• Ново
Маркуч за миене на коли, 10M M22 * 1.5*14mm 400Bar 5800PSI, маркуч за миене с високо налягане спрей water Champion HP6140 / 6160 Elitech M1800

Маркуч за миене на коли, 10M M22 * 1.5*14mm 400Bar 5800PSI, маркуч за миене с високо налягане спрей water Champion HP6140 / 6160 Elitech M1800

BGN 52.00
BGN 54.40
-4 %
В магазина

Брой продукти

Перач на автомобили Црева со Висок Притисок за Миење Црево MAX. 40 Mpa (400 Bar 5800 PSI ) MAX. 60 степен Бакар конектор за машина : Завртка тема M22*1.5, core 14 MM со печат прстен
Конектор за пиштол : Коси/Конус конектор, завртка тема M14*1.5
Одговараат за :
Шампион HP6140,HP6160, HP2130
Elitech M1800

Подробности

С Водопроводными Тръби:
No
Вид На Спрей Вода:
Фен
Материал На Корпуса:
Мед
Вид Дръжка:
Заснемане На Пръста
Материал Дюзи:
Мед
търговска марка:
КАТЯСКИ
Материал Интерфейс:
Мед
специални характеристики:
400bar
Вид На Материала:
PVC
Дължина:
10 метра

Те също купуват с този продукт

Титуляр водеща съоръжения за инструмент време T10363 на VW, Audi

BGN 30.00 32.00

Вози менувач држач за "ФОЛКСВАГЕН" Ауди времето алатка T10363Ако се купат повеќе производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас ќе ви помогне да ги најде најдобрите испорака за вас.Се надевам дека може да биде најдобра услуга за вас!Царинските НадоместоциВо повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински...

1бр универсален двигател клапан стволови запечатване отстраняване клещи, ръчни инструменти, удължен горен разпределителен вал auto колата за ремонт на автомобили и?

BGN 22.00 39.82

Опис : Печат Отстранување Алатка отстранува вентил матични печати на надземни camshaft мотори.Клешти носот има serrations во совет за подобрено разбирање на печат.Вилиците се serrated за сигурна контрола врз печатот.Екстра Долг Вентил Смена вратот дизајнирани да се постигне во ограничена област на печат да зафат за отстранување.Клешти се направени од квалитетен термички обработени челик и се со лесна контрола, се справува со Спецификација : Материјал : ЧеликБоја : Сребрена и Црна Пакет Листата : 1 Pc x Вентил Матични Печат Отстранување Клешти Забелешка : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings и сл., на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.

Дизелов двигател, разпределителен вал, колянов вал ролка на ръкохватката за заключване инсталиране на ГР набор от инструменти за Alfa Romeo Vauxhall Fiat ST0079

BGN 51.06

Дизел Моторот Camshaft Вратило Макара Flywheel Заклучување Поставување на Времето Алатка за Полнење За Алфа Ромео Опел Фиат ST0079 Дизел мотор поставување / заклучување за полнење Опел 1.9 CDTI, Алфа Ромео 1.9 8 / 16v, 2.4 10 / 20v jtd појас диск; Вклучува flywheel држи алатка за да се отстрани / инсталирајте ги макара, вратило заклучување алатка и camshaft поставување на алатки; Погоден за поставување заклучување Алфа Ромео и фиат 1.9 и 2.4 jtd вклучувајќи 16v и 20v варијанти; Погодна за поставување и заклучување Алфа Ромео и фиат 1.9 и 2.4 jtd вклучувајќи ги и најновите 1.9 jtd 16v и 2.4 jtd 20v мотори;Превозот Услови PO Кутии ве Молиме вклучуваат физичка адреса...

9 бр гъвкав маркуч скоба клещи гама от комплект гъвкав набор от инструменти

BGN 80.00 84.80

9 PC Црево Стегач Прстен Plier Поставите Флексибилен Кабел Plier Авто Механичар АлаткаОвозможува екстра дофат, отстранување и заклучување на прстиња во отворена позиција.Овозможува отстранување на пластична и / или метал автозатегнување црево стеги со дијаметри на 11 / 16" 21 / 2" (18mm54mm).Прецизност менгеме на крајот на флексибилен кабел овозможува продолжен дофат, каде што други модели не може да се постигне.Клешти може да се заклучи, за ослободување до вашите раце и прави вашата работа полесно и побрзо.Кабел и пролет се погоден за носене предмети и мора да се замени.Содржина : 1 PC Црево Стегач Клешти1 PC Зглобот на Вилицата Пролет Жица Клип Клешти1 PC Зглобот на Вилицата Бенд Клип Клешти1 PC Аглеста Рамен Бенд Црево Стегач Клешти1 PC Црево Смена Клешти1 PC ClicР Јака Клешти1 PC Рамен Бенд Црево Стегач Клешти1 PC Шрафцигер1 PC црево смена1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

VECONOR A / C Компресор Clutch Отстраняване Kit Air Conditioner Хъб Гребец Automotive Auto Tool

BGN 53.00 75.14

Се користат за Отстранување и Инсталирате / C Спојки Центри Спакувани во Удар Мувла Случај Оваа A / C Компресор Услуга за Полнење да се користи за отстранување и инсталирате Спојки Центри и решавање на проблеми Компресори и Канџите...

Автомобилен Комплект Инструменти за Изравняване на Времето За Jaguar (97-08) Land Rover 3.2/3.5/4.0/4.4 Набор от Инструменти За ГР Двигателя V8 Set

BGN 74.00 78.40

Jaguar(9708) Land Rover 3.2, 3.5, 4.0, 4.2 4.4 V8 Мотори Времето Алатка за Поставување на Производот Преглед на Примена : Соодветни Модели : Land Rover : Гас 4.2 & 4.4 V8 синџир на Моторот : AJ34 Новиот Range Rover LM (0608) Range Rover Sport LS (0508) Откривање III ЛА (0508) Jaguar : Гас 3.2、 3.5 、4.0、 4.2、 4.2 V8 синџир на Моторот : AJ26、 AJ27、 AJ28、 AJ34 XJ (9708) SТип (9908) XF (08) XK (9708)Ако нарачате повеќе од 10 парчиња, Pls се чувствуваат слободни да контакт;Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!1 .Ние брод на нашите алатки за целиот свет.Ако вашата земја не е одобрена на системот ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.2 .Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени.3 .Ве молиме двојно проверете ги вашите податоци,ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса.4 .Нормално цел е предаден од страна на Кина Пост.Тоа ќе трае долго време.Ние, исто така, coud брод на цел од страна на UPSот, FEDEX, ТНТ, ARAMAX,Shunfeng Express со конкурентна цена...

Професионален инжектор Common Rail гребец комплект дизелов двигател, гараж набор от инструменти T10055 TDI

BGN 99.00 104.00

Материјал : ЧеликДизајнирани за брз и професионален екстракција на горивото.Млазници и единицаинјектор (pd) елементи од дизел мотори.Погоден за "фолксваген" audi дизел моториВклучувајќи : 1.4 sdi / tdi; 1.9 d / sdi / tdi / tdi(pd); 2.0 tdi(pd) и (pd 4вентили) : 2.5 tdi; 2.5 tdi(pd); 2.8 tdi(pd)2.7 / 3.0 tdi(common rail) : 4.2 tdi(common rail)Ако се купат повеќе производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас ќе ви помогне да ги најде најдобрите испорака за вас.Се надевам дека може да биде најдобра услуга за вас!Царинските НадоместоциВо повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински...

Докоснете и набор от клишета 110шт ремонт на резби M2-M18 конусни вилица

BGN 176.00 185.60

ОписПрофесионална алатка за комерцијални или повремена употреба.Прецизно изработени од легиран челик чешми и умира.Умира се подели да помогне да се олесни фино прилагодување на јадрото со дијаметар.Сет вклучува метрички на грубата и фината големини.Сет вклучува 2 x на различни чешми (1 x коси за започнување на намалување на нишката и 1 x средно допрете / втор допрете за следната фаза)Произведени од високо квалитетен челик, топлина третираат и зацврстен за сила и издржливост.Доставени во удар моделирани случај за поедноставено чување и тренспорт.Пепелниците се целосно пренослив, па кога ќе ја отворите случај допрете и умира не падне.Пепелниците се пластични моделирани за полесно организација.Сет Вклучува : 2 допрете носители М3, М12 (1 / 16" 1 / 2") и M20 M6 (1 / 4" 3 / 4")1 Т бар допрете клуч.Умре носителот вкупна должина 200mm (1" дијаметар понесе)Умре носителот вкупна должина 270mm (1 1 / 2" дијаметар понесе)Тема Големини Вклучени во СобатаМ2 x 0.4, M3 x 0.5, M4 x 0.7, М5 x 0.8, M6 x 0.75, M6 x 1, M7 x 0.75, M7 x 1, М8 x 0.75, М8 x 1, М8 x 1.25, М9 x 0.75, М9 x 1, М9 x 1.25, M10 x 0.75, M10 x 1, M10 x 1.25, M10 x 1.5, M11 x 0.75, M11 x 1, M11 x 1.25, M11 x 1.5, М12 x 0.75, М12 x 1, М12 1.25 x, М12 x 1.5, М12 x 1.75, М14 x 1, М14 x 1.25, М14 x 1.5, М14 x 2, М16...

5 бр 22 мм кислород, вакуум ламбда сензор за премахване на гнездо комплект дърворезба ловци свещ запалване на автомобилните инструменти SK1205

BGN 25.00 26.40

Ова е попрофесионално погоден за кислород & вакуум сензорисе најде на повеќето модерни возила.Cutза испис и слотови овозможи sockets да бидат опремени со текот на жици се подигнат.Вклучува две тема chasers за чистење и поправка на оштетенитетемиПогоден за комерцијални или домашна употреба.Направено од страна на професионалци за професионалци.Спецификации• Загрева Кислород Сензор Штекер 1 / 2" x дР 7 / 8" (22mm) x 50mm долго• Вакум Switch Штекер 3 / 8" дР х 7 / 8" (22mm) x 31mm долго• Вакум Switch Штекер 3 / 8" дР х 7 / 8" (22mm) x 6 PT x 80mm долго• Тема Chasers : М12 x 1.25 mm & M18 x 1.5 mm• Хром Молибден и хром vanadium За тешко носи издржливост• Обезбедени во рака удар украсениот за чување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Професионален 10шт ръчни инструменти твърди скоби клапани пружинен компресор комплект за кола installer набор от инструменти за отстраняване, за да се грижи за двигате?

BGN 40.00 49.42

10pcs вентил пролет компресор за полнење со пет adaptors за различни дијаметри пролет Може да се користи за автомобили, мотоцикли и мали понесе мотори 5pcs тласкач за монтажа на вентил пролет правилно и полесно да се компресира на вентил пролетКарактеристики : 5 x отвори двострано adaptors(Тласкач) : 16mm, 19mm, 23mm, 25мм и 30мм 3 x продолжување завртки : 70mm, 100mm и 115mm 1 x компресија бар : 120mmОпшти Додатоци тип Другите Avaliable Боја Црна Димензија и Тежина Производ тежина 0.910 кг Пакет тежина 1.370 кг Пакет големина (L x W x H) 34.00 x 20.00 x 4.00 cm / 13.39 x 7.87 х 1.57 инчи Пакет Содржина Пакет Содржина 1 x Вентил Пролет Компресор Сет(10pcs)

Резба на свещи Chaser Re-threading Cleaning Tool 14 & 18 mm

BGN 20.00 20.80

Производи Детали : Искра Plug Тема Chaser Репровира Cleaning Tool 14 & 18mmЧисти и rethreads искра plug пристаништа.Исто така се користи за враќање на малолетни крстот провира штета.Детали Фото : Ако нарачате повеќе од 10piec es, Pls се чувствуваат слободни да контакт;Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!Превозот Ние брод на нашите алатки за целиот свет...

Вилица Маслен Набор От Инструменти, Сензор За Нивото На Окачване Спринцовка Регулатор Удар На Линия

BGN 4.40

Карактеристики : 60ml / 2oz шприц со прилагодливи врзуваат за повторување читањаСите мерки во метрички и стандардНерѓосувачки челик 6" / 150mm владетел за поставување на нафта висинаЦрева кои може да се постави на нивото на маслото или да се намали заДодадете или отстраните масла од машини,трансмисии,turbos,заработувачката,и така натамуПродавници во пакување за помалку нередГолем плус на секое алатницаСпецификации : Боја : белаМатеријал : пластични + alumminumГОЛЕМИНА на : Шприц : прибл...

4бр / bag High density fiber cone horn замяна за автомивка торнадо gun z-020 k101 k107

BGN 29.92

започнетекрајотПАКЕТ СОДРЖИНА : 4 ПАРЧИЊА ПЛАСТИЧНИ РОГ САМОдобредојде!ЧИСТА БУШ ЗА Црна tornador автомобил внатрешно чистење перач на автомобили пиштол со четка mutiфункцијаЧистење на тепих, мотор, гуми, тркала за автомобил, брзо ги зачувате вашите работат на време и трошоциТоа може брзо да се отстрани тврдоглави дамки и стари нечистотијата кои се тешки за да бидат чисти, така да те спаси многу труд и оперативните трошоци и значително подобрување на вашата работна ефикасност...

YAOPEI OEM 8264A311WB подходящ за Mitsubishi Outlander истински нова капачка за миене на фаровете

BGN 23.00 27.18

YAOPEI ОЕМ 8264 A311 WB Одговара За Мицубиши Outlander Вистински Нови Headlamp за Миење Капа Детали за Производот : Состојба : 100% сосема Нов & Висок Квалитет на Боја : Како на слики Прикажани Waranty : Да Дел број : 8264 A311 WB Fitment : За Мицубиши Outlander

Голяма разпродажба!!Auto Автомобил Спирачна Течност Смяна На Масло Смяна На Инструмента Помпа Маслооткачиватель Празен Обмен На Водосточни Комплект Обзавеждане Ин?

BGN 17.41

Автоматскиот Автомобил Течност За Масло Промена Замена АлаткаОпис : Овој производ е сосема нов сет на масло замена алатка за замена течност / масло во главната пумпа или под пумпа на автомобили, кои обично се бара двајца луѓе да работат заедно : едно лице чекори на кочница и друго лице собира отпад масло...

Работен инструмент за блокиране на разпределителен вал набор от инструменти, комплект за VW AUDI

BGN 355.00 373.34

Моторот Времето Алатка Camshaft Заклучување Алатки Поставени Комплет За "ФОЛКСВАГЕН" АУДИ 2.0T40271 / 1 T40272 / 2 T10355 T10368 T40196 T10352Ако се купат повеќе производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас ќе ви помогне да ги најде најдобрите испорака за вас.Се надевам дека може да биде најдобра услуга за вас! Ние, исто така, направи големо!Царинските НадоместоциВо повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински...

Професионални ръчни инструменти направи си САМ спасяване, определени за премахване на свещи с нажежаема жичка-на Двигателя / дизел 16шт

BGN 120.00 126.40

Професионални Рака Алатки DIY Оштетени Сјај Plug Отстранување Set Engine / Дизел 16 PCSДизајниран за отстранување на оштетени или тешко сјај приклучоци од главата на цилиндерот.За отстранување на скршени или оштетени сјај приклучоци.Ги отстранува 8мм и 10мм сјај приклучоци.Произведени од Одбрани челик.Основна алатка.Спакувани во еден удар случај.Ако се купат повеќе производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас ќе ви помогне да ги најде најдобрите испорака за вас.Ние, исто така, направи wholesales! Се надевам дека може да биде најдобра услуга за вас!Царинските НадоместоциВо повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински...

15 бр M14 x 1.25 мм раздаването на резба ремонт на ремонтна работилница за ръчно набор от инструменти

BGN 35.00 36.80

15pc тема поправка комплет вклучувајќи жица тема вметнете големини М14 X1.25 X12.4 MM Идеален за враќање на оштетени теми, погоден за моторот поправка и други автомобилската апликации за Челик, Леано Железо и Алуминиум.СОДРЖИНА10 Исклучување Жица Тема Внесува 12.4 mm Долга 1 Исклучување Малку Вежба 1 Исклучување Пауза Pin Алатка 1 Twist Off Копче 1 Исклучување Хексадецимален Копче 1 Допрете го ИсклучувањеИнструкции не се вклучени

многофункционален инжектор common rail дизелов колектор 7 мм и 7,5 мм, 9 мм, колектор common rail jnjector дизелов колектор, резервоар колектор

BGN 15.84

мултифункција заеднички железнички инјектор дизел колекторвисок квалитет и брза испорака​Три димензии : дијаметар 7mm,7.5 mm и 9mmВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card,Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

Безплатна доставка!Инжектор Common Rail за обратно маслен обратната тръбопроводен съединител пластмасов двустранен и Тройниковый свързващ фитинг за дюзи на Bosch

BGN 14.08

Заеднички Железнички Инјектор Враќање Нафта Backflow Цевка Конектор, Пластични Две начин и Tee Заеднички Фитинг за Бош Серија Гориво Инјекции Опис на Производот 1) Тип : Disel Заеднички Железнички Инјектор Делови 2) Функции : Инјектор за Гориво Assy Двеначин и Tee тип Заеднички Цевки Вклучите 3) се Применливи за Б...