• Ново
10 бр./лот IRS21867STRPBF IRS21867S S21867 SOP8 чисто нов в присъствието на IC

10 бр./лот IRS21867STRPBF IRS21867S S21867 SOP8 чисто нов в присъствието на IC

BGN 15.00
BGN 16.32
-8 %
В магазина

Брой продукти


* Бренд-нови Articolo дојде l'immagine
* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola
* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла massima qualità possibile.
* Trasporti ле merci пи nostri clienti во tutto il mondo един Velocità E Precisione
* Al fine di garantire че си riceve ordine esente da imposte sull'importazione, ла dichiareremo дојде он' Regalo 'Един он Valore più basso . Questo prezzo più basso не riflette ил prezzo totale voi pagato о ил mercato Valore del prodotto e не può applicarsi пи paesi един differenti regole ди tariffa.
* Spediremo gli articoli ил più presto possibile dopo че riceviamo ил pagamento.
* Pagamento ди sicurezza ди не libererà ил pagamento ал ностро cliente fino a dopo ricevete l' ordine, Così јас pls не ти preoccupare perderai јас tuoi soldi!
* Se si одлучи ди acquistare, pls pagare ил vostro ordine attuale, Quindi possiamo preparare e spedire јас vostri articoli во fretta, grazie!
* Ние contano sulla nostre reputazione e soddisfazione del cliente по riuscire, ле vostre risposte sono estremamente importanti Noi, pls lasciano ле buone risposte noi se ottenete soddisfatto един nostri beni e servizi.
* Vi preghiamo ди contattarci prima ди lasciare qualsiasi risposte негативни о aprire una controversia дин Ил sito. siamo più че felici ди rispondere на tutte le domande че avete.

Подробности

Номер На Модела:
IRS21867STRPBF IRS21867S S21867 SOP8
търговска марка:
Казеновейи
Състояние:
НОВО
подаване на напрежение:
Международен стандарт
Мощност На Разсейване:
Международен стандарт
Работна Температура:
Международен стандарт
is_customized:
Yes
Тип:
печатна платка
Приложение:
Международен стандарт
Пакет:
СОП-8
Електронни Компоненти И Консумативи:
Електронни Части И Консумативи 1:
Електронни Части И Консумативи 2:

Те също купуват с този продукт

Безплатна доставка, 100 бр. / лот нпм 10k никелирани медни Сонда 5*25 мм 3435 НПМ датчик за температура 10k 1% 3435 1M термистор нпм 10

BGN 120.00 127.20

Добредојдовте на Winwin ,Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT Матрицата , Модули,електронски Кабли,customzied Сензори .Алуминиум heatsink итн добар квалитет,разумни цени и стилски дизајн согласно вашите потреби , Ние секогаш ќе се направи нашите напори за да ги задоволи со вас , со нетрпение очекувам да вашиот контакт ...

ESP8266 безжично предаване на промишлен модул anxin esp-01m WiFi

BGN 3.12

Напомена : Драг пријател, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress не им испраќаме страна не се достапни следење на информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro)...

Безплатна доставка, 100 бр./лот НПМ датчик за температура 6.8 K 3% 3950 Тефлон кабел 80 мм 200 градуса датчик термистор ntc6. 8k

BGN 44.00 47.20

Добредојдовте на Winwin ,Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT Матрицата , Модули,електронски Кабли,customzied Сензори .Алуминиум heatsink итн добар квалитет,разумни цени и стилски дизајн согласно вашите потреби , Ние секогаш ќе се направи нашите напори за да ги задоволи со вас , со нетрпение очекувам да вашиот контакт ...

Гореща...10 бр./лот KB930QFA1 KB930QF A1 KB930 TQFP-144 електронни детайли IC нови в наличност

BGN 21.00 22.08

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла massima qualità possibile.* Trasporti ле merci пи nostri clienti во tutto il mondo един Velocità E Precisione* Al fine di garantire че си riceve ordine esente da imposte sull'importazione, ла dichiareremo дојде он' Regalo 'Един он Valore più basso ...

20PCS MJ2955 TO-3

BGN 13.00 13.52

Бесплатен Превозот 10pcs ,Нови MC34063 MC34063 A 34063 СОП8 Префрлување Регулаторот ICДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошто директно се избере нас : 1...

Обвивка на сензор за температура и влажност на въздуха, защитно покритие, защитен ръкав, обвивка SHT10, SHT15, SHT20, SHT30

BGN 36.00 38.40

конекција Лесно замена, лесно одржување Четири основни воздух plug Завртка заврткаПриближна големина : вкупната должина 40 MM sintered сегмент 31 MM внатрешни заб 12 MM Дебелина 2.1 MMРеалната слика, независни заштитна маска и водоотпорен заеднички

10шт професионални високоволтови диоди HVM12 DIP

BGN 2.53

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме ко ntact нас...

50 бр./лот търговия на Едро с електронни TL431 TL431A tl431 TO-92 регулатор тръба Триод оригинален нов

BGN 1.20

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусНовиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.Превозот Информации : 1...

PAM8403 mini 5V digital amplifier board with switch potentiometer can be USB powered

BGN 0.91

PAM8403 мини 5 V моќност засилувач одбор за Поддршка на USB НапојувањеОваа власт Засилувач одбор донесува оригинални PAM Дигитален засилувач моќ чип IC,едноставен дизајн, но постојано функција,погоден за батеријата или преносни електронски производи,погодни за долго време сигурна употреба.Функција : Погонски напон : од 2,5 V5.5 VМаксимална излезна моќност : 3 W*2(5 V 4Ω)големина : apporx.30*22*16mmИзграден со switch Potentiometer,може да се прилагоди јачината на звукот & контрола на прекинувач слободно!Флексибилни собранието употреба.пакетот вклучува : 1 x PAM8403 мини 5 V моќност засилувач одбор за Поддршка на USB Напојување

безплатна доставка 216-0729042 216 0729042 рециклирани тест добро качество на с 95% от новия външен вид с чипсет

BGN 20.96

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР...

PE водоустойчив сензор за температура и влажност на въздуха, защитната обвивка, черупка, защитно покритие, SHT20, SI7020, интерфейс сив

BGN 40.00 41.60

Сива ЈП водоотпорен температура и влажност, сензор, заштитна обвивка, обвивка маска, SHT20, SI7020 појас интерфејсКарактеристики на производот : На почвата, температурата и влажноста на воздухот сонда усвојува увезени температура и влажност, сензор како основен компонента...

WAVGATDC 12V High Resolution 2CH Dual Channel Class D Digital Yda138 такса усилвател

BGN 5.89

YDA138E dual track оригинални висока резолуција дигитален засилувач моќ одбор класа D аудио засилувач одбор Hd DC12 V (H5 A5)Производ вовед : 1 моќта засилувач одбор користи увоз оригиналниот чип YD138E чип, чип има карактеристиките на протокот заштита, термичка заштита, намалување на шумот и така натаму...