• Ново
CSE613C автоматичен компресор ac адаптер за BMW E90 E31 E92 316i 318i 320i 64529182793 64526915380 64509145351

CSE613C автоматичен компресор ac адаптер за BMW E90 E31 E92 316i 318i 320i 64529182793 64526915380 64509145351

BGN 220.80
В магазина

Брой продукти


CSE613 C Авто AC Компресор За Автомобил БМВ E90 E31 E92 316i 318i 320i 64529182793 64526915380 64509145351
FUCTION : CSE613 C АВТОМОБИЛ A/C СИСТЕМ
ПРИЛОГ : Добро
КВАЛИТЕТ : СО ВИСОК КВАЛИТЕТ
АКЦИИ : ВО ПАРК
ДЕЛ БРОЈ :
64529182793
64526915380
64509145351
КОМПРЕСОР ТИП : CSE613 C Автомобил A/C Компресор
ГОДИНА : /
МАКАРА ДИЈАМЕТАР : MM
НАПОН : 12 V
ЖЛЕБОВИ : 6 PK
ПРИМЕНА :
За Автомобил BMW 3 E90 E91 E92 316i 318i 320i
Одвоиле од КОПНОТО,КИНА
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.
Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influnced
од страна на некои unctrolled фактори.
PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и
даноци за увоз во купувачите земјата.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.
PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.
2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или изгубена.
3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.
Гаранција :
Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.
Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме
купувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .
PS : 1.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.ние donot прифати оштетени
или се користат производот за слободна замена.
2.Купувачите ќе ги сноси shipmen трошоците за враќање.
Повратни информации :
Вашето одобрување и задоволство се многу важни за нас.
Добредојдовте на нашиот магазин,тоа е наше големо задоволство да ви даде нашата најдобра услуга.
Ако имате било какви прашање и проблем,ве молиме слободно да ни кажат и дозволете ни да ви помогне.
Ако имате било какви позитивни сугестии и dissatisfation,не информира нас,ние треба вашата поддршка и
ако ние не направиме ништо не се доволно добри,ќе го донесат вашиот позитивни предлози.
Контакт :
Skype : ivyzeng9
Alitalk : cn1510762213

Подробности

Тип Елемент:
Монтаж на климатик
търговска марка:
ВЕСЕЛА ГАСТРОЛИРОВАНИЯ
Името На Модела:
g. w.
Широчина На Елемента:
26cm
Вид На Материала:
Друго
Тегло На Продукта:
8kg
специални характеристики:
компресор ac
Дължина На Продукта:
28cm
Година:
ВСИЧКИ
Височина На Продукта:
25cm
Канали:
6ПК
Автомобили:
ЗА КОЛА НА BMW
Диаметър На Маса:
MM
Хладилен агент :
R134a
Вид На Компресора :
Автоматичен компресор ac CSE613C
Част№. :
64529182793 64526915380 64509145351
Цена На Доставка:
Помогнете u запазване на разходите за доставка
контакти:
Моля свържете се с нас
Година:
/
Приложение:
За E90 E31 E92 316i 318i 320i

Те също купуват с този продукт

Двигател на вентилатор нагревател на променлив ток за Mercedes Benz W219 CLS280 CLS300 CLS320 CLS350 CLS500 CLS550 CLS55 CLS63

BGN 152.16

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

Нова 1 / 2x20 съвет ядки хром/червен/черен Мида дъно дължината на гайка комплект от 20 накрайници затворен край, за 1961-1969 Jeep Dispatcher

BGN 10.53

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Ќе добиете 20 крајот повлечи оревиТема Големина : 1 / 2"20Широк : 22mm(0.86")максимална : 35 мм(1.40")60 Степен Седиште3 / 4" Хексадецимален ДискВе молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил...

STARPAD за най-високо качество с общо предназначение за Chery аксесоари панел за управление на климатик в насипно състояние, Безплатна доставка

BGN 220.80

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

DWCX 2pcs DIY 3 Inch ABS Black Audio Speaker Decorative Circle Protection Cover Circle w / защитна решетка на окото за повечето автомобили

BGN 6.00 6.85

DIY 2бр 3" Инчен Црна Круг Говорникот Декоративни Круг w / Црна Заштитна Решетка Мрежа Состојба : 100% нови Боја : црна Материјал : Висок квалитет на ABS инженеринг пластика и железо Компатибилен : Одговара за 3inch говорникот Објект се вклучени : Говорникот Круг со црна Решетка X2Функција : 1) Направен од висок квалитет на ABS инженеринг пластика и железо мрежа, цврсти, трајни.2) Површина electroplating дизајн ја прави површината на кругот и решетката повеќе мазна, сјајна и убава.3) Лесен за употреба и инсталирање.Ве молиме имајте на ум : може да биде 12mm големина грешка или аберација, бидејќи на различни мерење и фотографијата светлина или на екранот на уредот.Инсталација : 1) да се Стави на решетката на задниот дел на кругот.2) Потоа да ги стави на вашиот јазик.3) Заостри четири завртки.

Компресор ac адаптер за автомобил Kia Optima за автомобил Hyundai Sonata 2.4 L 97701-3R000 977013R000 CO11218 178317 EB9AA-13 F500-EB9AA-12

BGN 272.00

Нови AC Компресор За Автомобили Киа Оптима За Автомобили Hyundai Sonata 2.4 L977013 R000 977013 R000 CO11218 178317 EB9 AA13 F500EB9 AA12FUCTION : АВТОМОБИЛ A / C СИСТЕМПРИЛОГ : ДоброКВАЛИТЕТ : СО ВИСОК КВАЛИТЕТАКЦИИ : ВО ПАРКДЕЛ БРОЈ : 977013 R000 977013 R000 CO11218 178317 EB9 AA13 F500EB9 AA12КОМПРЕСОР ТИП : VS16 Автомобил A / C КомпресорГОДИНА : 20112014МАКАРА ДИЈАМЕТАР : MMНАПОН : 12 VЖЛЕБОВИ : 6 PKПРИМЕНА : ЗА АВТОМОБИЛИ КИА ОПТИМАОдвоиле од КОПНОТО,КИНАНајчесто поставувани ПРАШАЊАQ1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .На пример : Изберете ur превозот начин ,Како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн.3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.Плаќање термини како подолу...

[email protected] 2x делото регистрационен номер протектор оцветени балон на щит за защита на винт болт на капака са подходящи за Chevrolet, Dodge и т.н

BGN 20.00 20.78

100% Сосема Нов и Добар КвалитетОдговара на сите САД регистарски таблички (или било плоча дека мерките 6" x 12")Рамката е издржлива пластика со сина обложени завршиПлоча штит има доживотна гаранција против пукнатини и паузиНовина плоча shield е акрилик со УВ отпорни стабилизатор за да се спречи губење на бојатаОдговара на повеќето автомобили, камиониСе продаваат како збир од 2 штитовиЛесно да се инсталираСовршен допир на класа за вашиот автомобил,Додадете завршувањето на допир на стил на вашето возило,овој производ за декоративни и заштитни употреба ,Само и употреба на овој производ на возила.Пакет inlcude : 2pc Сина Табличка Маска + 4 Хром Завртка Капи (како на сликата покажува)1...

Нов 12x1. 25x24 съвет ядки хром / червен/черен Мида дъно дължината на гайка комплект от 24 накрайници затворен край, за 2009- Nissan GTR

BGN 10.53

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Ќе добиете 24 крајот повлечи оревиТема Големина : 12 X1.25Широк : 22mm(0.86")максимална : 35 мм(1.40")60 Степен Седиште3 / 4" Хексадецимален ДискВе молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил...

Нов 12x1. 25x24 съвет ядки хром / червен/черен Мида дъно дължината на гайка комплект от 24 накрайници затворен край, за 2003- Infiniti FX35

BGN 10.53

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Ќе добиете 24 крајот повлечи оревиТема Големина : 12 X1.25Широк : 22mm(0.86")максимална : 35 мм(1.40")60 Степен Седиште3 / 4" Хексадецимален ДискВе молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил...

STARPAD за най-високо качество с общо предназначение за Chery аксесоари за кондициониране на въздуха на изхода на въздуха страничния изход на едро Безплатна доставка

BGN 72.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Висококачествен компресор ac адаптер за Ford Mondeo III 1.8 2.0 1367492 1371570 4124547 4336114 1S7H19D629CA 1S7H19D629CB 1S7H19D629CC

BGN 184.00

Висок Квалитет на ac компресор за автомобил Ford Mondeo III 1.8 2.0 1367492 1371570 4124547 4336114 1 S7 H19 D629 CA 1 S7 H19 D629 CB 1 S7 H19 D629 CCFUCTION : АВТОМОБИЛ A / C СИСТЕМПРИЛОГ : ДоброКВАЛИТЕТ : СО ВИСОК КВАЛИТЕТАКЦИИ : ВО ПАРКДЕЛ БРОЈ : 1367492 1371570 4124547 4336114 1 S7 H19 D629 CA1 S7 H19 D629 CB 1 S7 H19 D629 CC 1 S7 H19 D629 CD1 S7 H19 D629 CE 1016001025КОМПРЕСОР ТИП : SC90 Автомобил A / C КомпресорГОДИНА : ситеМАКАРА ДИЈАМЕТАР : 97 MMНАПОН : 12 VЖЛЕБОВИ : 6 PKПРИМЕНА : За Автомобил Ford MONDEO III Салон (B4 Y) (2000 / 11 2007 / 08)MONDEO III Салон (B4 Y) 1.8 16 V 00 / 11 07 / 08MONDEO III Салон (B4 Y) 1.8 16 00 / 11 07 / 08MONDEO III Салон (B4 Y) 2.0 16 V 00 / 11 07 / 08За Автомобил Ford MONDEO III (B5 Y) (2000 / 11 2007 / 08)MONDEO III (B5 Y) 1.8 16 V 00 / 11 07 / 08MONDEO III (B5 Y) 1.8 16 V 00 / 11 07 / 08MONDEO III (B5 Y) 2.0 16 V 00 / 11 07 / 08За Автомобил Ford MONDEO III Clipper (BWY) (2000 / 11 2007 / 08)MONDEO III Clipper (BWY) 2.0 16 V 00 / 11 07 / 08MONDEO III Clipper (BWY) 1.8 16 V 00 / 11 07 / 08MONDEO III Clipper (BWY) 1.8 16 V 00 / 11 07 / 08Одвоиле од КОПНОТО,КИНАНајчесто поставувани ПРАШАЊАQ1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .На пример : Изберете ur превозот начин ,Како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн.3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.Плаќање термини како подолу...

Нов 12x1. 25x24 съвет ядки хром / червен/черен Мида дъно дължината на гайка комплект от 24 накрайници затворен край, за 1984-1998 Nissan 200sx

BGN 10.53

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Ќе добиете 24 крајот повлечи оревиТема Големина : 12 X1.25Широк : 22mm(0.86")максимална : 35 мм(1.40")60 Степен Седиште3 / 4" Хексадецимален ДискВе молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил...

2015 Нов Н вид автоматичен мотор вентилатор вентилатор AC CW/LHD за Hino H3 OEM:162500-7191 Dc 24V

BGN 56.00

До 2015 Нов Тип Авто AC Фан Компресор Моторни Г.С. / LHD За Hino H3 OEM : 1625007191 24 V DcОпис На Производот : АВТОМОБИЛ НАПРАВИ : Авто ac фан компресор за Hino H3 / 321 Предмет Бр...

20pcs открит край дъно мида колела на иглата ядки 12X1. 5 цинк покритие за Lexus ES250 ES300 ES300h ES350

BGN 5.76

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот...

Нов 12x1. 25x24 съвет ядки хром / червен/черен Мида дъно дължината на гайка комплект от 24 накрайници затворен край, за 2008- Infiniti FX50

BGN 10.53

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Ќе добиете 24 крајот повлечи оревиТема Големина : 12 X1.25Широк : 22mm(0.86")максимална : 35 мм(1.40")60 Степен Седиште3 / 4" Хексадецимален ДискВе молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил...