket треба за 715 дена.3...

200 бр. / лот жираф смокинг панделки животните печат жираф клипове розово и кафяво Безплатна доставка

BGN 146.00 153.60

1.Објектот спецификите200pcs / многу Жирафа Tuxedo Лакови Животински Печати Жирафа Клипови Розова и Кафеава Бесплатен ПревозотЛента Тип : GrosgrainМатеријал : ПолиестерКлипови : 4.5 cmВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.Испорака : А) сад со DHL или UPS или Fedex : 37 работни дена.Б) Други земји : Depands.но сите, само да потрае од 37 работни денаПовратни информации : Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации .Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата...

80 бр. / лот двоен слой розово на бели точки на косата Лук Безплатна доставка

BGN 134.00 140.80

1.Објектот спецификите80pcs / многу Двоен Слој Розова Бела Polka Точка Коса Поклон Бесплатен ПревозотЛента Тип : GrosgrainМатеријал : ПолиестерКлипови : 4.5 cmВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.Испорака : А) сад со DHL или UPS или Fedex : 37 работни дена.Б) Други земји : Depands.но сите, само да потрае од 37 работни денаПовратни информации : Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации .Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата...

Мода специална оферта Лястовица-опашката дамски кожени ръкавици китката лък дамски естествена овча кожа GloveFree доставка L123PC-5

BGN 42.00 54.24

Моден Специјална Понуда Проголта опашка Жените Кожни Ракавици Зглоб Bowknot Женски Вистински Овча Glove Free Превозот L123 PC5КАКО ДА МЕРЕЊЕМерење на рака што нормално се пишуваат со околу дланка во најширока точка во инчи(со исклучок на палецот).Рекорд на обемот на мерењеова ќе биде вашата ракавица големина.Ако сте меѓу големини,изберете помала големина.Ракавици треба да биде сит во прв, но ќе се водатShow detailsбраунцрвенакамилацрнаСОВЕТИ : 1.Поради различни производни пакети, метал логото декорација на ракавици се испраќаат по случаен избор...