• Ново
Yobang Security WIFI alarm system Safety Security Alarm Switch Гардиън Protector Home Alarm with PIR детектор Door Window alarm

Yobang Security WIFI alarm system Safety Security Alarm Switch Гардиън Protector Home Alarm with PIR детектор Door Window alarm

BGN 263.00
BGN 280.00
-6 %
В магазина

Брой продукти


st
GSM+WIFI аларм систем со контрола IP камера !Поддршка СТАН+GPRS+RFID!
Wifi+GSM+GPRS+RFID збор мени
поддршка IP камера и СТАН
Оставајќи порака
Независни зони и паметни зони функции
Pls внимание :
Бидејќи G90 B систем програмирање се ажурира еднаш, во Функција на Новиот систем ќе биде посилна.
СТАН Името на Новата Верзија исто така е модифицирана :
Apple корисник за пребарување : Carener2
Андроид корисникот за пребарување : Carener2
Спецификација : 1. GSM+Wi Fi домашен алармен систем. 2.Андроид + IOS АПЛИКАЦИЈА апликација лесно контрола, лесно да се даде одобрение. 3.Слободни на алармот се турка преку Wi Fi мрежа.Кога нема WIFI, домаќин ќе работи со GPRS мрежа. Ако не постои ниту Wi Fi, ниту GPRS мрежата, тогаш alarm домаќин ќе прати SMS известувања. 4.Работа со IP камера, IP камера СТАН вградува во земјата СТАН.Корисниците можат да го следат она што се случи во домот каде и кога. 5. Работен со 100pcs smart штекер/безжична реле излези да го контролира едноставен апарати за дома. Реле излези име и sockets име може да биде ревидирана од страна на корисниците. 6. 8 сцена settings и 20 врски settings .Напредни насловна автоматизација функции за совршен smart home живот. 7.Работен со RFID безжична тастатура. 8.20 s Оставајќи порака од далечина во СТАН. 9.Информации притисни веднаш кога AC изгубени или обнови или детектори во низок напон. 10.Smart зона функција : авто-проверка на windows/врати статусот кога далеку рака на домаќинот. 11. 100wireless одбрана зони, 8 звучници за одбрана зони зона имиња можат да бидат ревидиран од страна на корисниците. 12.Поддршка "динг донг" врата функција. 13.Може да се сместат 6 аларм повик телефон Нема.+2 аларм SMS phone No.св nd 14.Поддршка три зона видови : 24 ЧАСА линија, 1 линија, 2 линија. 15.Рака/Одложување аларм за секој одбрана зона. Timed рака/разоружа функција. 16.Вграден-на полнење на батеријата. 17.Домаќин поддржува следење и двонасочна спогодба функција. Технички параметар : Напојување : AC=100 ~ 230 V 50 Hz/60 Hz Работен напон : DC12 V 1А Статична струја : Алармот струја : Резервната батерија : 3.7 V 1000m Ah време на Мирување : 7 часа GSM фреквенција : 850/900/1800/1900 MHz За 3 G фреквенции, ве молиме проверете во табелата во прилог на хартија Wi Fi фреквенција : 2.4 G Wi Fi пренос на моќ : 1 W Примање и емитуваат фреквенција : 433 MHz (868 MHz изборен) Безжичен пренос на далечина : 》100 m (Отворен простор) Работна состојба : температура : -10ºC ~ 50ºC, влажност : 5% ~ 80%
Пакет содржина :
1 X Аларм панел (Не вклучува SIM картичка),
4 X Безжична Врата/Windows Сензор,
4 X ПИР Движење Инфрацрвениот Детектор,
4 X Безжичен Далечински Управувач,
1 X Сирената,
1 X гас сензор
1 X паника копчето
1 X Безжична детектор на чад,
1 X AC Полнач за батерии 1 X Мануел
.

Подробности

Цвят:
Английски, Руски, Холандски, Френски, Испански, Шведски Езици
Комуникационен Интерфейс:
Безжичен
Клавиатура Парола:
ДА
търговска марка:
Yobang Security
Вид На Поставяне На Охрана:
АПП
Видеоинтерфейс:
ДА
Конфигурация На Комплекта:
Вратата Сензор
силата на:
12V
Тип На Сигнала На Алармата:
Управление на приложения, GPRS, SMS
Номер На Модела:
ЛИЦЕНЗА ЗА СВОБОДНА ДОКУМЕНТАЦИЯ-G90B
Дисплей:
ДА
Зона Брой:
максималната подкрепа е 100 безжични сензори
Използването на:
Врата, система за домашно сигурност на SMS-сигнал
Тип:
Wi Fi GSM аларма
Характеристика:
се управлява от някъде
Честота:
433 Mhz/315 mhz
Честота GSM:
900/1800/850/1900 Mhz
с функцията wifi:
ДА

Те също купуват с този продукт

Предавателя на сигнала 433 Mhz 868 Mhz кабелен до безжичен манастира

BGN 8.80

433 Mhz 868 Mhz јачина на предавателот жичани до безжични conventorСтандард pacakge вклучуваат : Јачина на предавателот X 1 торба на завртки X1MD212 R тоа е предавателот , ако имате жичани уреди, а потоа можете да се поврзете оваа Tansmitter , а потоа можете да се поврзете со безжични уреди за да стигнат до вашите барања.На пример, ако имате жичен инфрацрвени зраци , а потоа можете да coonect со овој предавател ,а потоа можете да се поврзете со безжичен сирената / рог да reliazed локалните алармантна барање.

Нова безжична външна светкавица LED strobe Light siren sensor Alarm работа с GSM PSTN SMS Home Security Voice Burglar Smart Alarm

BGN 38.00 46.38

Нова Безжична Надворешни Flash LED strobe Светлина сирената сензор Аларм Работа Со GSM PSTN SMS Home Security Глас Burglar Smart АлармотЗабелешка : ако не купи алармот уред од нашата продавница,ние не може да даде 100% гаранција дека сензор е компабибилен со вашиот уред...

Безплатна доставка TW безжична антена 433 Mhz домашна безопасност GSM аларма руски английски испански гласова сензор врати PIR Motion

BGN 131.00 159.97

добредојдовте на нашата продавница!ние сме одличенстапки продавачот на aliexpress, сите објект се facotry директни,обезбедување на квалитет и најдобра цена како што се onestop видео надзор производ снабдувач...

DIYSECUR Window / Door Entry Alarm Warning System магнитен сензор за домашно сигурност

BGN 12.77

Прозорец / Вратата За Влез АлармотКарактеристики : Лесна инсталација, Без жици се бара, 105 db инстант алармот, Безбедна врати & windows, Пад неовластено влегување, Ниска моќност режим на исхрана.Лесно се монтира со селотејп за прозорец или врата...

7 бр. / лот, подходящи за природен газ и за втечнен газ детектор аларма, изтичане на газ сигнализация за откриване на газ сигнализация

BGN 104.51

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Продажба точка на производот : 1...

безплатна доставка!Ново безжично меню ультратонкая сензорна клавиатура парола клавиатура 433 Mhz е само за GSM PSTN нашата аларма

BGN 51.00 53.76

Волкот Guard Безжична Ултратенок допир Лозинка Тастатурата Тастатура 433 MHz Само За Нашиот Аларм СистемОпис На ПроизводотДопрете тастатура овозможува удобен opetaionDotmatrix LCD екран со часовникот на екранотРаботење со вградена сирена звукМожат да го контролираат алармот панел активно и прима команда од од алармот panelЛозинката операција се направи на безбеден и сигуренПодесувате аларм функцијаНиско потрошувачка на енергија : 3.7 V 500m A Li батеријата на располагањеПакет Содржина1 x Безжична Ултратенок допир Лозинка Тастатурата1 x напојување ви Благодариме за посетата на нашата продавница и добредојде следниот...

Истинският живот room escape game prop търсачка за получаване на улики за бягство загадъчна стая приключенска игра реквизит за игри Takagism

BGN 318.40

Ве молиме да се одржи на вториот и проверете демо видео под линк ; име на Производ : Пребарување систем Краток воведОвој држач е симулација на компјутер и има пребарување на систем кој работи само како Google...

(1 бр.) пластмасов Кабелен магнитен сензор сензор за отваряне на врати и прозорци релеен изход NC аларма аксесоари в гърдите ключа за лампата

BGN 13.00 14.38

Тип на прекинувач : NC(нормално блиску тип), коло е поврзан кога е магнет во близина на прекинувачот.Полињата за префрлање е електрични префрлете се управувани од страна на применуваат магнетно поле.Дизајниран за употреба со алармни системи...

Anti Пет WIFI GSM сот с 720P WIFI IP камера и 360 градусным потолочным сензор за движение газов сензор

BGN 520.00

WIFI GSM Безбедност Аларм Систем со WIFI IP camera и Пет Пријателски ПИР СензорФункција : 1.WIFI GPRS SMS допрете тастатура аларм систем2.Андроид + IOS АПЛИКАЦИЈА апликација лесно контрола, Лесно да се даде одобрение.3.Бесплатни трошоци преку Wi Fi мрежа.ако нема WIFI, домаќин ќе работат со 3 G мрежа.5.Работен со максимална 100pcs smart штекер / безжична реле излез за да се контролира едноставен апарати за дома.6...

Дългосрочни споразумения-505AJ-2 tower light Waterproof multi-layer светлини machine steady lighting with sound round bottom DC24V IP65 Beacon

BGN 41.00 48.00

LTA505 AJ2 кула светлина Водоотпорен мултислој светла машина стабилна осветлување со звук круг дното DC24 V IP65 СветилникAnswer : ___________________________ Note : 1.Постојат 3 видови на дното за инсталација (Десен Агол Дното;U Дното;Круг Дното),слика во следат2 .Постојат 2kind на светлината(трепкачко светло;стабилна светлина).3.Постојат 4 напон (DC12 V / DC24 V / AC110 V / AC220 V)4.Постојат два тип, со звук(90d B) или не.Ве молам оставете ме порака за Дното,светлина ,напон,звук што треба,инаку ќе го испратите во случаен избор.Детали : ​Испорака : • Pls контактирајте со нас прво ако имате било обичај проблем.•Ние не можеме да им услугата за контрола или за транзит време, оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците...

горещи продажба EAS handheld min key detacher, eas hook Key Security trigger 50 бр./лот

BGN 142.40

топла продажба ЕАС рачни мини detacher Сум ознака смена Копче Lockpick Безбедност предизвика 50pcs / многу рачен Detacher е рачна единица дизајниран да removehard ознаки од стока.Нејзините ambidextroдизајн accommodates и десната рака и левата рака на корисниците.Тешко моделирана пластична прави единица и издржлив и лесен, додека lanyard помага да се спречи неовластено отстранување од продавница.На detacher, исто така, обезбедува канал во основата на се справи со тоа, може да се користи за да се исправи свиткана tacks на хард ознаки...

SmartYIBA безжичен 433 Mhz GSM аларма Начало сот LCD клавиатура пожарникар детектор за дим сензор руски френски

BGN 162.00 183.82

Англиски руски француски италијански шпански чешка Глас Безжични GSM Аларм Систем за Домашна Безжична Безбедност Аларм Систем за ПолнењеЗАБЕЛЕШКА : Овој аларм панел поддршка англиски,руски,шпански, Франција,италија, чешка Слободни Switchable.Ве молиме да ми кажете на кој јазик ви треба кога ќе ги нарачате.Карактеристики 1...

Yobang Security Touch Screen Keypad LCD Display, WIFI GSM Аларма IOS Android APP Wireless Home охранителна сот

BGN 293.00 312.00

GSM+WIFI аларм систем со контрола IP камера !Поддршка СТАН+GPRS+RFID!Wifi+GSM+GPRS+RFID збор мениподдршка IP камера и СТАНОставајќи поракаНезависни зони и паметни зони функцииPls внимание : Бидејќи G90 B систем програмирање се ажурира еднаш, во Функција на Новиот систем ќе биде посилна.СТАН Името на Новата Верзија исто така е модифицирана : Apple корисник за пребарување : Carener2Андроид корисникот за пребарување : Carener2Спецификација : 1...

Търговия на едро с 50 бр. / лот рамка, която да запушва аларма / рамка, която да стопорная аларма съпротива / сот/рамка, която да запушва алармена заключваща система

BGN 158.00 168.00

Опис на производот : 120db врата го запрете алармот Security System Дома Оптоварување Облик Затка Alert Систем за Безбедност Вратата го Запрете Алармот Блок Блокирање СистемСамо да се стави на Вратата го Запрете Алармот зад врата, кога вратата се отвори, ќе предизвика вратата стоп аларм сензор, а потоа тоа ќе го направи 120d B аларм глас да се плашиш interloper...

SmartYIBA LCD, GSM аларма с френски испански руски глас за двустранен домофон домашна сигурност крадец аларма, детектор за дим

BGN 90.00 102.24

Англиски руски француски италијански шпански чешка Глас Безжични GSM Аларм Систем за Домашна Безжична Безбедност Аларм Систем за ПолнењеЗАБЕЛЕШКА : Овој аларм панел поддршка англиски,руски,шпански, Франција,италија, чешка Слободни Switchable.Ве молиме да ми кажете на кој јазик ви треба кога ќе ги нарачате.Карактеристики 1...

Аларма GSM с LCD дисплей 433/315, 900/1800,850/1900 Mhz алармени системи

BGN 120.00 136.00

GSM Аларм Систем Со LCD Дисплеј (433 / 315,900 / 1800,850 / 1900 MHZ)LCD дисплеј со Време Часовник;7 жичен зони и 99 безжична зони;10 дик глас на предупредување за порака;3 тајмери за автоматски рака / разоружа;Ракување со аудио предупредување;Остварете телефонски повик до 6 телефонски броеви и текстуални до 3 телефонски броеви;Реално време / Одлагање / 24 часа / Bypass за одбрана зони програма;Home / Далеку Рака режими;Рака / разоружа / monitor / двонасочна спогодба од страна на телефонски повик,и Арм / разоружа со текст порака;Алармот евиденција може да се разгледа од LCD екран;Одложување Влез & Exit Време;СМС Предупредување за Моќ / исклучување ( за Далеку Рака );Одлични спогодба функција;итн.Испорака1...

(10 бр) Безплатна доставка PA-456 безжичен детектор за разбиване на стъкло сензор за вибрации FO домашна аларма

BGN 118.00 128.62

Клучни Спецификации / Посебни Карактеристики Комплетна аудио и infrasonic спектар анализа 7 фреквенција дигитални филтри, засилувач добие и фреквенција флуктуација проценка на Влијанието и шок бран анализа Високоимунитет од RFI и ЕМИ сигнали Прилагодлива чувствителност : покрива до 9m (30ft) кога е наместено на високо и до 4.5 м (15ft) кога е наместено на нискиАнтиподесувате вклучитеЗабелешка : за напојување на овој производ треба да биде одделно ви се доставени, бидејќи производот капацитет е мал, не може да се одржи на батеријата, ви благодариме!

Нов продукт с високо качество безжично дистанционно управление розетка Smart Adapter Smart Socket Switch Plug US/AU/EU / UK Plug

BGN 25.00 27.18

Нов производ со Висок Квалитет Безжичниот Далечински Управувач Штекер Smart Адаптер Smart Приклучок за Префрлување Plug НАС / AU / ЕУ / велика БРИТАНИЈА ПриклучокОвој паметен приклучок не може да работи независно,тоа треба да работат со алармен систем како W1,кликнетеСистем За Воведување : Овој производ донесува напредни меѓународни дигитални RF технологија и е со стабилни перформанси,многу стабилна меморија и способност за складирање и интелигентни проучување на функцијата...