• Ново
Gzhengotong Red Box Car AC Tool R134a R12 компресор сцепление издънка гребец комплект инструменти за ремонт на климатик бърз гребец търг

Gzhengotong Red Box Car AC Tool R134a R12 компресор сцепление издънка гребец комплект инструменти за ремонт на климатик бърз гребец търг

BGN 60.00
BGN 63.98
-6 %
В магазина

Брой продукти


Gzhengotong Црвена Кутија Автомобил AC Алатка R134a R12 Компресор Спојки Морон Puller Комплет Климатизација Поправка Алатки за Брз Аукција Puller
Климатизација, Вентил Јадро, R134a, Поправка Алатки, Брз Смена
Функција :
Компресор Спојки Морон Puller Комплет
Применливи модели :
507,508,510,709,32 C, 25 C, 17 C, Нови Стариот Denso, Zexel, Delica, Freeca, Y31, итн. За Многу различни видови на Компресор Спојки Пакет : 1 Сет (14pcs дел) Тежина : Околу 1.3 КГ Белешки : ве Молиме бидете сигурни дека алатката може да се вклопуваат за вас кога ќе го купите, било quesition и ве молиме да ги споделите со нас
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.
831024632185771 Топла и Нови Објекти US $ 11.99 /парче US $ 38.99 /парче US $ 8.99 /парче US $ 6.99 /парче US $ 69.99 /set US $ 49.99 /парче US $ 10.99 /парче US $ 9.99 /парче US $ 17.99 /set US $ 8.99 /парче US $ 10.99 /парче US $ 25.99 /парче US $ 5.99 /парче US $ 8.99 /парче US $ 8.99 /парче US $ 17.88 /set US $ 769.30 /set US $ 37.99 /парче US $ 7.99 /поставете НИ $ 17.88 /set US $ 6.99 /парче US $ 6.99 /парче US $ 7.99 /парче US $ 19.99 /парче US $ 29.80 /парче US $ 38.80 /парче US $ 17.80 /парче US $ 21.90 /парче US $ 9.49 /парче US $ 8.99 /set US $ 29.88 /парче US $ 36.80 /парче US $ 29.80 /парче US $ 12.99 /парче US $ 38.99 /set US $ 29.90 /парче US $ 36.80 /парче US $ 31.88 /set US $ 15.90 /парче US $ 19.99 /парче US $ 38.99 /set US $ 45.99 /парче US $ 14.99 /парче US $ 28.80 /set US $ 15.90 /set US $ 17.80 /парче US $ 18.80 /парче US $ 39.99 /парче

Подробности

Тип Елемент:
Инсталиране на климатика, компресора на климатика и съединител съединител
специални характеристики:
Комплект Гребец Нещастници
Височина На Продукта:
0inch
Година:
2015
Името На Модела:
208
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Вид На Материала:
Метални
търговска марка:
Гчжэнтонг
Широчина На Елемента:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
1.3kg
Предмет на:
Комплект Гребец Нещастници
автомобилен климатик:
R134a R12 R404
инструменти за ремонт:
Комплект Гребец Издънка На Съединителя
Автомобили:
Универсален
Брой:
1 комплект
Цвят:
червената кутия

Те също купуват с този продукт

BTAP Original Quality NEW ОВК Heater Control Valve за Ford Thunderbird Lincoln LS Jaguar S-Type XR822975 1147412148 6860142

BGN 98.46

BTAP Оригинален Квалитет НОВИ HVAC Грејач Контрола Вентил За Ford Thunderbird Линколн LS Jaguar SType XR822975 1147412148 6860142Бизнис Час : 8 : 0023.00ПЛАЌАЊЕ1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT ...

Мотоботы 50 бр. 45 90 135 градуса ъгъл на месинг въздушен клапан тип удължителен кабел адаптер за мотоциклети превозното средство скутер CA5479

BGN 56.00 81.60

Материјал : Антикорозија Солидна месинг & Метална прашина капа Продолжување : 45 / 90 / 135 степени агол со Големина : Покаже како на слика Овозможува лесен пристап за пневматик одржување...

STARPAD за най-високо качество с общо предназначение за Chery аксесоари панел за управление на климатик в насипно състояние, Безплатна доставка

BGN 220.80

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

Висококачествен компресор ac адаптер за Ford Mondeo III 1.8 2.0 1367492 1371570 4124547 4336114 1S7H19D629CA 1S7H19D629CB 1S7H19D629CC

BGN 184.00

Висок Квалитет на ac компресор за автомобил Ford Mondeo III 1.8 2.0 1367492 1371570 4124547 4336114 1 S7 H19 D629 CA 1 S7 H19 D629 CB 1 S7 H19 D629 CCFUCTION : АВТОМОБИЛ A / C СИСТЕМПРИЛОГ : ДоброКВАЛИТЕТ : СО ВИСОК КВАЛИТЕТАКЦИИ : ВО ПАРКДЕЛ БРОЈ : 1367492 1371570 4124547 4336114 1 S7 H19 D629 CA1 S7 H19 D629 CB 1 S7 H19 D629 CC 1 S7 H19 D629 CD1 S7 H19 D629 CE 1016001025КОМПРЕСОР ТИП : SC90 Автомобил A / C КомпресорГОДИНА : ситеМАКАРА ДИЈАМЕТАР : 97 MMНАПОН : 12 VЖЛЕБОВИ : 6 PKПРИМЕНА : За Автомобил Ford MONDEO III Салон (B4 Y) (2000 / 11 2007 / 08)MONDEO III Салон (B4 Y) 1.8 16 V 00 / 11 07 / 08MONDEO III Салон (B4 Y) 1.8 16 00 / 11 07 / 08MONDEO III Салон (B4 Y) 2.0 16 V 00 / 11 07 / 08За Автомобил Ford MONDEO III (B5 Y) (2000 / 11 2007 / 08)MONDEO III (B5 Y) 1.8 16 V 00 / 11 07 / 08MONDEO III (B5 Y) 1.8 16 V 00 / 11 07 / 08MONDEO III (B5 Y) 2.0 16 V 00 / 11 07 / 08За Автомобил Ford MONDEO III Clipper (BWY) (2000 / 11 2007 / 08)MONDEO III Clipper (BWY) 2.0 16 V 00 / 11 07 / 08MONDEO III Clipper (BWY) 1.8 16 V 00 / 11 07 / 08MONDEO III Clipper (BWY) 1.8 16 V 00 / 11 07 / 08Одвоиле од КОПНОТО,КИНАНајчесто поставувани ПРАШАЊАQ1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .На пример : Изберете ur превозот начин ,Како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн.3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.Плаќање термини како подолу...

[email protected] 2x делото регистрационен номер протектор оцветени балон на щит за защита на винт болт на капака са подходящи за Chevrolet, Dodge и т.н

BGN 20.00 20.78

100% Сосема Нов и Добар КвалитетОдговара на сите САД регистарски таблички (или било плоча дека мерките 6" x 12")Рамката е издржлива пластика со сина обложени завршиПлоча штит има доживотна гаранција против пукнатини и паузиНовина плоча shield е акрилик со УВ отпорни стабилизатор за да се спречи губење на бојатаОдговара на повеќето автомобили, камиониСе продаваат како збир од 2 штитовиЛесно да се инсталираСовршен допир на класа за вашиот автомобил,Додадете завршувањето на допир на стил на вашето возило,овој производ за декоративни и заштитни употреба ,Само и употреба на овој производ на возила.Пакет inlcude : 2pc Сина Табличка Маска + 4 Хром Завртка Капи (како на сликата покажува)1...

Нова 1 / 2x20 съвет ядки хром / червен/черен Мида дъно дължината на гайка комплект от 20 накрайници затворен край, за 2002-2012 Jeep Liberty

BGN 10.53

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Ќе добиете 20 крајот повлечи оревиТема Големина : 1 / 2"20Широк : 22mm(0.86")максимална : 35 мм(1.40")60 Степен Седиште3 / 4" Хексадецимален ДискВе молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил...

5 бр превъзходно качество на 12V паркинг RGB реверсивная видеокамера за VW Tiguan A4 A6 Q5 RNS510 RCD510 5ND 827 566 C 5ND827566C

BGN 472.00

5 Компјутери Супериорен квалитет 12 V Паркинг RGB Обратен Видео Камера и "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan A4 A6 П5 RNS510 RCD510 5 ND 827 566 C 5 ND827566 C Материјал : Пластични & Метал & стакло Функција : камера со рачка Автомобил модел : A4 20092012 A4 Avant 20092012 A4 Avant Quattro 20092012 A5 Coupe 20092012 A5 Coupe 3.2 L 2008 А5 Sportback 20092012 А5 Sportback 3.2 L 2008 A6 2.0 L 2012 A6 Avant 2.0 L 2012 A6 Quattro 2.0 L 2012 О7 2011 2012 П5 2.0 L 20092012 S4 Avant 20092012 S5 Coupe 20092012 S5 Coupe 4.2 L 2008 S5 Sportback 20092012 S5 Sportback 4.2 L 2008 S6 2.0 L 2012 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 20112012 Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

2015 Нов Н вид автоматичен мотор вентилатор вентилатор AC CW/LHD за Hino H3 OEM:162500-7191 Dc 24V

BGN 56.00

До 2015 Нов Тип Авто AC Фан Компресор Моторни Г.С. / LHD За Hino H3 OEM : 1625007191 24 V DcОпис На Производот : АВТОМОБИЛ НАПРАВИ : Авто ac фан компресор за Hino H3 / 321 Предмет Бр...

Ee support 5Pcs на 12-24V ATM APM Add a Circuit Tap Piggy Back MINI Blade Fuse Holder Universal Car Accessories Sales XY01

BGN 9.00 9.58

Опис : БАНКОМАТ AddAОсигурач (Addколо)ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДОТСе врти една осигурач слот во две, додека обезбедување на заштита за двете колаОваа БАНКОМАТ AddAОсигурач е иста како Bussmann Б.К / HHHКористете се со БАНКОМАТОТ осигурувачи до 15 засилувачи...

Компресор ac DVE16 за автомобили Kia Sportage2. 0 2.4 97701-2S500 977012S500

BGN 288.00 320.00

ДЕТАЛИОБЈЕКТОТI G.DVE166 PK118AC КОМПРЕСОР ТИПDVE16 AC КОМПРЕСОРМАКАРА НАДВОРЕШНИОТ ДИЈАМЕТАР118 MMГОДИНА / REFREGERANTR134aVOLT12 V ОЕМ#977012 S500977012 S500 АПЛИКАЦИИЗа Автомобили Киа Sportage2.0 / 2.4ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката...

Нов 12x1. 25x24 съвет ядки хром / червен/черен Мида дъно дължината на гайка комплект от 24 накрайници затворен край, за 2008- Infiniti FX50

BGN 10.53

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Ќе добиете 24 крајот повлечи оревиТема Големина : 12 X1.25Широк : 22mm(0.86")максимална : 35 мм(1.40")60 Степен Седиште3 / 4" Хексадецимален ДискВе молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил...

20pcs открит край дъно мида колела на иглата ядки 12X1. 5 цинк покритие за Chevrolet El Camino 1964-1981

BGN 5.76

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот...

Нов 12x1. 25x24 съвет ядки хром / червен/черен Мида дъно дължината на гайка комплект от 24 накрайници затворен край, за 2003- Infiniti FX35

BGN 10.53

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Ќе добиете 24 крајот повлечи оревиТема Големина : 12 X1.25Широк : 22mm(0.86")максимална : 35 мм(1.40")60 Степен Седиште3 / 4" Хексадецимален ДискВе молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил...

Компресор ac адаптер за автомобил Kia Optima за автомобил Hyundai Sonata 2.4 L 97701-3R000 977013R000 CO11218 178317 EB9AA-13 F500-EB9AA-12

BGN 272.00

Нови AC Компресор За Автомобили Киа Оптима За Автомобили Hyundai Sonata 2.4 L977013 R000 977013 R000 CO11218 178317 EB9 AA13 F500EB9 AA12FUCTION : АВТОМОБИЛ A / C СИСТЕМПРИЛОГ : ДоброКВАЛИТЕТ : СО ВИСОК КВАЛИТЕТАКЦИИ : ВО ПАРКДЕЛ БРОЈ : 977013 R000 977013 R000 CO11218 178317 EB9 AA13 F500EB9 AA12КОМПРЕСОР ТИП : VS16 Автомобил A / C КомпресорГОДИНА : 20112014МАКАРА ДИЈАМЕТАР : MMНАПОН : 12 VЖЛЕБОВИ : 6 PKПРИМЕНА : ЗА АВТОМОБИЛИ КИА ОПТИМАОдвоиле од КОПНОТО,КИНАНајчесто поставувани ПРАШАЊАQ1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .На пример : Изберете ur превозот начин ,Како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн.3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.Плаќање термини како подолу...

Нов 12x1. 25x24 съвет ядки хром/червен/черен Мида дъно дължината на гайка комплект от 24 накрайници затворен край, за 2003- Nissan Murano

BGN 10.53

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Ќе добиете 24 крајот повлечи оревиТема Големина : 12 X1.25Широк : 22mm(0.86")максимална : 35 мм(1.40")60 Степен Седиште3 / 4" Хексадецимален ДискВе молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил...

Гореща 135db 12 силен двоен въздушен клаксон набор от тръба на компресора за мотоциклет автомобил лодка камион

BGN 23.00 30.91

ТОПЛА 135db 12 V Гласно Dual Tone Воздух Рог го Поставите Труба Компресор за Мотор Автомобил Брод КамионПакетот Вклучува : 2 x Труба Воздух Рогови1 x Воздушниот Компресор1 x Воздух Цевки со Y Splitter1 x Хардвер Монтажа1 x 12 V Реле и Инструкции за Инсталација

Нов 12x1. 25x24 съвет ядки хром/червен/черен Мида дъно дължината на гайка комплект от 24 накрайници затворен край, за 1997-2003 Infiniti QX4

BGN 10.53

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Ќе добиете 24 крајот повлечи оревиТема Големина : 12 X1.25Широк : 22mm(0.86")максимална : 35 мм(1.40")60 Степен Седиште3 / 4" Хексадецимален ДискВе молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил...

STARPAD за най-високо качество с общо предназначение за Chery аксесоари за кондициониране на въздуха на изхода на въздуха страничния изход на едро Безплатна доставка

BGN 72.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Двигател на вентилатор нагревател на променлив ток за Mercedes Benz W219 CLS280 CLS300 CLS320 CLS350 CLS500 CLS550 CLS55 CLS63

BGN 152.16

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

НОВ PXE16 AUTO AC COPRESSOR ЗА VW SAGITAR 110MM / 113MM 6PK 12V

BGN 51.00 56.00

НОВИ PXE16 АВТО AC COPRESSOR ЗА "ФОЛКСВАГЕН" SAGITAR 110 MM / 113 MM 6 PK 12 VДЕТАЛИОБЈЕКТ : I G.КОМПРЕСОР ТИП : PXE16 АВТО AC КОМПРЕСОРНАДВОРЕШНИОТ МАКАРА ДИЈАМЕТАР : 110 MM / 113 MMЖЛЕБОВИ : 6 PKГОДИНА : / REFREGERANT : R134 AVOLT : 12 VДЕЛ NO...

Нова 1 / 2x20 съвет ядки хром / червен/черен Мида дъно дължината на гайка комплект от 20 накрайници затворен край, за 2008- Ford Taurus

BGN 10.53

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Ќе добиете 20 крајот повлечи оревиТема Големина : 1 / 2"20Широк : 22mm(0.86")максимална : 35 мм(1.40")60 Степен Седиште3 / 4" Хексадецимален ДискВе молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил...

Нов 12x1. 25x24 съвет ядки хром / червен/черен Мида дъно дължината на гайка комплект от 24 накрайници затворен край, за 1984-1998 Nissan 200sx

BGN 10.53

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Ќе добиете 24 крајот повлечи оревиТема Големина : 12 X1.25Широк : 22mm(0.86")максимална : 35 мм(1.40")60 Степен Седиште3 / 4" Хексадецимален ДискВе молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил...