• Ново
За BMW E53 X5 2003/04/05/06 оформление на автомобила фарове за мъгла фарове за мъгла 1 комплект

За BMW E53 X5 2003/04/05/06 оформление на автомобила фарове за мъгла фарове за мъгла 1 комплект

BGN 91.00
BGN 95.82
-5 %
В магазина

Брой продукти


За BMW E53 Х5 2003/04/05/06 автомобил стил, светла за магла 1 СЕТ Светлина Тип : Халоген Производ не содржи светилки Напон : 12 V Продажба Тип : 1 сет (лево + десно) однос на следниве детални возило информации (повлечете надолу view)
За Контакт Со Нас
Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме да го реши тоа како најголема можна мера.Бидејќи на временската разлика , општо земено, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа
Ве молиме контактирајте со нас преку Трговија Менаџер
Превозот и испорака на Време
Обично , ние ќе биде превозот и испратите следење на број во рок од 24 часа по вашата заврши цел плаќање
Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни
Наш основен превозот видови се : E-Пакет , Кина Пост регистрирана меѓународна , EMS и Fed Ex
Царински даноци
Нашата продажба цената не вклучува царински даноци и такси. купувачот ќе ги сноси овие трошоци
Секоја земја има различни царина прагот , така што треба да знаат во вашата земја даночна политика

Подробности

търговска марка:
Клзлели
Диаметъра На Продукта:
10cm
Името На Модела:
1
Модел на BMW:
X5
X5-Година:
2005,2003,2006,2004
Вид На Материала:
Пластмаса
За Марки Автомобили / Модели:
БМВ
Тип Елемент:
Противотуманная На Прожекторите В Събирането На
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тегло На Продукта:
1.2kg
специални характеристики:
Красиви
Година:
Периода 2003-2006
Източник На Светлина:
халогенни
Тип Елемент:
Фарове За Мъгла
Обектив:
не inclusive
Напрежение:
12V
Модел автомобил:
e53 x5
Автомобили:
БМВ

Те също купуват с този продукт

за mazda 3 2010 2011 2012 2013 2014 LED периметър фарове пръстени halo гама цветове RGB ангел, демон на очите

BGN 62.00 81.95

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавницаНие гарантираме за да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производот.Среќен ден.Не двоумете се да контактирате со нас ако има нешто што можам да ви помогнат.Ние може да го направи секое возило за вас, со нашите големи залихи на прстен големини...

2x Error Free 18 SMD 3528 LED лампи регистрационен номер на автомобила светлина за Toyota Camry Aurion на Prius и Lexus IS300 GS430 RX330 ES300

BGN 18.00 20.61

2 парчиња Грешка Слободни 18 3528 SMD LED Лиценца Број Плоча Светилки Автомобил Светлина одговара за Toyota Camry Aurion PriLexIS300 GS430 RX330 ES300 LS430Карактеристики : 100% НОВ БРЕНДТип : табличка светилкаБоја : Бела 6000 KLED Количина : 183528СМДVolts : 12 V DCЖивотниот век : Повеќе од 50,000 часаМаска Материјал : Пластика2 парчиња (пар) на 18 висока моќност SMD LED табличка светлина светилка.Вграденво CanbКонтролер, нема да предизвика пораки за грешкиГрешка Слободни дизајн, директна замена, лесно plug and play инсталацијаОпрема : за TOYOTA Camry / Aurion 2006 ~ (ACV40 / GSV40)за TOYOTA Avensis Verso 2001~ (ACM20 / CLM20)за ТОЈОТА 4 D Ехо 1999~2005 (NCP10)за TOYOTA Pri~2003 (NHW11)за LEXIs200 / Is300 1999 ~ 2005 (GXE10 / JCE10)за LEXLs430 2000~2006 (UCF30)за LEXGs300 / Gs430 / Gs400 1997~ 2004 година (JZS160 / UZS161)за LEXEs300 / Es330 2001~2005 (MCV30)за LEXRx300 / Rx330 / Rx350 2003~2008 (MCU30 / GSU35)за МИЦУБИШИ Colt плусза МИЦУБИШИ Grandis 2003~Пакет : 2x LED Грешка Слободна Лиценца плоча светлина автомобил светилкаПревозот : 1.Објектот ќе биде предаден во 15 работни дена по приемот на плаќање2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака / Кина Пост Регистрирани Воздухопловната / Epacket.3.Околу 1235 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.4.By експрес : Обично тоа ќе трае 37 работни дена.Враќање&гаранција : Ние обезбедуваме половина година гаранција...

Cafoucs Car High Positioned mounted допълнителен заден трети стоп стоп за VW Polo 9N 2002- 2008 2009 2010

BGN 41.00 45.71

Задните Голема Кочница Светло Црвена Леќа Лер Трето Стоп Светилка Светлина За Поло 9 N (Hatchback) 20022010 OE број: 6 Q6 945 097 За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 9 N Hatchback 20022005За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 9 N3 Hatchback 20052010 Состојба : 100% Нов и Оригинален Квалитет Лесно да се инсталира Внимание : ве Молиме потврдете дека производот одговара за вашиот Автомобил пред купување, ви благодарам!!!...

За Mazda 3 AXELA 2014- година LED DRL дневни ходова светлини с функция за завиване T4

BGN 192.00

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка,2 ПАРЧИЊА / картон).3.Надградите вашиот возило со racing изглед.4.Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез.5.Директна замена.6.Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).7.Led диодите ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува.8.Применливи за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.Напомена : Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.Инаку, нема да има гаранција против превоз!Предност : 1...

Cawanerl оформление на автомобили led фарове за мъгла дневни ходова фенер DRL бял за Mitsubishi Outlander L200 Pajero Grandis

BGN 239.00 314.06

2 во 1 LED Светло е 2017 нов дизајн Тоа не само што може да се користи како светла за магла, но, исто така, може да се користи како дење работи светлина...

Atreus 10Pcs 4Inch 27W Round Car LED light Bar 12V 24V Car LED Work Light Spot Beam For 4x4 ATV Offroad Truck Driving фарове за мъгла

BGN 169.00 302.08

10 Pcs Инчен 27 W Високомоќ 9 X 3 W Автомобилската Круг LED Работа светлина 12 V Место Поплава За 4x4 Теренски АТВ Камион Возење Магла СветилкаПредмет : 27w LED спот / поплава Работа светлина Оперативен Напон : 1030 V DC Водоотпорен го оценувате : IP 67 Зрак Шема : Потопот зрак,Место зрак Боја Температура : 6000 K (чиста бела) Материјал : Diecast алуминиумски домување Леќа материјал : PC Монтажа Заградата : Нерѓосувачки Челик Теоретски Lumens Излез : 2050 година LM LED Моќ : 27 W ( 9pcs*3w Epistar Висок Интензитет LED ) : Апликации : Теренски возила, atv настана, камион, инженеринг возила(багер, treedozer, патот ролери, булдожер, кран и рударски камион итн...

Buildreamen2 H4 Hi/Lo 55W Canbus HID Bi Xenon Kit Decoder AC Lamp Balast Против Error Трептенето 3000K-8000K 12V Car Light фарове

BGN 87.00 171.18

1.Конечно комплет сте биле во потрага за ! Високи перформанси CANBСерија КРИЕШЕ комплет е дизајниран да биде крајната КРИЕШЕ конверзија комплет на пазарот...

2 бр./чифт прозрачни лещи на предните фарове за мъгла, фаровете без лампи RH и LH за Honda CRV CR-V 2015 UK version

BGN 171.00 185.57

2 Парчиња / Пар Јасно леќа пред магла светилка светла Без сијалица RH и LH за Хонда CRV CRV 2015 2016 ГОДИНА велика БРИТАНИЈА верзијаТоа е нов производ,ОЕМ за вашиот автомобил.Пред да нарачате, ве молиме проверете делови број, Слика и автомобил модел внимателно.Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

FEELDO 1бр автомобил 5202 H16 2504 PS24W 5201 лампи с нажежаема жичка конектор за свързване на фарове за мъгла, фаровете за теглене на кабели косичка теглене на кабели CA965

BGN 3.00 3.68

На оваа аукција карактеристики за еден пар на високо квалитетни 5202 женски конектори pigtail жици.Можете да ја користите оваа 5202 pigtail жици за да инсталирате или да се поправат до било 5202(ака H16,2504 или 5201) светилкиза светла за магла или дење работи светла.Некои познати возила како што Кадилак CTS, Chevy Camaro, Dodge Полнач и многу повеќе...

Cawanerl 2 X Car Styling LED фарове за мъгла Бяла DRL дневни ходова фенер за Nissan Qashqai X-Trail NV400 Pathfinder Almera Altima

BGN 188.00 335.98

2 во 1 LED Светло е 2017 нов дизајн Тоа не само што може да се користи како светла за магла, но, исто така, може да се користи како дење работи светлина...

Car-styling Car Light For Tractor Boat offroad Work Light 2 бр. / компл. 4 LED Bar Light

BGN 54.00 67.98

Карактеристики : LED Моќност : 60 WОперативен Напон : DC 12 V 24 VВодоотпорен стапка : IP68Lumin : 6000 LMСлучај Боја : ЦрнаТемпература на бојата : 6000 K6500 KМатеријал : Црна Умрефрлија Алуминиумски профил, PC леќаГолемина : Како на СликатаPakage Се Вклучени : 2 x LED Работа Светлина1...

2 броя ксенонови фарове 35 W H4 High Low Bi xenon крушка H4-3 Hi Lo Auto Headlight H4 HID подмяна на ксенонови крушки 4300K 6000K 8000K

BGN 22.00 27.18

2 Парчиња Xenon Светилка 35 W H4 Висока Ниска Bi Xenon Сијалица H43 HiLo Авто Светлата КРИЕШЕ H4 Замена Xenon Сијалица 4300 K 6000 K 8000 K 2 парчиња 100% нови 1 пар Нови светилки Влезниот напон спектар : AC 916 V (AC 12 V) Потрошувачка на Енергија : 35 W ± 2 w Прозрачна флукс : 3000 LM± 200 LM Ударниот напон : 23000 V (Max...

за kia Sorento RGB LED фарове halo angel eyes kit аксесоари за полагане на автомобили 2006 2007 2008 2009

BGN 63.00 82.66

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавницаНие гарантираме за да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производот.Среќен ден.Не двоумете се да контактирате со нас ако има нешто што можам да ви помогнат.Ние може да го направи секое возило за вас, со нашите големи залихи на прстен големини...

2 x 12V предния капак на колата един пулверизатор за миене на предното стъкло с бели led крушки, подходящи за Civic Car Styling авточасти аксесоари

BGN 12.00 12.78

(Сите слики се направени во вид, може да биде боја разлика, ве молиме да се разбере!)Боја : Хром штит, Бели LED светлоApplicaton : Универзален дизајн се вклопува во повеќето автомобили и камионМатеријал : ABS Пластика, LED светлаГолемина на(приближно) : 3.7x2.2x1.5cm / 1.5x0.8x0.5inТежина : 30gКоличина : се Продаваат како пар во еден пакетИнсталација : Отстранете ја оригиналната за миење.Изберете правилно подлога според дупка на хаубаИнсталација пламнал бришачи за миењеПоврзете шарени жица за да анодна жица на conrner светлина и црна жица за да заштитно јаже.Ues игла за да се прилагоди на агол spoutПакетот вклучува : 2 buc предмети1...